Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
3. zář 2009

Ahoj holky,

Myky, no vidíš, zase dobrá zpráva s těma kyčličkama. 🙂

Dagi, vždyŤ DOSTALA JEN TEN KOŠ A KAMARÁDY DO VANY A OD TCHÝNĚ HADRY. Dnes tu byli švagrouši a dali jí mikču s kožíškem a to nafukovací skákací zvíře. Ale budu ho muset schovat, aby se na něm nepřizabila.

Jinak moře radši před prázdninama, kvůli škole. ke konci roku se už moc neučí. Prázdniny by byly nej, ale to jsou zase pařáky, i když v tom Chorvatsku někde nahoře je to skoro jako tady.

Dnes jsem tak naštvaná na zedníka, zatím jsme byli spokojení a dnes začal děla tu posledn, nejdůležitější vrstvu a je to zmršený, no hnus. nevím, jestli mám být vzteklá, nebo mám brečet při pomyšlení, že na tu hrůzu budu koukat celej život. 😠 😒

dagina
3. zář 2009

Sis, no vždyť jsi toho objedvávala, a ty to sušíš na horší časy 😀 . To věřím, že by se chtělo po tom zvířeti skákat 😀

dagina
3. zář 2009

Sis, Aduš má myslím tu prostrkávací kostku od Lamaze, je dobrá??? Ale asi zbytečně drahá, co?! 😖

sisa32
3. zář 2009

Syslím zbytek k narozeninám. 😀

Kostku má myslím kači, my máme jinou.

dagina
3. zář 2009

http://www.ondalek.cz/produkt/lamaze-hracka-mek...

tuhle jsem myslela. Ale něco podobného máte, viděla jsem to na bobrové

sisa32
3. zář 2009

Máme tuhle, ze začátku úspěch, teď moc ne.
http://www.uberusky.cz/eshop-polozka-11-50

slunickooo
3. zář 2009

Dag ? Jsi měla drátky? a trhaly ti před tím nějaké zuby????

SIs - tak to vidíš,a moře u ž plánujete? Se JIndra ucukal? nebo zatím plánuješ bez něj? 😀 😀

nám to je vcelku jedno, učitelka ji uvolní , i když mi teda t aky raději jezdíme před sezonou,,, no ale to snad domluvíme,,, a na jak dlouho???

slunickooo
3. zář 2009

my jedem právě v unoru na lyže... ale dali jsme to letos jen od pátku do středy - t zn, pro Toma jen 3 dny dovči a pak v květnu letíme směr Turecko, to bude 10 dní dovči.. tak právě na to c horv. aby vůbec měl ještě dovču...

dagina
3. zář 2009

Sluni, vy budete předovolenkovaný. 🙂
Jj, normálně fixní rovnátka, vyšlo mě to cca na 25 tis. Zuby mě netrhali, bo jich mám málo 😀

slunickooo
3. zář 2009

se máš, u mě to právě vypadá na trhání 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ b ojim bojim.... a mě říkala m udra že mě to vyjde na 10 🙂 i tak mi to přijde dost no... no uvidíme uvidíme, nikča má dobrou zdra. poj. - ji to celý zaplatí
a jak se s t ím jí p rosímtě - prý děs než si zvykneš.. i to čištění zubů asi nic moc co?

dagina
3. zář 2009

Tak to budeš mít jen na jednom patře????
Vše úplně v pohodě, jedla jsem i ořechy a zámečky vydržely, čištění také v pohodě, jsou na to special. kartáčky.

slunickooo
3. zář 2009

jj jen na jednom asi... no uvdíme uvídíme, t řeba to ani nepůjde 😀 😀 😀

myky
3. zář 2009

Ahojiny,
tak se hlásím, že já měla rovnátka též a musím tedy říct, že mně posouvali všechny zuby, bo my vytrhli ty, který se mi tam nevešli a rovnali tam kam patří a to byla děsná bolest 😢 . Vždycky, když utáhli šroubky, tak jsem plakala. Ale je fakt, že já byla extrém a posouvali my všechny zuby vlastně, jakoby o půl zubu. Což je hodně. Rovnání ani není cítit, takže pohoda 😉 . A hlavně si myslím, že jsou to jediný rovnátka, co zaručí 100% úspěšnost a pěkný zuby. taky jsem jedla všechno. když se šroubek utrhnul, tak ho zase přilepila 😀 .
Dagi jsem padlá na hlavu, ale chci v létě, nebo v září otěhotnět. ještě to všechno ale posoudím dle Mikuláška. Jak na tom bude atd..... Je blbost, kdyby byl nějak víc akční, nebo naopak se hnát do dalšího. Počkáme, jak to všechno bude vypadat a jak to budu zvládat. Co ty? Mě tu budete celé těhu nesnášet, bo budu vyplašená z porodu 😀 😉 .

slunickooo
3. zář 2009

Myky - ty jsi taky měla r o vnátka??? teda vás je... 🙂

tak to Chorv. stihnem Myky... a pak s i budeš v klid u těhulkovat... ale prosím tě.. tě b u dem právě podporov at celý těhu . .a držet palečky atd... na toho druhýho sviště.. si piš. 😉 😉

holkky a kdy cca ta Praha...já se potř. stavit v Ikee 😀 😀

sisa32
3. zář 2009

Sluni, plánuju bez něj. 😀

A rovnátka jsem neměla. 😀

Dáme sraz v Ikee a pak se rozjedem do centra. 😉

chiwule
4. zář 2009

ahoj holky, doktoři dopadli dobře, pipka je v pořádku, jen nabral stěry a na kožním taky ok, mame to jen hlídat. píwšu v rychlosti, malou od včera trápí zuby (průjem, prdy, bolest atd), teď se mě taky drží jak klíště... tak zatím, později napíšu víc...

dagina
4. zář 2009

Ahojky,
hm, to trhání zdravého zubu musí bolet jak čert..., ale horší jak porod to být nemůže 😀 .

Myky, to je dobřes tím otěhotněním 😵, já když hodně brzym tak až malé budou dva roky, a to si to ještě hodně rozmyslím, bo se na to vůbec necítím, takhle mi to dává hodně zabrat. Nevěřím tomu, že se to dá zvládnou, aniž by bylo jedno z nich, popř. obě šizeni o péči, čas...
Jedna perlička - manža prohlásil, že nejvíc uklizeno máme na záchodě 😀

Chiw, malá už má nějaké zuby??? Takže to moc dobře nesnáší...To jsem zvědavá na nás až porostou.... .
Dneska si Lůca usmyslela, že si bude ve tři hodiny v noci hrát 😠 😠.

masle
4. zář 2009

čauky holky 🙂
Tak Adélce dodatečně Vše neej k svátkůů!! 🙂
Jinak Veru už je ok. Asi zapracovaly nervíky..jak jí bylo špatně..včera šla normálně do školy..
Hlásím že už máme dohromady 6 zubáků 😀 Ráďovi se prořízly najednou 4 zuby nahoře 😕No ty noce stály za to.. 😝
Vidím myky už plánuje druhé těhu.. 🙂Já musím říct že jsem teď docela ráda, že to máme takle od sebe těch 6 let. Bo Veru už je rozumná i chvilku pohlídá a tak...i když někdy má teda taky pitomé nápady.. 😀

Všechny zdravím 🙂

myky
4. zář 2009

Ahoj,
Sluní jsem ráda, že vás mám a snad to druhé těhu nějak ustojím 😉 .
Prahu si nadiktujte sami. My se přizpůsobíme 🙂 .
Chiw, gratulujeme k dobrým výsledkům. Zubiska se snad rychle vyklubou a bude dobře.
Dagi já nějak nevím, ale moc to druhé chci i takhle brzy. Si říkám, že budou spolu na ZŠ a na táborech budou blízko sebe atd... Já vždycky chtěla 4 děti. No, teď budu ráda za dvě a pak už jen budeme žít rodinkou atd... Ale uvidíme, jak to všechno bude. Taky to chci trochu kvůli tchýňce. Ať si babička vnoučátka užije co nejdéle a naopak.
Ještě bych potřebovala udělat aspoň bakaláře na mateřský. Letos neotvírali v Praze dálkové, co chci, tak jestli příští rok, tak bych do toho šla taky 😅 . Prostě všechno nějak uděláme a co ne, tak prostě někdy později. Člověk míní, život mění. Že? O tom jsme se asi všechny tady přesvědčili 😉 .
Masle 6 zubisek, jo? Tak aspoň, že už jsou venku a bude nějakou dobu klid.
Musim jít. Mikeš řádí, tak ho vykoupu, nakrmim a příjdu juknout a hodit info o zubařce 😀 .

chiwule
4. zář 2009

masle, Anet ještě žádný zubiska nemá, ale chystá si je v pravidelně-nepravidelných intervalech už do 6m 😖 uvidíme, kdy konečně nějaký vykoukne...
jinak čekáme na Večerníček, Anet se moc líbí včelí medvídci, u písniček tancuje - legračně se pohupuje v kolínkách a vejská nebo brouká s nima 🙂 a taky ukazuje a vykřikuje na různý postavičky 😀
pak půjdeme koupat, krmit a doufejme, spát 😵
pak chci něco málo vyžehlit a někdy potom sem zas juknu, nebo až zítra... tak zatím

masle
4. zář 2009

Chiw-no Radečkovi se také medvídci mooc líběj 😀 Ale zatím jen kouká a směje se 🙂 😉

monika0001
4. zář 2009

čaute babulky... ako sa tu mávate?

chiwule
4. zář 2009

tak dneska Anet usnula, jak když jí do vody hodí, berunka moje 😉 jdu oloupat brambory a dáme si konečně večeři...

myky
4. zář 2009

Ahoj monika0001 🙂 . Jsi se na nás přišla juknout? Co máš nového ve snaženíčku?
Chiw, tak si můžeš dáchnout s ní 😀 .
Já byla dnes u té zubařky a chválila mě. Chodím k ní strašně dlouho a před porodem mi říkala, ať se po porodu nevymlouvám na těhotenství, pokud se mi zkazí zuby! Že to s tím nemá nic společného! Že je to o snížené péči o zuby. Tak ať se hezky starám a příjdu s prckem na ukázku. A dneska mě chválila 😀 . Sundala mi jen zubní kámen za 200,- a 30,- za poplatek 😵 . Takže dobrý a máme na 1/2roku klid.
Taky se ptala na porod. Tak valila kukadla i se sestřičkou 😅 . A Mikulášek se jí moooooc líbil. Se není co divit 😀 😀 😀 😀. Ještě, aby se jí nelíbil, že 😉?!

myky
4. zář 2009

Sis a jsem zapoměla, že jsem se chtěla zeptat na toho zedníka? Co na tom tak zmršil? Vyfoť to. Nějak reklamovat, předělat to nejde? Se ptám jak trdlo, ale holka z paneláku, víš. Já jak psala o fasádě sousedů na chatě, že příšerná barva, tak jsem zjistila, že asi měla být žlutá a oni po první vrstvě odjeli na dovču a nějakej moula asi prsknul plechovku zelený do žlutý a je z toho zvírazňovač. To je děs, když se to tak zkazí a člověka to žere 😠 !

chiwule
4. zář 2009

myky, já si s ní dáchla dopoledne, spaly jsme od půl 9 do čtvrt na 12 a to už jsem jí vzbudila, páč by asi nespala odpoledne nebo večer 😉
jsme po večeři, tak za chvíli asi půjdu žehlit, i když se mi teda vůbec nechce... snad budou dávat něco zajímavýho v telce, že to u toho dobře půjde...

hanulka3112
5. zář 2009

Ahojky Holky zdravím při víkendu, mám nějaké nové fotečky v albu 😉
Chivul ahojííík, vidím, že tvoje slečna už začla pochodovat, to je paráda, gratuluji 😵

sisa32
5. zář 2009

Ahoj holky,

Chiw, to je dobře, že je Anet v pořádku, teď ještě aby zoubky rychle vylezly a bylo jí dobře. 🙂

Masle díky. 🙂
Ráďa už má stejně zubů jako Adél. 🙂

Taky se jí líbí Večerníček, ale nejvíc ta znělka. A pak taky Teletubbies co dávají na Barrandově a Mašinka Tomáš.

Myky, zubní kámen za 200 ? 😕 To moje ho strhne zadara.
Taky jsem přemýšlela předloni o Vš, chtěla jsem jít na sociálně správní, abych mohla dělat u nás na pracáku, ale když jsem viděla ty pálky za školný a taky vidina IVF, trak jsem se na to vy... a teď už do toho asi nepůjdu.
Jinak zedník, jak napojuje ty části tý omítky, tak tam má hrozný pruhy, buď vydřený moc, nebo úplně vyhlazený. 😒 Manža i tchá i švagr mi říkali, že na tom hledám mouchy, ale mě to vadí, je to dost vidět a prostě se mi to nelíbí. To na to budu koukat celej život. 😒

Zdravím též Hanulku, miminečka jsou čím díl nádhernější. 🙂 🙂

Ahoj Monik, tak copak je nového ? A kdopak vyhrožoval, že nás přijede fotit na srazík ? 😀

Dnes jsme byli u tchána na obědě, v Rak. je posvícení. Pak jsme byli na tom autosalonu a musím řícct, že Yeti je teda mooooc pěkný autíčko.
Zítra nás čeká oběd u tchýně a pak výstava kaktusů, pak papoušků a chovatelská, tam ale jít nechci.
Takže víkend bez vaření. 🙂
Horší je, že na mě něco leze, jak se ochladilo. 😒

chiwule
5. zář 2009

Hanulko, ti tvoji skřítečkové jsou fakt nádherní, úplně jsem se rozněžněla, když jsem je viděla, jak se drží za ručičky 🙂 jsou krásní a ty jsi šik mamina!
holky, jak to děláte? mě zůstaly všechna kilča co jsem byla těhule, ach jo...

slunickooo
5. zář 2009

Achoj, na chvilku jukám..

tak hlásím že malá má rýmu, očička červený jak králík a ted zase hořela... celý den je protivná, pořád brečí, odpol spala fak nekecám 5 minut... ☹ ☹ , ted teda chvilku chrupe, ale musela k nám do postele, v postýlce zvracela - ležela na zádech, ještě že jsem tam s ní chvilku počkala ☹ ☹ , no a pak prostě jak z ni dam ruku pryč tak je vzhůru a pořád sebou hrozně šije, pobrekává... takže dnešní noc fakt hrůůůza a dneska to nevidím o moc lépe... v pondělí asi zajedem k mudře, jetli to nepřestane, a zeptám se ji na to spaní - jak je hrozně pořád neklidná... no stejně nám nic nedá - mi to je jasný... ale jsem fakt docela hotová,

SIs - vy teda m áte programík, my jsme doma... no venku je hnusně teda fatk, př. sobotu mají Niki vystoupení s tancováním na Jičín město pohádky, tak se těším, snad bude žanet ok a počasí se vylepší....

Chiw - tak zuby... a u Maslinyho Radečka už jsou venku... 😉

Zdravím MOnču..

Jo a SIs - chápu tě,, já taky jak nemám v šechno tip top tak jsem nespokojená 😉 - no opravit se to asi nedá co??? tak mu aspon zaplatte mín peněz 😀

Chiw - nemáš dole ani kilčo???? To mě to šlo dolů tak nějak samo.. i když pořád nejsem spokojená... 😀

Hanulko - krááááásný dvoj čátka, j áta ky často přemýšlím, jaký to m usí být krásný, ale na druhou stranu veliký záhul co... si to nedovedu fakt vůbec představit.....

CHiw - díky za odpověd, asi ji ko upíme,,, aspon kvůli tomu pultíku.. už ted chce pořád sama jíst 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru