Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
19. srp 2009

Ty jo Sluni, jestli je z Teska, tak tu jsem si tam prohlížela před Bobrovkou. 😀 Je moc krásná.

slunickooo
19. srp 2009

jj z tesca, byla na ni dokonce sleva na 150 a plavky za 40 😀 😀 😀

sisa32
19. srp 2009

Fakt jo ? 😕 😕 Tak to u nás teda ne. 😒 No třeba natrefím taky na nějakou.

slunickooo
19. srp 2009

neke že u vás nejsou slevy... v HK až 70 procent

slunickooo
19. srp 2009

plavky stály původně 160 a bunda 350 😀

sisa32
19. srp 2009

Slevy jsou, ale bunda nebyla za 150, to bych jí byla vzala.

slunickooo
19. srp 2009

jj asi ty slevy záleží co obchod to obchod...

slunickooo
19. srp 2009

jo holky.. pište teda term íny do toho práglu.. my nemůžem 10.10 - jedem na autokros.. 😉

sisa32
19. srp 2009

Tak to já takhle dopředu vůbec nevím, zatím máme volný všechno, asi.

slunickooo
19. srp 2009

ho lky já jsem tak vytoče ná...

už asi 5 x jsme dávali opravovat tv.. vždy s tím samým... po chvilce nejde obraz.. a je to t u znova 😠 😠 😠 oprava vždy po 500 Kč... už na to fakt ser.... a na vánoce kupujem novou - tohle nemá cenu 😠 😠

myky
19. srp 2009
myky
19. srp 2009

Sluní bundička je úžasná. V Tescu mají krásný věci, ale na holčičky toho mají mraky a kluky nic moc. Ale taky jsem tam koukala na bundy. Se mi líbili i pro Mikšíčka, ale nějak jsem bezradná ve velikostech. Jak poznám, že mu to bude? Že mi z toho nevyroste, nebo mu to nebude MAXI 😅 ??????

slunickooo
19. srp 2009

ty vo... vo go.. myky- ty jsi byla hubená... 😉 😉 😉 neboj neboj,, zase se na tu váhu dostněeš.. .ale sl uší ti to moc fa kt.. tlustá nejsi,, jsi akorát,, ale dříve jsi byla fakt h ubendíra.... amáte krááásný fotečky....

a paladium je krásný, už jsem tam byla.. bych se tam ztratila 😀 😀

myky
19. srp 2009

S telkou je to blbé. Hlavně jsou to teda dardy 500,- a jen na chvíli 😠 . No na Vánoce určo budou slevy. Jestli nejsou v nem ještě teď? Nějak Kačí nepíše, že 😉 ?

slunickooo
19. srp 2009

jj taky ne v ím, b udnu jsem j izkusila a je ji větší tak bude OK.. ale ty plavky fakt nevím, no co kdyžtak je někomu snad dáme...

hele jak jedem na dovču.. zrovna tam jsou nějaký slavnosti dřeva + program... supeerr

Program –Sobota 22.8. 2009
09,00 – 09,15 – Slavnostní zahájení slavností
09,00 – 18,00 – Předvádění starých řemesel, lidový trh
09,15 – 09,45 – Kejklíř Vítek a jeho žonglérská show
10,00 – 11,00 – vystoupení Aleše Brichty
10,00 – 22,00 – Koncert dechového orchestru Netolická pětka (na tržnici)
11,00 – 11,30 – Středověká hudba Dei gracia, aneb co se hrálo v období gotickém
11,30 - 11,45 – Historické tance skupiny Fioretto – Volary vítají renesanci
11,45 – 12,15 – Středověká hudba Dei gracia
12,15 – 12,30 – Historické tance skupiny Fioretto
12,30 – 14,00 - ZUŠ Volary
14,00 – 14,30 – Vyhlášení výsledků fotosoutěže (ceny předá spisovatel Pavel Brycz)
14,30 – 15,30 - Mezinárodní soutěž o putovní dřevák
15,30 – 16,15 - Pohádka pro děti i dospělé – Téměř divadelní společnost
16,15 – 17,00 - Vyhlášení výsledků soutěže o putovní dřevák
17,00 – 17,30 - Biketrial show Pepy Bigase
17,30 – 17,45 - Romské tance – Roma Star
18,00 – 19,00 – Technická pauza
19,00 – 24,00 – Veselice pod širým nebem
24,00 - Ohňostroj
Program – Neděle 23.8. 2009
09,00 – 09,10 – Slavnostní zahájení druhého dne slavností
09,00 – Mše v kostele sv. Kateřiny
09,00 – 14,00 - Předvádění starých řemesel, lidový trh
09,10 – 09,25 – Fakír Petr Braun – Den v orientu
09,25 – 10,00 – Registrace příznivců pokusu o překonání již vytvořeného rekordu v počtu účastníků Volarských slavností dřeva v dřevěné obuvi
10,00 – 10,30 – Slavnostní průvod odřevákovaných účastníků slavností dřeva
10,30 - Vyhlášení výsledků a nej… účastníků – Agentura Dobrý den z Pelhřimova
10,45 – 11,00 - Setkání Ondřejů
11,00 - 14,00 – Planety dance
14,00 - ukončení slavností
Doprovodný program Volarských slavností dřeva
Pátek
17,00 – autorské čtení spisovatele Pavla Brycze z knihy Svatý démon (ve volarské knihovně)
Sobota
10,00 – 17,00 Výstavní expozice ve Volarském muzeu
10,00 – 17,00 Výstava místních organizací – Český zahrádkářský svaz a Český svaz včelařů (radnice – přízemí)
10,00 – 17,00 bungeetrampolíny park naproti hospodě Jahoda
13,26 Šumavské léto s párou „Parní toulky okolo Volar“
Neděle
10,00 – 17,00 Výstavní expozice ve Volarském muzeu
10,00 – 14,00 Výstava místních organizací – Český zahrádkářský svaz a Český svaz včelařů (radnice – přízemí)
10,44 Šumavské léto s párou „Josef Rosenauer“
Město Volary vás zve v neděli 30. srpna 2009 od 18.00 hodin na koncert Lenky Baarové na MěÚ Volary. Vstup volný

😀 😀 😀

slunickooo
19. srp 2009

Myky - ne ne Kači psala, tak asi ve špitále nejsou.... ale asi byli o víkendu co jsme byli na Bobrovce a ted jsou asi doma. zalezlý... když měl malej takový problémy..

a na telku se už i těším 😀 😀 😀 cchem tu spojit ten obývák s kuchyní tak velká tv se sem fakt šikne 😀 😀

myky
20. srp 2009

Ahoj holky, tak celá vytlemená jdu rychle hodit infšku.
Volala jsem na tu krev a DOBRÝÝÝÝ 😀 😀 😀 😀
Normálka mám snad infarkt. Jdeme tam na KO v září a prý je to asi k zubům 😅
Ještě uvi z té metabolické AMB a to jdem 6.10.
Odkládáme jen 2. HEXU dokud nebude jasno na říjen 🙂 a budeme sledovat teplotu. Hlavně, že ta krev je ok 😀 .
A mažeme ven. Páček a hezký den 😀

slunickooo
20. srp 2009

Myky - SUpeeeeer, super, super...

🙂 🙂 🙂

dagina
20. srp 2009

Ahojky, konečně Lůca usnula, kam to zapsat, ale musím jít makat, tak jen čučím co je tady nového.

Myky, pěkný fotky, vánoční Praha krásná, a novomanželům to také sekne. 😵 Tlustá teď rozhodně nejsi, jen to bříško 😒 , by ti mohla poradit Sluni jak ho shodit 😉 . Mě nikdy nějaké lehsedy nebavili, také bych potřebovala zpevňovat, ale zatím na to jaksi nemám sílu 😅 .
Tak to je fajn, že je Miky OK, šibal jeden 🙂.

Sluni, jsem měla za to, že už jste měli být na dovče..., program pěkný, hlavně mezi 18-19 hodinou to bude nejzajímavější 😵 , ale to už budete uspávat malou. 🙂
Pěkně jsi nakoupila v Tescu, u nás asi také nic moc slevy 😒

Tak se mějte, pa

slunickooo
20. srp 2009

no původně jsme měli jet po Bobrov ce, ale tom musel ještě do práce...

a s tím břichem.... ha .. právě že bych taky potřebovala zpevnit a ty špeky shodit.. a cvičit mě taky neba.. 😠 😠

jj program OK --- sp íš jsme zvědavý na toho Brichtu a pak o půlnoci na ohnostroj, u chalupy bude určitě vidět - tak si asi natáhnem budíka 😀 😀

myky
20. srp 2009

Holky děkuji moc. Jsem šťastná, jak blecha, že ty výsledky jsou ok. Ale uvidíme co ta metabolická a hlavně, kdy se zbavíme těch teplotek.
Sluní ty mě neštvi 😠 ! Ty máš špeky, jo??????? 😀 😉 No mě picne. 😀
Dagi právě. Břicho a ruce my strašně stloustli 😢 . Navíc mám jinači postavení pánve a tak jsem trochu pupík měla vždycky. A díky. Svatbička byla báječná. Bych se mohla vdávat pořát do kola 😀.
Jo a Myšák šel na fotbálek do Edenu samozřejmě a doufám, že se vrátí celej. Volala mi kámoška a vůbec netušila s kým Slávinka hraje 😖 a pustila tam 8mi letého syna. Teď si asi strachy kouše nehty. Jsem říkala Michalovi, že jestli tohle někdy udělá, že mi neřekne o rizikových spoluhráčích a vezme Mikuláška, tak ho sežeru za živa 😅 . Ale on je naštěstí docela rozumný 😀 .
Kačí se furt neozývá, že?

myky
20. srp 2009

Sluní a paráda ta dovča 😵 . To si užijete. Hele a máte ty dřeváky 😕 ?

sisa32
20. srp 2009

Ahoj holky,

Myky, no vidíš, že je to dobrý. myslela jsem na vás celou dobu. 🙂 Za chvilku bede s Mikyho zubatka. 🙂 Fotky krásný a hlavně svatební, pěknej páreček.
Co pak Myšák, nebude se pak sprchovat s nějakejma fortbalistkama ? 😀 😀 😀 😀

Dagi, já koukám, co je za program a ona tech. přestávka, ty, ty, ty. 😉 😀

Sluni, ty a špek, ty hubendíro. 🙂

Jdu uložit dítě a natírat, budu pak. ahoj.

slunickooo
20. srp 2009

tak sekačka a čevabčiči hotový - tak jsem tu

😀 😀 jj dřeváky doma máme, aale nepotáhnem je teda - by se nám už ani nevešly do auta 😀 😀

a opět změna ... to bysme nebyli ani my.... z ítra ráno jedu pro T. na firmu a odjíždíme nějak hned až to pobalíme 🙂

Tak o tom fo tbalu jsem viděla na Nově - hrůza děs, bych se teda o něj taky bála....

kačí psala přeci že nějak ne s tíhají????

jinak moc nekecejte jasný, když b ude c hvilka tak na vás juknu z mobilu, možná i písnu - uvidíme.... ted jsem zase četla že mají být př. týden ještě tepla... tak jsem zase ještě nabalila nějaký ty letní věci, jsem měla už spíš na chladnějc....

sisa32
20. srp 2009

Tak jsem tu, mám to jakš takš natřený, zítra pokračování.

Tak to se máš na co těšit, taky bych brala ještě dovču, kor Šumavu. 🙂
Dnes jsem J koupila konečně batoh do školy, taky Topgal, starší kolekci, tmavě šedej s nápisem goool. Byl levnější než na MMB. Taky nějaký gumovací pero a náplně a cvičky. Ještě nějaký tepláky a sport. boty a sešity a obaly, ale to až nám dají seznam.

slunickooo
20. srp 2009

jj my taky pak ještě dle seznamu...

to pero máš asi |Pilota ne\??? my do něj ted už potřebujem jen náplně...

sisa32
20. srp 2009

Jj on s nima píše už dva roky, je bezva, žádnej zmizík.Dnes jsme koupili zelený.

Holky poraďte, J se dnes odpoledne udělaly takový červený různě velký skvrnky nejvíc po nohách a na jedný ruce. Je to jako shluky těch pupínků do kulatých fleků. Jsou vystouplý a vůbec ho nesvědí. Nevím co to je, jinak mu nic není. 😕

myky
20. srp 2009

Tak Myšák spátky doma a spokojenost, že Slávinka vyhrála. Prý huligens byli nějak zdrchaný z tý nálože, co dostali 😀 . Objednala jsem mu u kamaráda nové brankářské kalhoty, tak je přinesl a jsou super 😵 . Jsem říkala, že mu tak seknou, že ho v nich nemůžu pusti na hřiště, aby se na něj nějaká nevrhla 😀 .
Sluní moc si užíjte dovču. Aspoň se Niki bude moc cachtat, bo bude určo krásně teplo 😀 .
Sis tak to teda nevim 😕. Když nemá teplotu, tak to snad nic nebude. Fleky jsou někdy u alergie na sluníčko a nemusí ani svědit, nebo u spály. Ale ty nejsou vystouplý a jsou to spíš větší skvrny. Možná když to má na končetinách, tak to může mít i z tlaku. Nedělal něco náročného? To určo do rána aspoň trochu vybledne. Mikuláškovi ty petechie, jak jsem vám ukazovala na bobrovce ještě úplně nevybledli. Ale lepší se to. A když si lehne na rovnou podložku na záda ohne hlavu tak, aby se bradou dotkl hrudníku? Nebolí ho hlava? Pokud by tohle bylo, tak jeďte hned k Dr.
Tak jdu nakrmit miláááška 😀 a pak brou noc.

myky
20. srp 2009

Sis a držim palce, ať to zmizne. Ještě mě napadlo, nemáš nový prášek na praní? Nebo nové mýdlo?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru