Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
17. bře 2009

Chiw, tak to zas tchán je pěkný dlaždič 😖 proto mám strach, že jak budou větší, aby je nenaučil mluvit sprostě, brášin od mojeho co má malého 4letého kluka, tak ten je ještě horší jak tchán o chování nemluvě a by jste někdy měli slyšet jak mluví např.dědo běž do pi..oni dřív bydleli u tchánovců, takže super výchova z obou stran 😖 nejhorší je, ža te pitka od jeho brášina mu není schopná dát ani na zadek natož mu říct:tak se mluví 😖 takže nestojím o to, aby mi tu furt vysedávali a mlouvili takhle, naštěstí od manželky brášina od mojeho mám klid-viz.loni vyplavalo na povrch, jak pomlouvala celou rodinu 😖 naštěstí, že můj toho doma moc nepochytil nebo jsem mu to vygumovala z hlavy je úplně jiný než oni všichni, jen mu taky někdy uletí to sprosté slovo, ale při jeho podnikáni se ani nedivím, že si semtam zanadává.

Sluníí ahojík, ty jsi určitě už taky jak proutek 😉

hanulka3112
17. bře 2009

Jo holky konečně mi přišlo z e-shopu to co jsem si objednala huráá 😀 ty lehátka co mám v albu 😉

hanulka3112
17. bře 2009

Masle, tak z takové diety bych se vyvrátila už první den nebo bych toho teda musela sníst kvanta, aby mě to zasytilo 😀

myky
17. bře 2009

Ahoj 🙂 ,
tak jsme zase dnes lítali po doktorech 😖 . Ráno poradna: už máme 3850g a 55cm 😀. Pak nás hnala Dr na kožní, protože Mikuláška v porodnici škrábli na bříšku a za celých 5 týdnů se mu to nezahojilo. Dostali jsme na to vazelínku.
Masle s mým spodkem to je děs. Asi budu chodit jen v sukních a dole bez 😀 . Ale bolí mě to míň, tak snad to bude dobrý. A Mikulášek taky tak trochu chroptí. Asi taky zkusim ten Pagavit, jak radí Chiw. Na poslech je prý čistý, tak aspoň, že tak.
Dagi díky za útěchu. Ty fotky strašně klamou 😀. Pořád mám hooodně navíc. Zatím slezlo asi 13kg. Tak ještě jednou tolik a budu spokojená. Ségra šla na vítání normoš oblečená. Švagr nešel, ale taky bych to nepřeháněla. Kor když ty nemáš hadříky. Aby jste nebyli jak pěst na oko. Hezky se sladit. Tak manžu usměrni 😉 .
Sluní ty neměj depky z váhy 😉. To je můj jopíček 😀.
Kačí dobrý 😀 . Manža má cenu za vtip dne 😉 . A co Fíla, chce jet na ŠvP?
Jo a dneska v poradně na přeblováku vedle nás byla paní, která se rozplývala nad Mikuláškem. Říkala tomu svému asi 9 měsíčnímu prckovi, že byl taky takové miminko. Pak vychrlila: Jak je starej? A rovnou si i odpověděla: Týden? Když jsem řekal pět týdnů, tak jí vyschlo v krku asi, protože už ani necekla. 😀 No mě pobavila 😠

myky
17. bře 2009

Masle a dobrá dietka 😀 . U mě asi taky nehrozí 😀
Jo a máme láhev Avent. Dnes jí zkusíme a uvidíme. NUK jsem koupila jen savičku, protože láhev jsem nesehnala. byla jsem v DM i ve Schleckru a měli všechny vyprodané.

dagina
18. bře 2009

Ahojky, jenom na skok, malou teď zaujal šáša kterýho jsem ji zavěsila nad postýlku 😀 .
Myky, na manžovi zase všechny džíny je visí 😀 , to budeme dvojka 😅 . Hlavně aby malá byla vyfiklá 😉 .

Ještě jsem se chtěla na něco zeptat, ale už nevím na co, achjo.... jo, už vím..., maminy, které byly na tříměsíční kontrole, uměli vaše mimča zvedat hlavičku, když leželo na zádíčkách???? Samozř. když se mu lehce chytlo za ručičky..., to malá ještě ne, ikdyž snahu už má...., třeba se to za týden ještě naučí 😀 .

chiwule
18. bře 2009

dagi, naše Anetka zvedala hlavičku tak jak popisuješ až v 3,5 měsících. Ale je o měsíc dřív narozená takže jsem si z toho nedělala žádnou hlavu 😅

masle
18. bře 2009

Ahoj holky,

myky - a jak ho škrábli v porodce (nebo spíš čím 😕 ) A co Dr říkala na příkrmování? Můžeš ho přikrmovat? 🙂

dagi - jestli myslíš jako pasení tak to Ráďa na 3. měsíční už dělal, ale dlouho mu to nešlo, byl to takovej lenoch 😀 Ale Lucinka už taky trochu pase ne? Aspoň z fotek co máš v albíku.. 😉 🙂

Já zítra musím znova na kyčle, protože minule měl dovču a ještě s Veru k zubařce. Začal jí bolet zoubek 😝

chiwule
18. bře 2009

jinak pasení jsme začali taky ve 3 měsích, ale Áňa taky byla líná a vůbec se jí nechtělo ležet na břiše

dagina
18. bře 2009

Masle, nene, pasení nemyslím, to jinak malá pase o 106 a ještě u toho křičí jak se jí to líbí 😵, myslím když leží na zádíčkách..., no ono to prý málo který dítě umí ve 3.měsících.
Díky holky za info

Jinak Sluníčka Žanetka už sedí 😕 😕 😕 , to je jako normální že mimi v jejím věku sedí nebo je napřed ?!

slunickooo
18. bře 2009

kuk,

jen v rychlosti, musím se jít trošku zkrášlit - v 11,30 vyrážíme směr HK - naušnice...

Dagi - ty myslíš jako by se při tahovala do sedu asi vid???

Jo a nesedíme sami - nelbázni... jen s oporou - a hrozně s e ji to líbí - ona je celá Niki - ta tady už seděla na 4 měsících a na 6 uplně sama a na 9 měsících sama chodila 😀 😀

Mažu si něco namalovat na obličej a něco s vlasama - asi opět stáhnu do drdolu.. jo a dneska budu za dámu - po dlouhý době v kozačkách s vys. pod. a sukni 😀 😀

chiwule
18. bře 2009

dagi, tak to Anetka taky "sedí" stejně jak Žanetka už cca od 4 měsíce 😉 já tomu ale ještě neříkám sezení, potřebuje ještě oporu, aby se nezhroutila. Umí to v podstatě od té doby, co se naučila jít z lehu do sedu, když jí vezmu za ručičky. Tenhle týden se jí prvně povedlo na pár minutek sedět jen opřená o zeď, hodím sem foto až ho stáhnu z foťáku 🙂

dagina
18. bře 2009

Sluni, to bude slávy, viď 😉 , pak se s tou krasavicí musíš pochlubit, těším se na foto 😉 . Se máš že vysoký kozačky zapneš v lítku, já stále ne 😠 . Pořád chodím jak buran.

Chiw, tak to jo, mě se to zdálo brzy, ikdyž moc nemám přehled co by mělo a nemělo mimi umět. 🙂
Sluni, a Žanetka se tedy na tříměsíční uměla přitáhnout do sedu /zvedla hlavičku???

kacatko03
18. bře 2009

Ahoj Holky.

masle: že by se začal zoubek kynklat? 😉 jinak jsme si dneska pěkně přispali, malej začal dlabat skoro po 6 hodinách a spí v noci 9 hodin 🙂

myky: Fíla by jezdil furt na ŠvP 🙂 ale uvi zda se uvolní místo 😀

slunickooo
18. bře 2009

jj Dagi to ji šlo ... ale prosim tě nesrovnávej.... každý mímo je přece originál 😉

jo a s tou slávou to nebude tak hrozný 😀 😀 - jo a kozajdy mám elastický - tudíž je zapnu 😀 😀

sisa32
18. bře 2009

Ahooooooooj holky. 🙂

Tak Adélka zvedá sama hlavu v leže asi od 5. měsíce. Za ručičky už dávno, ani nevím. Taky by nejradši seděla, ale nechci jí nechávat. Teď je jak může pořád na bříšku a válí sudy, pořád jí někde hledám. 😀 😀

Chiwul, tchýně a ještě k tomu dr., to je vražedná kombinace. 😀 naše Barbína tu byly včera. 😠

Masle, ať Veru zoubek už nebolí. 😉

Sluni, to bude malá kočka, určitě dej fotčku. Hlavně ať to zvládne v pohodě, ale vy asi budete nastřelovat? Tak to bude ok. 😉 🙂

My máme dneska 1/2 roku, tak večer hodím fotku naší princezny s dortíkem. Dělala jsem střechu a teď zrovna jí jdu ochutnat.

masle
18. bře 2009

kačí - no zoubky se jí kynklaj. Dolní jedničky už má nový, ale tentokrát to bude kazík, protože to je 4 a tam už má hvězdičku, takže asi pod hvězdičkou bude mrcha.. ☹ No naštěstí se k zubařce vždy těší tak nebude problém.. 😀 😵 Tak to máš dobrý to Ráďa mě dnes vzbudil už ve 4hod celej hladovej 😀 Ale po jídle hned usnul a chrupkal do 7hod. Já do něj prostě tu 180ml nedostanu. Max 150ml. 🙂

sis - tak vše nejlepší Adélce!!

dagi - to jsem to blbě přečetla 😀 Hlavu Ráďa zvedá za ručičky a když je třeba na polštáři tak se někdy úplně skoulí do klubka. Źe zvedne hlavu i nohy a ještě strčí ruce do pusy 😀

sluní tak ať Žanetka moc nepláče! To bude fešanda 🙂 😉

masle
18. bře 2009

jo kačí - simtě kde jsi koupila ty pěnový zvířátka?

kacatko03
18. bře 2009

masle: Veru už má dva nové zuby? se picnu Filip má ještě všechny mlíčňáky a to kejvání ani známka 😀 jinak ty pěnový zvířátka jsem koupila na Smíchově v carrfuru v hračkářství vedle chicca...mají i mašinky, auta, nebo nějaké tvary, kolečka, tytka, kostka atd....balíček za 99kč 😉

hanulka3112
18. bře 2009

Ahojky Holky, tak dnes jsem lítala s kámoškou po městě, koupila jsem malým mikinky a každému jedno bodyčko s dlouhým rukávem, měli tam dost ještě zimní věci, takže jsem moc nepokoupila, ale byla jsem v DM a koupila nějakou tu kosmetiku pro prcky, takže to mám z krku a v Tetě měli akci na prášek Lovela 5.4kg+50% gratis, takže 8.1kg za 399,- Jo a kámoška koupila malým kousátka a chrastítka+nějaké spešl lžičky až budou větší, že se umí zbarvit, kdyby bylo jídlo moc horké, to jsou mi ale vymoženosti 😅 a já jsem si udělala radost bílýma třičtvrťákama na jaro-léto.
Holky ty vaše mimča rostou jak z vody, já jdu zítra do poradny, tak jsem zvědavá jak dopadla cukrovka a zase udělám foto bříška 😉 🙂

majkaa
18. bře 2009

Ahojte prosim vas neviete mi poradit v ktorych centrach na SR robia odber vajicok pri IVF v lokalnej anestezii.
Dakujem

hanulka3112
18. bře 2009

Majka, já myslím, že v každém CARu by ti měli dát na výběr jestli chceš celkovou narkózu nebo jen částečnou, ale já byla uspaná celá šla bych do toho znovu, byla jsem po ní úplně happy 😀 zle z toho není, bo je to krátkodobé, nedovedu si představit, že bych slyšela, jak se ve mě vrtají 😖

majkaa
18. bře 2009

Hanulka dakujem

sisa32
18. bře 2009

Ahoj Hanulko, krásný věcičky, ty jedeš. 🙂 😀 Tu Lovelu mám taky. 😀

majka, fakt je lepší celková narkoza, ani jsem neslyšela, že by to někde dělali bez ní. A mě teda po ní bylo hrozně špatně. Ležela jsem v nemocnici až do 18 hodin totál vyblitá a to doslovně. 😀 Ale dali mi tu narkozu hrozně silnou a taky jsem byla nastydlá, tak to bylo asi tím.

Masle, děkujeme. 🙂

dagina
18. bře 2009

Tak kdepak je Sluníčko s tou její princezničkou vyšňořenou 😵 . Jsem zvědavá jak malá vyvaváděla nebo nevyváděla 😒 ... . Sluni, a to jste byly nastřelit nebo propíchnout??? No já vím že se nesmí srovnávat..., zrovna koukám, že tvoje Žanetka vážila v 6ti týdnech co nyní Lucinka 🙂.

Hanul, krááááásné věcičky máš, to budou miminka jak ze škatulky 😵 . Za to té naší cácorce jsem musela dát dupajdy po tatovi, dnes jsem ji už 4x převlíkala, blije jak šakal 😝 😝 .

hanulka3112
18. bře 2009

Sis jj jedu, už jsem hodila foto do alba 😀 já teda byla po obou IVFkách Happy po těch narkózách a pořád jsem měla tendenci mluvit, ikdyž se mi motal jazyk 😀

masle
18. bře 2009

kačí - dík. Tak aspoň se mu nebudou brzo kazit 🙂 😉 Veru už se kejvou i jedničky nahoře a i dvojky trochu 😀 S prvním zubem jsme byli u Dr. neměla jsem to srdce jí ho vyškubnout, ale druhej už jsem vyškubla bo jsem si říkala, přece nebudu lítat s každý zubem k Dr...ale teda bylo mi z toho na nic 😝 😀

hanul - pěkný věcičky 🙂 My ještě nemáme kousátka ani teď 😀 😀

hanulka3112
18. bře 2009

Masle 😀 já je dostala dnes od kámošky, takže bych je taky neměla, sice 2dny zpátky jsem si nějaké objednávala, kdybych to věděla, tak je ani neobjednám, ale kdyby mi náhodou psali, že něco nemají, tak zruším celou objednávku 😉

sisa32
18. bře 2009

Tak, fotky jsou v albíčku. 🙂

hanulka3112
18. bře 2009

Jéé Sis co to má malá za zlaté šatečky, je jak princezna 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru