Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
7. črc 2009

tak to je f akt moc hezký.... já bych pot ř. koupit pak jen židle,, máme zatím plastový,, sice byly d rahý, jsou zelený,, takový lepší matroš,, ale k dřeve. s tolu to fakt nepůjde... a ch těla bych i nějaký ten serv. stolek..

sisa32
7. črc 2009

Oni to prodávají i samostatně, jen ne za tu cenu.
My taky měly zelený plastový a držší taky byly, jen toho vydržely míň než ty za 90. 😠

sisa32
7. črc 2009

Jdu do vany, tak pak zase juknu, pá. 🙂

slunickooo
7. črc 2009

no my je máme t aky fakt zdevastovaný, podrápaný... a to jsme s nima nic nep rov áděli..... tak počkej já ti nahraju zatím začá tky ty střechy ... 😀 😀

slunickooo
7. črc 2009

tak pááááááááá

sisa32
7. črc 2009

Už jsem tu, ale fotky nevidím. No nic, ráda si počkám. Jdu se vyvalit k tv, dobrou. 🙂

dagina
8. črc 2009

Ahojky, tybrďo, tady toho je nakecáno jak za celý týden 😕 . Že by se vrátila Sis 😀 ???

Kráááásně jste si to užili, co?! Kdepak máš to vyvalený panděro???? Nikde nic 😅 , si zajdu k mudrovi asi pro brejle.
Botičky pro Aduš nádherný, a ta cena super. Já budu pro Lůcu kupovat první botky asi sněhule či co 😒 .

Myky, tak to se máš, že ses tak pěkně zajela... 😅 , teda hlavně manža se má 🙂, já pořád nějak stávkuju 😉

Masle, že se nakonec Ráďa povedl přirozeně??Těsně před IVF...

No nic, jdu se dát do gala a vyrazíme vem, až se malá vychrupčí.

Pa

svetruska
8. črc 2009

Ahojky holky,
jdu se k vám přidat, jestli tedy muzu jsme s manzelem nove vedeny par cekajici na umele tak kokam, ze v tom nejsme samy 🙂

myky
8. črc 2009

Dagi, no zajela se nedá moc říct, ale snažím se 😀 😉 . Myslím, že Ráďa se povedl těsně před IVFkem. Mám i známé, kteří taky tak počali, ale druhé už se snaží 3/4 roku a nic ☹ .
Sis, botky oboje jsou super. Taky asi vyrazím k Baťovi 😀 . Miklíček botičky dostane až někdy na zimu, tak jsem zvědavá, kdy? A vypadá to, že máme vysoký nárt, tak to taky bude sháňka, aby ho to netlačilo. Ale kámoška říkala, že pro kluka s vysokým nártem sehnala lehčejc, než pro holčinu s nártem klasik 😀 .
Normálka se začínám bát. Synovec je strašnej divoch a fakt přes veškeré výchovné praktiky, je to nezmar 😅 . A některé kámošky mi tvrdí, že je špatně vychovávaný a nedokážou pochopit, že prostě měli štěstí na svoje děti. Neříkám, že je měli hodný od přírody, ale prostě některý děti jsou holt náročnější. Tak jsem zvědavá na Mikšíka 😅 . jak mi pak budou radit s výchovou 😖 .
Sis a co chlapi na výlet? Dobrý?

masle
8. črc 2009

čauky holky 🙂
dneska vůbec nestíhám..Ráďa má tu rýmu a vůbec mi nemohl dopolko zabrat tak kolem něj furt lítam.. 😅 Teď snad konečně usnul.. 🙄

dagi - jo jo Ráďa byl těsně před IVFkem už jsem měla nakoupený ty injekce a čekala jen na MS...a ona nepřišla.. 😅 😵

myky to je jasný nějteré dítko je holt výrostek od přírody a některé zase kliďas..každopádně období mezi 2 a 3 rokem my přišlo u Veru nejhorší..ale cojsem četla tak je to normální..je to takové to období prvního vzdoru.. 😵

masle
8. črc 2009

svetruška- ahoj 😵 Tak moc držím palce ať se zadaří ..a kam do Caru chodíte?

svetruska
8. črc 2009

ahojky dekuji, prihlasili jsme se do Pronatalu Praha , slysela jse samou chvalu tak snad 😵

kacatko03
8. črc 2009

hojte. tak jsme zpět od dr. Toba měl v noci horečky tak dostal čípek a dobrý, dr říkal že to jsou zuby že už mu každou chvilku vylezou, že jinak vypadá zdravě, v krku nic a poslechu nic. ale mám ho hlídat to je jasný. jinak to zarudnutí, TBC bylo zahojeně a v poho, malej se ale osypal i na břiše a pod plínkou tak dr říkal že je to z pocení.
očkováni nebylo bude za týden, snad

jinak máme 9,5kg a 73cm 😅

sisa32
8. črc 2009

Ahoj holky,

Dagi, no koukám, že jsem toho fakt nakecala, ale to víš, tři dny bez koně. 😀

Myky, JIndra je taky takovej neposlucha. Pořád jsem čekala, kdy začne poslouchat a zatím nic. 😅

Kači, teda Tobík má víc než Adélka teď. 😀

Vítám nově příchozí Světrušku. 🙂

sisa32
8. črc 2009

POčítám, že tak za hodinku razíme s malým do města k holiči a omrknout aktovky a sehnat žlutou kabelku, tak jsem zvědavá, jak pořídíme.

Jinak mrcha pořád nikde a to je zatím dobře, zítra je poslední plavčo. Tam se těším, dostanem cd s fotkama pod vodou.

Jsem si před chvíli vyměnila klávesnici, tu starou mě Adélka rozbila. Teď mám ještě starší, ale je lepší, necvaká tolik, tak si s vámi budu moct psát, i když tu bude malá spát. 😉

myky
8. črc 2009

Teda Kačí to je Tobík kusanec 😀 . Tak hlavně, že je v pořádku a zubajzové se brzy prokousnou dásničkou a bude klid, že?
Svetruska, taky držím palce.

svetruska
8. črc 2009

děkuji za dasli privitani 😉 jak tak koukam vy uz to mate asi vsechny za sebou a tesite se z miminek ze 🙂

sisa32
8. črc 2009

\No to je pravda, my jsme všechny důkaz, že to IVF funguje. 🙂 Taky držím palce.

svetruska
8. črc 2009

děkuji 😉 Vám přeji hodně radostných chvilek s milovanými dítky 😵
my jsme teprve na zacatku takze "smiruju" po diskusich co a jak, co nas vse ceka a tak 😅... 😵

sisa32
8. črc 2009

Svetruš, jak dlouho se snažíte ?

svetruska
8. črc 2009

sisa rok a ted jsme zjistili problem ze to nikdy jit samo neslo takze nam doporucili umele...

dagina
8. črc 2009

Sis, Áďa si už sedne úplně sama 😕 ??? Koukalaj sem do alba a krásně hačá.

Myky, no jsi šikulka, já se taky snažím..., když překousnu spodek.., tak ta strašná únava 😒 ..., dneska manža přijde zase až pozdě večer, takže o ničem jako vždy, normálně už jedu na kyslíkový dluh...
Ono se říká jak psala Masle, že mezi 2-3 rokem je období vzdoru..., a do toho bude (snad) druhé dítě..., to bude fakt nářez. Zatím to neřeším, druhé nebude dřív, dokud nebudeme mít vyřešené bydlení, ještě jsme se nerozhoupali a jak to tak vypadá jen tak se nerozhoupáme 😅.

Kaci, Toba je hotový otesánek 😉 , pěkný. 🙂

sisa32
8. črc 2009

Svetruš a ani inseminace u vás nejde ?

sisa32
8. črc 2009

Dagi, jj Adélka si sedne sama.

svetruska
8. črc 2009

no my mame hodne spatne spermio takze se doporucuje IVF-ICSI...

sisa32
8. črc 2009

Tak to jo, a už máte termín v caru?

Musím končit, dítě má hlad.

svetruska
8. črc 2009

termin zatim ne ted za 3 tydny se teprve vsechno dozvime budeme vyplnovat pojistovnu a ja vysetreni a rekou nam i ty dalsi veci ktery smiruju abych byla tak trochu pripravena 😉 ...
zatim tedy ahoj

myky
8. črc 2009

Dagi tak bydelníčko ještě není rozhodnuté? Kámošky manžel dělal štrajky s rozhodnutím, tak jí nakonec ukecal ke stavbě u jeho rodičů na zahradě a katastrofaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖. Ona s nima vychází v poho, ale manžel je nerv, jak prase a hádá se s nima a ona to odnáší. Dokonce padala slova o rozvodu a to mají dvě děti ☹ .
Svetruska jen počkej, až budeš mít prťouse v bříšku 😀 . To ti bude úplně jedno, jak se tam dostal a co se pro to muselo udělat 😉 .

sisa32
8. črc 2009

Ahoj Myky, klukum se včera na Krakovci líbilo. Trvalo to hodinu a půl a prý to bylo moc hezký. Malýmu se nejvíc líbil nápis Vendelín na zdi ve sklepě a povídání o tom, že tam straší Leontýnka. 🙂

dagina
8. črc 2009

Nééé, nerozhoupali 😠 , manža je brzda. Jemu by asi také nevadilo u rodičů, ikdyž momentálně uznává, že ty vztahy nejsou opravdu růžové.. 😒
Ještě není doma, mě se-e 😒 .

Svetruska - čeká tě přesladká odměna po tom IVF kolotoči, stojí to fakt za to 😵 . Držím pěsti, ať se mimča dočkáš hned po prvním pokusu 😉

Dobrou noc

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru