Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
8. črc 2009

Neviděly jste některá ten pořad na Z1 o těch dětech z mrázaku? Dítě za každou cenu. Tak mi to připomělo, jak jsem to všechno prožívala a zamáčkla jsem slzu. Hlavně když tý jedný mamině zemřelo jedno z předčasně narozených dvojčátek. Taky mě zarazilo, že až za jednu generaci se bude vědět, jestli nese zmražování embryí nějaká rizika.

dagina
8. črc 2009

Sis, co to 😕 ??? Jaké riziko by mělo nést dítě ze zmraženého embrya?????? Lůca je čerstvá 😅 ....

sisa32
8. črc 2009

No Dagi, žekli tam jen tuhle jednu větu a nic, tak nevím, ale uklidňuju se tím, že se IVF dělá už 30 let, Jen nevím, jak dlouho se dělá Ket.
Lůca je čerstvá jo ? 😀 😀

dagina
8. črc 2009

jj, ale má zmraženýho bráchu či ségru 😀

myky
8. črc 2009

No to by mě taky zajímalo, co nese za riziko mimi z KET 😕 ? Tady někdo má z mražáčků, že?
Sis, Ať žijí duchové je naše 😀. Takže byli kluci nadšení, jo? No tak paráda. A ty sis aspoň doma orazila, že? Zvládla jsi tu vanu, nakonec? Ani nevim.
Já se ráda koupelila, ale co jsem porodila, tak jedině koupel v bylinách, nebo šíleně trpim. Dneska mě to bolelo, až ke konečníku. Jak se mění tlaky, takl bych fakt vraždila 😠 .
Zítra jsem zvědavá na RHB. Máme nový cvik, tak jestli jsem ho cvičila správně. Už bych moc chtěla skončit s ježděním tam. Cbíčo už mi neva, to zvládám. Ale to cestování je fakt na palici.
Dagi, no a to manža takhle pozdě chodil domu vždycky? To máš těžký, teda. Hlavně on bude jednou litovat, že propásl Lucinku takhle malou. No, ale člověk se nesmí stresovat. Nic tím nevyřešíš a hlavně, když ti nedělá peklo. Jsou holky, který chlapi deptaj a jsou zlí. To holt když pracujou, takl se dá skousnout. Každopádně, je to boj 😢 . Ale bydlení s tvojí tchýní bych nedopustila, ani kdybych do konce života měla bydlet v 1+1 😉 . a to nevím, jak máte velký byteček 😀 .

dagina
8. črc 2009

Myky, jj, máme 1+1 😉 . Néé, ke tchánovcům bych nešla, to bych se musela jedině úúúplně zcvoknout.
Každý den takhle pozdě nechodí, mimochodem právě dorazil a šel věšet prádlo 😅 . Jsem ráda když je doma do 17 hodin, to skáču dva metry vysoko radostí, fakt to bodne když je doma.

Z mrazáčku je myslím Žanetka, treperenda jedna. Kdepak je vlastně Sluni??? Nejela na dovču 😕 ???

sisa32
8. črc 2009

Adélka se taky hlásí k mražáčkům. 😀

Dagi, tak to jo. 😀

M\k\, moc se jim to líbilo, Měli výklad jak historický, tak pohádkový.
Koupel jsem stihla, dala jsem si tak vařící vodu, že jsem byly rudá jak prase. 😅
To mě mrzí stím spodkem je to na palici, ale snad to časem přejde.

Dagi, já bych s tchýní taky nebydlela, stačí, že je tady každou chvíli. Před chvílí mi volala, že půjde zítra na plavání a to jsem pozvala svou maminu.

dagina
8. črc 2009

Sis, ale jinak je Barbie v poho, né?!

sisa32
8. črc 2009

Holky, dneska jsem si šla vyzkoušet boty do krámu a pak je objednala na MMB. 😎 😎 😎 Toužím po nich už léta, tak jsem se ted odhodlala a jsou v akci.

dagina
8. črc 2009

Sis, a copat to je za křusky 😉 ?? Se pochlub 🙂 .

myky
8. črc 2009

Jooooooo se pochlub 😀 . Já ci takííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😉

sisa32
8. črc 2009

Jj, jde to s naší Barbínou. 😀 😀 😀

Tyto: http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=1619...

dagina
8. črc 2009

sis, kráááásné, takové Barbíňácké 😀 .

sisa32
8. črc 2009

Holky, já zapoměla na ségru, že měla v neděli narozky a ještě k tomu 17-tý. 😎 Dnes jsem jí šla dít kytku a ona zase nebyla doma, potvora. Tak jsem jí tam nechala, ať jí to dá máma. A Ta mě potěšila, prej že jí dala kytku od nich do pokoje a ona si jí ani nevšimla. A to to byly tři růže na asi půlmetrovým stonku a měla je u postele. 😀

sisa32
8. črc 2009

No teda dagi, jaké Bárbíňácké, já to snad zrušim ještě. 😀

sisa32
8. črc 2009

Bárbí si kopila Nike se zlatám proužkem a sportovní kabelku taky Nike a je kooooča moderní. 😀

dagina
8. črc 2009

Sis 😀 , neruš nic.

sisa32
8. črc 2009

Ani nemůžu, už jsem poslala prašule. Dostala jsem na ně k svátku a do teď jsem se odhodlávala.

dagina
8. črc 2009

Hm, tak to je sakra modení Barbinka, bych si z ní mohla vzít příklad, ja jsem jak stará mladá 😒

dagina
8. črc 2009

A kolik vůbec stojí??????

sisa32
8. črc 2009

Co kecáš, vždyť jsi na každý fotce jak filmová hvězda. 😉

sisa32
8. črc 2009

1 399,- a v krámě 2 099, ale i 2 599,-

sisa32
8. črc 2009

Hele, jsem sama doma, manža provozuje knajping, všude tma, nevím, jestli mám zamčeno, pes štěká jak magor a ze sklepa se ozývají nějaký rány. Já se bojím. 😲 😲 😲

sisa32
8. črc 2009

Tak jsem měla odemčeno. 😝 😲 Jdu se schovat do vany. Musím se odchlupit na plavčo a zapoměla jsem si koupit gel, tak to bude veselý.

sisa32
8. črc 2009

No jo, už si povídám sama se sebou, tak jdu ahoj.

myky
8. črc 2009

Sis já lezu ze sprchy. Botičky luxus, závist 😀 . Tyjo a sama doma a tma 😅 ? Bojim, bojim 😅 . Já jsem srágora. Si vspomenu, jak se u nás na odd v práci malovalo a měli jse jen jedno lůžko na JIP pro nouzovky a tam tikali hodiny, jak kráva, Já bobkovala celých 12hodin a to jsem měla šůrovat např ve skladu atd. No fakt noční můra 😀 . Dr chlívák si ještě dělal legrandu, že na mě bafal. Hajzlík jeden 😀 😉 .
Dagi ty mlč, potvůrko. Ti to všude sekne 😵 .
Se na vás holky těším, na ten sraz.
Jdu mrknout, zda vzbudit na papů, či nechat chrupat do vyhladovění 😅 . Tak dobrou noc a kráááááásne sny 😀 .......................

myky
8. črc 2009

Jo a Dgi no vidíš, manža je zlatíčko 😉 . Ke tchánovcům ti věřím, že bys nevlezla. A jen schvaluju. Ta tvoje tchýně je totiž fakt divná 😉 . Třeba časem sklidní hormón. Já jí mám super, ale bydlet bych s ní, či vedle ní taky nechtěla. Všechno má své meze, že 😅 ?
Sis tak dobrý, že ségruše nezaznamenala 😀 . To jste docela daleko od sebe viď? Ty máš ještě bráchu, že? Nebo se pletu? Moje mamča má svátek 29.7. a já 1.července začala zmatkovat, že jsem jí nepopřála. Manža na mě čučel, jak na blázna 😅 . A ten výlet kluků, až popíšu manžílkovi, tak bude slintat 😅 .
Rozhodla jsem se nebudit, tak rychle zalezu do peří a snad aspoň hoďku poležíme. Tak už oprvdu krásné sny všem 🙂 .

sisa32
9. črc 2009

Ahoj Myky, co jsi to tam měla za dr vtipálka ? Takhle tě strašit. 😠
Já se taky\ těším na srazík. 🙂
Mám bráchu, je o rok mladší a ségra o 17 let.
Teď budem slavit příští týden Adélky 10 měs a táta má hned před ní narozky.

Vyrážíme na poslední plavčo, zatím ahoj. Pak dám fotky Adél, jak je pod vodou.

masle
9. črc 2009

Čauky je v rzchlosti,

Ráďa měl v noci horečky tak jsem dávala čípky je děsně zahleněnej a unudlanej.. ☹ Ta jedu k Dr. ...
Všechny zdravím 🙂 Dočtu později..

sisa32
9. črc 2009

Ahoj holky, tak jsem doma z plavča a jsem hezky nas****. KOupila jsem si za 50 CD s fotkama pod vodou, jak ná s minule fotili. Těšila jsem se na ně celý týden a když jsem to spustila, tak jse tam kurz červen 2008. Navíc ještě v úplně jiném bazénu. Tak nevím, kde ty fotky vůbec vzali. To snad dělal nějakej slepec, nebo nevim. 😠 😠 😠 😠 😠

Masle, chudinka Ráďa, tak dobré pořízení u dr.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru