Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
25. kvě 2009

Ahoj holky, takže u dr samý lepší zprávy. Před námi tam byla ségra, zjistili jí náhodným výtěrem kvůli kašli, že má meningokoka. Takže výtěr dělali i Adélce a musela jsem hnát do školy pro JIndru a tomu ho udělal taky. Prý nic nehrozí, jen pro jistotu. Jinak dostala malá penicilin hned a jestli bude výtěr ok, tak ho přestane brát. Takže stejně na sraz nemůžu i kdybych chtěla. Tak příště. Jdu zrušit plavčo, pá.

masle
25. kvě 2009

sisa - teda to jsou zprávy ☹ tak snad to bude dobrý a Adél má už Prevenar napíchanej? A co ségra je v nemocnici? ☹

sisa32
25. kvě 2009

Ahoj MAsle, poslednín Prevenar ještě nemáme, až se uzdraví. Ségra není v nem., jen musí být doma a brát antibiotika. Prý že to u ní nevypuklo, tak je to dobrý. To prý může mít plno lidí, ale neonemocní, tak o tom ani neví.

kacatko03
25. kvě 2009

holky když ste byli žádat o čerpání dovolené kolik máte??? učetní mi říká že 10 dní mám nárok, ale prej pokud mám MD překledutou přes Březen 2009 tak mám nárok na plnou? 😕 sem z toho jelem.

masle: to je z Teśca 😉

masle
25. kvě 2009

kačí - kačí já myslím že plnou ale moc jsem se po tom nepídila bo mě jí stejně nikdo naproplatí.. 🙄 😀

jinak my jsme tu z Hexy. Dneska když mu to píchala tak řval strašně ☹ Nevím jestli už si tu Dr pamatuje, ale už když se ned něj naklonila, tak začal natahovat.. 😀 Jo má 7980g 😕 😕 Tak už předběhnul Veru. Ta měla v 6m 7660g.. 😅

sisa - jojo to mi taky někdo říkal, že to má v sobě každý a může se to projevit třeba když je oslabenej...Tak snad to bude dobrý.. 🙂 😉

masle
25. kvě 2009

jo a rostou nám jedničky.. 😵 😵

kacatko03
25. kvě 2009

masle: já se po tom pídím celej den už mě z toho bolí hlava 😠 jak jdničky? jako že už jsou venku???? 😀 my jdem ve středu...ty jo holky nedáme zoo na čt? mě zítra nebo stř dora ten kočár 😀 tak asi budu vyhlížet pošťáka od rána 😝

masle
25. kvě 2009

kačí - klidně na čt(přiznám se že bych byla taky raději) bo zítra maj bejt odpo bouřky a tak a děsný vedro 😝
A Ráďa mi ani nechce venku spát jak je tam dusno.. 😒
No venku ještě nee ale už tam prosvítaj.. 😀

kacatko03
25. kvě 2009

masle: to je to jak tam prosvítají už od 3m?? 😀 😀 nebo je to viditelnější? Toba taky v těch vedrech je mín spací a mín jí....tak sem zvedavá na tu itálii 😒 😖 🙂

sisa32
25. kvě 2009

Holky, když budem zdravé, tak jdem v sobotu na Den s Lesy ČR. Je to u Křivoklátu na hájovně Emilovna. Jde se stezka pro děti, poznávají ptáky, zvířata a rostliny, šplhají po laně atd. Dá se to i s kočárkem. Je tam nádherně, krásný místo, rybníček. Jsou tam sokolníci, psovodi, hasiči a divadýlko. Každý dítě dostane dárečky za projití stezky a kupon na buřta a pití. Pak se opéká a je tombola, tak vás zvu, je to nádhera, udělejte si výlet. 🙂 Dám fotky do alba za chvilku, tak jukněte.

masle
25. kvě 2009

kačí - už jsou vidět víc.. 😀 A hlavně mi to Dr řekla..Vždycky koukala a nic neviděla.. 😅 ono u toho moře je aspoň takovej svěží vzduch a větřík 😎 ...a ne takový dusno 😖

Já chci klimatizaciiiii! To je hrůza v tom autě 😠 ☹

jdu juknout sise do alba.. 🙂

kacatko03
25. kvě 2009

masle no jo klíma v autě je dobrá ale zase ne pro mimča 😒 si nevybereš.

hanulka3112
25. kvě 2009

ahojky holky, tak dnes na utz měli malí 2,1 a 2,4kg a na víkend mi primář slíbil propustku 🙂 takže se zas těším domů 🙂

masle
25. kvě 2009

kačí - no to je pravda.. 😒

hanul ahojky - tak to krásně rostou co 🙂 ty je snad donosíš dokonce 😵 To už máš asi pěkný bříško že jo..? 😵 To je super, že tě pustěj aspoň na ten víkend 🙂 A co ten císař? Bude?

masle
25. kvě 2009

jéé kačí to je krásný Tóbovi to fakt sekne 🙂 Asi vyrazím do Tesca.. 😀 😀

hanulka3112
25. kvě 2009

no už se těším na víkend 😉 🙂 ještě nevím jak s tím císařem,ale jsou hlavičkama dolů

myky
25. kvě 2009

Ahoj holky, tak nevim jak to dělám, ale z mobilu mi nejde odeslat příspěvek. Tam ten net zrušim, bo to platit nebudu 😠 !
Takže za 1. ZOO beru v ten čtvrtek, zítra by to asi fakt nebylo dobrý
za 2. Sis to čučim. Tak hlavně, ať je ségra ok a přišli na to a aby jste ho neměli i vy. Co Adélka, jak zvládá PNC? Neblindí po něm?
za 3. Hanulko paráda. Jsi fakt dobrá s těma dvojkama. Snad tě na víkend pustí, ať si odpočineš 😉 .
a za 4. Masle a jedničky dole asi, že? Já jak myslela, že máme ten zub, tak to je dvojka nahoře, ale to je divný, bo první rostou většinou dole ty jedničky.
Copak dělá Dagi a Sluníčko? Dagiiiiii?????? Sluní????????
Dagi, jak s tím baráčkem či bytečkem? Už jste něco vymysleli?

kacatko03
25. kvě 2009

ahoj, nešel nám net 😠

masle, myky: takže zoo necháme na čt???? jj vyraž do tesca mají fakt hezké kousky 😉

hanul: jeee to je bezva že ještě držíte, a malá a malej už jsou teda kusáci 😉

dagina
25. kvě 2009

Ahojky treperendy.

Hanulko, opravdu jsi šikulka, úplně čumím, prcíčkové jsou také pěkní macíčci na dvojčátka, už by se ani nemuseli moc dopékat, snad jen chviličku 😅 . Nééé, čím déle si budou u tebe vegetit, tím lépe (i pro tebe 😅 ).

Kacatko, Tobíkovi ten zelený obleček moc sluší 😵 , jj, v tescu mají teď krásné věci.

Masle, takže zoubky 😵 ..., hurá 🙂 .

Jj, bez klimatizace si to s mimčem neumím představit, však se teplota nastaví akorát a je to OK. O víkendu jsme píglovali nové autíčko a to staré půjde na odpočinek 😀 , už si to zaslouží.

Kdepak se toulá Myky a Sluníčko???

Oskarka už tady dlouho nebyla..., Chiw...

Dobrou noc. 🙂

kacatko03
25. kvě 2009

Dagi...Oskarka má moc koníčku 🙂

dagina
26. kvě 2009

Ahojky, jen na skok.
Kači, jj, vlastně, Oskarka je moc aktivní 😎 .

Myky, takže fakt máte zub?????? 😕 Pááááni, to je Miky rychlík 😵 .
Prdlajs jsem vymysleli s bydlením, já na manžu pořád naléhám, ale on ať mu dám teď chvíli klid, je rád, že vyřešil situaci s autem... . Byt padá, manža chce stůj co stůj barák, ale kde, to už je horší, jedině tak u tchánovců 😠 😀 . No je toho teď moc na řešení 😖 .

Ve středu jdem na druhou Hexa, hrozný jak to letí, je to měsíc co jsme byli na první...., to se mi zase Lůca osype 😖 , už teď se jí ekzem zase zhoršil 😒 .

Tak papa 🙂 , pěkný den!!!!!

oskarka
26. kvě 2009

Ahoj holky, hezké ráno a tropický den. Blééé, nesnáším vedroooooooooo.

No, je fakt, že jsme aktivní🙂, - cvičení v pondělí, plavání v úterý, hudenění-tančení ve středu, plavání ve čtvrtek, ale musím pro toho našeho kloučka vymýšlet stále nějaké aktivity, nebo bych se z něj doma zbláznila, chce pořád nové a nové podněty, zkrátka "bavte mne"🙂.

Doufám, že se máte všechny moc a moc pěkně maminkovsky🙂.

Tak Vám už tady rostou zuby? My ještě ďoubek nemáme. Jinak nás čeká příští týden od 4.6. pobyt v nemocnici, snad Ondráška dobře zoperují a bude vše v pořádku. Jsem zvědavá, jak to tam vydržíme.

Zatím pa, jdu za ním, vysílá z pokoje.

Jak Vám dětičky spinkají??? Řekněte, kdo ještě plně kojíte jako my.

masle
26. kvě 2009

Ahojky 🙂

dagi - jo jo ještě né proříznutý ale už tam hodně prosvítaj.. 😀 tak snad nebudou prosvítat další měsíc.. 😀 😅

myky - dvojka že by se mu drala.. 😕 😅 No je to třeba možný...kamarádky holce rostou první ty jedničky nahoře.. 😀

jinak včera po Hexe to bylo stejné teplotku neměl jen byl děsně ukňouranej a nemohl vůbec usnout..

tyjo dneska má bejt nějaký čoro moro - bouřky a tak... 😕 😕 a zítra už má bejt o 10 stup míň.. 😕 ☹

kačí - Fíla má dnes svátek že..tak vše nejlepší...a ja k se vlastně maj na švp? Jste s ním nějak ve spojení..? U nás ve školce dneska Dr. dělá všem výtěry - streptest. Bo tam pořád řádí spálová angína a asi je tam nějaký bacilonosič..Tak doufám že to není Veru.. 😅 😀 JO a Ráď teda taky už slupne celou tu skleničku těch 190g. 🙂 A z ovoce má nej banán...ty by snědl i dva.. 😀

kacatko03
26. kvě 2009

hojte:

masle: tak mi dneska psal učetní že uznává že sem měla pravdu s tou plnou dovolenou takže jedna starost pryč. jj dneska má svátek, chcem zavolat na švp ale asi nám ho nedají k telefonu tak aspon zjistíme jak se mají a zda je vše ok. jinak volat mužeme každy den pro info ale to mi přijde divný, mají hlídat děti a ne zvedat všem rodičum telefon 😀 . ale vim že v so dorazili ok a řadili na louce 🙂 Banán? tak banán Toba nesnáší....šklebí se, prská a nechce, dokonce sem mu ho zamichala i do přesnídávky (ty zvládne 2) a poznal to 😕 😕 😕 se picnu. takže tu mám hromadu banánu a co s nima? 😀 😀 asi je vemu opicím ve čt do zoo 😀 😀.
ty jo tak to je zase dobrý že dr dělá všem vytěry. taky sem dneska zvědavá na to vedro s bouřkama. DUSNOOOO 😠

Oski: hele a na tanečkách děláte co? 😀 s ním tančíš?

hanulka3112
26. kvě 2009

jj malí jsou už pěkní, jen at jsem fit na víkend a pak už můžu rodit 😀

oskarka
26. kvě 2009

Kacatko,
je to hlavně o poznávání rytmu, broukání, nástrojů, tancujeme, zpíváme. Prostě 45 minut zápřah pro maminku a radost pro děti. Alespoň Ondráška rytmické věci moooc baví, buší s dřívkama, tamburínkou, atd... Jsem ráda, že tam nepláče a nevyvádí. Líbí se mu to.

oskarka
26. kvě 2009

Hanulko, ahooooooooooj.
Paráda, že jste tak dlouho vydrželi spolu🙂, teď už mohou dětičky v klidu ven.

hanulka3112
26. kvě 2009

Oskarko ahojky 🙂 jakpak se mas?

masle
26. kvě 2009

kačí - to ten účetní má teda nějaké mezery ve vzdělání coo... 😕
Tak třeba tam maj osobu určenou pouze na zvedání těch telefonů... 😀 tak holt Tóba nebude na banány...R. zase tu přesnídávku většinou ani nedoují..jen hruška banán ta mu jede...asi proto , že je tam ten banán.. 😀

ahoj oskarko 🙂
tak to bude Onda nějakej muzikant co, když ho to tak baví.. 🙂 😉 To Ráďa ten buší akorát tak do mě.. 😀 😀

ahojky hanul 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru