Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
30. čer 2009

sisa - aha tak to jsi šikula já se o tu orchidej skoro nestarám jen jí občas zaleju... 😅 ale mám jí ani né rok..také jsem si říkala že si piřídím ještě nějakou.. 😵
kinak švagrovci jezděj do penzionu U Karla ale tam už to bude asi plný bo už v únoru ja nabádal aby si rezervovali termín....ale můžeš to zkusit.. 😵

tady zase bořka.. 😝 😝 Dneska jsem byla na nehtech i s Veru i s Ráďou a myslím že moje nehtařka ještě dloooho nebude chtít děti... 😀 😀

hanulka3112
30. čer 2009

tak mám chviličku než půjdu krmit dravou zvěř takže porod probíhal, že mě ráno vzali jako obvykle na KTG na sály a pak mi sestřička natočila KTG na památku do albíčka, bo mě tam už znali jak boty pak přišel primář zavedl mi čípek na vyvolání a šla jsem se zbalit a šup nahoru na pokoj, tam mi zase dělali KTG a už začly naskakovat pěkné kopečky, ale když mě Dr. přišel prohmatat, tak, že jsem jen na 1cm otevřená a že to teda rodit nebude prohmatal mě teda dost brutálně pak odešel a asi za 5min jsem ucítila takové prasknutí a tušila jsem, že je to plodovka, jen odtekla až jsem se zvedla a to už začínaly bolesti v podbříšku a přecházelo mi to dokříže, tak jsem šla do sprchy na balón a to bylo ulevující, tak jsem zavolala už přítele ať už dorazí a jak přišel, tak mi zas dělali KTG a to už jsem u toho dost skučela sestřičky si mě vzaly k sobě na lůžko a že teda zařídí anesteziologa pro epidural a v tom mi začly teda mega bolesti pěkně jsem tam řvala tak mi do kapačky stříkla něco proti bolesti, ale to vůbec nezabíralo a pak mě sestřička prohmátla a že teda honem na sál, že už to bude coby dup, tak se to tam seběhlo doktoři sestřičky z dětského...a zavolali přítele, ještě se snažili udělat KTG a to už jsem byla fakt mimo a už jsem dala nohy nahoru a jak začínala přicházet kontrakce, že můžu začít tlačit a naštěstí to šlo rychle ikdyž jsem měla pocit, že mě to rozerve tak se narodila Vaneska a pak doktorka dala ruku dovnitř a hledala, jestli je tam Leonek hlavičkou a jak začla přicházet další kontrakce, tak tam sjel a že můžu tlačit a bylo to fakt rychlé, ale to šití teda 3krít příjemné nebylo pak mi ukázali prcky a odvezli mě na dospávák, tam byl se mnou ještě chvíli můj a jakmile odešel začlo mi být děsně obléval mě studený pot a měla jsem pocit, že omdlím, do toho nikde po ruce zvonek volala jsem na sestřičky nikdo mě neslyšel až pak přišla změřit tlak, tak jsem ji to říkala a oni furt, že je to těma dvojčátkama, tak mě převezli na oddělení a bylo mi teda děsně dali mi nějakou kapačku, ale co chvíli mi chodili měnit vložky a já když zvedla hlavu začalo mi hučet v uších a mžitky před očima a až sestřičce co nastoupila noční se nezdálo, že moc krvácím, tak mě pak prohmatala a to byxl teda hnus a valila hned za doktorkou se domluvit a už vezla lehátko a šup mě na něj a to už mě braly fakt mrákoty a do toho se mi chtělo brečet, když jsem věděla, že se mnou jdou zase něco dělat takže v 8h večer jsem skončila na sále, kde mě zaživa došívali zevnitř, bylo to pěkně odflinklé a ještě z venčí dokonce, doktorka se vztekala, že furt po nekom dodělává nedodělanou práci a nejhorší bylo, že mi čistili dělohu, dvě sestřičky mě tam držely a já řvala a brečela, no děs nikomu nepřeju na pokoji do mě narvali 2kapačky najednou a pak další další den další a já furt nemohla ani hlavu zvednout tak brali furt krev a zjistili, že mám teda strašně nizký krevní obraz, tak další den 2transfuze krve do jedné ruky a do další nějakou kapačku, takže mě teda pěkně zřídili, myslím, že po císaři bych byla dřív použitelná, nejhorší bylo, že jsem nemohla za malýma, když jsem se ani nepostavila a oni nemohli za mnou bo ty 3dny měli kapačky a pak po těch transfuzích už jsem se najedla v sedě a začlo se to zlepšovat, když si na to zpomenu chce se mi brečet, bo mi pak sestřička říkala, že už měla o mě strach, ještě, že jsem chytla takovou pečlivou, bo nějaká mladá by mě třeba nechala vykrvácet

hanulka3112
30. čer 2009

Tak tady máte ten můj porod zkopírovala jsem to z naší diskuze, moc se omlouvám, že jsem vám tu nenapsala, ale nějak jsem nestíhala, teď už jsem doma zajetá a všechny pořádky co jsem chtěla jsem udělala bo se ještě dodělávalo doma schodiště a nějaké maličkosti v kuchyni, no a taky pěkný binec po mé skoro 2měsíční absenci doma 😲 můj teda pěkně zvlčel, jen co jsem otevřela lednici, tak na mě kokala metaxa a slivovice 😠 no už ho krotím, nikdy nepil a ti jeho bratranci ho to nějak naučili 😠 ještě, že jsem už doma 😉 🙂

slunickooo
30. čer 2009

Hanulko - ježiš tak porod samotný b yl asi " v pohodě" v id.. ale to po tom ☹ ☹ chudinko na še.. ještě že t o tak dopadlo a jsi v pořádku... jsi holka si lná a statečn á.... fakt ši kulka

hanulka3112
30. čer 2009

Jo taky jsem hodila do alba nějaké těhu fotky, když jsem to dřív nestihla 😀
Slunii jj porod šel rychle, až na ty křížové bolesti to šlo, ale potom jsem fakt trpěla jak pes 😔 nikdo se mi nemůže divit, že mám už odrozené, ale třeba ještě změním názor...

hanulka3112
30. čer 2009

To ani není pravda jak to letí, máte už všechny takové velké baštící miminka 😵 ještě si vybavuji Sluni, jak sis volala na krev 😅

slunickooo
30. čer 2009

Hani . už jsem na fotečky jukla.. .kráááása,,, moc ti to sluší, ,a jak máš tu těhu fo tku u toho krbíku.. to m áte doma ne bo venku????

jo jo letí to moccc, naší už bude 8 měsíců a Adélka od SIsy si u ž stoupla... a osatní taky ros tou jako z vody.. no však v aše dvojčá tka taky v id..

slunickooo
30. čer 2009

a škoda že nejste starší a nejedete s námi na ví kend. srazík.... dvojčátka.. to by bylo něco... naše Niki už je "hotová" z toho, kolik tam bude mimin 😀 😀 😀

slunickooo
30. čer 2009

jo a Masle ty jsi se ptala na vodu v b azénu.. tak máme 28 😉

slunickooo
30. čer 2009

Hani - a kojíš????? plně???? a jestli ano jak?? každého zvlášt nebo naráz????

slunickooo
30. čer 2009

tak nik de nikdo... mažu ted a do ložnice - jsem s i myslela že b udem drbat..

myky
30. čer 2009

Ahoj tak včera a vlastně dnes všechny zdravím 😀 .
Hanulko, tak porod vypadal pohodově, jsi fakt šikula. Ale co ti udělali po, to teda je k naštvání. Začínám si myslet, že porodit a v pohodě ustát šití atd, je zázrak. Taky bych vás brala na víkendíku. No tak třeba na nějakém dalším, že 😉?
Jé když si představím, že to budu muset (chtít 😉 ) absolvovat ještě jednou, tak mě berou mrákoty 😢 .
Sis, ty jsi asi všeuměl, že? Na co sáhneš, to ti jde. Smekám před tebou. Jsem teď dopekla dort pro synovce k dnešním narozkám a jestli se do rána nerozpadne, tak vám sem hodím fotku. Ještě juknu na Adélku, jak stojí. To je vážně rychlovka 😵 .
Dagi, co ty?
Jdu nakrmit miláááááška a konečně chrupat. Ráno budu zase, jak mrtvola 😅 . Všem posílám krásné sny 😀 .

dagina
1. črc 2009

Včera tchyně zase bodovala. My malou nenutíme dělat věci, které sama ještě neumí, např. ji vůbec neposazujeme, mluvila jsem o tom i s mudrou že se to nemá dělat, prostě až si sedne sama, tak to bude... . A to se tchyni samozř. nelíbí, bo sousedovic už v půl roce sedí (samozř. že nesedí sám, rodiče ho musely posadit ). Ještě jsme se o tom včera s tchánovcema bavili jaký na to máme názor a jak je u nás..., deset minut na to malou čapla jak dravá zvěř a z lehu ji prudce přitáhla do sedu, mě málem spadla žehlička(zrovna jsem žehlila) z toho šoku, manžel byl přímo u toho tak ji sjel jak malou holku... . Pak ji neumí ani pořádně pochovat, pořád říká jak ji chce malá v náručí sedět, přitom ji drží jak pytel brambor a kroutí se jí, to ji asi pak připadá že chce sedět, nebo to už opravdu nechápu .

Ahojky, jelikož tady není moc nakecáno, tak jsem vám okopčila počteníčko, jak tchyně těžce nese, že malá ještě nesedí, nechodí..... 😠

Jinak jsem pročítala jen halabala.

Sluni, kráááásně kočky máš 😉 , Žanetka s Niky jsou si hrozně podobné.

Takže Kacátko si takhle krásně užívá..., já chciiiiii takééééé 🙂 .

Hanulko, takže si asi s pipkou také užiješ 😖 , ale jinak jsi fakt šikulka, docela bych věřila i tomu, že budeš obě mimča plně kojit 6 měsíců.

Myky, mě jjdou také mrákoty při představě druhého porodu 😒 ...

Počasí je děs, nevím co to má znamenat 😠 .

Sis, nechceš k nám jít dělat do krámu 😀 , já většinou když něco kupuju, tak prodělám kalhoty a nebo koupím zajíce v pytli 😅 . Fakt jsi všeuměl 🙂 .

Jinak s příkrmem začneme asi v neděli...ááá, treperenda už se vyspala, tak valím ..., jo, dnes v 17 hod. jdem na ty náušnice 😒 , bojím bojím.

Pa, pěkný den

sisa32
1. črc 2009

Ahoj holky,

moc zdravím Hanulku. POrod jak ho popisuješ vypadá že byl rychlej, ale potom jsi si teda užila. No, ještě že to dobře dopadlo. jak dlouho celkem trval? Mimísci ale stáli zato. A fotky tebe v těhu jsou jak od profíka. moc ti to slušelo.

Myky, já teda všeuměl rozhodně nejsem. Vždyť ty "Orchie" rostou sami, jen jim jednou za týden potopím květináč do vody, aby se nacucaly. 🙂 Na dortík se těším, tak dej fotečky, mňam, to se mi budou sbíhat sliny. My jedem dneska s dětma a s mojí mamkou do cukrárny a hračkárny, aby si Jindra vybral něco za vysv. Večer jedem jako rodina k Berounce do Roztok. Je tam prima hospůdka " U Jezzu", mají tam výborný bramboráčky a hezký koupání. 😀

Sluni, teda 28 °C, to je teda něco. My máme 16°C. 😅

Dagi, ty si teda užíváš s tchýní. 😒 Držím palce, na ty náušničky. 🙂

sisa32
1. črc 2009

V sobotu vyrážíme do Marjánek a do pivních lázní. Já se tak těšila. Měla s náma jet tchýně s přítelem, on nás vždycky protáhne po místech, o kterých ani nevíme, že jsou. Dovolenky s ním byly super. No jenže se pohádali a on se zbalil a odešel a když se přišel omluvit a chtěl se vrátit, tak už ho nepustila domů a nechce ho. Jo, holt, když měl prachy, to byla láska, teď má jen dluhy, tak co s ním, že. 😠
Doufám teda, že si to tu nečte. 😅

sisa32
1. črc 2009

Jo holky, nevíte, kde se dají koupit, takové ty krytky rohů, aby se mimča nezranily ? Vím, že je mají v Ikee, ale tam se nedostanu.

sisa32
2. črc 2009

Ahoj holky, no kde jste ? Já už si tu povídám sama se sebou. 😅 😉

Včera jsme byli v té hračkárně a na poháru a dostali jsme zadarmo obr kus melouna, to potěšilo.

Byli tam nějací lidi, dvě malý děti, vůbec si jich nevšímali a kluk lítal a narazil obličejem do stolu. Mohly mu být tak tři roky. A ta matka než se probrala, nějaká madam. 😠 Tak jí říkám, co se stalo, no byla vyplesklá, vůbec nic neviděla. 😠 A to měli s sebou babičku i tatínka.

sisa32
2. črc 2009

Jo holky, jak jsem tu včera psala o tý tchýni, tak oni se s přítelem snad k sobě vrátí, včera mi volala a ptala se, co mi jako na to. 🙂

sisa32
2. črc 2009

Ještě jsem zapoměla, že jsem včera lítala s malým po dr. Má úplně oteklej a rudej a horkej loket. Fenistil mu nepomáhá, dnes jde na krev, jestli nemá Boreliozu. Měl tam před třemi týdny klíčtě, myslíte, že to může být po něm ? 😲

hanulka3112
2. črc 2009

Ahojky holky, tak máme první očkování za sebou 🙂
Sluní ten krbík máme doma, jsem si ho navrhla a taky jsem si ho pak musela namalovat i s celým obyvákem 😀 jinak plně jsem kojila v porodce a ještě doma, ale pak jsem byla strašně unavená, bo tak půl hoďky kojit jednoho-odgrcnout uspat, pak druhého a do toho ještě odstříkávat, bo se mi prsa nalely jak Pamele Anderson 😀 což se teda mojemu moc líbilo, ale u Dr, že si stojí na váze a já vyčerpaná jak pes, tak jsme koupili Nutrilon a super+ to co odstříkám jim hodím do flašek, teď už toho mlíka tolik nemám díky tomu, že nekojím a prsa se o něco zmenšili z čeho můj nadšený není 😀 ale co nadělám, hlavně, že malí pěkně přibírají a spinkají, teď se mi zrovna někdo ozývá s pokojíčku 😀
Jinak spodek kontroloval můj a nepřipadá mu to nijak hrozné, mě to teda přijde jak zaštupovaná ponožka 😀 no uvidím, jak se to dohojí, ještě, že už to nebolí 😉 🙂

myky
2. črc 2009

Ahoj holky, vložila jsem do albíčka ten dortík. Sis moooooc díky za rady. 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

Sis, tak hlavně, že vás neodnesla voda u řeky 😀 . Hele a ten loket je blbej. Snad to nebude od klíšťáka, ale "jen" nějaký zánět a zaberou léky.
Hanulko hlavně, že prcci budou spokojený. Ono asi kojit plně dvojčátka není žádný med 😉 . Hele a to už jako HEXu vám píchli? A co reakce, dobrý?
Dagi, tu tvou tchýni bych teda asi už rozkousala. No jo no. Budeme se muset vzájemně podporovat při tom našem dalším očekávání 😀 . Jestli se k nám tedy nebude chtít někdo přidat se třetím bejbátkem 😀 .

sisa32
2. črc 2009

Hoj holky, Hanulko, taky se přidávám, krbík je úžasnej. 😉

Myky, dortík je krásnej. Teď jsi mi udělala chutě a já tu nemám nic sladkýho. 🙂

K řece jedem až dneska, včera jsme to už nestihli.

Holky, včera mě sprdla tchýně. 😅 Namluvili jsme jí, že malej dostal na výzo tři trojky a ona to hned každýmu rozhlásila, ale přiznala jen jednu. 😀 A pak jí malej řekl, že nemá žádnou, ta se čertila. 😀

sisa32
2. črc 2009

Já se se třetím nepřidám 😀 , ale je mi docela líto, že už nikdy nebudu těku a nebudu mít zase to maličký miminečko.

myky
2. črc 2009

Sis nikdy neříkej nikdy 😉 😀
Dagi a ještě jsem chtěla. Já mám trošku šprajc se švagruší. Ona má vysokou školu, ale není schopná pochopit, že nechci, aby pusinkovala malého a už vůbec ne na ručičky, které si strká pořád do pusinky. Ona je vážně nemocná a riskuje, že malého nakazí a vůbec jí to není blbé 😠 ! Manžovi jsem řekla, že mě budou respektovat a pokud ne, tak malého nebudu půjčovat. On stojí při mě, takže to je jasnačka. Ona mě nějak nemůže vystát a pořád něco vyvádí. Např. na moravě říkala synovi od bratrance, který vezl Mikyho, ať s ním klidně jede rychle na kostkách ve starém židovském městě. Ten kluk jí poslal do pr..., že co by s nim drncal, když už teď to s ním dost hází! Podotýkám, že jsem stála vedle něj a švagruše s úsměvem koukala na mě, když to říkala. A to je pořád něco podobného. No coment 😠! Ona mě je volná, zažila jsem horší věci, než zamindrákovanou ženskou. A prostě, co se dítěte týče, tak lvice je proti mě hadr 😀 ! Nemyslim si, že by mu záměrně ublížila, ale tohle mi stačí k tomu, abych zaujala obrané pozice 😅 . Je to ale hrozné, když je to rodina a musí být takové tahanice ☹ .

myky
2. črc 2009

A ještě jedna suprovka, když už jsem v tom 😀 .
Normálka celičkých 30 let byly pohádkové knížky u tchýně doma v knihovně. My si je vzali, že se nám narodil Mikeš. Já pár pěkných dala do knihovny v obyváku, že z nich budu číst. Když jsem nebyla doma a ona k nám přišla, tak si toho všimla a z té knihovny si je vzala se slovy, že jsou její 😀 . Manža jí nic neřekl, tak jsem prosím přišli o pohádkové knížky, které bude mít doma zasloužilá padesátnice za sklem a vzpomínat. Podotýkám, že děti nemá. Možná je daruje nějaké kamarádce 😀 . No když už nic, tak jsem čekala, že jedinému synovci knížky spíš bude kupovat a né mu je brát 😅 ! No, tchýnka se tak styděla, že mu obratem koupila 4 nové, nádherné, pohádkové knížky. Ona je prostě super, narozdíl od švagruše ☹ .

hanulka3112
2. črc 2009

Jejda já ani nevím co to bylo za očkování 😅 ještě jsem se nestačila podívat do těch očkovacích průkazů 😅 jen vím, že něco sestřička mluvila o žloutence, že se to pak v 11letech přeočkovává.Jo a k tomu Nutrilonu, hlavně, že malí jsou spokojení a přibírají, potřebovali jsme totiž mít přes 2,5kg, aby je mohli naočkovat, musím se jít podívat do těch průkazů 😅

slunickooo
2. črc 2009

Holky kde ste??? 😀 😀

no chápu , my jsme ta ky celý den venku... nahrála jsem ně co tak j ukněte 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=rr_-9C9Yim4

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Cervenec/

Haniiii - to neva že jsou už na UM, stejně jsi ši kulka....hele a na t oho 15.8. kdybyste chtěli jet s námi na ten víendík společný.. tak dej vědět a já paní napíšu... třeba ještě dal ší pokoj by byl volný ????

Myky - ten dort super,, fakt úžasnej,,,, a švagrovou máš teda 😠 😠 to radši no comment

SIs - užijte si to hezky a c o si teda vybral mladlej za to výzo???

Naše ten skateboard.... a už ho mají i sousedovic 😀 😀

sisa32
2. črc 2009

Ahoj holky, tak jsme byli u řeky a jen hřmělo a fučelo, ale bylo celkem teplo, tak to šlo. Naprdli jsme se a je nám fajn. 😀

Myky, máš fakt super švagrovou 😠 to je teda dobračka. 😅 A ta tchýně s těma knížkama, taky dobrý.

No Hanul, když budeš mít pořád takovýb hodný miminka, tak by jste taky mihli vyrazit s námi. 🙂

Sluni, Jindra si vybral Jeep od Brudera a nějakej sliz. On je těma autama posedlej. Tohle má jako od babičky, s druhou jede na nákup dárku až se vrátíme s těch Marjánek a děda mu dal prašule. Od nás má slíbený auto na ovládání, ale starý, takový, co jsme si s nima hráli my, když jsme byli malí. Jenže se to těžko shání. Psala jsem na jeden inzerát a chlap se ani neozval. Nemáte někdo něco takovýho doma ? Koupíme. 🙂

Sluni, jsu ti juknout na ty odkazy. 🙂

Jo a tchýně fakt jede s přítelem, tak už se udobřili.

sisa32
2. črc 2009

Ty jo, to je Žanetka šikulka, jak pěkně leze. 🙂 🙂 🙂 A v bazénu se jí taky líbí co? To bude sportovkyně jako Nikča. 😉

sisa32
2. črc 2009

já nevím, jestli jsem to už psala, ale od pondělí máme druhej zub. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru