Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
16. únor 2009

Ahojky, Sis, když mě jde právě o tu hrazdičku 🙂 . Už mám objednanou tu co má Masle. Převalovat se hold bude muset na posteli nebo na zemi 😵 .
Kdepak jsi se toulala tak dlouho?? 🙂

sisa32
16. únor 2009

Ahoj Dagi, já se nikde netoulala, ale nějak nebyl čas. Akorát vlastně v sobotu jsem vyvezla mámu a babičku na nákup a hned jsem si koupila jeany a tričko a svetřík, tak jsem si udělala radost.

sisa32
16. únor 2009

A dneska jsem dala Adélce poprvé květák, docela jsem se bála, jak ho přijme, ale chutná jí víc než mrkvička, kdybych jí nechala, tak slupne celou skleničku. 😀

dagina
16. únor 2009

Sis, to ti bude po květáku kráááásně prdět 😀 😀 .

sisa32
16. únor 2009

Jo, Dagi, hlavně aby prděla, aby neměla nadmutý bříško a nic. To by potom byla nálož. 😀 😀 😀

dagina
16. únor 2009

No to jo, zaražený prdy nebrat. Ještě ti blinká?????

dagina
16. únor 2009

Tak my jdeme baštit 🙂 . Pa

sisa32
16. únor 2009

Blinká a celkem dost.

dagina
16. únor 2009

Hm, já myslela že se to UM nebo příkrmama zlepší 😒 . Já teda plně kojím, a blindíme jak šakali-y 😎 , né teda pokaždý, ale pak to stojí za to 😖 .

sisa32
16. únor 2009

Já taky pořád čekám, kdy se to zlepší a zatím nic. Ta Beba trochu pomáhá, ale ne úplně. A když měla tu mrkvičku, tak blinkala snad ještě víc.Tak jsem zvědavá, co udělá ten květák. Ale možná to přestane, až bude mít nahrazené jedno jídlo za den zeleninou a jedno ovocem.

kacatko03
16. únor 2009

holky je možný že nám rostou zuby??? nahmata jsem dole dva pod dásničkou a je to i vidět (jak prosvítaji) 😕

hanulka3112
16. únor 2009

Ahojky Holky, nějak jsem neměla náladusem lézt, měli jsme fakt VÝBORNOU Valentýnskou večeři-po návratu jsme zjistili, že nás vybrali takže 400.tis na auto v pi.. nejhorší je že víme kdo to byl, bo se nic jiného neztratilo, např kamera a foťák v pracovně ležely bez povšimnutí, naštěstí sejmuli dobré otisky, tak teď se jen modlíme, aby seděly na dotyčného a usvědčili ho z toho tak nám prosím držte palečky ať to dobře dopadne takové Ku...ať skončí na Borech!!!No stejně to nerozchodí tak i tak, ale je to kupa peněz a my je potřebujem, teď mi můj koupí aspoň 306 na lítačku, ach jo holky mě to úplně zničilo, zrovna máme týden sundané kamery z baráku, bo se budou dávat zítra nové a tohle... do toho výbavičky pro mimísky…..

masle
16. únor 2009

Ahojky ve spolek. Včera nám kleknul pc 😀 😀 tak vás jdu dočíst... 🙂

kacatko03
16. únor 2009

haul tak to je teda síla..kor když máte na někoho tušení...hlavně ted, hlavně se moc nestresuj at to nepřeneseš na mimísky, i když v tomto případě to pujde těžko 😒 drž se holka.

masle: no už jsem myslela že jste vyrazili na hory 😀

masle
16. únor 2009

Teda Hanul co to čtu ☹ To je mi vás teda líto! Tak hlavně aby ho chytli a aby se vám to vrátilo!! Tak držím palce a jj hlavně se nestresuj!!

kačí- no hory bych jela hned, ale necháme je až na příští rok.. 😉 To je dobrý s těma Květama 😀 😀 Tak dečka je moc fajn, Ráďovi se tam moooc líbí. Nejvíc ta žirafka.
Jinak já teda zoubky nenašla 😅 , to budete mít zubatý miminko 😀
tak se Tobík začal taky řehnit tak vidíš, ty jsou roztomilý viď
My byli o víkendu na masopustu, tak to byla sranda ale děsná zima 🙂

Božka -máš hlasík ode mě taky! Já to taky už vzdala ani nevím kolikátá teď jsem ale typuju to tak na 500. 😀 😀

kacatko03
16. únor 2009

masle: no to si nedovedu představit že bude mít už zuby...uplně vidím ty strašiddelný dudlíky jak mají jakoby zuby 😀 😀 začal se smát ted o víkednu...to jsme s manžou vždy tak na měko když se směje 😀
masopust jo? Filip homá příští týden ve školce tak musíme udělat masku 🙂

masle
16. únor 2009

no Veru ho má ve školce ve středu, chce jít za vílu tak budˇněco spíchnu(ale to nevim nevim.. 😅 ) a nebo něco koupim 😀

kacatko03
16. únor 2009

Fíla ho má v uterý 😀 a prej pujde za čerta 😀

sisa32
16. únor 2009

Ahoj holky,

Hanulko, to je děs, svině zlodějsý, ať jim ruce upadnou. Doufám, že je chytí. Hlavně buď v klidu, ať se mají mimísci dobře.
Tchýni zase ukradli včera auto. Šli s přítelem na večeři a než se najedli, tak bylo fuč. Dvě splátky před koncem leasingu.

Malej má zase zítra ve škole kouzelníka. 🙂

kacatko03
17. únor 2009

Dobré ráno holky,

masle...krásné fotky koukám že taky už muselo dojít na druhé album 😀 ...kluci pěkně rostou 🙂 , jinak v noci byl TObouš s náma v posteli a všichni jsme usnuli,,,,vydržel 7 hodin bez jídla 🙂 tak jsme se vyspali, jen škoda že si na to děti rychle zvyknou a pak nechtěljí být v postýlce 🙂

masle
17. únor 2009

Ahojky
kačí - no to jste se teda vychrupli 🙂 Já se toho spaní s náma v posteli chci taky právě vyvarovat, protože Veru jsem si brala k sobě (jinak bych se totiž asi nevyspala) a zvykla si na to tak, že k nám leze dodneška 😠 😅
kačí a co rýma už je na ústupu? U nás docela jo, ale ještě odsávám. Hlavně ráno. 😒 Jo a přijde mi, že ten pupík se mu lepší 🙂 Tak že by 😕 🙂

kacatko03
17. únor 2009

masle: rýmu má pořád ale ne už tak velkou, odsávám už jen jednou denně protože toho moc není...ale kapu pořád. Tak já si Fílu do postele nebrala a chodí k nám taky 😀 😀 pupík když neřve tak ho má zalezlej...ale jak začně tlačit tak vyleze, ale nechávám už ob den rozlepený, tak snad se to taky lepší 🙂

masle
17. únor 2009

kačí - no vidíš to jsou mršky ty děti, Veru vždycky přijde kolem 2hod a pak jsme tam jak sardinky 😠 😀
jo s těma zoubkama je fakt, že je to asi normální, čatla jsem, že se i některý mimča už roděj se zubama 😕 To by mě asi kleplo, kdyby na mě Ráďa na sále vycenil zuby 😀 😀 😀
Tady je zase sněhu, to je hrozný už chci jaro 😠 😠

hanulka3112
17. únor 2009

ahojky holky, no je to hnus, snad na ně dojde, ale i tak si sami dlouho neutřou prdel 😠 dnes se snad dovíme víc, já jsem už v poho hlavně kvůli mimískům, stejně vím, že s tím nic nenadělám, teď to má v rukou policie, v takovém případě si vždy spomenu na nějakou katastrofu(cunami,hurikány v Americe) a vím, že jsou horší věci, kdy lidi příjdou o vše a v nejhorším o život nebo někoho blízkého.Hlavně, že mimísci mají střechu nad hlavou a mamča mi včera dala 15.tis. že to je od ní pro mimísky, ještě mám u ní vkladní knížku+nám půjčí když budem potřebovat, nějak se z toho už vyhrabem zítra by mi měl můj jet koupit auto starou 306, tak jsem ráda i za ni, že budu mít v čem jezdit ať mě furt nemusí vozit pikapem 😉

Jinak tedy nevím čím bych přispěla do diskuze vy maminy jedny 😀 jsem tu už jediná těhule Jmis ani Grej už tady ani nemrknou s něma se teď bavím na IVF září 2008, tam je nás hromada těhulí s termíny od dubna po srpen 😉

kacatko03
17. únor 2009

Hanul: jee a co holky??? je fakt že se tu neukážou, co čekají ví to? pozdravuj je a at se na nás taky přijdou podívat 😉

Masle: ti povim...taky to klouže jako prase...já se tešim na přelom jara léta...na jare to bude tát a pršet.

kacatko03
17. únor 2009

masle: měřila si ted někdy Ráďu? Tobouš má 58cm 🙂

masle
17. únor 2009

kačí - no změřila jsem ho a má 56cm 🙂 zajímalo by mě taky kolik váží, už se pěkně pronese 😕 do poradny jdem až za měsíc. 🙂 Taky se těším až bude krásně a bude se sedět na zahradě a grilovat...už aby to bylo
🙂 😀
Tak jsem koupila Veru kostým víly, jelikož to maj zítra tak bych nestihla nic kloudnýho vyrobit. Tak udělám foto až přijde dom. 🙂

hanul - no jo jsi tady teď jediná těhule ale vydáš za dvě 😀 😉

masle
17. únor 2009

Jo chtěla jsem se zeptat jakou máte chůvičku? Mám ještě starou po Veru ale je už dost jetá a už moc nedůvěřuju její funkčnosti..Tak chci koupit novou ale vůůůbec nevím jakou, protože je děsně druhů 😕 🙄

dagina
17. únor 2009

Ahojky, tyjo Hanulko, to je fakt nářez..., a vy jste měli ty prachy doma 😕 ???? No snad se to vyřeší 😲 .

Masle, my máme chůvu od Aventu, jsme nad míru spokojeni. Sice stálá necelé 3 000, ale je super, neruší se s ostatními chůvami v baráku, měří teplotu v místnosti, několik druhů příjemných melodií... .
Jinak mě má zítra dojít hrazdička s dečkou co máte vy, už se nemůžu dočkat až na ni malou položím 🙂 .

Veru, tak to vás malý za chvíli pokouše 😀 , je možné že už mu rostou zuby.

My jdeme na převážení a změření v pondělí, tak jsem zvědavá, přidala jsem minimálně dvě kojení, tak snad bude dr. víc spokojená 😅 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru