Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

murasek
autor
25. říj 2008

Hanulko - tak dva bobici? to je nadhera!!! moc gratuluju holka! 😉

dagina
25. říj 2008

Hanulko, to budeš už tak v 5.týdnu, týdny se počítají den posl. menzes +14 dní 😉, takže to vychází.

sanuska
25. říj 2008

Hanulko dík za tipy 🙂 Já jdu 7.11. na krev.... 😉

hanulka3112
25. říj 2008

Dagi, tak to jsem netušila 😅 tak to je teda fajn 😀 to najednou letí, ale teď se mi to potáhne ještě do těch srdíček, včera jsme byli na večeři 😵 ale čekám na přítele, že příjde ještě s něčím jiným a to, že kdy bude svatba 😀 když jsme se letos bavili, tak říkal, že příští rok na jaře nebo na podzim, ale když to dopadlo, že už budeme mít mimísky, tak bych to viděla tak na leden, abych se ještě vlezla do šatů, no uvidím co z něho vyleze, bo když jsme se bavili dřív o svatbě, tak říkal, že by jí nechtěl v zimě 😖 počkám ještě nějaký den, jestli bude překvápko nebo to nakousnu sama, protože před 1.IVFkem říkal, tak když to klapne, tak se nám to ještě prodraží a to myslel tím, že si mě veme.Teď šel na hokej a jinak má poslední dny plno práce je kameník a všichni lidi jsou jak jeblí a honem honem by všechno chtěli a nedokážou pochopi, že když prší, tak se nedá dělat 😠 pak je chudák z nich vynervovaný, že na svatbu si ani nezpomene, no po dušičkách má do jara pdla 😎 už se těším, jak ho budu mít doma 😵

hanulka3112
25. říj 2008

Jo Sanu, tak 7.11. tady chci vidět jen samé pozitivní zprávičky 😉 🙂 😵

sanuska
25. říj 2008

Hanulko já bych ti strašně ráda vyhověla a pevně v to věřím 😉

dagina
25. říj 2008

Hanulko 😀 😀 , vidím to tak, že mu tu svatbu budeš muset jemně připomenout 🙂, toho mýho jsem musela také trošičku naťuknout, jako že by bylo dobré do IVF....., pak byl chvíli klid a asi za měsíc přišel s prstýnkem a za 3 měsíce svatba 😵 . Tak ať vám ta svatba klapne co nejdřív 😉 .

hanulka3112
25. říj 2008

Dagi 😀 😀 to asi budu muset, má toho teď fakt moc, už se těším jak bude po dušičkách, slíbil, že pak se semnou bude jen válet 😀 doufám, že mu nebude vadit ta zima, ale hold, když chtěl jaro nebo podzim, už si měl vzpomenout dřív 😀 počkám ještě nějaký ten den do z něho vyleze, jinak ho pořádně ťuknu, ráda, bych aby mimísci měli už rodiče se stejným příjmením a navíc by pak na to už nebyl čas, to bych se dočkala kdo ví kdy, ale už je na svatbu taky naladěný, loni se mu vdávala sestřenka a bratránek a můj bratránek, tak vše komentoval, kdo má jaký oblek a co by se mu líbilo a nelíbilo.Jo a ty jsi měla jistě krásnou svatbu alespoň podle fotek, moc ti to tam sluší 😵

bigrendy
25. říj 2008

Ahoj . Hanulko tak to teda vůbec nevím jak se mám po ivf chovat. 😉

hanulka3112
26. říj 2008

Rendy, dělej o co ty uznáš za vhodné, já jen dělala opak co prvně 😉 myslím, že je to hlavně o štěstí 😉

slunickooo
26. říj 2008

Achoooooj holky,

tak jak je při neděli? Já si krásně pochrupala - do 10, vlastně do 9 😀 😀

Dagi - tak co fotečky ? Určitě jsou super vid, už se těším až mrknu 😉

My dneska vyrážíme po obídku - manža s mladou ke kadeřnici, pak jedem bruslit - teda já jen divák a kameraman 😀 a pak ještě objezdit hroby, když budeme mít ty dušičky.....

Tak mějte hezkou neděli,,,, zítra mě čeká další KO a monitor tak jsem zvědavá co mi poví mudr. nového 😀 😀

Oski - držím palečky

hanulka3112
26. říj 2008

Sluníí ahojky, no my se za chvíli jedeme podívat na našeho nového pejska, jsou to 3týdenní štěňátka 😵 už jsme je jednou viděli, tak dneska si asi vybereme toho našeho šampióna a složíme zálohu a na Vánoce už ho budeme mít doma 🙂

slunickooo
26. říj 2008

jéééé Hani - nový bafánek a nový miminko(a) - to je krásný... a jakýho máte vybranýho????

konka
26. říj 2008

ahoj hanulko, tak to se rozrostete na vsechny stranx 😀 tak nam ho vyfot

myky
26. říj 2008

Sloníčko držím palce na zítřejší Ko a jenom samé dobré zprávičky 🙂 . Co taky jiného, že 😀 ?

Oskarka se tu neukázala, tak že by 😵 ?

Hanulko to bude náročné. Pejska štěňátko a do toho dvojčátka 🙂 . No třeba si ho naučíš, aby ti podával věci 😀 .

Mě ta viróza drtí. Jsem úplně KO 😢 . Poslední pěkné dny a já nemůžu ani ven. Hrozný je to škrábání a bolení v krku. Taky žaludek začíná stávkovat. Snad to Mikuláškovi neublíží ☹ .

Kačí na zítra se hezky připrav 😉 . Třeba pofrčíte domů.

kacatko03
26. říj 2008

Myky už mám zbaleno 😀

tak sup do perin, manza at vari caje a vypdit at se toho rychle zbaviš 😉

murasek
autor
26. říj 2008

ahoj - OSKARKA - ze by? 😕

kacatko03
26. říj 2008

mury no kéž by 😉 ....kdo má na ni číslo? sluní??? taksnad nám daji vedet 🙂

slunickooo
26. říj 2008

Hoj holčiny,

jsme doma z bruslení, ze hřbitovů - bylo to OK, ale já jsem KO 😀 😀 😀

Oskarka se na mobil neozvala, tak asi ještě nic - no uvidíme, každopádně kdyby ... tak dám hned vědět nebojte 😉

kacatko03
26. říj 2008

No jo za chvili Oski napise že celý den vejletili 😀 ...

ráno jdu domuuuuuuuu

hanulka3112
26. říj 2008

Ahojky Holky, tak pejsek nám pěkně po týdnu povyrostl 😵 měl krásně napapkanou papačku, škoda jen, že jsem neměla foťák, je fakt nádherný, zhruba za měsíc by jsme ho mohli mít doma a je to plemeno kanárská doga neboli doga canario, no na starosti ho bude mít hlavně můj, protože já jsem už teď hotová se zádama 😖 předtím jsem chodila na rehabka a cvičila a teď od stimulace jsem toho nechala a jde to vidět, musím se pak Dr. zeptat na nějaké šetrné cvičení na tu moji skoliósu, byli jsme dnes se setřenkou s jejím manželem a malou dvouletou dcerkou na pizzu a ke konci jsem už ani nemohla sedět z toho jak mě bolely záda 😖
Žeby už Oskárka konečně začla rodit 😵 už se to malé nanosila až až

oskarka
26. říj 2008

Ahoj holky, kdepak, ještě jsem neporodila.
Nebyla jsem na netu, užívali jsme si s manželem poslední den ve dvou a v klidu domova, prošli jsme se, zajeli do obchodního centra na Chodov, atd.. Teď jsem si zkontrolovala tašku do porodnice (mám tam docela dost věcí, zdá se mi nějaká veliká), ještě si tam přihodím nějaké časopisy a zítra ráno s manželem vyrazíme k příjmu do porodnice. A uvidíme, jak to bude celé probíhat, kdy začnou s vyvoláváním, zda již zítra (doufám) nebo až v úterý. Každopádně už se na toho naše maličkaté těšíme.

myky
26. říj 2008

Kačí 😀 , tak supéééér. Hezky se vyspi a zítra šťastnou cestu DOMŮŮŮŮ 😀

Oskarko, vám všem 😀 , přeju hodně štěstíčka k porodu 😵 . Dobře, rychle, ve zdraví to zvládněte. Těšíme se na miminečko a dej vědět 😉. Hned ho od nás pozdravuj 😉

Hanulko takového velikého pejska? Dogu 😅 ? Jsou nádherný a máte asi baráček viď ?

masle
26. říj 2008

Ahoj Oskarko - tak držím moooooooooooc palečky ať máte pohodovej porod a hlavně rychlej!!!!!! Úplně ti závidím! Dneska jsem nějaká na rozpadnutí, že už bych taky nejraději porodila! Ale ono to už snad uteče 😉 🙂
Kačí- tak to je super že jdeš domů!!!! A budeš muset doma ležet?

sukubka
26. říj 2008

Ahoj holky,tak hanulko mooc gratuluju a za 14 dní tam budou 2 srdíčka uvidíš!
jinak sem se dívala na net na to vaše budoucí psí plemeno a je to hezkej hafan!Holky já už bych chtěla stimulovat při 1 ivf mi ty injekce lezly na nervy ted se na ně těším!!!

jmisa
27. říj 2008

AHoj.
OSkarko, držím palce, ať porod proběhne bez větších problémů a pokud možno pěkně rychle.

dagina
27. říj 2008

Dobré ráno, včera jsem se sem nějak nedostala, ani dnes tu moc nebudu. Takže Oskarka dneska nástup 😵 , ufff, už dnes si bude držet ten svůj uzlíček 🙂, moc držím pěsti, ať to vše dopadne jak má a mrňousek nedá moc práce, aby se dostal konečně na svět 😉 .
Kačka se pro změnu chystá z nemocnice 😉 a bude si vegetit doma..., do práce to snad už nehrozí ... doufám 🙄 .
Jinak jsem přihodila fotky, tak jukněte, na tu desetimunutovou rychlovku jsou docela OK. 🙂

sanuska
27. říj 2008

Dagi krásný fotečky 😵

Oski držím pěst!

dagina
27. říj 2008

Ahojky, júúúú, tady dlouho nikdo nebyl 😅 ..., nakukuji kvůli Oskarce, a zatím žádné info..., jsem totiž hrooooozně zvědavá, zda to bude holčička nebo chlapeček 😵 ....

Sanusko, dík 😉 .

hanulka3112
27. říj 2008

Ahojky Holčiny 🙂
Dagi, fakt krásné fotečky 😵
Sanus ahojík, jakpak se cítíš?
Jmis a co ty, kdy budeš tetovat?Teda jestli budeš.
Oskárka už nejspíš rodí a brzy nám tu ukáže svého mrňouska, už se moc těším 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru