Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
27. kvě 2009

No je fakt, že celý život ce maže indulonou Petra Černocká a pleť má jak třicítka 🙂

sisa32
27. kvě 2009

Dagi, taky to vypadá dobře, za zkoušku nic nedáš.

Manža si prej vezme celtu a sud piva s pípou a bude spát v lese. Tak to beru, vyzvednu ho, až pojedem domu. 😀

kacatko03
27. kvě 2009

dagi: třeba se Ivan k masle tulí 🙂
sis: tak to tam bude Tom sním 😀 😀 😀

dagina
27. kvě 2009

Kači, už zase 😀 😀 . Se má 🙂. Já jsem ráda že dvakrát do měsíce a to pak musím týden rozcházet 😀 😀

kacatko03
27. kvě 2009

a už si byla u dr? co s tím spodkem?

masle
27. kvě 2009

kačí - netulí.. 😀 šel se vykašlat tak jsem mu sem vlezla... 😠

ježíš tady se toho nakecalo se picnu...

zdravím dráčka...jak je? Je všechno ok?

jdu dočíst.

jinak co jsem koukala tak zrovna na té Vysočině teda nic moc penziony.. ☹ Nebo jste některá něco našla..?

dagina
27. kvě 2009

kači, jdu v pondělí, už se gyndaře nemůžu dočkat 😀 .
Hele, jak jste jeli s Filou tehdy do Itošky v jeho 8mi měsích, vydržel v pohodě v autosedačce???? Z toho mám obavy, sedět x hodin v sedačce... 😖 , vždyť já sama jsem po delší cestě rozlámaná..

kacatko03
27. kvě 2009

já jen hlásím že první 3 týdny v červenci nemužeme 😀 😒

slunickooo
27. kvě 2009

OP aMZ bože zase neznámý zkratky 😀 😀 😀 😢

a pod stanem určo manža nebude spát sám... se určo jiný přidaj.. 😢 😀 😀 😀 a teda holky, pro nás to snad taky nebude nealko ne 😀 😀

Dagi - indulona modrá je fakt super.... fakt základ

kacatko03
27. kvě 2009

Dagi: to jsme jeli do chorvatska a musém říct že to vydržel dobře...jeli jsme z Tater. aleokolo 2 ranní už dostal krizi a hodně plakal, navíc sme zabloudili takže najeli víc km. to jel ale ještě v malé sedačce a jel celou cestu v protisměru. taky se bojím jak to toba zvládne. ve velké sedačce se mu líbí a má rozhled tak to snad prospí.

masle: co že se šel? vykašlat??? 😀 😀 kam chodí ? 😀 😀

masle
27. kvě 2009

tak my zase nemůžem 1. týden v srpnu.. to je naše jediná letní dovolená...jinak je manža fuuurt v práci ☹ Za celej rok máme tenhle jeden týden a pak až na vánoce a to jsme doma.. 😒

kačí a Tom by taky jel na ten sraz? Abych tam nakonec nebyla jak svobodná matka s 2ma dětma.. 😅

masle
27. kvě 2009

kačí - do koupelny... 😀 😀

kacatko03
27. kvě 2009

masle: to nevím, nevím...spíš myslím že by nejel...ale muže překvapit 😀

masle
27. kvě 2009

sis jsem to rozluštila - OP = Odložené případy a MZ = Myšlenky zločince.. 😀 😀 ale dalo mi to práci.. 😀 😀

kačí - no Ivan asi právě taky nee 😝 Hele a proč jste jeli do Chorv. přez Tatry..se ptám možná nějak blbě.. 😅

dagina
28. kvě 2009

Ahojky, jdu jen pozdravit, a hlavně aby mě některá nepředběhla 😵 .
Co to tady je za šifry??? Naštěstí Masle je rozluštila 🙂 .

Dnes má Lucinka přesně 5 měsíců, ještě 10 minut a je na světě 😀, hrooozně to letí...

pěkný den 🙂

sisa32
28. kvě 2009

Ahoj DAgi, vše nejlepší Lucince k 5. měsíčninám. 🙂 🙂 🙂

dagina
28. kvě 2009

Sis, díky, ji asi koupím tu modrou indulonu 😀 .

sisa32
28. kvě 2009

Dagi 😀 k narozeninám jo ? 😀

Masle, správně jsi to vyluštila. 😀

kacatko03
28. kvě 2009

masle: no protože jsme jeli z prodlouženíhio víkendu v Tatrách rovnou do chorvatska 😀

hanulka3112
28. kvě 2009

ahojky holky, tak mám sobě zas kapačku, teda dnes mi napíchávali novou a asi po 10min začla ukapávat a zjistila jsem, že ji sestřička pořádně neutáhla, tak jsem ji zavolala a ona, že to zpraví a šup už byla veku a udělala jsem na zemi pěknou kaluž krve 😅 už at mam pokoj od tech kapacek, jsem už celá rozpíchaná ☹

kacatko03
28. kvě 2009

Hanul: ty jo...cítím s tebou, když si vzpomenu na pobyt na riziku tak mi z toho jde mráz po zádech, taky věčně na kapačkách. No a co ti dr říkal jak tam ještě dlouho budeš než pujdou mimi ven? 😉

hanulka3112
28. kvě 2009

jo holky ted me napadlo jestli vám vůbec Grej přišla říct, že už porodila, zpátky se mi nechce dívat

masle
28. kvě 2009

Čauves 🙂

kačí - ahaaa tak to joooo 😀

dagi - Lůca už má 5m to letí co 😕 😕 😵 Tak ať si užije Indulonu.. 😀

hanul - to je děs s tima kapačkama.. ☹ A jdeš teda na víkend dom?? 🙂 A nemáš už třeba nějaké stahy.. 😵

zdravím sis.. 😵

hanulka3112
28. kvě 2009

Kaci, ted mám na víkend slíbenou propustku od pana primáře 🙂 no a dnes jsem 35+6 a říkali tak do 37 a budou spokojeni, tak defakto už pomalu příští týden můžu rodit 😅 😀

kacatko03
28. kvě 2009

hanul: nene já to teda nezaregistrovala že grej by nám přišla říct, zdělila nám to Dagi 😉

hanulka3112
28. kvě 2009

Kaci, tak aspon, že to víte.
Masle, mám to napsané i v kartě tu propustku, takže když nezačnu rodit, tak jdu 😀 a vtahy teda žádné nemám, jsou to držáci 😉 🙂

masle
28. kvě 2009

hanul - tak aspoň to, se doma odreaguješ... 🙂 To jsou teda držáci..to je dobře 🙂

tak jsem vyžehlila hoooru prádla 😝 😝 dalaší mám v pračce...je to furt dokola.. 😒 Ráďa má dneska spavou..si tím počasím 🙄 možná si kněmu po tom žehlení půjdu taky dát 20.. 😅

kačí co kašel? jo a krásný fotečky...ta sušenková je dobrá 😀 😀 hele a ty mu dáš normálně sušenku a on si jí drží a žužlá?..já to zkusila dát R. a chl jí strčit celou do pusy 😕 sem se bála že se udusí... 😕 😅

kacatko03
28. kvě 2009

masle: u nás se taky chrní ale já chci za chvíli zavolat dr, hrozně sípe a píská navíc děti od švagrový mají kašel už 2týdny a navíc mají nález z výtěru tak chci aby mu udělala výtěr a znova ho poslechla...kašle víc. ale jinak je veselej. jo a má zvýšenou teplotu trochu.

sušenku jinak žužlá ale furt ji zahazuje takže je špinavej sušenka všude 😀 jinak ji měl asi 3x jím je já 😀

masle
28. kvě 2009

kačí - no raději jo s tím výtěrem...máte před dovolenou..Brácha jede příští týden do Itošky a drží děti v" izolaci" aby vůbec odjeli. Takže holky nechodí do školky....bo tam řádí ta spálovka mrňous Hugo 😀 ten je ještě malej a ten jeho nejstarší, ten holt do školy musí.. 😅

jo jo oni jsou to dobrý sůši.. 😀

masle
28. kvě 2009

ne holky ale holka...to bych mu přidělala dítko navíc.. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru