Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dckami
31. led 2009

ahoj,
v rychlosti novinky - jsem po ET, mám v bříšku 1 bojovníčka, ostatní PK nevydrželi, takže bohužel žádní mrazáčci nejsou. Alespoň jsme nemuseli řešit, zda zavést 1 či 2. Snad se to povede. 😵

myky
31. led 2009

Dckami, tak moc držím palečky, ať se zadaří. Teď jsi ale těhule a basta 😉

sisa32
1. únor 2009

Dobré ránko, hezkou neděli.

Myky, tobě se to blíží, už se těším na Mikuláška. 🙂

Dckami, mražáčky nebudeš potřebovat, protože ti to vyjde teď. Držím palce. 🙂

kacatko03
1. únor 2009

Ahoj holky, zdravím už v únoru 🙂

my máme nějakou krizi. malej vubec nechce spát...usne vzdy tak na 10 minut a pak hodinu pláče...nějak ho trápí bříško..kaká jednou za den až dva a hrozně prdí...navíc pupeční kýla je stejná tak se bojím operace (a jak dr doporučila abysme malého nenechali brečet, ha ta je vtipná...tak chodíme jak mrtvoly , houpene..atd), ve středu další odběr z patičky, do toho se malému loupe hrozně hlavička...už to má týden a je to furt hrozný...

masle tak co ty bobky? už je to dobrý nebo pořád ne?

myky ještě nic? a co poslíčci už jsou? máš to za pár 😉 tak se těšíme na Mikuldu 🙂

dckami: držím palce

masle
1. únor 2009

Ahojky,
Kačí no máte toho nějak moc najednou vidˇ, je to na palici.. 🙄 A to vám nespí ani přez den? 😒
Ráďa má s tím kaděním pořád taky problém, přez den nic a v noci se kroutí a kňourá a pak k ránu začne kadit ..A to ho většinou přabalim a za půl hoďky kadí znova. A mezitím ještě vyblinká to co zrovna snědl...takže mazec.. 😕 🙄 No a pak spí celý dopoledne a my taky 😅
Ty tuhý bobky asi má z toho Nutrouše AR1, jenomže když mu ho nedám , tak mi právě v noci blinká...tak je to takovej začarovanej kruh...

Ten pupík má taky pořád stejnej a takovej tmavej tak asi skáknu k dr. aby se na to podívala aby tam taky neměl nějký střevo...jak psala Smilers
🙄 😠

Tak co myky? Jak je? 😉

myky
1. únor 2009

Hezkou neděli přeji 🙂 ,
byli jsme se projít a venku je fakt nádherně. Sice mrazivo, ale na sluníčku fajn. Břicho se trochu uklidnilo. Asi jsem ho měla v týdnu rozdrážděné nějakou tou střevní virózou. Ale cítím podbříšek a píchání různě v tříslech, tak se to asi chystá 😵 .
Siso dík, já se taky moooc těšim 😵.
Kačí, ty šupinky jsou většinou na dlouho ☹ . Jinak já asi posly cítím. Ale hodně míň, než v týdnu a kratší dobu. Najednou se mi udělá divně a bolí mě v zádech a celé břicho.
Masle jsme ok. Mrňavec v břiše dělá psí kusy 😀 , tak se má asi fajn, ale je mu tam těsno 😅 .
Holky mě je těch vašich mrňousků líto, jak je trápí bříška. Kdyby člověk věděl, jak jim od toho pomoct, že? Kámoška mi včera po telefonu řikala, že malá hodně trpěla na zácpu a dostala na to kapky a teď se jí to spravilo. Prý třeba 10dní nekakala 😨 . To si teda nedovedu představit, co to muselo být! Ta kýla je potvora, ale my jsme to ve špitále taky lepili, tak asi co doktor to názor. A Smil s tím střevem mají smůlu. To už musí mít hodně a proto asi musí i na tu operaci. U vás to bude určitě ok. Spraví se to 😵 .

hanulka3112
1. únor 2009

Ahojík Holky 😉 🙂
Katusko23-je mi to moc líto ☹ je to neuvěřitelný příběh,člověk si řekne takový malý zákrok a mohl ti vzít život...moc držím palečky tomu vašemu bojovníčku ať se hezky rozmrazí a v bříšku ať se zakousne a vydrží krásných 9 měsíců, jen škoda, že Vám neudělali ISCI, mohlo být i na sourozenečky, protože po vlastní zkušenosti z 1.IVF nám taky tvrdili jak máme výborné SPG a z 15 vajuch se oplodnily 4 a 2zbyly, ale nezakously se.Nikdo nám neřekl, že se nemusí oplodnit třeba žádné, tak jsme při 2.IVF měli 12 vajuch a všech 12 se oplodnilo ISCI teď už mám 2mimísky v bříšku a 3 u ledu.Tak držím všechny palečky tomu vašemu sněhuláčkovi 😉

Sukub, děkuji moc a jak jsi na tom teď ty?

Kači, nad jménama jsme ještě moc nešpekulovali, ale na Vanesce jsme se shodli, teda chtěli jsme Natálku, ale tu dala loni své malé sestřenka od mojiho a pro kluka by se mi líbil Dominik 😉 🙂

Kami držím palečky tvému bojovníčku v bříšku 😉

dagina
2. únor 2009

Ahoj holky, myky, ty ještě "strašíš" celá 😵 ??? Mrňous chce asi vydržet do termínu.

Veru, tak u nás je to samé, za celý víkend jsem se ani nedostala na PC a naspala tak 4 hodiny 😖 . Malá také skoro vůbec nespí, ty prdy teda teď stáli za to 😖 , Lucinka trpěla jak kůň ☹ . Do toho ještě přijela tchyně, a byla z toho hotová jak brečí, pořád mi tvrdila že má malá hlad, nešlo ji vysvětlit že nemá. Pak mě doďála tím, že ji moc utahuji plenu, a zda dostatečně doma větrám, proč s ní nejdu ven v tolik a v tolik......., prostě horší jak gestapo, se divím, že jsem ji nic neřekla, jsem hold pako 😖 .Prostě náááááááářez. Příště se snad polepším, jinak přijdu o nervy a třeba i o mlíko. Holky, také máte v tomhle směru tak strašnou tchyni????

Zatím máme šupinky OK.

Myky, ty kapky na prdy mám také (Baby calm) mám také, a ani ťuk, prostě víkend byl skoro horor, tak ukrutný pláč jsem ještě neslyšela, chudinka. Mastí Pupíkem bříško také mažu, ale je to o ničem.

Holky, je možné že už malá začíná žvatlat??? Je to samozř. jen občas ..., no určitě se mi to nezdálo 😅 , nějaké jiné zvuky ze sebe vydává 🙂 .

dckami - držím pěsti, určitě to bude silný bojovníček!!!!!

Přeji hezký den.

masle
2. únor 2009

Ahojky, jsem tu rychle jen na skok,
myky drzíš ještě? kdy jdeš na další ko?

kačí co Tobík?Je to lepší? 🙂

Hanulko - máš krásný bříško (jsi hubeňourek na to že tam máš 2 prcky) 🙂 Chci se zeptat, jak máš v albíku ten kolotoč nad postýlku, už ho máte koupenej? Chci ho koupit Ráďovi. Není to nějakej moc blázinec? 😅

Já jdu za chvíli ke kadeřnici (i s Ráďou) ten má zrovna děsný prdy, tak jsem zvědavá jestli mě s ním nevykáže.... 😀 😅

dagina
2. únor 2009

Masle, jéé, ty se máš, také bych potřebovala kadeřníka jak sůl..., ale zatím si to netroufnu, zatím jsem ráda, když si oblítám doktory 😖 .
Malá má kolotoč na postýlce už skoro 14 dní, pořád na něj hledí jak na svatý obrázek 😵 .

jj, Hanulka je hubeňour hubený 🙂 .

sisa32
2. únor 2009

Ahojky, teda vy jste ranní ptáčata, my dneska spaly s malou do 8.15. 😎

DAgi, já tě lituju, vím přesně, jak ti musí být. Tohle jsem zažívala se synem, prdíky, nevyspání a tchýně, co ví všechno nejlíp a já samozřejmě matka, která chce svoje dítě zabít, že jo. 😠 Pak mě jednou došla trpělivost, utnula jsem jí a byl pokoj. Teď měla už párkrát nějaký kecy, ale celkem se to dalo vydržet.

Na ty prdíky zkus probiotické kapky, prý jsou super a pomáhají, jen jsou trošku dražší.

http://www.probiotickekapky.cz/

Masle, já byla minulej týden, to už jsem psala, ale teď v sobotu jsem se sama pokoušela o melír. Dopadlo to dobře, možná hodím i fotku do alba, ale ty nervy, jak jsem si vytahávala vlasy z tý čepice. Koukala jsem do malýho zrcátka a jak bylo všechno v tom zrc. obráceně, tak jsem za chvíli viděla dvakrát a bylo mi blbě, takže příště radši ke kadeřnici. 🙂

slunickooo
2. únor 2009

Achooooj holčiny,

jen v rychlosti nakukuju - dneska jedem na výlet - poprvý busem 😀 😀 😀

Hani - ty jsi fakt krásně hubenoučká , máš moc krásný bříško..

Dagi - chudinko,,,, fakt zkus ty probiotický kapky, holky z emimina si je nemůžou vyna chválit, a na SLovensku prý přijdou na 300 Kč , u nás přes 600 Kč

Jinak my dneska zase krásně spinkali - od 20,30 až dio 6,30 hod. Ted si malá hraje s kolotočem - fakt ty pokroky jsou super, si už i sama kecá, včera si povídali s Niki navčer 🙂 🙂

Tak musím se jit chystat at nám ten bus neujede 😀 😀

JO Myky - myslím na tebe a držím palečky..... at už je tu ten den D 😉 (jinak jak jsi se ptala na to hubnutí, tak u mě to jde 0,5 kg týdně, už jsem na svý váze, ještě b ych ráda dala něco dolu, snad to půjde i takhle dál - jo a cpu se teda neuvěřitelně 😀 )

sisa32
2. únor 2009

Ahoj Sluni, teda závidíííííííííííííííííííííím, jak hubneš. Já zhubla 13,5 kg a ten zbytek nejde dolů. Potřebovala bych ještě shodit jednou tolik. 😝 😝 😝

hanulka3112
2. únor 2009

Ahojík Holky moc Vás zdravím 😉 🙂 tak včera přítel poprvé cítil malé jak se tam hebzí 😀 😵 jinak nevím čím to je, že mám jen tak hezké bříško, přitom se cpu jak můžu, v sobotu večer jsme byli na večeři a tam jsem se nadlábla k prasknutí v neděli kačena u mamky 😀

Dagi, tak to je mazec ta tvoje tchýně 😖 to já už bych jí něco řekla, no po pravdě tu svou taky nemusím 😝 vždycky k nám vtrhnou bez ohlášení, třeba když se někam chystáme nebo tu mám jednou za 2-3měsíce mamku a chci s ní pokesat 😠 taky by nám nejradši vyholila celý byrák, to je pořád a kde jste to koupili a nechceš mi to taky sehnat Tomíí 😖 😠 nebo, že bys mi to dal a koupil si to jak pojedete znovi(lampička v obyváku) a nebo ten obraz se vám tu stejně nehodí, ten by se mi hodil nad gauč 😖 no hrůza taková přetvářka a nebo si kupuje stejné hadry co mám já, bude ji letos 50 a hraje si na 16tku.(minisukně, trika nad pupek) je to fakt síla a zlatem je ověšená od hlavy až k patě.

Sluní vidím, že kg jdou pěkně dolů a malá je fakt hodňoučká, já teprve přibrala 4,5kg, musela jsem si už koupit nové kalhoty, ale ještě né těhu v těch bych se ztratila 😀

hanulka3112
2. únor 2009

jo Masle ten kolotoč ještě nemám, zatím jsme pořídili jen komodu a přebalovák a nějaké oblečeníčko, tento týden by se měl vymalovat pokojíček a pak už ho pomalu začnem zařizovat, hlavně ještě čekáme na druhý podrobný UTZ a doufáme, že nám potvrdí holčičku a chlapečka 😵

sisa32
2. únor 2009

Hanulko ahoj, nemáme náhodou stejnou tchýňi? teda aspoň s tím zlatem a ohozem. Ta moje taky neví, kolik jí je. 😀 😀 😀

sisa32
2. únor 2009

A doufám, že se nebudete zlobit, že to sem píšu, ale já chtěla ten kolotoč taky a pak jsem tu někde četla, že hrozně žere baterie a když ty baterie dochází, tak z něj jdou příšerný zvuky.

hanulka3112
2. únor 2009

Sisa 😀 😀 😀 tak vidím, že nejsem sama, jako beru, že každý se chce oblékat dobře, ale přiměřeně ke svému věku a ne aby si kupovala ještě k tomu stejné věci jak mám já a ona to přehání ještě tím, že vystrkuje pupek a z minisukně ji pomalu leze zadek 😖 takže nosí hadry tak pro 16tky a to má být brzo babičkou 😝 jo a ještě má tetování na lýtku

sisa32
2. únor 2009

Hanulko 😀 😀 😀 😀 😀 , ale s tím tetováním jsi mě teda trumfla. 😉 Moje tchýně si naštěstí stejný věci nekupuje, protože nemá vkus. Ona je na růžovou, flitříky a tuny zlata všude. K Vánocům dostala od přítele červený bordel prádlo, ale dělala vlny, že to nosit nebude, jí to nevěřím. 🙂

sisa32
2. únor 2009

Jo, jen doufám, že to nečte 😝

masle
2. únor 2009

😀 😀 😀 😀 Teda Hanulko ty máš teda drsnou tchýni 😀 😀
Když to tu tak čtu tak to já si nemůžu na tchýni stěžovat, sem tam mě štve ale ve srovnání s vašema tchyněma je teda zlatá.. 🙂
Sisa já ho stejně asi zkusím. Líbí se mi nějak nejvíc hlavně to jak hází ty světýlka na strop..tak uvidím 🙂 😉
Jinak samozdřejmě u kadeřnice Ráďa zařezával celou dobu, tak v poho. No už jsem to potřebovala jak sůl..
Sluní tééda ty hubneš jak o závod. 🙂 😉

sisa32
2. únor 2009

Masle, dej fotku, jak ti to sekne. 😉

dagina
2. únor 2009

Teda holky..., vy máte nějaké čupr tchyně,né 😀 ??? Trička nad pupek a mini 😅 ... . Sisa, a nevypadá ta tvá tchyně v té růžové jak růžové prasátko 😎 (pardooon).

Teda Sluni, ty jedeš jak namydlený blesk s tím hubnutím 😉 , šikulka. 🙂

Jj Mašle, nahoď fotku 😉 .

Za ty kapky bych platila i zlatem kdyby to fakt pomohlo, mrknu na ně.

sisa32
2. únor 2009

Dagi 😀 😀 ona není tlustá, má jen břicho jak těhule v 7 měsíci. V mojí minulý práci jí říkali bonbón. 🙂

Masle, pěkná fotečka, moc ti to sluší.

dagina
2. únor 2009

Sisa, no dobře, když né růžové prasátko tak Barbie girl 😵 .

Masle, přidávám se k Sise, fakt ti to moc sluší, čupr mamina, ani není poznat že měl malý prdy a ty jsi nevyspalá 😵 . Radeček je pěkný macek 🙂 .

A vy máte některá s probiot. kapkami zkušenost???

dagina
2. únor 2009

Jééé Sisa, teď ti koukám do alba, a také tam máš jedno krásné "růžové prasátko"- moc hezké 😵 .

kacatko03
2. únor 2009

Ahoj holky tak jsem dneska odpolko vytuhla a docela dospala 🙂 tak co je nového? kde je myky? nerodí?

masle: coooo? že by nové foto? tak to jdu juknout 🙂

holky nezkoušela jste nekterá PROBIOTICKÉ KAPKY?

dagina
2. únor 2009

Kači, také už jsi zoufalá 🙂 ??? Já ty kapky asi objednám, malá má ty prdy teď hrozný 😠 .

sisa32
2. únor 2009

DAgi, Barbie, to je dobrý. 😀 😀 😀

kacatko03
2. únor 2009

MASLE: teda mamina na 1 🙂

já už bych taky potřebovala ruce odborníka kadeřníka...ale jaksi se nemužu dokopaaaaat 😠

Hanul: a tipla bych že si dopřává tchýně i solárko 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru