Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
23. dub 2009

Holky, navíte, kde prodávají plavky od Litexu ?

kacatko03
23. dub 2009

sis ve štěrboholech 😉

sisa32
23. dub 2009

Díky, to je v tom nákupku ?

myky
23. dub 2009

ahoj kočky 😀 ,
Sluní dík za podporu 😉 . Hubnutí snad někdy půjde 😅 .
Masle a co znamená trochu teplotu? To má po odečtu 0,5° kolik? Horečka je nad 38,5 , ale kdy už šoupete paralen po očkování? Ty příkrmy mě teda taky zajímaj? Člověk aby věřil komu? Dr , nebo firmám s příkrmama? mě příjde, že Miklíkovi začíná mlíčko taky nestačit.
Kačí taky bych potřebovala něco moooc pěkného pro Mikyho na svatbu 😀 . Ale bojim se to koupit teď, aby mi z toho nevyrostl 😅 .
sis ty chceš plavky od Litexu? To jsou nějaké spešl? Já myslela, že tam mají spíš pro závodní plavčo?
Holky nemáte recenze na plavání ve vaně? Já ho budu objednávat, tak bych potřebovala nějaké zkušenosti a info.

kacatko03
23. dub 2009

sis ano v tom nákupku...

myky já jsem mu taky tu košili koupila velikost 9-12 měsícu aby ji neměl jen jendou 🙂

masle
23. dub 2009

myky po odečtu měl 37,7´a dost řval a ještě k tomu měl bolení břicha tak po tom čípku se docela sklidnil a teď už spí asi 4 hodiny... 😕 😕 chodim ho furt kontrolovat bo je úplně tuhej 😕

kačí - pěknej vohoz bude Tóba mít 🙂 Taky bych šla někomu na svatbu ale v mém okolí jsou už všichni svoji. Krom jednoho páru. Ale ty furt vyhrožujou a kde nic tu nic.... 😀 Asi se bojej.. 😀

sis takže na Zličíně žádné slevy to je pech no uvidim zítra.. 🙂 já si od litexu objednávam přez net z katalogu a dobrý. 🙂 😉 To jsi měla dnes veselo teda.. 😒 A to jsi nechala vyvařovat tu lahvičku v hrnci a šla na prochajdu... 😕 😅 😀

no ty příkrmy taky nechápu.. 😕 😠 budu mu to dávat, když už jsem začla a nevadí mu to. Hezky papá tak co... 😠 😅

myky
23. dub 2009

Masle máš recht s papáním. Nooo pěkná teplotka. Ráďa se krásně vychrupne a bude mu dobře a hlavně bebí bude zapomenuto 😉.
Sis s lahvičkama máme podobnou zkušenost. Ale ségra si šla mýt hlavu a pak spát, takže průser jak blázen. Celá rodinka si spinkala a kdyby se ségra nevzbudila, tak nevim, nevim 😨 Já mám sterilizátor a jsem max spokojená. A myslim, že s tou skleněnou laheví spíš někoho zabiješ, než by se ti podařilo jí rozbít 😉.
Kačí pěkný hadříky 😀 . Já se přiznám, že taky už něco mám, ale nevim, jestli do toho doroste. Zítra fotnu a hodim do albíka 😵 . Doufám, že mu to bude, protože pak by byl fakt dost dobrej frajer 😀 .
Jdeme papkat a chrupat. Zítra držte palce na RHB, ať jsme zase šikovný 😵 . Brou noc 😵

sisa32
23. dub 2009

Ahoj, mě se líbí od Litexu ty jednodílný, černobílý plavky. Mám hezký dvoudílný, ale s tím šíleným břichem jsou nepoužitelný. No a jiný jednodílný jsou vždycky jak pro starý báby. 🙂
S tou lahvičkou si to budu pamatovat, až mě někdo naštve. 😀
Jj Masle, dala jsem cvyvařovat a hurá na procházku, ale manžovi jsem se nepřiznala, řekla jsem mu, že se to nějak záhadně vyvařilo, když jsme s Jindrou hráli na piáno. 😎 Mmch, jsem musela vyhodit celej hrnec, zrovna takovej šikovnej. 🙂
Kačí, to jsou krásný věci, to se ti povedlo koupit.

oskarka
24. dub 2009

Ahooooooooooj holky,
hanulko, gratuluji Ti k takovému pěknému dvojčátkovému těhotenství a držím palečky, aby vše pokračovalo tak pěkně a dětičky přišly bezproblémově na svět.

Jen se hlásím, že jsme byli tento týden na šestiměsíční kontrole (pravda o týden dříve, ale neva) - kontrola dopadla dobře. Všechno je v pořádku - sluch, fontanela, pasení, přitahování, přetáčení na bok, na bříško (i když to děláme jen sporadicky - nejsme rádi na bříšku), výskání, juchání, povídání, slabikování, postřeh atd.... S příkrmy začneme na začátku června, jak jsem tu už asi psala - kvůli Ondráškově citlivé kůži.

Pro informaci: naše míry: váha 7.435g, délka 70,5cm.

Ondrášek byl ovšem poprvé po očkování (poslední Prevenar) velmi plačtivý a lítostivý (ani ne moc uřvaný), byla to hrůza noc - samé plakání, konejšení, chování, po každých 10ti min vzhůru, no mazec. Ale dnešní noc byla už fajn.

slunickooo
24. dub 2009

Juj to bude Tobík feššák 😉

Oskarko zdravím, tak užž máte i Prevenar¨???? My měěli zatím jen po první Hexa 0,5 st. zvýšše. teplotku, přři druhý užž to bylo v poho.. tak uvidíme jak to bude dál

Siso- hezký plaveččky,,,, ale nechápu jak si něěkdo - třřeba i Masle , můůžžou kupovat plavky jen z katalogu, já si asi přřed 3 lety objednala do Litex. prodejnyvHK jedny co jsem si fakt myslela, žže mi musí seděět - a kdyžž jsem si je zkustila - děěs běěs, fakt vůůbec neseděěly, takžže aspon žže jsem si je nemusela kupovat.. je to prodejna malinká v HK a dost měě přřekvapilo žže ačč je to Litex. prodejna tak tam mají jen pár vzorkůů a ostatní jen na objednávání . je teda něěkde prodejna, kde mají třřeba celý jejich sortiment????

Jo a samozřřejměě vššecvhnyzdravím a přřeju krásný sluneččný pátek 😉

hanulka3112
24. dub 2009

Ahoj holky.
Sis co to čtu 😲 ty jsi hotová žhářka, tak hlavně, že jsi přišla včas a nic vážného se nestalo 😉 teď jsem si zpoměla jak jsem loni dělala párky pro přítele a dělala jsem něco na netu a pak cítím smrad a když jsem seeběhla dolů, v párkách žádná voda, úplně černé párky a ten hrnec byl na vyhození 😀 přítel si ze mě dělal srandu, že ani párky neumím udělat a hned to fotil, že to všem ukáže 😅 😀

Oski děkuju, vidím, že už máte doma pěkného macka 😵

dagina
24. dub 2009

Ahojky, nějak pořád nestíhám, jsme pořád venku, teď chodím třeba i 3x po 2,5 hodinách, ale to jsem pak jak zmlácená....

Lucinka je teď nějaká umrčená, tak sleduju zda se neprořezávají zoubky, a ono nic 🙂 , prostě mě chce jen pořádně zapřáhnout, no 😀 .
Koš dva týdny nevyžehlený..., ji ty věci už budou malé, než se k žehlení dostanu 😅 , hrůza. Občas ji dám i něco nevyžehleného 😒 . Prostě mazec se mnou.

Myky, tak jsem zvědavá, zda ti půjdou kila dolů, když jsi přestala kojit...

Masle, co je s příkrmama 😕 ???? Jsou nějaké špatné... nebo o co go??????

Už zase musím.., to je treperanda ta Lucinka ....

Hanulko, už skoro finišuješ, hurááá, ale ještě chvilku vydrž 3v1 🙂

Zrovna jsem na Oskarku myslela, že dlouho tady nebyla, a také Chiw......

Pěkný večer všem.

slunickooo
24. dub 2009

ahojíkkkk.. nikde nikdo....

Dneska sjme měli hotový léto - na kratasy a tílko

Dagi - to pořád jezdíš kočárkem??? A kam pořád jezdíš 😀 😀 . T o já ji nechávám spá t na terase . ale už moc nepsí, tak půl hodiku, pak se mi vzbudí tak ji nechám kočárku, něco si dělám a ona na mě kouká, nebo ji chvi lku nosím.. .různě a pak jak začne být protiv ná tak ji ještě znovu udrndám a to spí tak hodinku... a že hlím větši nou dopoledne, když to zalomí 😀

jo a myslím taky že co nev idět budem mít druhý zub.... dneska vždycky z ničeho nic začla brečet nebo si ta k stěžovat a vždycky mil ovala, když jsem ji prstem masí rovala dásničky a dneska mi hned prst rvala z pusy -nenechala si šáhnout na dásničky -tak že se asi už klub e ven... a je fakt že tam m á uplně videt pod tou dásničkou.....

Mladá je na hřišti s holkama , manža přijede až zítra ráno, pak mažem do HK na nákupy nav ečer plánujem grilovačku,, v neděli chcem vyčistit konečně bazének , a hned do něj skočíme - voda už je jako kafe 😀 😀

malý chci k narozkám - 1/2 roku 😀 koupit nějaký kruh s křížem do vody a ta kovou tu houpačku pro mrnata . ale je fakt že už si zamilovala houpací sít 😀 😀 - vi z. alb íčko

dagina
24. dub 2009

Sluni, dělám pravidelné obchůzky abych nezakrněla v paneláku 😀 😀 .
Hele, to masírování dásní jsi dělala ještě dřív než se prořezal zoubek??? To se má??? To víš, já to nevím, ráda se něco přiučím, tchyně mi dobré rady nedává 😀 . A čím ji to mažeš???

Jj, to je vidět že se Žanetce v síti líbí 😵 .

Sisa, pěkné plavky, ti budou určitě seknout 😉 . Jinak Litex vyrábí kousek od nás 🙂, ale já jsem spíš na ty ťamanský plavky - vydržely Egypt, pak x krát bazen a jsou stále jak nové.

Tak zase valím 🙂 .

masle
24. dub 2009

Čau holky 🙂

dagi - s příkrmama nic nejni..ale dr mi říkala že se má začínat až v půl roce.. takže tak 😉 Jinak s tím košem nevyžehleným jsem na tom podobně.. 😅 Manža říkal "se koupila komoda a stejně je to všechno furt v koši".. 😀
sisa - tak fakt na Zličíně ani dnes slavy v Nextu 😠 Ale koupila jsem si 3 trika a vyhlídla botky bo tam mou obří velikost neměli... 😅 Ty plavečky moc hezký! To ti určo seknou 😉

kačí asi griluje že 😀 😀
my máme zítra moto akci. Tak vyzkouším tu novou bundu 😀 Snad něco nafotim.. 🙂 A v neděli oslava u tchánovců ...takže celý víken narvanej 🙂

Jinak Ráďa dneska už bez teploty. Se z toho v noci vyspal.

Oski ahooj tak to gratuluji k úspěšné půlroční prohlídce! 🙂 Ty by jsi taky mohla přijít na ten plánovaný srazík do zoo bo jsi Pražanda že..?

hanul s těma párkama to je pěkný 😀 Já takle jednou dělala maso v papiňáku...fůůůj smrad děsnej 😝 😝 Papiňák jsem drhla ještě 14 dní 😀

slunickooo
24. dub 2009

Dagi - no nevím jestli se to má 😀 😀 ale malý se to moc líbilo.... a mas írovala jsem i dříve i Ničku - máme na to gelík z léká rny - Mundisan se jmenuje... je to takový větrový.. asi se jim to líbí....

Masle - juj má te akcičku ? tak fot fot - at mů žeš hodit fotečky - už se moooc těším

juo a o svých vařících nezdarech radši nemluvím... ale vždycky to bylo taky díky ne tu 😀 😀 ted mám ale super elektr. papinák - od našich k vánocům.. a to je něco ... vařím tam od polívky, přes brambory, rýži, maso, polív ku..... neut íká pára.. samo si to všezchno hlídá a hlavně - samo se to vÿpne když to je uvařený ... no fakt po daru 🙂 🙂 už žádný připečený hrnce 😀 😀

kacatko03
24. dub 2009

ahoj,

masle: nene negrilujeme, al byli jsme celé odpoledne u tchánovců, pak si nás tam k večeru Tom vyzvedl a odvezli jsme Fíka ka babi a dědovi do pondělí, pak nakoupit, ted sem sestavila ohrádku a košík uklidila do šatny 😀

jinak Tobík má nějaké plačtivé období ☹ , v noci se budí a má hlad, přes den by jedl po dvou hodinách....je možný že mu už nestačí ta beba 1??? 😨

oskarka
24. dub 2009

Ahoj masle, máte naplánovaný srazík, jo? A na který den, smím-li se zeptat. Jen nevím, jestli Ondra zvládne takovej velkej výlet. Ze sedmi hodinového pobytu venku byl nějakej nerudnej...

slunickooo
24. dub 2009

Kači - já si myslím ,že to tak mů že být... jestli ně silnější beba tak to bude určo ono - určitě už potřeb uje silnější mlíčko...

My jedem zí tra na velký nákup tak zkusím s seb ou udělat čajík.. koupila jsem třešnový od Megafytu.. jaký p oužíváte holky vy??? uvidíme třeba ji ho zkusím na chvilku dát.. uvidíme uvidíme....

no a naše jak jsem psala ta ky už jí v noci tak 3 x - prostě d udlík nechce.... tak si chvilku vypije a pak hcvilku dudá a zase spí jak dudek....

Oski -- malej není zvyklej venku?? to naše je spíš spokojená venku, e ž když jsme celý den doma..

dagina
24. dub 2009

Sluni a jak??? Jen tak projíždět prstem po dásni?? A z obou stran??? Se ptám jak blbá, se bojim abych něco nepočochnila.

slunickooo
24. dub 2009

😀 😀 o ni to tam myslím i píšou .. se zeptej v lék árně, že se i klubou zuby.. a oni ti něc o dají... .jo jo tak tak. prostě dám trošku na prstík a projížd ím tím prstem dásničky, dole a nahoře... a ji se to mooooc líbí..... až na dnešek teda... tak uvudíme co z toho bude 😀 😀

oskarka
24. dub 2009

Sluni, ale jo, chodíme na procházky, ale ne na tak dlouhou dobu vkuse, on se v kočárku hrozně nudí asi. Spíše jdeme třeba tříkrát na 1,5-2 hodinky. A taky s ním kojení na veřejnosti, to je děs. Raději se tomu vyhýbám, on u toho dělá děsný koniny.

slunickooo
24. dub 2009

😀 oski tak to chodíš jak Dagča 🙂

No j á na veřejnosti taky nekoj ím.... zase nemusím všechno.. ale je fakt že jsem už hodněkrát musela kojit.. když jsme vyjeli někam do města... ale bud to zvládnem v autě,, nebo třeba když jdu s Niki na trénink tak v kulturáku.. ale zalezem si na židličky kde nikdo nechodí...

masle
24. dub 2009

kačí aha - tak už přišla ohrádka? No já nevím s tou Bebou1 a co zoubek třeba?? 🙂 Zase je fkt že Tobík vypije i s klidem i těch 210 viď ..? To třeba Ráďa ne... Mě tady košík ještě strašíač už ho nepoužíváme..musím ho dát do kupy a vrátit švagrovce. 🙂

sluní jojo budu se snažit..tak to máš nějakej chytrej papouš. 😀 To já si ho musím hlídat mršku.. 😀

oski - no den jsme ještě nedomluvili ...takže sem koukej abys věděla až se domluvíme.. 🙂 😉

oskarka
24. dub 2009

Jasně, že budu koukat, vždycky sem nakukuju🙂. Ráda se s Vámi uvidím, bude-li to možné.

oskarka
24. dub 2009

Holky, jaké máte, pokud máte, golfky? Mně se líbí Peg Perego Classico nebo Completo, asi do nich půjdeme.

kacatko03
24. dub 2009

musím zavolat dr a zeptat e na to mléko, přijde mi to ještě dost brzo... 😒

masle: jj vypije v poho 210ml, 60ml vybleje a za dvě hodiny znova, tak mu dám jen tech 60ml vyblitejch a vybleje zase něco a tak to šlo dneska a včera dokola 😒 zoubek nevim, to by nebyl hladovej ne? 🙂

na kdy že se plánuje ta zoo? 🙂

kacatko03
24. dub 2009

jo a masle: užijte si zítra vyjíž´dku, kam to máte naplánované?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru