Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
17. dub 2009

Já ti zapoměla napsat, že už k tobě frčí balík. 😉

myky
17. dub 2009

Ahoj holky, tak kdypak bude srazík? Já můžu příští týden jen po, út ☹ . Pak mám každý den tu RHB krom čt, ale to máme návštěvu. To mi to ta rehábka zase nandala. Nešel by až ten další týden 😅???? Včera jsem byla úplně ko. Nějak se jí nelíbilo, že Miklík neudělal veliké pokroky. Zase ho tahala za jednu nohu hlavou dolů. No fakt to nezvládám 😢 .
Ale volali mi holky ze střední a přijedou k nám a půjdem si sednout v pátek odpoledne, až k večeru na zahrádku 😀 . Se na ně těšim. Bude odreagováníčko po RHB. Doufám, že mě zase nezdeptá, abych tam nebyla kakaboun.
Tak jdu dočíst.

masle
17. dub 2009

ahoky myky - tak to je jedno klíďo až ten další týden... 🙂 😉 To věřím, že to je na nervy, když s ním dělá takové kousky.. ☹ No já dneska v tom Motole čekala s Veru na sono a byli tam v čekárně takový mrňousové jako ti naši...s hadičkama v nosáncích, chudinky celý uplakaný..a ty rodiče taky no bylo mi do breku a říkala jsem si jak je to nespravedlivý... 😠 😠
sis - tak už se těším na balíček 🙂 😀

myky
17. dub 2009

Masle no je to děs. Navíc jsem jí asi podezřelá, bo se na nic neptám. Tak nějak to řekla 😠 . Ne přímo na mě, ale chválila manžu, jak se na vše vyptává. Že maminky, co nic neříkaj jsou podezřelé a to jsem si vstáhla na sebe. Já tam mám občas co dělat sama se sebou. Jednou jsem byla tak zdeptaná, že kdybych mrkla, tak mi vytečou slzy, jak hrachy 😅 .
Jste hodný, když srazík pošoupnete 😀 . Když se dohodneme na nějakém dni, než půjdu na RHB, tak jí řeknu, že mám třeba nějakého doktora a půjdu s váma. Mikeše si odcvičim doma sama a bude.
Jo a dneska jsem půjčila odsávačku mm na el. proud a jsem zvědavá, co to udělá. Bych chtěla mlíko kvůli imunitě. Kdyby nám pošoupli to očkování, tak aspoň tohle.
Háčku ty jsi tááák šikovná a rychlík.

myky
17. dub 2009

Jo a přestupní lístek je za 26,- a nepřestupní za 18,- 😉

slunickooo
18. dub 2009

AHojík kočky,

Myky -co to prosítě s malým prov ádí???? A vlastně proč vůbec????? Každopápně že tomusí být těžký, ségra s malým taky cvičila a taky říkala, že to bylo dost "krutý" malej že u toho brečel - její manža u toho nemohl ani bý t... ale zase je asi fakt, že to pak přinese ovoce... .tak vydrž - bude líp....

Dneska máme opět hnusně... snad zítra se to už vylepší.....

Jo - užijte si srazíček 😉 😉

Háčku - ty jsi fakt šikulka..... moc hezký výtv ory máš

hacek
18. dub 2009

🙂

Díky Sluni.

Myky, vydrž. 🙂

aannggiie
18. dub 2009

ahoj holky jsem dneska po 3 IVF-nudim se tak čučim do diskusi
Hacku máš moc pěkný čepičky tak jestli mi tam nasadili holčičky tak si hned u tebe objednám a koupím 🙂

sisa32
18. dub 2009

Ahoj Aannggiie, teda napat ten nick, to je něco. 😀

Držím palce, ať se ti prckové hezky uhnízdí. 🙂

hacek
18. dub 2009

Ahoj Aannggiie, děkuju, teda doufám, že ti to vyjde a budou to holčičky, ať mám nějaký kšeftíky. 😀 😀

sisa32
18. dub 2009

Napsat, jsem chtěla napsat. 😀

aannggiie
18. dub 2009

siso-co to je???? 😀 😀 😀 😀
Holky od nás jsou na nick zvyklý 😀 😀 😀
Doma mi nikdo nechce ukázat jak se to dělá a pořád nemaj čas 😢

aannggiie
18. dub 2009

Vaše ,,zakladatelka" taky nic nemá.My jsme jediný dvě v ,,naší diskusi",který nic nemaj

aannggiie
18. dub 2009

ted čumim jak blázen...Hacek a sisa-vy háčkujete spolu?? 😀

sisa32
18. dub 2009

Já budu psát Angie jo ,
JAsně že Háček a Sisa háčkujou spolu. 😉 😀

aannggiie
18. dub 2009

no jasně je to kratší Ann taky stačí 😀
Fakt jste si založily takový háčkovací kroužek nebo sis objednala od Háčka 😉

sisa32
18. dub 2009

Já jsem Háček 😀 😀 😀

aannggiie
18. dub 2009

no to je bordel.....co co co 😀 😀 😀

sisa32
18. dub 2009

Krmila jsem prcka, už jsem tu. 😉

Holky, kde se všecky touláte ? Vždyť je tam hnusně.

masle
18. dub 2009

ahojky 🙂 😵
zdravím angie - tak držím palce ať to vyjde!!Kolik ti tam dyli mimísků?

sisa ahoooj - my teď přijeli z Prahy, koupila jsem si bundu na moto..Veru jsem odložila u našich do zítřka a teď jsem sama s Ráďulou bo manža musel do práce.. ☹ Ráďa má dneska spavou. Celej den prospal...asi tím počasím 😵

aannggiie
18. dub 2009

ahoj masle díky moc.Šoupli 2.A 2 zamrazili to je už pro mě úspěch.Máš moc hezkýho chlapečka 😉

sisa32
18. dub 2009

Ahoj Masle, tak dej fotku, ať vidíme motorkářku. 😉

Mám kámošku, taky je celá ohozená na motorku, u nás je klub Astacus, každej rok dělali akce a nelíbilo se to pár důchodcům, tak to zakázali, tak to teď dělají jinde.

masle
18. dub 2009

sisa - https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
No já se za motorkářku nepovažuju 😅 bo jsem to nikdy neřídila...Ale jsem ráda když mě Ivan občas sveze někam na výlet...To mě baví se vozit.. 😀 Tak jsem chtěla slespoň kvůli bezoečnosti...helmu mám starou, ale je mi velká, tak tu taky ještě dokoupím ale až někdy někdy..... 🙂 😉
Příští týden se u nás otvírá moto sezóna, tak tam jedem...tak bude sranda.. 😀

sisa32
18. dub 2009

Ty jo, Masle, ta je pěkná a sekne ti. 🙂 Ty jsi fakt rodila před 4-mi měsíci ? 🙂

masle
18. dub 2009

sis - dík taky se mi líbí a nebyla ani tak drahá...jo jo rodila 😀 a myslím, že je to na mě ještě doooost vidět.. 😵 😵

sisa32
18. dub 2009

Nooooooooo, to bych neřekla ty hubeňoure. 🙂 😉

sisa32
18. dub 2009

Teda nevim, ale nějak se mi na ten sraz už nechce, budu tam jak obří velryba. Proč nejste tlustý ? 😀 😀 😀

slunickooo
18. dub 2009

já cchi taky vidět hubenou m otorkářku 😀 😀 š up nahod fotečku znovu....

jinak všechn y moc zdrvím 🙂

sisa32
18. dub 2009

Holky, já úplně zapoměla, Adélka má dneska 7 měsíců. To to letí, to to letí, to nám ty děti stárnou. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru