Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
20. říj 2008

Oski, a to 16. října byl tvů první termín???
Mury ahoooj, jak se vede 😉 ???

murasek
autor
20. říj 2008

ahoj Dagi, me je moc dobre, mrcha zatim nikde, testik ze soboty 8.den bilej jako lilie...

dagina
20. říj 2008

Mury, ty jsi opravadu testla ????? I přes tento výsledek ti přeji mocmocmoc štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

konka
20. říj 2008

ahoj holky, odkdy se chodi casteji na gyndu. ted chodim co mesic.. ale zda se mi to hodne malo, nemely by se uz ty kontroly zkracovat???

mur: nic neni ztraceno..

dagina
20. říj 2008

Konka, já chodím stále po měsíci 😖 , také si říkám, že bych už měla chodit aspoň po 3 týdnech...

murasek
autor
20. říj 2008

nekde jsem cetla, ze kontroly po tydnu jsou az po 36.tt, snad se nepletu. holky - vy jste mely kdy // kolikaty den?

slunickooo
20. říj 2008

Murásku - pořád ještě držím moc palečky,

Holky, já jdu taky na KO až za týden (po 14 dnech), žádný po týdnu - no uvidíme jestli vůbec vydržíme 😀 😀

oskarka
20. říj 2008

Ahoj dagi, 16.10. byl můj první a jediný termín, který mi MUDr. řekli.

konka
20. říj 2008

mur, ja 10 nebo 12,ale ja u toho krvacela.. takze ti neporadim.. ale je mozne, ze ti hcg roste pomaleji..

dag, ja ti mam doma chytrou knihu a ta rika, ze od 28tt by se melo chodit co 14 dni.. no mozna od pristi kontroly..

oskarka
20. říj 2008

Kontroly by běžně měly být po třech nedělích, od 35(36) týdne pak každý týden, při přenášení dvakrát či vícekrát týdně.

dagina
20. říj 2008

Konka, jj, také jsem to tak z nějaké chytré knihy přečetla 🙂 , ale dr. má asi jiný názor 😒 .

murasek
autor
20. říj 2008

holky diky, ja jeste neztracim nadeji

konka
20. říj 2008

no oskarka bude rodit az za rok 😀 jak to tak vypada.. ale zas alespon vidis, jak je miminku u tebe v brisku dobre.. ale jak ja to vidim, tak dnes nebo zitra to prijde.. 😉

dag: ze bych k dr. nastoupila s knihou v ruce a dozadovala se vice kontrol? 😀 je lepsi castejsi kontroly, alespon to tu maminku uklidni..

mur: mezi nami, 8 den by tam mohl byt videt pregnyl, ale jeste ne tehu, kdyby se mimisci jeste dostatecne nezavrtali.. takze zkus testnout zitra nebo ve stredu.. a budes chytrejsi..

myky
20. říj 2008

Dagi děkuji 😀 . No manžel byl nadšenej a byl by i z holčičky 🙂. Ale nějak toho kluka chtěl víc, tak jsem ráda, že bude.
Sluní, že by? 😀
Konko v těhu průkajdě mám napsáno do 22tt ve 4 týdenních intervalech
ve 23.-29. tt ve 3 týdenních intervalech
ve 30.-35. tt ve 14 denních intervalech
ve 37.-40. tt v týdenních intervalech
Je to tam v takové příloze o těhotenství a životosprávě atd.
A já mám takového doktora, že nevím, jestli mě vůbec bude chtít vidět 🙄 . Pořád mi opakuje, že těhotenství není nemoc a když je vše v pořádku, tak ať nic nezkoumám. A hotovo! Vždycky mě tak rozhodí, že bych porodila spíš z něj 😒 ! Až bud mít těhu za sebou, najdu si jiného. Tento se vybarvil!
Murásku 8. den je málo, tak vydrž. Oni se ještě ukážou!
Jsem zvědavá, kdopak vykoukne na Oskarku a Dagi. Holky nějaká tabulka kdo je na světě, kdo, co čeká, tu někde není?

konka
20. říj 2008

myky, ja mam nejakou starou prukajdu, tam to moc rozepsane neni. ale myslim si, ze ten muj toho taky moc nenamluvi...

myky
20. říj 2008

Konko jj, já mám asi nějakou novější. No jenže ten můj, když se na něco zeptám, tak se na mě hned podívá, jak na nějakou bláznivku. Takový pohled a sarkastický úsměšek je děs. Já už se bojím zeptat na cokoli 😒 . Třeba jsem se ho zeptala na cvičení, protože vím, že potřebují potvrzení od OG, když jsem první 3 měsíce různě krvácela a odlučovala se mi placenta. Bolí mě hodně záda a tak jsem chtěla. No měla jsi vidět a slyšet tu odpověď, neodpověď! A když něco řekne, tak mě normálně slušně uráží. Opravdu on nemá chybu 😠 . A ani nebere ohled na to, že toto je moje třetí těhotenství a zatím nemám děti. Bych ho chtěla vidět 😝

konka
20. říj 2008

myky, no nekteri moc ohleduplni nejsou.. ja mu rikam o svych problemech a ze jsem tehu po ivf, ze mam bolesti vajecniku a mam ji jako nateklou (zni to blbe, ale je to fakt, az me boli) a on , ze mam nizko placentu, ze nemam nic tezkeho delat a ze nemam sexovat.. ale na nemocenskou me neposle a ja blbec si o ni neumim rict ☹ na kontrolu jdu pristi tyden a jak se znam, zas mu o ni nereknu... a pritom v praci me to deprimuje, pak jsem ve stresu a tvrdne mi bricho.. no furt cosi..

myky
20. říj 2008

Konko tak to máš taky dobrý 😖 . Já měla s neschopenkou problémy a když jsem ho donutila mi jí dát, tak mi nedal vycházky se slovy a dejte si pozor, chodí hodně kontroly! Pracuji ve zdravotnictví, tak jsem ho utloukla tím. Pak mi to jednou doporučili i z nemocnice, že mám dodržovat klidový režim a on tu zprávu přečetl a řekl, že je to blbost! Tak si vyber ☹?! Myslím, že klidovým režimem se nic nezkazí! Hlavně on necítí to co ty, tak by měl poslouchat, co mu vylíčíš. Asi bys ho taky nejradší roznesla v zubech, co? No a já jak jsem z něj rozhozená, jen tam vlezu, tak taky zapomenu na spoustu věcí.

chiwule
20. říj 2008

ahoj holky, jakpak se dnes vede? co oski, pořád 2v1? 😎 😀
my dneska poprvé v noci spali víc jak 3 hodiny v kuse - teda, já malou musela vždycky budit, měli jsme nakázáno z porodnice krmit po 3 hodinách, když jsme tak prťaví... byl to teda záhul - po 3 hodinách, z toho cca 3/4 hodiny kojení z obou prsů, pak odříhnutí, uspávání, přebalování atd, musela jsem odstříkávat no a ze 3 hodin možného odpočinku najednou byla jedna a hned zas vstávat... tak jsme se včera doma dohodli, že jí zkusíme nechat spát dokud se nevzbudí sama - spala od půl 9 večer do půl 4 ráno 😅 no nevím, nevím, jestli to není moc 😨 na tak malé dítě 😨
tak my jdeme zas kojit 😎

konka
20. říj 2008

myky: a dal ti nakonec ty vychazky? ja se bojim, ze budu doma zavrena a to taky neni moc dobre.. no uvidim, zda najdu odvahu..

chiw, myslim,ze ji klidne muzes nechat spinkat.. ona se vzbudi, kdyzbude mit hlad.. radeji tukej, ze tak krasne spinka.. 😀

hanulka3112
20. říj 2008

Ahojky Holky 😉 🙂 tak dneska jsem znovu testovala a je tam 🙂 jen mi připadá stejný jako ten první, ale ten byl po celé noci jako ranní moč a dneska jsem lítala v noci tak 3krát a než jsem testla, tak asi 2h předtím jsem byla na wc, tak asi proto jsou stejné, tak zítra zkusím zase ráno, jen jsem nesehnala mamatesty, tak mám gravitest.
Dagi na krev jdu v pátek, ale musím říct, že za poslední dva dny jsem se teda nafoukla, že jsem začla mít strach zOHSS, tak pořád teď piju a doufám, že jsem nafouklá z něčeho jiného, jako břicho mě nebolí jen je takové napnuté 😅
Mury a co ty, kdy zas budeš testovat, ten 8den si myslím, že je brzy, dnes jsi to nezkoušela? Držím palečky ve // 😉 🙂

murasek
autor
20. říj 2008

Hanulko, vyzkousim to zitra... ma posledni testik, obyc za 36kc - dvojbaleni..a kdyz nic neukaze, tak mazu dolekarny pro lepsi a zkusim ve ct 😉

hanulka3112
20. říj 2008

Já si myslím, že nejlepší jsou ty mamatesty jen je dnes nikde neměli tak jsem si koupila gravitest, tak jsem zvědavá jaké budou rozdíly, je to naprd porovnávat, když nebudou od stejné firmy, ale taky stojí myslím 35, tak držím palečky

murasek
autor
20. říj 2008

jj, hanul,vsak uvidime 😉

hanulka3112
20. říj 2008

JJ držím všechny 4palce 😉 🙂

kacatko03
20. říj 2008

Hanul to je super gratuluju už vic nahlas...s tim brichem nadutým...já t mela taky a splasklo to tak v 9tt... 😉

myky
20. říj 2008

Konko jj, dal. Jsem mu řekla při další kontrole, ale neodpověděl. Tak jsem se znovu zeptala při odchodu a on zabručel jo! Náčmárnul to tam 14-17h. Pak asi za další dvě kontroly, ani mi to neřekl a připsal tam 2h. dopoledne.
Normálně si řekni a neboj se. Musíš si pořizovat výbavičku a chodit na procházky. To, že potřebuješ víc odpočívat, neznamená, že musíš být celý den doma. Já mám známé, kterým nic není a s PN nemají vůbec problém a mají celodenní vycházky.

bigrendy
20. říj 2008

Ahoj holky. první utz za mnou ale mám bohužel jen 4 folíky . to je strašný. jsem z toho uplně hotová. sice mě jich nikdy víc nenarostlo. mám strach aby z toho něco bylo. mám zvýšené dávky na 300iu puregonu. ta k tomu orgalutran. tak nevím. dalůší kontrola ve středu.

myky
20. říj 2008

Rendy nesmutni. Hlavně, že tam nějaký ten folík je. A ještě do OPU určitě nějaký naroste. Vajucha budou 😉
Holky zítra mi držte palce na ten test na cukr. Budu vstávat v 5:30h. 😝

bigrendy
20. říj 2008

Myky budu na tebe myslet. držím palečky. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru