Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
9. pro 2008

Ahooooj Sluní,

obr grtulace k úspěšnému 1. měsíci 😀 . Já se asi taky nebudu moct vynadívat na toho našeho prcka 😵 . Takovou cestovatelku budete mít, když jí hezky zvykáte od začátku. Věřím, že příprava to ale musí být perná. kor když je takové počasí. Ven obléct, v autě zas aby nebylo vedro a nespotila se. Jak to děláš? Na to jsem strašně zvědavá, jak zvládnu. Já v plánování hodně pokulhávám 😅 .
Budeš hodná, když Dagi písneš a moc jí pozdravuj, že držím palce.

Mě by i zajímalo, jestli nám neporodila Masle? Nějak nepíše a číslo měla asi na Kačí a ta je v porodce (taky snad jsou ok a hezky se hojí).

Hele mě vystrašil teď doktor na EKG. Se mě ptal na otoky a když jsem mu řekla, že mi trošku otýkaj nohy, tak mi řekl, že pokud se mi zakalí moč do bíla, tak hned k doktorovi. A já nevím proč? Docela to říkal s vážným hlasem ☹ . Mě už začíná asi těhumagořina 😉 . Na KO jdu až 18.12. a tak se nemůžu zeptat doktora. Se vyčůrám do skleničky od přesnídávky a budu pozorovat moč 😠 ! Říkal ti Dr. taky něco takového?

Jo a mimochodem gratuluji k postavičce. Já nemohla v noci usnout, tak jsem počítala, kolik tak asi přiberu do porodu a kolik asi nechám v porodce a kolik mi zůstane. A HNUS FIALOVEJ TO JEEEE! Já už mám 17kg nahoře 😢

masle
10. pro 2008

Ahojky děvčátka, tak hlásím příchod z porodnice!! V sobotu na Mikuláše ve 14.33 se nám narodil malý Ráďa. 3230g a 49cm. Je to naše malý zlatíčko a mooooooc hodný! Pořád spinká nebo papá. Tak snad mu nějakej čásek vydrží! Fotečky dodám až budu mít chvilku. Musím vás dočíst. Jinak porod byl hnusnej nikomu bych ho nepřála ale Ráďa za to stojí!
Vím i o Kačí, ti jsou ještě v porodnici ale snad na víkend je pustěj!

sisa32
10. pro 2008

Ahojík holčiny, jsem tu po delší době, mám nějaké rodinné problémy a koukám, že jsou tu dvě miminka. Takže obrovská gratulace Kacatku a Masle, ať vám ti klučíci krásně rostou. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

myky
10. pro 2008

Ahooooj Masle 😀 ,
moc, moc obrovsky gratuluju 😀 . Jsem si říkala, že nepíšeš, tak rodíš 😵 . A on je Ráďa na světě 😀 . Moc se těším na fotečky 😀 . Máte přesně míry, které si přeju u našeho Mikuláška. Krásně ti to vyšlo a na vánoce budete sehraní doma všichni pod stromečkem. Paráda! Když budeš mít časík a náladu, tak písni info o porodu. Měla si ten epidurál? Něco, na co se mám nachystat 😅 ? Víš, že já chytám každé moudro 😉 . A ty jsi rodila ve stejné porodce jako Kačí ??? To by bylo super, kdyby je pustili a hodila nám sem fotečky+ info. Ještě Dagča, aby dala vědět a já až budu rodit, tak už všechny budete mít veliký miminečka 🙂 . hezky se doma zabydlete a užívejte si. Ať je Ráďa hodňoučký a zdravoučký miminko 😵 .

myky
10. pro 2008

Siso ahoj,
doufám, že už je vše ok a zase se tu začneš ukazovat. Taky ostatní aby se ukázali. I Chiwulka už tu hrozně dlouho nebyla ☹ . Ale chápu, že s miminkama a dalšíma dětma to jde hůř a není čas.

bozka
11. pro 2008

ahoj holky,
Kacce a Masle mooooooooooooc gratulujeme.

My máme dneska přesně dva měsíce 😀 hrůza jak to letí ☹ Zdendulka už je velikej, přidala jsem nějaké fotečky. Jinak když nás netrápí prdíky je to hodňoučkej chlapeček, v noci vydrží spát i sedm hodin v kuse 🙂 Děsně rád se koupe, ve vaně pěkně řádí a už se na nás i usmívá. No prost nádhera 😀
Jinak nějak nestíhám, cukroví, dárky, úklid, no prostě klasika před vánocema 😉

myky
11. pro 2008

Ahoj Božko a ostatní 😀

já přišla z nákupu a nějak to nezvládám. Asi mám ten nízký TK. Mě je pořád na omdlení. Skoro jako bych nemohla ani stát. Klepou se mi kolena. Jsem úplně bez sil a to mám před sebou ještě 9tt. Dárky mám vymyšlené, ale koupila jsem jen jeden a musela jít domu. Lidi jsou bezohlední a jak mám bundu atd, tak nějak nemůžu dýchat a nevejdu se do prostorů mezi regálama ☹ . Všude je něco nastrkané, cedule, krabice, kosmetika.... chce se mi brečet 😢 .
Dneska jdeme popřát ségře k svátku, tak pak si dáchnu. Udělala jsem si silnou kuřecí polívčičku a bude líp.

Sluní, nenapsala ta Dagina?

kacatko03
11. pro 2008

Ahoj holky....také jsme už doma, dneska nás pustili, malej se narodil 5.12. v 11.48, 2800g, 48cm 🙂

masle: ráďa je krásnej....juu ta pravní fotky je hodně podobná když byl Fíla miminko 😀 také něco vléžím, ale až stáhnu, zatim jsem behem pár hodin doma nějaká zbitá. jizva bolí jak čert a nemám nic na tlumení tak musím vydržet 😉

myky
11. pro 2008

Ahoj Kačí, tak ať tě to brzy přestane bolet a těším se na fotečky 😀 . Tobík je krásně vypečenej na ten 36tt. Jsi to zmákla ho hezky vykrmit 😉 . Co porod? Jsem psala Masli, že čekám na info? jsem zvědavá na všechno 😅 . Epi atd...

Masle Ráďa je fakt boží. Ale miminka tu jsou fakt prvotřídní, tak jsem nepochybovala o tom, že budete další fešáci 😉.

dagina
11. pro 2008

Nazdárek Kočiny 🙂 , jsem tady jen na skok, na radu dr. radši ještě polehávám, abych aspoň ještě chvíli vydržela 2v1.
Nejdřív bych chtěla moc pogratulovat všem novopečeným maminám, v rychlosti jsem okoukla pár fotek, a nějak se mi nechce věřit, že mimča tak rychle rostou 😅 ..., je to vůbec možné 😅 ??????????? No, asi jo, vždyť i to těhotenství uteklo jak voda 😉.

Myky 😀 , tobě se chce prodírat mezi regálama 😀 ???? Se na to vyprdni, ještě někde omdlíš, dovedu si ten předvánoční shon představit, lidi určitě blázní jak kdyby měl být konec světa.
My nebudeme mít ani žádnou vánoční výzdobu a o dárcích ani nemluvě, snad každý pochopí, že po propuštění z nemocnice nebudu lítat po obchodech 😎 .

Tak se mějte krásně, snad do porodu ještě nakouknu a když ne, tak přeji KRÁSNÉ VÁNOCE 🙂 a hodně hodně hodně zdravíčka pro ty vaše mrňousky a těhulky ať si užijí poslední vánoce s bříškem 😵..., a snažilkám samozř. ať ježíšek naježí // na testíku 😉.
Pa

masle
11. pro 2008

Ahojky holky, v ruchlosti nakukuji, jé Dagi - tak přeju ať to ještě chvíli vydržíš 2v1 a hlavně pohodovej porod!!!
Ahoooooj Kačí - tak to je super, že vás už taky pustili!! Těším se na fotečky. 🙂 😉 No já koukala na fotky Verunky jako mimnka a jsou si hodně podobný, jen Ráďa je drobnější. 🙂 (a hodnější) 😀
Myky jojo epidurál jsem měla a hned 2 dávky. Protože 1 dávka působí 2 hodiny, a to mi jaksi nestačilo 😒 😅 Vůbec jsem se neotvírala, tak mi pak něco píchli a tím se mi spustil porod, jinak bych ten sál okupovala snad do večera 😀 Musím moooc pochváli mojí PA, protože byla strašně šikovná a ani mě nenastřihávála, takže jsem se mohla hned krásně posadit....

masle
11. pro 2008

Jé Kačí Tobík je taky úžasnej!!!

myky
11. pro 2008

Tak jsme doma z návštěvy 🙂 ,

Dagi ahooooj 😀 . Jsem ráda, že jsi se ukázala a dala vědět. Hezky se opatruj a odpočívej. Sis taky užila a snad už je lépe? 37tt už máš v pohodě, ale držím palce, ať ještě chvíli vydržíš 2v1. Vánoce u nás budou asi taky zvláštní 😅 . Do obchoďáku už chci jen s manžou a to asi v sobotu a ještě do takového zastrčeného, kde snad nebude tak narváno tupounama 😠 . Nakoupíme dárky a bude vystaráno 😉. U tebe to každý pochopí 100% a výzdobu si udělej na pupík a to bude nejkrásnější 😉 😀 😀 😀 😀 . KRÁSNÉ VÁNOCE 😀

Kačí sluší vám to všem 😵

Malse a bolelo to zavádění EPI?

chiwule
12. pro 2008

ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju... každopádně gratuluju masle a kačí k mimískům, jsou nádherní! Pěkní ženiši pro Anetku 😉 😎
Anetka dneska poprvé odpovídala a dělala po mě zvuky a obličeje, byl to úžasný pocit, ohromně se u toho bavila 😵 dělaly jsme na sebe takové to bléé s vyplazováním jazyka a smála se na celé kolo 😎
Venku krásně sněží, krásně romantická nálada... mějte se zatím, malá se začíná ozývat, tak půjdu kojit 😅

kacatko03
12. pro 2008

ahoj holky tak mám chvilku tak na vás jukám...

myky tak tady info o porodu : no porod děs...přijela jsem do porodky kvuli tomu že mě hrozně celou noc bolela jizva po císaři a celkově pánev, naštěstí sloužil muj dr tak mě vyšetřil a bum, byla jsem otevřená přes pulku, tak mi dali přípravu...za 20 minut mi píchli vodu a dali čípek na rozjezd...do 5 minut jsem měla kontrakce že sem myslěla že mě klepne pepka...to jsem byla s tomem na porodním boxu, bo to šlo tak rychle že dr říkal že to zkusíme normálně ale bez epidurálu abych cítila jizvu kdyby mě nějak bolela víc...no za 5 minut to šlo tak rychle že mě přišel vyšetřit a citil už hlavičku dr jenže...pak prohmátl jizvu ze vnitř a to sem myslela že mi prasklo břicho tak sme hned jeli na sál...paní anestezioložka začala píchat spinální epi. ale na 4x se netrefila tak nakonec to šlo na celkovku...opět jobovka.pak sem se probudila na jipce.maleho museli rozdýchavat kyslíkem chvilku bo už byl zaklíněný v pánvy a šel hlavičkou ale oblíčejem napřed takže byl fialovej jak boruvka...celej od modřin..na fotkách je to vidět ještě na víčkách...ale jinak v poho, den byl v inkubátoru, pak mi ho nosili na jip na krmění a pak už jsem ho měla u sebe na normál pokoji.proběhla samo žloutenka tak byl pod lampou 🙂 jinak já se teda citím 7 den po porodu jak zbitá..jak nemám analgetika proti bolestem tak se tu plpužím podel zdí...snad to brzo odezní. jinak malej v poko je to malej savej, jí po 2 hodinách a suprově přibírá, tak to předčasné narození rychle dožene 🙂 tak a to je tak vše (whew):D

jinak Dagi: super že držíte mám radost jen tak dál....

myky
12. pro 2008

Kačí, tak to je fakt horor. Škoda, že se nepovedl ten epidurál. Bolí to píchnutí do zad? Ale zase kdo ví, jak by jsi to vnímala, kdyby ho tam křísili a hned Tobiho viděla po vindání modrého 😖 . A to na bolest nesmíš vůbec nic? Já myslela, že jsou nějaké čípky, které se smí i při kojení 😕 . Po takové operaci břicha to musí být sado maso. Aspoň, že malej je takové zlatíčko 😵 . Tak se drž a ať je brzy po bolesti.

Chiwulko ahoj 😀 , máš dobrou náladu, že? Mě se to venku taky líbí, ale na chodníku nic nezůstává, tak se kochám pohledem na stranu kuchyně, kde máme zahradu a tam je bílo nádherně. Se mnou naše mimi taky komunikuje 😀 . Ale hlavně v noci, kdy má chrupat se mnou a kope do mě, jak šílenec 😠 . Dneska jsem ho nechtěně sprdla, když mi dal bombu do močáku, že jsem myslela, že rodím a budu převlíkat postel! Potvůrka malinká, milovaná 😉. Jsem mu řekla, že tohle teda néééé! 😀

sisa32
12. pro 2008

Ahoj Kačí, to jsi si teda užila až do konce. Ale když se podíváš na svýho krásnýho Tobíka, tak na to určitě hned zapomeneš. Přeju ti, aby všechno brzy přebolelo a byla jsi co nejdřív fit.

Všechny ostatní holčiny zdravím a přeju vysmátá miminka.

Jinak my jsme dnes byly konečně na náušničkách a Adélka to zvládla skvěle. Chvíli brečela, ale teď už se na mě zase směje. Mrkněte do albíčka.

kacatko03
12. pro 2008

díky holky, 🙂

myky tren epi vuuubec nebolí...cípky mužes ale já blbec si je nenechala předepsat 🙄

masle
12. pro 2008

Ahojky holky,
teda Kačí když to tak čtu, to jsi si teda užila. To ten můj porod byl ještě docela dobrej proti tvému 😉
myky jojo epi vůbec nebolí, mě se tentokrát trefila napoprvé takže to bylo rychlé 😉
Ten náš Ráďa normálně pořád spinká, musím ho na papání buďit. Až mi to přijde divný, ale bude to asi ještě tou žloutenkou.
Kačí a co Fíla? Jak bere brášku? Verunka by Ráďu pořád chtěla chovat a nosit a mazat a tak... Musím mít pořád oči na štopkách...

hanulka3112
13. pro 2008

Ahojky Holčiny, nějak sem nestíhám chodit, ale po Vánocích už bude klid, chtěla jsem se zeptat, dnes, jak jsem šla na WC objevila jsem na kalhotkách takový nahnědlý flíček, nevíte co si mám o tom myslet?Včera jsem byla na KO vše v naprostém pořádku, mimísci mají už 5cm 🙂 jen tohle mě teď doplašilo, teď jsem šla znovu a už jen taková kapička 😅

myky
13. pro 2008

Hanulko to může být po včerejší kontrole. někdy jak vyšetřují, tak praskne cévka a jak tam trochu zakrvácí, tak to z tebe pak vyteče coby hnědá krev. Nesmí být čerstvá červená. Musí být hnědá, nebo tmavá.

hanulka3112
13. pro 2008

Myky moc děkuji asi to tak bude, protože to byl fakt jenom flíček a už nic hned jsem klidnější, jinak ještě jsem chtěla dodatečně pogratulovat Kacatku a Masli k mimískům 😵 člověk tu chvíli není a už se to tu rozrodí 😀

myky
13. pro 2008

Hanulko nemáš zač. Ono každé špinění vystraší. Rodí se tu o 106 😵 . Teď musíme hodně držet palce Dagi, aby měla pohodový porod (v rámci možností 😅 ) a mrňousek byl ok. Snad nám sem dá vědět, jak na tom jsou. A snad nebude na štědrý den v porodce 😕 .

kruguer
14. pro 2008

ahoj, nějak nestíhám, ale hlásím přírustek. už teda 29/11, ale dřív to nešlo. 52 cm 3780g. takže macek a podle toho to vypadá. porod děs a už mám za sebou i opakované šití 😒

culinka2
14. pro 2008

jeej, kruguer - BLAHOZELAM!!!!!! takze dalsia mamina, to je parada...ten cas nam teda krasne leti!!!!!!

sisa32
14. pro 2008

Ahoj Kruguer, nevím, jestli už jsem negratulovala, takk pro jistotu, Přeju ti, ať Jaroušek krásně roste mamince a tatínkovi pro radost. 🙂

Culinko, tebe jsem už dlouho neviděla, copak děláš ?

slunickooo
15. pro 2008

Ahoj holky,

všem moc moc gratuluju k miminkům - to je krása kolik jich už tady máme...

Dagi - super, že už jsi doma.... tak držím palečky mamčo a písni ju až budete mít broučka na světě....

U nás zatím vše OK - malá hezky baští i spinká - prostě zlatíčko.. př. úterý jdeme na KO na 6 nedělích -tak se už hrozně těším kolik nám zase přibrala a povyrostla....

Holky -tak tu máme vánoce co???? Všem přeju ty nejkrásnější a nejpohodovější vánoce ..... krásně si to užívejte, žádný spěch, stres, - ŠTASTNÉ A VESELÉ 😉 😉 😉

myky
15. pro 2008

Ahoj holky 🙂 ,
tak mám za sebou zubáka a všechno OK 😀 . Ve čtvrtek jdu do poradny, tak jsem zvěavá. Asi mi vypíše papíry nástup na MD a zajímá mě na kdy si mě pozve. Jestli zase za 4týdny, nebo to zkrátí. Měla bych se totiž objednat tak na 36tt do porodky. A nevím jestli k němu náhodou ve čtvrtek nejdu naposledy 😀 . Taky jsem napnutá na CS 😵 . 4.12. mi porodila spolužačka a to měla rodit o týden dřív, než já 😒 . Ale jsou prý OK a mimi mělo skoro 2kg.

Kačí, už je břicho lepší?

masle
15. pro 2008

Ahojky holky, já vůbec nestíhám. Naše Veru je od pátku nemocná má zánět průdušek, takže když zrovna nekojím nebo nepřebaluju, tak skáču kolem ní. Ale snad se to bude lepšit...Dneska jsem byla s malým Ráďou ještě u Dr., protože včera měl v pupíčku trochu krve a dneska ráno zase. Tak mě to vylekalo, ale prej je to dobrý, stává se to. A prej má trochu pupeční kýlu.
Kruguer tak moooc gratuluji k Jarouškovi! Ať je zdravej a hezky roste! 🙂
myky tak ať ti ko dopadne dobře! Já myslím, že by tě měl ještě jednou objednat k sobě po 3týdnech. Dej vědět jak jsi dopadla!

kacatko03
15. pro 2008

Ahoj holky také na chvili nakukuju. jako všechny maminy jsem v jednom brejku 🙂

myky: břicho ještě trochu bolí, navic mi kolem jizvy pěkně tuhne tak masiruju masiiruju sádlem 🙄

masle: tak to je nemilé že Veru je marod, tak snad to Ráďa nechytí. my dneska byli na kyčlích u dr, tak vše ok, jen prevence o jednu plenku navíc. ve středu jdeme k dr do poradny a injekci vitámínu či co 🙂

jooo a dneska jsem odpolko byla na vánoční besídce ve školce, manža hlídal pcrka= hladového 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru