Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

hanulka3112
18. říj 2008

Ahojík Rendy, děkuji.Copak ti našli v moči, že by ti neměli udělat IVF? 😕 jak píše Myky určitě se to dá přeléčit, než budeš mít mimísky v bříšku 😉 držím ti moc palečky

bigrendy
18. říj 2008

napsala dr. ve zprávě :v sedimentu četné epitelie,záplava bakterii. žadné léky mě nedala.

murasek
autor
18. říj 2008

Hanulko, mam takovy dotazek - spesl na tebe, rptoze ten Et jsme meli tak nejak podobne. vcera a dnes nepravidelne me ne ze poboliva,a le citim takovy tlak v podbrisku - nemuze to byt treba zanet mocaku? neni to ani na leve ani na prave strane.... 😕 nepotkalo te to?

hanulka3112
18. říj 2008

Rendy, tak doufám, že ti na to něco dají ať můžeš mít IVF už konečně za sebou a né ještě nějaké komplikace, budu na tebe myslet ať vše dopadne dobře 😉
Mury, no já měla takové nepravidelné chvilkové tlaky jako na MS a hned to zas přestalo a asi 4dny zpátky mě v noci chytly děsné křeče do břich, že jsem lítala co chvíli na záchod a bylo mi i na blití, to byla hrůza nevěděla jsem jestli ze mě půjde spodem či vrchem 😝 nevím teda čím to bylo ale nic zvláštního jsem nejedla 😖 a teď mám zas nafouklé břicho pořád jako na větry, připadám si jak ve třetím měsíci a je mi blbé takhle vyšpulovat břicho, aby si třeba můj neřekl, že to moc žeru ty // ale už to mám tak 4dny a nejde fakt stáhnout, jsem si už myslela, že se mě mamka dnes zeptá jestli jsem už těhu 😅 ale tohle bych jí ráda řekla až po srdíčku 😉 🙂

bigrendy
18. říj 2008

Hanul já jsem měla střevní chřipku den po odběru krve . tak že to určitě je tim. ted si myslím,že je to už v pořádku. ale je mě divný,že mě nedala léky nic. tak to asi tak strašný neni. aspon si to myslím.

murasek
autor
18. říj 2008

jj Hanulko, kazda to holt pocitujeme jinak. Holky - jdu do hajan, jsem ospala az beda. tak papa a hezky vecer!

hanulka3112
18. říj 2008

Mury tak dobrou a pěkně hlaď bříško 😉 🙂
Rendy, tak to bude určitě v pořádku, já zas byla na předoperačním na OPU a stihla jsem ho fakt dobře, protože na druhý den mě chytla nějaká viróza a já myslela, že na OPU kvůli tomu nepůjdu, tak jsem do sebe lila čaje s citrónem a medem, pak coldrex a nakonec půlka paralenu a bylo mi líp, ale ještě při píchání pregnylu jsem měla rýmu a cítila jsem teploty a ráno jak jsme jeli na OPU mi teklo z nosu jak z kohoutku, ale radši jsem jim to neřekla 😅 a jak to tak vypadá tak to dopadlo dobře 🙂

myky
18. říj 2008

Rendy, tak to ti určitě něco dají a IVF bude. Uvidíš. Jen si třeba cinkni doktorovi, nebo do CARu, ať se to neprotahuje. A třeba ti řeknou, že je to normoš nález.
Hanulko nafouklé břicho můžeš mít po těch hormónech. Tak hodně píj.
Murásku ty taky. Myslím, že pobolívání, nebo tlaky v podbříšku je normální, ale nechce to zanedbat kvůli OHSS. Přeci jen je to tam všechno po OPU a ET citlivé.
Holčiny, dobrou noc všem 🙂

hanulka3112
18. říj 2008

Myky jj piju jak o závod ono v tom břiše semtam zabublá a semtam něco jde pryč tak je to dobrý 😉 ale jsem fakt nafouklá jak žaba 😀 a do toho pořád něco pojídám 🙂

sisa32
18. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem se sem zase na chvíli dostala, nějak mám pořád míň času. Dneska nám je měsíc, tak jsme obtiskávali nožičky do růžový sádry na památku.

Chiwulko, malá je krásná, vůbec nevypadá, že se narodila dřív. Ještě jednou gratuluju.

Hanulko, to je super, takový tlustice, to bude vysoký Hcg. 🙂 Mám radost, jak se to tu hemží těhulkama.
Jinak já na OPU šla taky nachcípaná jako prase, dokonce jsem si brala v práci dovču, abych to vyležela, ale dr jsem to řekla, bála jsem se, abych se nedusila v narkóze, páč jsem nemohla dýchat nosem.

sisa32
18. říj 2008

Jak sem vlezu, tak všechny zmizíte, chjo. ☹

bozka
18. říj 2008

ahoj holky,
tak konečně jsem našla chvilku. Už jsme tu měli paní doktorku, ségru s Vanilkou, naše, jedny kamarády a taky chodíme každý den na dvě procházky 😀 Jinak pohoda. Malej je hodnej spí tak tři čtyři hodinky. Dneska v noci jsme papali ve dvě,v šest a pak v devět 😀
Jinak gratuluju Chiw Anetka je nádherná 🙂
Hanulko velikanánská gratuluju 😉
Oskarko tak ještě pořád 2v1 🙂
Sluni mlíčko jsme měla asi třetí den po porodu 😅
Jinak holky díky za všechny gratulace a pochvaly
Jo k té odsávačce, já jsme si jí dneska musela koupit v DM, mám teda ruční, ale stačí. Docela to teda bolí. Jina bepanten na bradavky je dobrej nebo kalcium panthotenikum.

masle
19. říj 2008

Ahojky holky při neděli. 🙂
Božko tak to máš doma zlatíčko, když takhle krásně spinká!! 😉 🙂
Co Oskarko ty? Jak se cítíš? 😵

oskarka
19. říj 2008

Krásné nedělní odpoledne,
masle, ahoj, nic se neděje - sem tam nějaké píchání v bříšku, jakoby menstruační bolesti, tvrdnutí bříška, oteklé nožky, ale že by se mímu chtělo alespoň trochu ven, to se mu teda nechce... Nevím na co čeká...

masle
19. říj 2008

Oski asi se mu u tebe líbí 🙂 😉 Ale věřím, že už to chceš mít za sebou. Že jo? 😒
Já když jsem přanášela Verunku, tak nám porodní asistentka poradila sex. A musím říct, že to vyšlo. Najednou jsem dostala takový bolesti, že jsme hned jeli. 😀 Teda žádná romatika to nebyla ale už jsem to právě chtěla mít za sebou... 🙂 😉

oskarka
19. říj 2008

A jak dlouho jsi přenášela, smím-li se zeptat? Ale na to naše mímo ani takovéto aktivity neplatí🙂. Prostě má svou hlavu.

masle
19. říj 2008

Aha tak to se mu u tebe opravdu hodně líbí. 🙂 Já přenášela týden. 😒

hanulka3112
19. říj 2008

Jéé Oskárko, ty nám ještě nerodíš, ale určitě to už bude coby dup 😉 🙂
Božka tak to máš fakt zlatíčko, když tak krásně spinká 🙂

myky
19. říj 2008

Hezký večer holky 😀
Tak koukám, že Oskarka je dobrý držák 🙂 . Osky a slibuješ bříšku něco za odměnu 😉 ?
Copak asi Káčátko? Jakpak ta zvládla víkend?
Dnes bylo moc hezky a já se musím pochlubit. Zašli jsme na Bulovku na UZ a víme co budeme mít 😀 . Bude to klučíček 😀 😀 😀 😀 . Mužíček byl nadšenej, že bude další fotbalista 😵 . Paní doktorka byla moc fajn a smála se, že z tohoto už holka nebude 😀. Bude to Mikulášek.
Jo a před porodním sálem seděl tatínek a byl šíleně nervózní. Jsme na něj soucitně koukali a říkali si, že až takhle bude čekat manžel na sestřičku, aby ho za mnou pustila 😅 . To bude něco!

hanulka3112
19. říj 2008

Myky tak to je nádhera gratuluji moc 😵

murasek
autor
19. říj 2008

myky - pripojuji se ke gratulacim k malemu fotbalistovi 😅

hanulko - uz jsi vstrebala ty // 😉

oskarka
19. říj 2008

Gratuluji myky k chlapečkovi🙂.
Masle, tak týden bych to snad ještě vydržela, ale déle už ne. No, hlavně, aby bylo mímo v pořádku.

kacatko03
19. říj 2008

myky tako gratulace k chlapeckovi...aspon prihodiš do řad chlapáku 😉 😉
já vikend prezila v klidu, nerodim 😀 a musim zaklepat ale ani se na to necitim 😀 tak snad pujdu vpátek domu.

Oskarka: ty nás teda napínáš 😀

hanulka3112
19. říj 2008

Mury ještě ne 😅 🙂 nějak mi to pořád nedochází, že se na nás usmálo štěstíčko 🙂 asi to pořádně vstřebám až s fotem UTZ 😉 a co ty kdy budeš tetovat?
Kacatko ahojík, držím palečky ať jdeš v pátek domů 😉 🙂
Jdu se dívat na pojišťovnu tak pa pa zatím holky

myky
19. říj 2008

Holky moc děkuji za gratulace. Mám obrovskou radost 😀 .
Kačí, tak to je super a jen tak dál. Ti věštim, že budeš přenášet 😉 .
Jdu koukat na pojišťovnu, tak se zatím mějte a hezký večer 🙂

dagina
20. říj 2008

Dobré ráno všem, copak tady nového??? U Oskarky vše při starém, koukám.... 😵 , pěkně nás to mimčo napíná 😵 .
Myky, tak to moc moc moc gratuluji k chlapečkovi 😉, teda musím říct, že stejná gratulace by byla i pro holčičku 😵 .... . Ale věřím, že manža má radost z malého fotbalisty 😉 . Tak a teď huráááá na nákupy, viď 😉 .

Hanulko, kdypak že to jdeš na UTZ 😕 ?????

Kacatkoo, takže císař u tebe asi nehrozí, jak ti prve dr. předpovídal, viď. Je dobře, že se malý ještě drží. To otvírání kolem 30t je dneska hodně časté, z plavání pro těhu kam chodím jsou také dvě ve špitálu a z kurzu také jedna... 😒 . Už abych měla zase kontrolu za sebou... .

oskarka
20. říj 2008

Hezké ráno, všem.
Jo, jsem ještě tady🙂, naše mímo prostě všechny napíná jak to jen jde. Uvidíme, co se zítra dopoledne dozvíme v poradně na kontrole. Venku to vypadá na pěkný den, tak se asi zase vypravím na nějakou delší procházku, zajdu se mrknout jestli už jsou hotové fotky, které jsem nechala udělat a mohla bych vytvářet odpoledne alba.

murasek
autor
20. říj 2008

oskarko dobre ranko - ty budes mit nejvypecenejsi miminko 😉 al aby sis pomalu brala tasku s sebou, co kdyby 😕

oskarka
20. říj 2008

No jo, nežene se na ten náš svět, ale doufám, že se mu u nás bude líbit. Hlavně, aby bylo v pořádku.
Vzhledem k tomu, že se dopravuji do porodnice MHD, nejsme motorizovaní, tak jsem s sebou tašku nenosila, ale zítra si ji možná raději vezmu (moje sestra mne zítra doprovodí).

slunickooo
20. říj 2008

ahooooooj kočky,

je tak tu budeme mít dalšícho chlapáka - to je super 😉 😉

já se dneska chystám do porodnice na první monitor, tak se už hrozně těším, hlavně aby to bylo vše OK. DNeska mi je fajn, ale o víkendu mě fakt břicho docela pobolívalo - že by poslíčci??? 😀 😀 fakt nevím jestli to byli oni 😉

taky máme ve městě spicha se ségrou tak se těším až trošku provětráme peněženky, soupis na vánoční dárky mám teda ještě dost dlouhý 😀

Co jinak vy ostatní holčiny??? Jak je??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru