Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
9. zář 2009

Myky nám mudra říkala, že těd je to jinak než dřív,, takže můžem dávat jog urt už od 6 mylsím mě s íce,,, od Bobrovky mi ale mlíko nechtěla, ale je to 2 dny a baštíme Hami - Haj ánek,,, jak jssem štastná,, ta kže my máme denně max. 210.. ale jak jsem za to ráda..

myky
9. zář 2009

Sluní my taky jediný úspěch s Hami mlíkem. Hajánka taky máme na noc. A jogurtíky máš tak dva za den, že? Mě právě mlíko moc nechce, ale jogurty mu jedou, tak jsem byla šťastná a tohle mě zmrazilo.

slunickooo
9. zář 2009

no my to měli minule cca 1000 km... pr á šky nic moc... ale prostě to musíme vydržet ne 😀 😀 .. když budete mít trpělivost s námi a stavět.. tak to dáme 😀 😀

a Prahu... my asi můžem listopad + prosinec....

slunickooo
9. zář 2009

jj tak tak Myky - 2 jogurty za den.. tak jsme jak vy... 😀 😀 😀 ale jinak jíme všechno je jak kyselina.. jak někdo otevře p usu tak ccche jíst s ním...

myky
9. zář 2009

Holky tohle mě fakt dostalo. Já nechápu 😝
http://www.solnajeskyneletnany.cz/novinky/menst...

slunickooo
9. zář 2009

Myky - já už na to jukala .... pro m ě prostě ne představitelný.,.. já b ojuju i s tamponama 😀 😀

slunickooo
9. zář 2009

h olky tak jestli chcete dát výletík pře práglem.. t ak dejme prachovský skály.... + kdo chce může přespat u nás... 😉

chiwule
9. zář 2009

ahoj holky, koukám, že plánujete vejletíky 🙂 tak až budete v Práglu, řekněte, někde se k vám s Áňou přidáme 😵
jinak jsem asi divná, ale na tu gyndu jsem nevolala. nic by se tím stejně nevyřešilo, jen bych byla za hysterku. Zatím masíruju, dávám teplou plínu a uvidím za dva dny, nemůžu chtít za den zázraky...Ale nejpozději v pátek chci někam jinam zajít, pokud se to nezlepší a mlíko budu mít dál zatvrdnutý. Jen se bojím abych neměla z toho časem rakovinu enbo aby mi to nemuseli řezat, toho se děsím, už to přeci jen bude skoro týden... Zatím se mi prsa nalejvají jak před prvním kojením. A to jsem dneska byla dvakrát v sámošce a pokaždý jsem zapoměla koupit tvaroh, no na sebe vždycky zapomenu.
jinak ti moji dva už chropní pěkně dlouho, jdu juknout do mailu a přidám se k nim. včera jsem o půlnoci předělávala pracovnu, tak bych dneska mohla jít spát trošku dřív než ve 2 ráno 😀
s Anet jsme byly dneska na písku, jak se vrátili lidi z prázdnin tak tam bylo dost plno, ani si nehrála, jen koukala po ostatních dětech 🙂 a zas jí bolely zuby, k obědu chtěla jen mlíčko s kaší chuděra moje... už aby konečně vylezly tesáky jedny! 😠
tak páček a zítra třeba zas shledáček 😔

dagina
10. zář 2009

Ahojky, hm, tak to jen tak nedočtu, takže jen zdravíme 😀 😀 .

Pěkný den 🙂

dagina
10. zář 2009

Jéé, jen bych měla dotaz. Nemáte některá takový nafuk. válec na lezení??? Je to dobrý???? Vím, že to v krámě maminy hodně kupovaly...

kacatko03
10. zář 2009

ahoj holky.
myky: jj to znám, ten kališek používá hodne holek kolem mě a jsou moc spokojený...
Dagi: ten nafukovací válec chci pořidit taky, prý je fakt dobrej 🙂

sisa32
10. zář 2009

Ahojky,

o tom kalíšku jsem taky přemýšlela, ale nějak si neumím předstsavit, že bych to v sobě snesla, hlavně nevím, jakou velikost. 😀

Dagi, ten válec jsem chtěla taky, tak jsem napsala o radu, jestli koupit, nebo ne holkám na MMB a všechny mi napsaly, že to jsou vyhozený peníze a že hrozí, že se na tom ten prcek pomlátí. Pak mi to potvrdila kámoška, dostala ho pro kluka od tchýně a on hned první den přes něj přelítl na nos a to bylo řevu, pak už se toho bál a odstrkoval ho od sebe. Ale možná někomu vyhovuje, tak proč ne.

chiwule
10. zář 2009

ahoj holky, volalla jsem Anet na výsledky stěrů na gyn, něco tam je, tak se máme stavit pro léky. Chuděra malá, by mě zajímalo, co na tom Kypru v bazénu nebo moři chytla... Taky se rovnou zeptám na ty moje prsa a bude. Sice tam prý není ten dr co Áňu vyšetřoval, ale na všechny mudry odtamtud jsou dobré reference, tak uvidíme. Jdeme tam na 2hod odpoledne. Držte nám palečky.

sisa32
10. zář 2009

Ahoj Chiw, samo, že držíme palce.

myky, tak co ty ? Už něco víš ?

Adél si udělala z jídelní židličky chodítko a rejdí tady jak fretka.

myky
10. zář 2009

Ahoj holky 😢
tak já jsem totálně v pr... Nic ani nebudu psát, protože jsem KO a jen se strašně bojim a doufám, že všechno bude dobrý. Musim se trochu zocelit, protože zjišťuju, že vůbec nezvládám. Byť nic vlastně nevíme, jen pár kusých informacích o ničem nevypovídajících a já se kácim! Ten dr z metabolické AMB odjíždí do zahraničí a přijíždí 6.10. a to k němu jdeme a do té doby jdeme ještě na UZ břicha a srdíčka. Do října asi zdechnu 😢. Bych nejradši postrčila čas.
Tak tolik dramatu do dnešního dne 😢

slunickooo
10. zář 2009

Myky - držte se, určo to bude dobrý, uvidíš, ale chápu jak ohromný musíte mít strach... držíme moc moc palečky, jsme s váma, myslíme na vás....

myky
10. zář 2009

Sluní děkujeme moc. Já doufám, že všchno to dobře dopadne. Moje dr mi nabídla, že zavolá do nemocnice, aby nás vzali dřív aspoň na nějaké vyšetření a aby ten říjnový doktor měl třeba už něco předvyšetřené a my by jsme taky byli moudřejší. No vživotě jsem se asi tak strašně nebála. Si připadám, že čtu nějaký příběh na koňovi, který se nás vůbec netýká. Já nechci nic. Nechci peníze, nechci všemožný vymoženosti, nechci chalupu nechci vůbec nic jinýho, než aby jsme byli všichni zdraví a spokojený.

kacatko03
10. zář 2009

Myky a co se stalo...něco mi uniklo... 😕

slunickooo
10. zář 2009

Myky - bude to dobrýýýýý, Mikulášek je zdravý a bude.....

sisa32
10. zář 2009

Ahoj myky, taky se přidávám ke Sluni, věřím, že všechno dobře dopadne. jen jsem to nějak nepochopila, řekli vám, že je něco špatně ? Vyšla ta krev blbě ? Nebo jen nic neví a vy máte strach. promiň, že se tak blbě ptám. Mikuláškovi posílám pusinku.

slunickooo
10. zář 2009

sis - Myky včera psala, že jestli bude krev 0 tak to byla jen nějaká prodělaná viroza... takže asi jim ta krev ne vyšla dobře... ale věříme že to bude OK... bude 😉

myky
10. zář 2009

Holky jj, Mikulášek je zdravý a bude!!!!!! Nic jiného nepřipustím.

chiwule
10. zář 2009

dnešní odpoledne bylo dooost doktorský a náročný! dostala jsem znovu léky na štítnou žlázu, pak jsem byla na dietologii, tam nic objevného neřekli, pak jsme jeli s Anetkou pro výsledky, dostala nějaké čípky na zavádění dělat v lékárně, v pondělí jdeme na výplach a ukážou nám jak zavádět...chuděrka malá, vůbec si neumím představit, jak sejí do té její malé pipky budu dostávat...
Jinak odmítli mě vyřetšit ty prsa, že si mám jít k zastupujícímu dr... pak jsme byly na cvičení pro batolata, pak jsem jela na mou gyndu na druhý konec Prahy aby mi dali něco na tu debilní laktaci. Chtěli mě zas dát k tomu minulému dr, tak jsem řekla že k němu nechci, koukali jak puci, sestřička se ho zastávala tak jsem se jí zeptala, jak mám asi odstříkávat, když půl roku nekojím a evidentně je to nějaký zánět a i ostatní věci jsem jí pěkně z patra řekla, no koukala a dala mě do druhé ordinace? no dostala jsem od druhého mudra atb a uvidíme. stejně to bylo divný, ani se mi na to nepodíval (ne že bych teda musela každýmu ukazovat kozy) a něco mi napsal...tak zas za 2 dny uvidíme...
nejlepší je být zdravej a chudej, lepší doktory vůbec nepotřebovat... půjdu brzy spát, mám toho dost. dobrou holky a držte se...

myky
11. zář 2009

Ahoj holky, tak mám novinky. Mikuláškova OL volala tomu dr z metabolické AMB a jdeme hned v pondělí do Gennetu na genetické vyšetření a docela mě uklidnila. Říkala, že je to vážný stav, ale momentálně vše co bylo nejhorší možností je ok a musíme ho hlídat a hlavně vyšetřit tu genetiku a pak uvidíme. Takže v pondělí na nás prosím všichni Myslete. Jdeme tam na 10h. a musí to prostě dobře dopadnout!!!!!!!
Ta naše doktorka je fakt zlatej člověk.

slunickooo
11. zář 2009

Myky -tak t oje super, hlavně že jak píšeš ta nejh.. možnost je dobrá.. bude to dobrý .. uvidíte a palečky určitě držet budem 😉

myky
11. zář 2009

Sluni já jsem šťastná za vyšetření. Uvidíme co z toho vznikne ☹ . Každopádně mě to trochu uklidnilo. Jen teda co se týče toho, že jsem se trochu vzmohla. Každopádně věřím tomu, že u nás to bude mít příznivý vývoj. Musí! Teď tu smolim dotazy na tu genetičku. Tak kdyby vás něco holky napadlo, na co bych se měla zeptat, písněte mi do IP. Díky

sisa32
11. zář 2009

Ahoj holky, jen jukám. Adélka má od včera rýmu a blbě spí, takže noci nic moc. Včera jsme si s Jindrou sedli ven, po delší době a furt jsem jen lítala k ní, tak jsem z toho nic neměla. večer se chci kokat na WTC, tak pak možná juknu, jestli mě teda malá nechá.

Myky, IP.

myky
11. zář 2009

Sis a sluní děkuju.
Sis, tak ať je Adélka brzy fit. Je to hrozný, když našim prďolkům není dobře. Člověk by to 1000000x radši odstonal za ně, že ☹ ?
Dotazů už mám skoro plnou stránku, tak snad bude dr sdílná. Takhle rychle je to jen proto, že je to kamarádka naší obvoďačky. Výsledky můžou přinést různé věci, ale budeme vědět, že? Je to hnus 😢 .

chiwule
11. zář 2009

Ahoj myky, sice jsem nějak nezachytila, co je Mikuláškovi, ale držím vám palečky ať vám to dobře dopadne! Stačí drobnost a hned se o ty naše robátka bojíme! Natož něco závažnějšího!
Manžovo kolega z práce mají dvojčátka 7m, kluka a holčičku a holčička od narození bojuje se srdeční vadou, byla už na milionech operací a bohužel ta poslední se nějak nepovedla a tak se bojí, že jim umře. Dneska jsme jim psali a ani neodpověděli, tak se obáváme nejhoršího. Holky to si ani nedokážu představit! Všem přeju, aby to žádnou nikdy nepotkalo něco takového a ať ty naše zlatíčka jen prospívají a dělají nám samou radost!
Jdu do pelíšku za těma mejma miláčkama, dobrou noc 😔

myky
12. zář 2009

Chiwul to máš pravdu. Nejdůležitější je zdraví. Je fakt, že člověk se pořád bojí a o dítě extra.
Tak, co dnešní den? Copak jste holky dělali? My byli na chatě a super. Bylo ani vedro, ani zima. Tak akorát ideálně. Na víkend mám sušárnu, tak jsem převlíkla peřiny a peru. Hodlám koukat na film s Banderasem a popíjet vínko, ale pořád přemýšlím a v noci jsem půlku nespala, tak je to na prd. Snad dneska.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru