Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
26. srp 2009

Omlouvám se za tolik odkazů, nechtělo se mi to hledat ...... 😉

oskarka
26. srp 2009

Ahoj holky, Ondrášek se pomalu ale složitě aklimatizuje. Docela mazec vrátit se po 7mi týdnech domů, té práce a hlavně neklidný klouček... Ale je to opravdu šikulka. Teď když se mu něco povede nebo má radost tak tleská. A všechno mu ukazuju, povídám, vyprávím příběhy, povídám básničky, zpívám písničky, znázorňuji. Třeba ty kroužky, chvíli jsem je skládala jen já a on to hned okoukal a dělal sám, stejně tak s těmi tvary do krabičky. Také ho baví ty hračky na provázku, tahá si za ně a vozí je. A nejraději má autíčko, bagřík, od Fisher Price, s tím si hraje jak velkej kluk🙂 a to nádherné brrrrrrrrrrrrm brrrrrrrrrrrrrrm.

hanulka3112
26. srp 2009

Jéé ahojky Oskárko, dívala jsem se do albíčka, to ani není možné, jak to letí a malý už je pěkně velký 😅 😵

myky
26. srp 2009

Ahoj,
Dagi přesně. Hlavně, když je dítě v pohodě a nezáleží, jak je veliký. Ale že se nemusí klidně 2měsíce přibrat 😨 ? My jdeme v půlce září do poradny, tak jsem zvědavá, kolik budeme vážit. Želvička je krásná, ale ta cena 🤐?! To je fakt dost.
Sis na tyhle kostičky jsem na netu taky koukala, ale nevim, jak jsou veliké. Já koupila tyhle
http://obchod.terkaperka.cz/detail.php?zbozi=90...
A taky jsem vzala ty Sassy zvířátka do vany. Jsou hezký, ale malinký a na druhou stranu si myslim, že to je fajn. Lepší, když tam toho bude mít víc na výběr 😀. Ještě jsem mu je nedala. Jen jsem je pověsila nad vanu a už na ně pokukoval, co to tam má 😵 .
Ten koš jsem viděla. Moc hezkej je a i prostornej. A je super, že se do něho nepráší. Pejska neznám a možná k Vánocům bych pořídila.
Oskarko však to zvládnete.
Hanulko letí to jak hrom. Ještě si pořád vybavuju, jak jsme se bavili o Tvém plánování porodu a podívej, jak už máš dětičky veliké.

dagina
26. srp 2009

Ahojky, ty látkové kosty s hlavičkou zvířátek znám, málem jsem je Lůce koupila, ale pak jsem si to rozmyslela... 😅
Pejska máme, má docela úspěch, je to takový kamarád 😵 , vždycky se na něj řehní 😀 .

oskarko, jj, také pořád čtu, vyprávím, zpívám..., už mě z toho někdy hrabe, zpívám si např. pec nám spadla i u nádobí a Lůca není náhodou doma. Nebo mě v obchodě něco spadne a já řeknu "bác", asi nějaká mateřská demence 😀 . Jen bych fakt uvítala, kdyby tyhle aktivity dělal s Lůcou i někdo jiný,aspoň nachviličku, člověk je úplně vyždímaný, je to zápřah... . Někdy, když už jsem hodně KO a třeba si nechám Lůcu jen tak samotnou hrát, mám divný pocit, že se ji dostatečně nevěnuji. Manža toho večer už moc nestihne a tchánovci jsou v tomto směru na prd, teda né jen v tomto směru 😅 .

Sis, jste vykradli banku, takový nákupy 🙂 , ale pěkný věci. 🙂

sisa32
26. srp 2009

Ahoj holky, všechny vás zdravím. 🙂

Oski vždycky přiletí a podá hlášení. 😀 Malej je šikovnej a hezounkej. 🙂

Myky, už si vzpomínám, že jsem ten odkaz viděla, ale i když jsou malý, tak jsou pěkný. 🙂

Dagi, tu demenci mám už 9 let a nevím, jestli se jí někdy zbavím. Jedem s manžou, malej je třeba u babi a já řvu : "Hele, traktor, brrrrrmmmm." 😀 Atd. No, to bylo teda dřív, ale je to něco podobnýho. 😀
S tou nbankou bych to potřebovala, jsem dala pár věcí do košíku a jen jsem čučela na tu sumu, ale co, vymodlený dítě a první narozeniny, no co. 😉

Za chvíli jedem s malým do letního kina na Dobu ledovou 3. Beru s sebou ještě kámošky děti, tak jsem zvědavá na ten zvěřinec.

Zatím ahoj.

dagina
26. srp 2009

Sis, tak to jsi mě uklidnila s tou demencí 😀 , že to je normoš.

Nojo, Ádě bude rok ....., tak to jo, jen vesele nakupuj 😉 . Já na Lůce v tomto směru také moc nešetřím, né že bych kupovala kde co, ale co se mi líbí a hodí, to koupím.

myky
26. srp 2009

Sis hezky si to užíjte a poreferuj 😀 .
Jooo já bych taky nakupovala, ale koruny, koruny, koruny a práší se po nich, až je to k pláči. Jsem včera vylezla z lékárny a říkám: Tak a už zase nemám žádný penízky 😢 a nějakej chlap seděl v autě s otevřeným okýnkem a vylez se slovy :to jsme na tom stejně mladá paní 😀 Mikeš se tlemil, tak šťastný dítě ještě nechápe 😀
A demence? Tak ta mě bere krutě. Já zas mám v hlavě nějakou básničku a když jdu třeba s kočárem, tak mi pořád jede v hlavě a nemůžu se toho zbavit. Jak máme různý cvíča atd...., tak bez kalendáře a bohužel i sním jsem mimoň. Včera jsem zjistila, že má přijít mrcha, bo jsem to dostala a strašně jsem se divila, proč už teď no a s kalendářem jsem zjistila, že od poslední mám 35. den 😅 . Ještě, že nebyla hanba v parku 😅

dagina
26. srp 2009

Myky, ty jsi číslo 😀 . Já také k Lůce pořád promlouvám i ve městě, někdy se lidi otáčejí co to melu 😀

hanulka3112
27. srp 2009

Myky jj, za chvíli je budeme vypravovat do školy 😀 malí teď spinkali bez zavinovaček, malý už si zvykl je fakt hodňoučký, ani dudel nepotřebuje, ale ta naše princezna fakt řádí 😅 mele sebou řve a uchlácholí ji až dudlík a to musím několikrát nahazovat 😅 ale v noci spí krásně dneska hodili rekord, usli už v 5h a spali do půl 5 😲 😵

oskarka
27. srp 2009

Hanulko, Tobě ta dítka také krásně rostou🙂 a jak pěkně spinkají. O tom se mi může s Ondrou tak zdát, ale teď už je to mnohem lepší, když byl malinkej nespal přes den skoro vůbec a v noci usínal až kolem 23tí a budil se každou chvíli a v 6 už byl úplně vzhůru, prostě děs.

Dagi, Ondráškovi také všechno povídám🙂 na nákupu, u doktora atd...

myky
27. srp 2009

Hanulko, no holčička má nárok, žeee 😀 😉????
A musim se pochlubit, jsem udělala kup na zimu. Krásnou čepuli, tak doufám, že mu bude 😅
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

myky
27. srp 2009

A jsem zvědavá, jakpak se mají sluníčkovic na dovče 😵 ????
Počásko jim vyšlo.

sisa32
27. srp 2009

Ahoj holky, tak jsem včera psala příspěvek a pak jsem zjistila, že mi nefunguje klávesnice. 😠 No, už jsem to zprovoznila. Včera kino bylo super, jako ze života. 😀 Děti hodný, lidí plno.

Taky pořád na Adél mluvím, i když není u mně. 🙂 Povídam si sama se sebou, co mám taky dělat, když jsem tu furt sama.

Hanulko, to se ti dětičky povedly, takhle hodný. 🙂 🙂

Myky, moc pěkná čepička, to se bude Miky mít až bude zima. 😉

Dobrou.

hanulka3112
28. srp 2009

jj malí jsou fakt zlatí až na nějaké ty úlety malé 😀 no dává o sobě vědět 😀 kdyby byla jak malý, tak ani nevím, že nějaké děti mám 😀 ale nejde si jich tak užívat, jako kdyby měl člověk jedno, využívám vždy toho, když se jeden zbudí dřív, tak si ho vemu třeba do postele nebo na sedačku či do klokánky a mazlím se 😉 🙂

myky
28. srp 2009

Ahoj,
tak hlásím, že jsme se líbili neuroložce. Jen jsme se dohodli na doplňkové vyšetření EMG a bude mi volat v pondělí, kdy půjdem do Motola. Vyšetří Mikymu svalíky, jestli dobře fungují. Je to kvůli té krvi, ale říkala, že vůbec nevipadá na to, že by mu něco bylo. Tak doufám, že v září budou testy ok a pak si řeknu svojí dr o imunologické vyš. Ať se zjistí, z čeho má tu zvýšenou teplotu.
Sis tak kino super. Se těším, až budeme s Mikuláškem taky chodit 😀 . A doufám, že mu čepule v zimě bude. Je to 50ka, tak snad jo. Větší měli až 58 a to už bylo moc.
Kdy se á sluní vlastně vracet? V sobotu, nebo až v neděli?
A co Dagi?

sisa32
28. srp 2009

Ahoj,

Myky, no vidíš, zase dobrá zpráva. 🙂

U nás dnes 5-tý zub. A největší zpráva je, že Adélka chodí za ruce. Zkoušela jsem to jako Sluni se Žanetkou a to nechtěla, tak jsem jí chytla za dlaně a nejdřív šla směrem ke mě a pak obráceně a jak šlape. A taky se frajerka zkouší pustit jednou rukou. Tak konečně nějakej pokrok, mám hroznou radost.

Taky nemám doma malýho, byli s babi a dědou na tom Mácháči a dnes jeli na chatu udit ryby. Máme tam zítra jet, ale moc se nám nechce. Hlavně, že si malej užívá prázdniny až do konce. 🙂

Tak ahoj zítra, pusinku okatýmu Mikýskovi. 🙂

myky
28. srp 2009

Ahoj Sis 😀
obr GRATULACE Adélce. To jsou super pokroky 😀 . A je rychlík a 5zubů 😀 . Já pořád šmírákuju Mikšíkovi do papulky a nic 😀 . Hela a co zubař? Už půjdete? My máme v průkajdě, že se má jít hned při prvním zubu 😅 . Si nedovedu dost dobře představit 😅. Ale asi je to spíš kvůli poučení, jak pečovat dítěti o zoubky a ústní dutinu, tak to zasloužilé maminy nemusí, že 😀 😉.
Tak jdu ho nakrmit a dneska hodlám chrupat celou noc 😵
Brou noc a krásné sny 😀

sisa32
29. srp 2009

Ahoj holky, neflákejte to jo ? To je děsný, vždyť už je horší počasí a tady nikdo.

myky, díky za gratulku, dnes máme šestý zoubek. 🙂 Příští týden se musíme s malým objednat k zubní na ko, tak se zeptám.

myky
29. srp 2009

Ty jo další, jooooo 😀?! To jede, jak ďas 😀.
No, holky to flákaj a já se tak jukla na realitky, bo okukuju ty chajdy 😀 a našla jsem bytečky mých snů a jen necelých 7-8mega, tak se tu bavím 😀 . Za ten náš by mohlo být něco kolem 5-6ti, tak jen někde vyhrabat ten zbytek 😀 .
No, rozloučím se se snem 😀
Pozitivní je, že jsem i zjistila, jak by se náš dal předělat a pak by to bylo super. Peněz by to stálo hodně, ale rozhodně by to pak stálo za to 😀 .

sisa32
29. srp 2009

Teda, to bych hned prodala byt a koupila, nebo postavila baráček za takový prašule. 😉

myky
29. srp 2009

Nooo jenže mě se líbí poloha, kde bydlíme. Do budoucna skrz práci a školu atd... to budu mít super. Tak musíme jít cestou kompromisů. To víš, že by se mi líbyl klid, zahrádka, nemít strach z feťáků, houmlesáků a podobně. Ale zase pak budu dřív doma a víc pracovních příležitostí, doktorů, manža dřív doma z práce a tak.... nezávislost na autě. Mě by jen stačilo, aby jsme měli byt světlejší a klidnější. Pár pater výš a bylo by to vyřešené. Možná bych ho vyměnila za nějaký větší a světlejší tady v okolí. No chytaj mě rozporuplné nápady, ale taky manža není kutil a tak baráček pro nás není. jednou mi řekl, pokud barák, tak od firmy novostavbu a případně řešit reklamace. Si říkám, že i byt někde v jiné lokalitě by nás vyšel líp a v pohodě by bylo i na chajdu, ale zase ta poloha našeho, že 😀 . Sio vyber, kor když manža nechce cokoli takového řešit.

sisa32
29. srp 2009

jj, to chápu. Taky znám lidi, bydlí v Praze a to jsou panelákový tipy. Přesně z důvodů, jak píšeš. Měli byt na jižňáku, celej ho zrekonstruovali a prodali, koupili velkej na čerňáku, ten už byl po rekonstrukci. Ale mají v plánu, tak ta 15 let stavět domek kousek za Prahou, až budou děti větší nebudou tak závislí na škole.

sisa32
29. srp 2009

jo a my jsme kutilové oba dva. Tři dny zpátky jsme brousili tu druhou vrstvu stěrky na fasádě a dnes jsem jednu stranu natírala penetrací. Zedník přijde až ve středu na tu konečnou brstvu, tak to musí být hotové. Děláme si to sami, to zvládnem a zase něco ušetříme.

sisa32
29. srp 2009

Včera jsme přivezli dlažbu na tu terasu a kouila jsem si štětec a těším se, až budu natírat dřevo na tu pergolu. 🙂

sisa32
29. srp 2009

Cpe se sem manža, tak budu až později. Pá. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru