Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
11. lis 2008

Teda Božka vám už je měsíc to je hrozný jak to letí 😕
Myky tlak nevím tento týden na ko nejdu až příští. Tak uvidím. Ale kdyý si ho změřím doma tak někdy mám vyšší a někdy normál. Tak si ho raději už moc neměřím abych z toho nezblbla 😀

myky
11. lis 2008

Masle tak to jsme na tom stejně. Já jen preventivně, když je mi blbě, tak si lehnu. Ale neměřim 😉 . Stejně nic nenaděláme, že 😠 ?!

Bozka jj 😀 , letí to rychle. Ale já už bych chtěla držet mimíska v náručí 😵 . Se ho nemůžu dočkat! Ale na druhou stranu, né aby se dral ven moc brzy 😠 😉 . Zdendulka dostane dáreček 😀 😉 ?

bozka
11. lis 2008

jo holky letí to strašně, proto užívejte každou chvilku 😉
jasně dostane nový dveře 😀 😀 né dělám si srandu,ˇtaťka slíbíl, že něco koupí 😀

kacatko03
11. lis 2008

myky...my také byli v genetu...a pocity stejný 😉

mě dneska vzala ráno taková křeč do pravého pobříšku že sem myslela že už jedem...akorát sem se nemohla pohnout, jakobych tam měla bodlej nuž....ted uz je to zase ok...tak nevim co to mělo být ☹
Za dva dny jdu na KO...tak koufám že čípek se nezmenšil....jinak si mě tam už nechají aaaž do porodu....

Sluniiii ze by ses s tím taky flákala? 😀 počkej ve čtvrtek je uplněk 😀

Masle co ty jak se citíš?

bigrendy
11. lis 2008

Ahoj holky. jsem 8 den od et. bolí mě strašně břicho uplné křeče. je to normální? taky jste to tak měli?????????

kacatko03
11. lis 2008

bigr....já to měla...křeče jako při spoždění MS že?

bigrendy
11. lis 2008

jj přesně tak. tak to jsi mě trochu uklidnila. a jak dlouho ty křeče trvaly?

jmisa
11. lis 2008

Kac, ty máš pěknej pupík 🙂

Bigr, s křečema neřeknu, mně není nic.

kacatko03
11. lis 2008

bigr to uz bohuzel nevím, nepamatuju jak to dlouho trvalo....ale prej se roztahuje děloha....

jmisa....najednou vyrostl přes noc 😀

masle
11. lis 2008

Ahojky Kačí, já mám tyhle křeče v podbřišku od té doby co jsem těhotná. A když jsem to říkala Dr když se mi to stalo poprvé, tak říkala, že se to stává, že se nemám děsit. Tak nevím 😒 V prvním těhu jsem to neměla.
Jinak se cejtim ok, jen si už připadám trochu jako oteklina 😀 Ale zatím mám nahoře 10kg, tak to ještě jde.
Jsem zvědavá jestli mě předběhneš 🙂 😉 Tak ať ti KO dopadne dobře!!

ywushka
11. lis 2008

myky:vysledky genetiky jsou az za 2 mesice,ale ty pry nepotrebuju vedet k dalsi stimulaci!!!

sisa32
11. lis 2008

Ahoj holky, jdu jen na chvíli, než se vzbudí malá. Dnes je nějaká nevrlá, moc nespí a nechce lahvičku, jen kojení.

Birendy, já měla ty křeče taky, ale jak jsem zjistila, že jsem těhotná, tak přestaly. Tak nevím, jestli to nebylo jen psychický, protože jsem byla přesvědčená o tom, že to nevyjde.

Bozi, malej Ondrášek je BOŽÍÍÍÍÍ 🙂

bozka
11. lis 2008

Siso to asi patřilo Oskarce 😉 my máme Zdendu 😀 😀 😀 Ale máš pravdu Ondrášek je boží 😀

oskarka
11. lis 2008

Děkuji Vám za chválu Ondráška🙂, vyřídím mu to - dám mu pusinku od tet koníkovek🙂.
Ale řeknu Vám, že je to ukřičeneček, dnes jsme byli poprvé v kočárku venku - šli jsme i s manželem - nákup, banka, pošta a procházka kolem domu - a vydržel být hodný asi půl hodinky, cestu zpět pak prořval. A doma nevydrží být klidný ve fázi bdění, kdy se mu věnujeme, hladíme ho, povídáme si s ním... vždy se ozve se svým vískotem. Moc toho nenaspí, takže jsme s manželem oba docela hotoví.

Masle, o jakém příkrmu podávaném injekční stříkačkou jsi psala?

masle
11. lis 2008

Osky - no to záleží pro co se rozhodneš (Nutrilon, Beba, Sunar.....) Inj. stříkačkou se to dává aby si nezvykl na lahvičku a pak třeba už nechtěl prso. Ale některým dětem je to jedno. 🙂

sisa32
11. lis 2008

teda já jsem trubka, samozřejmě, že to bylo Oskarce. 😝 😀

sisa32
11. lis 2008

A Zdendulka, je teda kus chlapa, zrovinka jsem se na něj koukala. 🙂

myky
11. lis 2008

Masle 10kg nahoře a připadáš si jako co 😠 ?! 😉 Já jsem v tom případě macek 😅 . Už radši neměřím tlak, ani nevážím. Vlezu na váhu až na poradnu 😠 . 😉 . Jak to holky děláte, že váha neleze nahorů 😢 ?

Kačí to já mám občas taky. Bodne mě jak nožem. Teda mám to spíš jako do konečníku. Taky jsem se na to ptala, ale můj Dr, mě bere jako simulantku od začátku, takže odpověď žádná. Prostě takové věci jsou asi v těhu normální. Čípek budeš mít tak jak byl a basta 😉 . Aspoň do toho 36tt Tobi musí zůstat tam, kde je 😀.

Bozko, nějakej boží dárek 😀 musíte pořídit 😀.

Siso já myslím, že to pojmenování patřilo oběma 😉 . Mají krasavce obě 😀 .

Jdu se nachystat. Za chvilku dorazí tchýňka skouknout to DVD ze 4D UZ. Se těším. Uvidí to poprvé v životě 😀 .
Tak se tu zatím mějte krásně 🙂

bozka
11. lis 2008

Siso díky 😉
Myky jo jo uvidíme, co nám tatínek přinese 😀

masle
11. lis 2008

Myky 😀 😀 😀 😀 No mě kdyby v prvním trimestru nabylo špatně, tak mám nahoře mnohem víc 😅

luly3
11. lis 2008

baby ved vy ste tu všetci tehulky 😉 😉 😉
a že IVF 3.... všetkym vám gratulujem....

dagina
11. lis 2008

Všechny vás zdravím, poslední dobou se nějak flákám..., teda jen na koníkovi, doma makám jak šroub 😵 ..., nějak cítím, že mimčo přijde včas, ne-li o fous dřív, tak dávám doma do kupy co se dá, bože, těch zbytečný kámů co máme doma ..., hrůůůůza hrůzouzí, ještě dokoupit ještě nějaké restíky a pak už jen v klidu čekat.. 😉 .

Oskarko, tak Ondrášek opravdu nemá chybu 😉 , jak je u tebe schoulenej..., moc krásnééééééééé 😵, brouček jeden....

Myky, z té cibule je dobrý ještě takoý sirup, mám to osvědčené 😉 - nakrájet cibuli na drobno, smíchat s medem - nechat několik hodin odležet, dokud z toho nevyteče tekutina a pak vyžahnout 😉 . Ještě dobrý a také mám osvědčené, ikdyž to není pro těhule - slivovici, med, a šťáva z citronu - jsou to sice grády, ale fakt účinný. 😉
Takže jsi byla na 3D UTZ??? To je krásný zážitek, viď 😉 . Co říkala tchyně 😉 ???

Holky - maminy- k dětskému lékaři je třeba se nahlásit předem, nebo stačí až po porodu???
Já už se strašně na to mrně těším, že to asi nevydržím 😀 .

Jinak se musím pochlubit, že jsem koupila krásnou zimní kombinézku (vhodnou i do autosedačky) za 20kč, skoro jak nová, sice modrá, ale ikdyby to byla holčička, tak to bude OK. 🙂

sisa32
11. lis 2008

Myky, mě napadá na ten krk ještě Valašský penicilin. Manželovi super pomohl. Teď je zase nemocnej a VP mu došel a nemůže se toho zbavit. už jsme ho objednali, ale ještě nedorazil.

dagina
11. lis 2008

sisa, kam na ty stránky chodíš 😵 ..., doufám, že tím nenapájíš malou 😎 . Jak jsi prosím tě spokojená s kočárkem??? Máš to Jané, viď.

sisa32
11. lis 2008

Dagi 😀 Já teda vůbec nepiju, ale tohle je fakt dobrý. S kočárkem jsem spokojená, lehoučkej, krásně a rychle se v podstatě jednou rukou složí do auta, otočí se na místě. Ve městě prostě nemá chybu. Akorát když je něhde horší cesta, kamínky, nebo něco podobnýho, tak musím přizvednout to přední kolečko, protože tam malý hrozně skáče hlava. Musím upřímně říct, že bych si ho asi koupila jen jako sporťák. Pro malý mimčo je lepší houpací kočár. No ale nelituju, jen musím dávat pozor, kde jedu.

dagina
11. lis 2008

Tak to je dobře, že jsi spokojená..., až teda na to drncání, ale to asi není takový problém, né???

bozka
11. lis 2008

Dag já jsem se nahlásila ještě před porodem, protože v nemocnici pak na doktora dáváš číslo a oni mu pak posílají výsledky krve z patičky.
Jinak k tomu kočárku, já i ségra jsme maximálně spokojený, lehkej, super manipulace, skládá se úplně snadno a i špatnej terén zvládá v pohodě. Všichni, kdo s ním jeli nám ho moc chválý. Já bych teda neměnila 😀

myky
11. lis 2008

Dagi taky super receptíky 😀 . Cibule už se šťaví, tak jsem na to zvědavá. A 4D bylo fakt úžasný 😀 . Já na to snad budu koukat každý den 😀 . Jednu fotečku máme v rámečku. Tchýňka mrkala, švagrová s manželem taky. Ty říkali, že je neuvěřitelný, jak už vypadá lidsky 😀 . Prý, jak 7 leté dítě 😵 .
A proč myslíš, že malé příjde dřív? Máš poslíčky, nebo nějaký pocit tlaku? No měsíc uteče, jak voda (božka nám to slíbila) a to už by bylo v pohodě rodit 😵 . Jsem zvědavá, jestli bude další klučík, nebo krasavice 😀 ?
A toho dětského lékaře prý musíš mít zajištěného před porodem.

Siso, to vypadá zajímavě. Mě lákají všechny přírodní věci a tohle vypadá fakt super. A když si vezmu, co stojí všechny ty sirupy z lékárny, tak je to i za super cenu 😵 .

Co se kočárku týče na ten teprve půjdeme mrknout. Ale favorita máme Firkon Quatro F4. Máme tady všude chodníky, jak překážkovou dráhu a samé kostky. Takže mě jde hlavně o to drncání a snadnou manipulaci. Myslím, že když máte hezké chodníky, nebo rovné cesty, tak Jáné má i poměrně velkou korbu. Což je super. Jen ta cena je krutá 😖 .

myky
11. lis 2008

Luly3, díky za gratulace 😀 . Ty jdeš na IVF?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru