Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
18. srp 2009

já na ně taky furt čučím..

jukni Sis na naše albíčko.. máme tam i videa.. bohužel sakra ,,, jsem nenatočila Jindru jak leze 😠 😠 😠

dagina
18. srp 2009

Co to je předržená 😅 ???? Nebo myslíš přetažená???? No spí někdy chvíli na prochajdě, třeba hodinu, doma po obědě když to dobře jde tak také hodinu.
když v těch 10 usne, tak spí také až do rána, ale pak to je mizerie

slunickooo
18. srp 2009

jj ta k ta k .. předržená - přetažená....

slunickooo
18. srp 2009

holky mažu do pelec h u, ráno jedem do toho HK.. tak at jsem fit.. páááčko

sisa32
18. srp 2009

Tak jsem to zkoukla, paráda. 🙂 🙂 🙂

Dobrou.

dagina
18. srp 2009

Pěkné video 😉 . Co v HK??

dobrou noc

dagina
19. srp 2009

Dobré ráno,
co to??? Dnes jsem první 😵 . Malá ještě vychrupuje 😒 , ale dlouho už nebude.

Mě napadla spíše podzimní Praha??? Vánoční je určitě též krásná, ale na můj vkus dost lidí a prodírat se s kočárem...., ale třeba se mýlím, a lidi už tak neblbnou. (mám strach, aby mi neukradli Lůcu i s manželem 😀)
Na podzim/konec léta třeba na Petřín atd.....

Sis, co fasáda, už hotovo?? To máte také nějaký pěkný domek, co 😉 ?!

Myky, pak dej info co Mikšík.

Pěkný den

sisa32
19. srp 2009

Dobré ránko,

Dagi, mě je jedno, kdy jet do Prahy, já bych tam mohla jezdit furt. 😀
Fasáda není, dělá to jeden zedník sám, tak to trvá, ještě tak 14 dní.

dagina
19. srp 2009

No já také furt, v Praze jsem byla tak třikrát 😒 za život. Jen by nebylo špatné využít nějaké solidní počasi, si myslím....

sisa32
19. srp 2009

To jo, adventní Praha je krásná, ale když bude mrznout, tak toho moc nenachodíme. To poznáme tak jen nějakou hospodu předraženou. 😀

dagina
19. srp 2009

Uvidíme co na to pražanda Myky 😵

Ještě mě napadl Liberecký aquapark, ale zase celodenní máchání pro prcky..., nevím, já jsem asi moc přecitlivělá 🙂

sisa32
19. srp 2009

Tak do aquaparku můžem zalézt i v Praze, když bude zima, snad tam nějakej mají. 😎 😀

dagina
19. srp 2009

Myslím že nemají ....

sisa32
19. srp 2009

No jo, co naděláme 😀 😀 😀

dagina
19. srp 2009

Nic 😀 😀

masle
19. srp 2009

Čauky holky rychle jen nakukuji, teď jsme hodně u našich u bazénu když je tak krásné počásko.. 🙂 😉
Vidím že už plánujeta srazíky další 😕 dokonce i u moře...to se tada určo nepřipojíme 😒 My máme jeden jedinej týden dovolenou v létě a to chci určo příští rok letět do našeho oblíbeného Turecka... 😀
Jinak Dagi jak jsi se ptala na fasádu ..tak se pořád dělá je to na dýl ta budova je hodně veliká a dělá se to postupně a je to kombinace žlutá, zelená a šedá...
myky moooc držím palečky ať je mikšík ok. Já měla v těhotenství teké takle teploty a pak zjistili v moči streptokoka..tak jsem dostala atb bylo dobře..

aquapark v Praze jéééé 😀 😉 na Barandově Aquadream 😉

sisa32
19. srp 2009

Ahoj Masle, tak jsem si říkala, kde jsi a ty u bazénu. 🙂 No jo, je krásně, tak co doma u pc. To jen já tu furt čumím, jdu okolo a hned jukám, co nového. 😉 Tu fasádu budete mít moc hezkou, určitě pak dej fotku. Jindry strejda má taky tři barvy a je to parádní.

hanulka3112
19. srp 2009

Ahojky holky jdu aspoň pozdravit, nějak nestíhám, měli jsme tu samé návštěvy na malé+mi přišli přát k svátku, tak jsem se tu ani nedostala 😅

hanulka3112
19. srp 2009

Jo všimla jsem si, že jste měly nějaký ten srazík, hoďte odkaz na nějaká fota😉

kacatko03
19. srp 2009

Ahoj holky, taky nakukuju....je hezky tak je furt neco, navic Toba je nějakej živej a neni chvilku v klidu....

teda vy jste se rozjeli...moře, hory, výlety 🙂
fotky dobrý na Bobrovce byla asi fajne ....

v Pha je aquapark na Barrandově a taky v pruhonicích mega velkej 😉

hanul to jsou kulíšci a jak rostou :D

myky
19. srp 2009

Ahoj holky,
jdu hodit infošku a pak snad dočtu 😅 .
Tak dnešek fakt fajn. Málem si nás tam nechali 😖 . Ale na štígro Mikuláškovi udělali na statim jeden odběr a to se od minula o půlku zlepšilo, tak to vypadá, že máme nějaký zánět. Zítra si mám volat na zbylé výsledky a domluvíme se. Dr byl fajn, ale měl toho hodně a i přes to se nám neskutečně věnoval. Na kontrolu tam jdeme 9.9. a objednal nás na vyš. na metabolické vady na říjen. Takže doufám, že zítra mi řekne, že se výsledky lepší a třeba nasadí nějaká ATB. Hustý bylo, že jsem tam musela chytit Mikšíkovi moč 😀 . Holky a ono se mu nechtělo čůrat 2hodiny 😅 . Jsem myslela, že ho tam znovu porodim 😅 . Řval, jak nechtěl ležet. Nakonec jsem ho nahatýho dala do kočáru na podložku a když usnul, tak se vyčůral asi za 3/4h. Už jsem tam chtěla kápnout ze svého 😀 .
A děláme pokroky. Včera sdlábnul půl kelímku active a dneska půl skleničky masozel. skleničky a odpo půlu přesnídávky Frutapura. Mlíko dneska taky docela dost. Tak ještě aby to zítra bylo ok.
Jdu se najíst a pak se na vás sem těším. Přišla jsem domu v 17h 😖 .

kajka39
19. srp 2009

Dievcata, viete poradit ako dlho trva priprava na IVF co vsetko treba absolvovat, od kedy sa zacina atd..napise niektora podrobnejsie??? Nemam zatial ziadne info o tom.Som prave po 1neuspesnom IUI a neviem ci to skusat dalej s IUI alebo radsej IVF??.... Velmi pekne dakujem!

myky
19. srp 2009

Sluní kdy-že to razíte na Šumavu? 😅 A jak bylo v HK?
Holky kdykoli přijedete do Prahy, tak vás moc rádi pohostíme u nás a po Praze není problém udělat couračku. Teda spíš Myšák je bezvadnej průvodce 😀 . Spaní u nás je omezený bo máme malej byt a s dětma by to nešlo asi. Dospěláky na matraci klíďo. Řekla bych, že nejlepší je ne vedro, ale ještě tak na tričko. A vánoční Praha je nádherná, ale taky dost plná turistů přesně, jak psala dagi. Ale stojí to za to. Hodim pár fotek 😀
Hanulko opožděně vše nej k svátku 😅.
A jj, v Praze je asi víc aquaparků, ale nějak jdou mimo mě a jestli si vy hubendíry myslíte, že se před váma svlíknu do plavek, tak jste na obrovskym omylu 😀 ! To by mě hanba fackovala 😀 !
Kačí a jak je Tobíkovi 🙂?

dagina
19. srp 2009

Myky, no jo, nesmíš si v těch plavkách stoupat vedle Sluni 😀 , vedle ní bude tlustá každá 😵 .
Sluni, přiznej se, že chodíš do posilky...
Jj, hoď fotky, Mykčo. Tak vidíš jak se Mikšík krásně rozpapal.

Do té Prahy by to chtělo určitě na noc, bo to máme docela daleko, nějaký slušný nocleh se tam snad najde, né. My ještě nebyli na Karlštejně ☹.

Masle, Kači, však příště se přidáte určitě 😉 .

masle
19. srp 2009

Dagi já se na Karlštějně vdávala 😀
jj sluni vypadá nějak pohuble.. 😉 😀 ale sluší jí to! 😉 🙂

myky no my tam také nechodíme ale jen o těch aquaparcích vím že existujou...na mě je tam moc lidí.. 😒

sisa32
19. srp 2009

Ahoky, tak jsem tu. Malej jel s dědou na dva dny na Berounku a dnes jsme pro ně jeli. Voda jako kafe, tak jsme si s Adélkou namočily nohy. Moc se jí to líbilo.

Hanulko, to je dost, ale vím, že s dvojčátky je práce. Odkazy na fota jsou o pár stránek zpátky.

Myky, to jste si teda užili, a to jste fakt byli tak dlouho v nem jo ?? 😕 No ale hlavní je, že to má lepší a snad už zjistí z čeho to je.
A už začíná papkat, to je moc dobře.

Myky, já se taky neslíknu do plavek, leda by jsme se rozdělily, hubeňoury na jednu stranu a my půjdem na druhou. I když teda nevím, kde ty jsi tlustá.

Dagi, mě se teda Karlštejn moc nelíbí, zvenku jo, ale ve vnitř nic není. Křivoklát je hezčí, tam jsem se zase vdávala já. 😀 Ale když už tu budete, zvládnete oba. 😉 A samo že my vás taky rádi uvidíme.

Kači, tak to už je Tobík v pořádku, nebo ještě chodíte na inhalace ?

Kajka, já už si to moc nepamatuju, myslím, že jsem šla druhý den MS na krev a pak ještě o pár dní později na moč. Taky ULTR. Bylo to následující cyklus po první konzultaci. Pak jsem dostala injekce a zse další cyklus jsem začala píchat, měla jsem je myslím na 10 dní, o je krátký protokol, záleží na tom, jak rostou folíky. Pak odběr vajíček a za dva dny na to transfer. Ty v každém případě ještě radši zkoušej IUI. Jednou to nemá cenu, teď to půjde z druhého vaječníku. Já mám za sebou 4, ale neuspěšné zřejmě kvůli neprůchodným vaječníkům.

To je zase román,

kajka39
19. srp 2009

sisa, dakujem za info 🙂

slunickooo
19. srp 2009

kuk,,, zdravím

tak v HK js em b yla s NIKi na rovnátkách + nákupy.... pro žanet mám zimní budnu + plav ky př. rok k moři 😀 😀 pro Niki žabky k moři a pantofle do šk oly + žrádlo atd.. 😀 😀 😀

na šumav u ra zíme v pátek.. chtěla jsem hned po Bobrovce, ale T. nedostal volno... tak nějak navečer až pojedem aby žanet spala..

a ten pod zim jet do Prahy asi fakt lepší než vánoce, to tam bude mraky lidí... i když já osobně tu atmosféru na staromáku o vánocích miluju 🙂 a o aquaparcích v praze vím,, ale nebyli jsme ani v Liberci - přesně jak píšete - moc moc lidí.. 😠 😠

jo a zdravím Mašli a Kačátko... Kači - jste leželi ve špitálu???? Neb o jen x- krát denně docházeli ...

Karlštejn . Konopiště, Křivoklát - jsem tam byla ale s rodinkou ne,, za mlada jen... ale o Karstějnu jsem právě taky slyšela, že tam Nic není a je hroooozně předraženej....

jo a já prej pohublá 😀 😀 a hlavně já a posilovna.. .jsi se Dagi pomátla.. já jsem jak ta veš líná 😀 😀

sisa32
19. srp 2009

Ahoj Sluni, tak to jste si dnes užily. Zimní budu jo ? A jakou ?? Já už taky pokukuju, ale zdá se mi to brzo. Jenže až se rozhoupu, tak už nikde nic nebude.

slunickooo
19. srp 2009

jo a u Bati opět ty capáčky rů žový za 199 neměli. .a na netu je nabízejí ve velik. už jen od 16,5 .. my potř. 13 . .takže to je passe 😠 😠

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru