Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
24. led 2009

Dagi jj, ta je super. Ta cena už ne, ale aspoň má člověk možnost volby, že? 😉

kacatko03
24. led 2009

dagi krásně fotky 🙂

dagina
24. led 2009

Ahojky Veru, díky, no ale byl to horor a stres něco nafotit, na Lůcu toho bylo moc 😅 .

Tobík je kus chlapa a krásně pase koně..., malá se už také snaží, ale ještě nic moc 😖 . Ona se spíš u toho snaží lést 😀.

hanulka3112
24. led 2009

Jéé Dagi ty fotky jsou fakt krásné, já bych si chtěla nechat udělat nějaké s pupíkem a s přítelem, ale nevím jestli ho k tomu dokopu, on už tak se nerad fotí 😀 ale snad jo nebo si kdyžtak uděláme aspoň nějaké doma. Včera nám došla kamera, tak jsem ráda, že konečně budeme moct točit, chtěla bych přítele u porodu, ale nevím jak to bývá u císaře, ještě se na to budu muset optat Dr.

myky
24. led 2009

Dagi, fotky máte nádherné 😵. Všem vám to moc sluší 😀. A ty jsi pěkný hubeňourek. Já dnes koukala na oblečení a jsem zvědavá v čem budu chodit 😅 ?!

dagina
24. led 2009

Děkuji za pochvalu, ale hubeňour nejsem, pořád mám ještě dost navíc než před těhu, ale čert to vem, to zatím neřeším.
Hanulko, jj, kamera je dobrá, manža mě hodně natáčel v těhu "kopající"pupík 😵 , bude to dobrá vzpomínka 😵 . Ty víš už dopředu že budeš mít císaře???? Hele, a co ta svatba 😉 ???? Bude??? Nebo ta to teď dlabete??

Myky 😵 , si budeš muset koupit nové, já jsem si už musela koupit také nové rifle, než mě budou ty původní.

kacatko03
24. led 2009

Dagi: tobíka je už kus to jooo roste jak z vody, koníky zatím moc dlouho nevydrží, spíš tu hlavu stěží otáčí na druhou stranu a pak s ní třískne a odpočívá 🙂 a když ho to neba tak se odzarí nožičkou a převalí se na bok a hlasitě si oddychne 😀

Masle: máš monitor dechu i v košíku? mě v košíku pořád pípá 😖 v postýlce zatím nevím to vyzkouším zítra až marod odjede na hory. jinak manža chodí kolem monitoru a pořád kroutí hlavou jak to muže zaznamenat dech když je to pod madrací 😀 😅

smilers
24. led 2009

dagi no sem tam vypadam taky jak po flamu😀 co uz nadelam, jinak kocar je sice jak tank ale budou holky aspon vedle sebe🙂

dagina
24. led 2009

Veru, ale ta fotka se vám povedla, to vypadá že pase jak ďas 😉 . Holky, také se vám stává u toho monitoru dechu, že se uvelebíte ke kojení/k lahvi 😉 a zjistíte že ho nemáte vyplej?! V porodce se mi to stávalo hodně často, to bylo k vzteku, teď už méně, ale občas zapomenu také.

Smilers, a už jste byli na projíždce????

smilers
24. led 2009

dagi jeste ne,pac nam kocar ma prijit v techto dnec, je na zakazku🙂

kacatko03
24. led 2009

Dagi no jo občas čekám s fotákem i hodinu na takové momentky 😀 😀 si Tobík občas musí myslet že jsem střelená a co ho furt pronásleduju s fotákem 😀

dagina
24. led 2009

Veru, tak to znám, také máme pořád foťák při ruce 🙂 , malá už z těch blesků je celá otupělá..asi 😅 .

Smil, takže jste ještě nebyly pořádně venku??? Na kolik vyjde taková kárka???? 🙂

smilers
24. led 2009

jj jeste jsme krom transportu z nemocnice venku jaksi nebyli 😒 tato nas vyjde kocar na 9500 a transport uvidime, zatim se polaci jeste nevyjadrili

masle
24. led 2009

holky s tím foťákem to je u nás stejný, čekám čekám a pak nakonec udělam třeba 5 fotek stejnejch.. 😀 😀 a manža pak říká proč fotim furt to samý 😅 😀

Kačí monitor jsem v košíku zatím neměla, spí mi v něm převážně přez den a to ho mám tak nějak pořád na očích.. ale v postýlce mi nepípá(teda pokud ho nezapomenu vypnout když ho jdu krmit 😅 ) Mám tu desku zatím pod prostěradlem je to tam napsaný, že do 3. měsíce to tak může být, že je to ještě citlivější. 🙂

Dneska se na nás Ráďa už smál krásně s pusou dokořán. Je děsně legrační 😀

hanulka3112
25. led 2009

Dagi o císaři ještě nevím, ale mám hrůzu z toho rodit dvě děti najednou 😅 na svatbu teď kašlem, jednak jak mi bylo furt zle tak jsem neměla ani pomyšlení na přípravy a před Vánocema jsem byla v nemocnici, tak to necháme na příští rok 😉 🙂 a pěkně si to užiju 🙂

dagina
25. led 2009

Ahoj holky, Hanulko, jj, svatba počká, a manžel, teda přítel také 😉 , pak si to líp užijete.

Holky - Veru, Masle, to jak to Verče /Kačátku pípá, to může být tím, že pod tou madrací to u tak malého mimča není úplně spohlivé, jelikož je ještě moc lehké, tudíš to nemusí každý nadechnutí zaznamenat. Vy máte sice jinou značku, ale u toho Nanny, je přimo napsané, že u tak malého mimča to pod matrací nesmí být, právě z toho důvodu. Také ta podložka musí být na rovné, tvrdé ploše, takže Masle pokud to máš pod prostěradlem na matraci (matrace není tvrdá), je divné, že ti to funguje tak jak má. Ale jak říkám, my máme jinou značku, tudíš může být trochu jiné provedení.
Manžel nechal udělat skrz to blinkání desku z lamina, podložil asi na 30% a na ní monitor dechu máme, na tom máme jen larisu a peřinku (aby nespala úplně na prkně 😅 ).

Malá už začíná prskat, asi se za chvíli probudí 😲 , skrz ty prdy toho poslední dva dny moc nenaspala a jsme s manžou jak vyorané myši 🙄 🙄 .

Holky, myslíte, že při umělé výživě prdíky nejsou????

myky
25. led 2009

Hezký večer 🙂,
hlásím se do klubu a dnes pěkně pracovitá 🙂 . Máme umytá všechna okna (teda přišla pomoct tchýňka 😀 ), vyprané záclony, jsme po nákupu v Ikei a jsem nadšená z pořízených zapékacích misek a spousty potřebných věciček 😉 . Teď jsem dovitřela kuchyň a půjdeme tam trochu posunout stůl a složit postýlku. Jsem zvědavá, jak to bude vypadat?
Hanulko, svatba bude super a budete mít i super družičky 😉 😀.
Dagi, jestli malá nenapolyká moc vzduchu při kojení. Zkus to nějak vysledovat a případně poupravit polohu. Ach jo, že vás ty prdíky tak trápí ☹ . To jsou potvory.

kacatko03
25. led 2009

Masle: vždyt ta podložka je tvrdá? to ti spí Ráďa jenom na ní a přes to prostěradlo? 😕
Dagi: se picnu 🙂

kacatko03
25. led 2009

masle..haaaa už jsem koukla do alba a vidím že má Ráďa pod sebou deku 🙂 tak to bude ono neee přímo na desce jinak fotky Rádi jsou suprový 🙂 a koukám jak už taky dorostl do těch dupaček s kapucou, na prvních fotkách v tom ještě plave a ted je mu to akorát, Veru je taky obřík oproti němu...uplně vidím fotky Tobíka a Fíli když sou vedle sebe, sem se musela smát...my máme uplně stejnou fotku jako ty s R po koupání 😀 fotil nás Fíla to musím stáhout 😀 Tobík se směje jenom ve spánku zatím na náskouká jak na blázny 😀

jinak se Tobíkovi začala strašně loupat hlavička má uplně šupinky, musím mu to pořád mastit, máte to taky? 😕

dagina
25. led 2009

Myky, takže vypíglovaný byt, tak už zbývá jen porodit 😀 . A postýlku atd. už máš v cajku 😉 ??? Jinak s tím napolykaným vzduchem máš asi pravdu, Lůca dost hltá a tak se jí tam vzduch také někdy dostane, ale říhání nám už jde....🙂

Veru, tak vy už máte šupinky..., také čekám kdy to vypukne u malé..., prý to mají skoro všechna mimča. Malé se začíná cosi objevovat v obočí a mezi očima 😅 , takové divné, suché 😖 ... .

myky
25. led 2009

Dagi jj, ale ještě mám co uklízet 😀 . Já jsem takový máčo na šůropvání 😉 . A hlavně musím rostřídit oblečky dle velikostí a vybrat něco mrňousovi na cestu domů. Na to už je nejvyší čas 😵 . Postýlka super. Krásně tam sedí a hlavně na to místo supr jde světlo z okna. Tam se prostě musí Mikymu líbit 😀 .
Já už se taky těším, až budu fotit mrně 😀 . To je sranda.

masle
25. led 2009

Holky ahoj no tak tojsem z toho tumpachová z toho monitoru.
Dagi no my máme taky Nany. Takže máme stejné provedení. No vy už to máte takle vychytaný s daskou z lamina... 🙂 Já to právě dala na tu matraci a normálně to funguje. Záleží taky na matraci jak je tvrdá .. mě docela přišla. Ale tak raději tam dáme ještě desku aby to plnilo účel na 100% když už to máme. 😉 Jinak máte krásne profi fotečky

Kačí ahooj - no má pod sebou deku a ještě spí trochu zabalenej v tý rychlozavinovačce tak snad to moc necejtí tu desku... 🙂 Taky jsem ti koukla do albíka a máte pěkný fotečky s Fílou 🙂 A máte stejnou modrou lahvičku od NUKU 😀 😀 Já si právě říkala že tam nemám ani z porodky fotky tak jsem musela doplnit.. 🙂 😉
No k těm dupajdám, přijde mi že se hrozně vytáh od narození ani ne tak do šířky jako do dýlky. Jestli to takle půjde dál tak nás všechny přeroste.. 😀 😀
Ráďovi se ještě hlavička neloupe, dneska jsem mu odlepila pupik a přišlo mi že je to lepší nějakou chvíli ale pak se mu zase vypoukl ja zatlačil....tak nevim nevim. 🙂
Dneska jsem byla poprvé cvičit od porodu a jsem úplně dodělaná. 😝

kacatko03
25. led 2009

dagi...tobklovi to taky začalo v obočí...jak říkáš suchí šupinky loupající se ted to má i ve vláskách.

masle: mě se taky zdálo po odlepeníé že je pupík lepší...ale taky zatlačíil a zase vylezl 🙂

holky a ta deska od Nanny je jaká? tvrdá plastová?

masle
25. led 2009

JJj tvrdá a plastová. Ty máš jinou?

kacatko03
26. led 2009

ahoj masle: nene jinou nemám ten babysence je taky tvrdá a plastová 🙂 v postýlce dneska večer ale fungovala suprově a měla jsem ji pod madrací. 🙂

masle
26. led 2009

ahoj kačí - a máš jí na roštu nebo na nějaký desce? 🙂 , no jooo máme hodně podobný fotečky to je sranda! 😀

kacatko03
26. led 2009

masle: v postýlce mám rošt a na nem je deska 🙂 Tak jsem dneska koukala na pupík a chvilku už byl v pohodě a po chvilce zase vylezl...tak myslím že to fakt chce čas 🙂

masle
26. led 2009

kačí - asi jo, když s tím čekaj až do předškolního věku..tak uvidíme 🙂 😉

dagina
26. led 2009

Ahoj holky, Veru, malé už to začíná i ve vláskách, zatím to nejsou klasické šupinky, ale už to asi začíná..., uvidíme co se z toho vyvrbí, budu jí to pořádně mazat, to bude mít pořád mastné vlasy 😅 , ale to má Tobík také, viď 😉 .

Mašle, ta fotka z porodky nádherná 🙂, to se teda povedlo - ten uzlíček v peřince. 🙂

Myky, až budeš mít mrně doma, tak tě to šůrování přejde, nebude na to čas 😵 . Tak si koukej ještě pořádně naklidit a dodělat co potřebuješ 😉 .

Jinak začínám psát malé deníček - jak to bylo od začátku - od průběhu těhu..., v Knize na to mají spešl knihy, ale ty jsou zbytečně drahý, mám na to koupený pěkný notes s beruškou 😵 , jen mě to dá víc práce.

hanulka3112
26. led 2009

Ahojík holky, tak jsem si šla dnes udělat trochu radost do města a koupila mimískům nějaké věci 🙂 přítel jet do Německa pro nové auto, tak jsem se nudila, mám to hozené v albíčku.

Myky vidím, že jsi pěkně aktivní, já budu muset taky dnes něco poklidit, ale teď tomu moc nedám, protože se stejně bude dělat nová prac. deska v kuchyni ze žuly a schodiště+vymalovat a pak to nejhorší přebrousit podlahy, takže bude doma bugr, takže úklid mě čeká potom 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru