Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
3. pro 2008

Ahoj kočky 😉 ,
hanulko to je fajn, že se to zlepšilo. Ty jsi šikulka. Já bych měla péct v sobotu, ale hejbla jsem si se zádama a mám pocit, že chcípnu ☹ . Mě v těhu věčně něco je 😠 ! Chci upéct perník na snídani, ale nemůžu se ohnout. Pořád mě svrběj ruce, jak chci, ale bojim, bojim. Navíc na něj mám chuť!

Co Kačí a Masle? Ještě jste celé? Co kontrola u doktora?

Tak jsem jukla a jdu sklidnit záda. U PC fakt nejde sedět. Zase mrknu, tak zatím se mějte všechny krásně. 🙂

meleri
3. pro 2008

Oskarko,

gratuluju moc, videla jsem tvoje fotky, mate krasneho kluka! A je videt ze je to optimista. 🙂 at se dari!

masle
3. pro 2008

Ahojky, myky u mě je vše stejný. Naštěstí moje hnusná rýma už se lepší, ale musím to zaklepat...doufám, že to je poslední nemoc, která se mě chytla v těhu! na ko jdu zítra po poledni, tak jsem zvědavá co mě tam čeká 😅 Kačí jde dnes tak na tu jsem taky moc zvědavá. Mě se ty kontrakce nějak úplně zklidnily, tak si tak říkám abych fakt ještě nepřenášela, jako v prvním těhu.. 😀 Dokonce i sexíkujem, a nic to se mnou nedělá...

Oskarko malej je krásnej a ksichtíky fakt umí 😀 Je to kus chlapa! A co ty prdíky, ještě je to tak hrozný, nebo už se mu to zlapšuje? 🙂 😀

Hanul ty už budeš mít brzo 1. trimestr za sebou co? A co bříško, už se ti rýsuje?

kacatko03
3. pro 2008

Ahoj holky, jedu za hodinu na kontrolu tlačím čas, jsem napnutá jak kšandy, ale bolí mě celej den břicho a mám docela silný výtok tak snad se obejdu bez zánětu.

masle tak hlavně aby to nebyl klid před bouří 😀 nezapo že pak se to muže rozjet náhle a hup Ráda bude venku 😉

slunickooo
4. pro 2008

ahooooj holčiny,

v rychlosti nakukuju, tak Kači - držím moc palečky a i Masli tobě
A co ostatní ??? prosím - shrne mi to některá???

My byly včera celý den na cestách a jak jsem se toho obávala tak jsme to zvládli na jedničku - malá byla fakt hodnoučká , byli jsme na UTZ a na KO - na UTZ nám zjistili něco malinko většího u levé ledvinky - ale prý se nemusíme vůbec bát - jen za 3 měsíce na kontrolní UTZ ... a jinak už vážíme 3910 g a měříme 52 cm

Malá se za chvilku bude budit, půjdem baštit a pak šup ven do kočárku....

Jo - nějaké nové fotečky jsem hodila do albíčka

kacatko03
4. pro 2008

sluni nic nového se tu neděje, já včera Ko ok, dr radost že držíme, ale mám problémy s jizvou tak snad vydrží a nepraskne.

masle dnes kontrola.

co dagi je ještě celá?

žanetka je bobík 🙂

slunickooo
4. pro 2008

Kači - tak to je super, že držíte 😉 😉 ještě pár dní a máte taky to svoje zlatíčko doma co? 😉 😉

Dagča už se nezvala, psala jsem ji a nenapsala - tak snad je vše OK

kacatko03
4. pro 2008

myky co ty a nemoc? už je to lepší?
masle tak už jsi z kontroly? jak ste dopadli?

je tu nejaký klidek.

maminy asi vyrazili na kočárkovanou, bylo tam docela hezky 🙂

sisa32
4. pro 2008

Ahoj holky, jsem ráda, že pořád hezky držíte a dopékáte mimča. 🙂
Slunickoo, Žanetka je kouzelnáááááá 🙂 🙂 🙂
Dnes jsme byly s Adélkou u dr., tak konečně příští týden náušničky, tak snad nezamarodíme.
Ty testy z nem. samozřejmě dr. stratil, i když mi to nepřizna. Hnal nás na ně znovu, že prý má málo železa a bla bla. A výsledky na který jsme čekali 4 týdny tu najednou byly za 2 dny. To je ale zajímavý, měla jsem sto chutí mu tam něco říct, ale malá byla nevyspalá, tak jsem se naěj vy.... 😝

myky
4. pro 2008

Ahoj 🙂

Kačí gratuluji k úspěšné KO. Snad ta jizva vydrží a dá pokoj. Musí to být nepříjemné. Mě se záda zlepšila. Nosila jsem krunýř na krku a dneska už to je lepší. Pokašlávat a posmrkávat budu už asi do porodu, ale oproti té chřipce, či co to bylo, je to leháro. Ještě ty záda šetřím, tak jsem sem přišla juknout, jak jste na tom 😵 . Jste s Maslí holky šikovný 🙂 .

Masle ty fakt vydržíš do termínu 😀 . Říkala jsem, že ještě budeš přenášet 😀 (teda né, že bych ti to přála). A na sexík se těším taky 🙂 . To bude po té dlouhé době, jako když poprvé 😀 . Je super, že rýma ustupuje. Ten Bioparox je fakt hnusnej, ale aspoň, že zabírá. Co dnešní kontrola?

Chválím všechna miminečka 😀 . To jsou andílci 😵
Siso, k Dr nemám co dodat. Je to 😠 .... Nemá cenu se dohadovat. Takovej by to ještě nějak shodil na tebe.

Dagča si to asi pěkně vyžírá ☹ . Kdyby už měla mimi, tak by snad písla. Ta nejistota musí být pro ní šílená. Snad se našel aspoň jeden doktor, který s ní komunikuje narovinu?!

masle
4. pro 2008

Ahojky holky, tak jsem tu z KO, ještě jsem musela do školky na Mikuldu, tak to byla trochu hoňka ale Veru byla šikulka, vůbec se nebála...
Na Ko dobrý prej to zatím na porod nevypadá 🙂 No mám strach, že budu fakt přenášet... 😀 Z toho jejich vyšetření mě teda bolí dost břicho, ale to přejde. Na monitoru jsem si poseděla, malej mi furt usínal, tak jsme budili a budili... 😀

myky
4. pro 2008

Jé Masle, tak to gratuluji 😀 . Hlavně, že jste ok a 14 dní to máš, tak akorát na vánoce domů. A copak Verče Mikulda přinesl? Já se směju reklamě v Tv "Nachystejte se na Mikuláše". Já se na něj chystám, jak divá 😵 😀 .

masle
4. pro 2008

No to bylo v rámci školky takže tam maj hlavně ovoce a tak. Mikuláš byl trošku suchar, ale šlo to 😀 Zítra máme ještě jednoho u známejch, tak ten snad bude výřečnější, tak tam bude nadílka bohatá, ale uhlíčko taky nebude chybět 😉 😀 !
No to ti Myky věřím že se chystáš jek divá 😀
V porodce jsme se pobavili,. Trochu jsme tam bloudili. Nejdřív jsme se posadili do špatné ambulance. Bylo mi divný, že tam nejsou žádný těhule a ona to byla gyn. ambulance... 😀 Tak jsme rychle prchali do té správné 😀 😅
Přijde mi to v tom Podolí nějaký nepřehledný, u Apolináře jsme hned věděli kam jít a tak...
Jo a tlak jsem měla zase vyšší 140/90 tak to se jim moc nezdálo pak mi ho ještě přeměřili a byl tošku lepší. Ale stejně nevim nevim..... ☹

myky
4. pro 2008

jj, chystám a těším 😀 😀 😀 😀 .
Podolí je bludiště 🙂 . Já tam byla za kámoškou na gyndě a taky jsem se motala 😅 . Třeba ten tlak byl po tom, jak jste klusali z gyn. AMB na poradnu 😉. Já jak mám nízkej, tak když jsem chvátala, tak mi taky vylítnul a vypadal dobře. Ono asi trvá dýl, než se tělo sklidní, když máme roztažené cévy.

myky
4. pro 2008

A uhlíčko, jo 😉 ? Tak hlavně, aby byl hodnej čert. Já jednou potkala takovýho, že jsem se sama bála 😅 . Navíc byl dost veselej. Kámošky kluk od jednoho Mikuláše koktá- zadrhává. Byla pěkně naštvaná. Objednali ho její rodiče proti její vůli pro ani né čtyřleté dítě a hodně to přeháněli. Kluk řval jak tur, počůranej, ani nemohl dýchat a všichni se prý smáli a pořád jí ho rvali z rukou a strašili. Byla to prý mela. Myslím, že proto se jí nezdálo jmeno pro našeho Mikyho.

meleri
5. pro 2008

holky,
blahopreju vsem co jste uz porodily a mate doma to svoje stesticko.... 😵

a ostatnim holkam, at si jeste pekne uzijete tehotenstvi.

masle
5. pro 2008

Ahojky holky, tak mám zprávičku od Kačí, psala asi v 10hod, že je v nemocnici a budou rodit!!!!!! Už byla po klistýru, tak teď už možná malého drží v náručí. 🙂 🙂
A já pořád nic 😠

slunickooo
5. pro 2008

Jupííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

myky
5. pro 2008

Maslééééé, tak já jdu nakouknout, jak s Kačí bojujete a ono už mimíííí 😀 . Supér!!!! A nepsala zda bude ten císař,nebo normoš porod? Asi kvůli té jizvě šla zase pod nůž, že? Ježíš já se těším na info a moc jim držim palce 😀 . Tak a teď ty a pak Koňka, která sem moc nechodí, Dagi je s ??? a pak já 😵.

Dagi byla s kačí tak nějak na stejno, že? Sluní pořád žádná odpověď od ní?

myky
5. pro 2008

Meleri děkujeme 🙂

masle
5. pro 2008

Ne ne to nepsala, jen že už je po klistýru a je napůl otevřená. 🙂 Tak uvi. Moooooooc jí držím palečky a jsem zvědavá na malého!
Já měla v noci zase silné bolesti ale zase to přešlo...už si na to zvykám 😀

myky
5. pro 2008

Masle, tak to bude za chvíli 😵 . Jen si bolesti protrpíš trošičku do předu a pak to bude nato tata 😉

sisa32
5. pro 2008

Ahoj holky, tak Kačí už má určitě Tobíka u sebe, jsem zvědavá, jaký měla porod. Teď je na řadě Masle.
DNESKA MI PSALA KAMARÁDKA Z NEMOCNICE, NARODIL SE JÍ VAŠÍK A MĚL 4,15 Kg a to neměla skoro žádný bříško. 🙂

masle
5. pro 2008

Ahojky, tak jsem tu od Mikuldy a rychle píšu zprávičky od Kačí: Tak malej Tobík je na světě 48cm 2800g. Je prý kouzelný. Měla císaře s celkovou narkózou tak je ještě na JIP. Jinak jsou oba v pořádku! Všechny moc pozdravuje! Tak budu Kačí ode všech taky pozdravovat! 🙂

myky
6. pro 2008

Ahoj 🙂 !
Masle díky za info. To je super, že jsou oba ok a Tobík je pěkňoučkej. 2800g je super váha na 36tt 😀 . Tak teď se jen Kačí rychle zotaví po sekci a pak hezky porodíš ty 😉 . A jak bylo na Mikulášské? Co zdravíčko? Mě se to zase nějak zhoršuje. Pořád prskám a mám rýmu. Asi jak byl manža nemocný, tak na tu mojí oslabenou imunitu to zase trošičku spadlo. Ale to nějak zvládnu. Dneska chci jet nakupovat do Štěrbohol, tak snad tam nebude moc lidí a nakoupíme i nějaké vánoční dárky a ještě něco pro prcka a do domácnosti. No manža teprve přijede od tchýňky, tak nevím, jestli ho tam dostanu?! Možná až zítra, protože když nebude mít náladu, tak stejně nic nekoupíme ☹ . Tak jsem se vykecala 😉 .

oskarka
6. pro 2008

Ahoj holky,
velká gratulace Kačce a Tobíkovi hezkej život!!!

slunickooo
7. pro 2008

Ahooooj holky,

taky se moc moc připojuju s velikou gratulací pro Kačku a jejího malýho zlatíčka..... už se těším na podrobnější info a fotečky.... 😉 😉

My včera s malou zase cestovali a fakt ji musím pochválit - zlatíčko - byla moc houdnočká a v noci spala krásně - jen jednou se vzbudila na papání....

hanulka3112
8. pro 2008

Ahojky holky, jdu aspoň na skok, nějak mě chytly všechny ty vánoční přípravy 😅 😀 protože už mi bývá líp, nevolnosti už mě přepadají spíše krátkodobě, ráno, po obědě nebo večer 😉 tak jsem se pustila do zdobení perníčků, teď dělám chaloupku a o víkendu jsem dělala adv. věnce 2 pro mě a 1 mamce a ještě na dveře a nějaké dekorace, baráček už máme taky hezky osvícený a dárky už mám všechny skoro i zabalené a co je tady nového snad vás dočtu, jinak už jsem přibrala 4kg a bříško se pomalu rýsuje a další kontrola v pátek a ještě se musím objednat na ten skrening či jak se to píše dělá se to myslím od 11 do 16 týdne, tak po novém roku mě tam mají teď před vánocema se mi nechce nikam jezdit 😉

myky
8. pro 2008

Ahoj holčiny 🙂 ,
koukám jak je tu pusto prátdno. My měli teď spustu běhání kolem auta a nákupů atd... 🙂

Masle co týýýýý? Jsi ještě celá? Co zdravíčko?

Slůuníčko máte ale krásnou a hodnou hlčičku 😀 . Tak sem šoupej pozitivní příklad pro ty naše prďolky. Já nepochybuju, že náš Mikulášek bude taky zlatíčko 😉 . Hezky spinkat, papat, hodňoučkej bejt 😵.
A Sluní nevíš něco o Dagi? To je tak divný, že nenapsala ☹ .

Hanulko ty jsi čipera 🙂 . Nám už se dárečky taky nějak rýsují a balím je postupně. 4kg to máš krásné 😵 . Já kynu od začátku strašně rychle, tak trošičku závidím 😉 . Ale co, snad to půjde dobře dolů 🙂 . Na ten screening určitě běž. Je přesnější než ten v tom druhém trimestru.

Oskarko Ondrášek je fakt náááádhernej 😀 . Se ty miminka povedli 😀.

Mě dnes není nějak dobře. Už jsem docela rozhozená z toho kašle a rýmy ☹ . Já snad půl těhu marodím 😠 !Tak jdu zalézt do pelechu. Hezky se tu opatrujte. Zítra juknu 😵

slunickooo
9. pro 2008

Hooooj kočky,

tak máme dneska narozky - 1 měsíc 😉 😉 , malá už krásně pozoruje hračky, je to krásný ji pozorovat 😉
DNeska jedem s mladou na trénink - tak snad to zvládnem a malá bude hodnoučká - nejhörší je na tom, když cest ujem, vždycky všechno zorganizovat - kojení, honem rychle ustrojit, do autosedačky, kočár do auta a abychom tam stihli být včas 😀 😀

JO a už se vejdu do svého oblečení - hurá 😀 😀

Myky - tak já Dagče napíšu jo??? Uvidíme - snad se ozve, dám vám vědět...

Hanulko - teda v ám to utíká, to je taková krása,, ani se nenaděješ a miminečka budeš mít taky doma... jen si to pořádněužívej to těhotenství , je to tak krásný - já na to moc ráda pořád vzpomínám 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru