Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
25. lis 2008

Ahoj masle, manžel má 196cm, já 179, jsem zvědavá, kam doroste náš synek - už teď mi přijde strašně dlouhej.

oskarka
25. lis 2008

Tak jsem stihla alespoň uklidit lehké bundy, vyndala jsem zimní věci, sklidila trochu předsíň, utřela prach, ještě by to chtělo vyluxovat, ale nevím, jestli už se náš malý řvounek neprobere a nebude se dožadovat pochování /i když v těch jeho řvoucích záchvatech je jedno jestli ho chováme nebo jen tak leží - je to stejné/.

slunickooo
25. lis 2008

Ahojky SLuni,m to je milé, myslím na vás kudy chodím, teda spíš kudy ležím. Na zač. 32 tt jsem se začlala otvírat, přijela jsem do proodnice za 5 min. 12, porod se podařilo zastavit, ale jeste si zde polezím. Notebook nevedem, mobil na nikoho také nemám, manžu jsem nechtěla otravovat, aby napsal na Koníka onfo... Už jsi určitě porodila vid, moc se těším na fotky. DOufám, že u ostatních je vše OK, všchny moc zdravím a snad brzdy navidenou, těším se Pá Dagča.

Holky - tak už víme co je s Dagčou - bože hlavně, že to takhle dopadlo..... Užj sem ji od vás všech pozdravovala....

masle
25. lis 2008

No hurrráááá, tak to je dobře že to Dagča zvládla!! Držím palečky! 🙂 😉

kacatko03
25. lis 2008

sluní...díky...tak top je paráda že to zastavili....ale asi už ji tam nechají do porodu....hlavně že drží a je pod kontrolou....uf uf.

myky
25. lis 2008

Ahoj holky 🙂 ,
v rychlosti jsem přilítla domu z pracovních povinností a koukám, co nového a tady to žijeéééé 😀 . Mám radost!

Jdu si udělat jídlo a pak dočtu. Jen jsem zaregistrovala info o Dagi. Tak to je super, že ještě drží. Ona je teď 34tt, že?

myky
25. lis 2008

Ahoj Chiwulko, hlasuji pro novou diskuzi s nějakým hezoučkým názvem 😉 . Vždyť už sem chodí jen skoro samé maminy a těhule, už jen pár 🙂.

slunickooo
25. lis 2008

JJ holky -velký šštestí, žže to Dagčče zastavili 🙂 🙂

Hodila jsem něějaký nový foteččky.... malá ted řřvala jak tur 😀 😀 - dospává v koččárku dole v přředsíni a vypadl ji dudlík a ččepice se ji nahrnula do oččí - to nesnášší 😀 😀

myky
25. lis 2008

Sluní, ta je k sežráááánííííí 😀 .

myky
25. lis 2008

Oskarko jsi moje naděje, že jde zhubnout. Já fakt nerozumím tomu, proč já tak tloustnu ☹ . Já už mám cca 15kg nahoře. Radši už na váhu nelezu 😠 !

Krugr, tak snad se brzy dočkáš. Se můžeš šábnout s Maslí a Kačí 😉 . Něco z tvého jim přehoď. A pošli i Dagče.

Sluníčko, jak se ti vlastně Dagi ozvala? Bude moct písnout ještě? A ty kytí v předsíni máš nádherné 😵 .

masle
25. lis 2008

Ahojík myky! 🙂 teď si dovedu živě představit, jak ti bylo když jsi byla marod, já jsem teď na tom asi stejně a je to ouvej. Modlím se abych nerodila 😝 No Dagi by měla být 34tt.

Sluní, je úžasňoučká!

Kačí co ty jak je? Není nějaká změna?

myky
25. lis 2008

Masle to je mi tě fakt líto ☹ . Na rýmu mi nejvíc pomohla Vincentka ve spreji, inhalace a ty cucací pastilky Vincentka. Hodně zvlhčí sliznice a uvolní i tu zadní rýmu.
Ale rýmu mám stejně pořád a pokašlávám. Taky bych se toho chtěla zbavit do porodu. Je to fakt hnus 😒 . Navíc smrkat a kašlat s bolavým bříškem nechci ☹ . No je pravda, že oproti tomu začátku je to hodně lepší. Tak držím palce, ať to vypotíš.

bozka
25. lis 2008

ahoj holky,
tak hlavně, že je Dag i mimísek v pořádku
Sluni Žanteka je krásná 😉

Já jsem taky přidala fotečky Zdendulky 😀

kacatko03
25. lis 2008

Ahoj maasle....u mě žádná změna...kontrakce obcas, ale nic pravidelného tak je to ok....

hlavně se brzo uzdravte holky...držím palce chipajzna je sviň, hlavně před porodem.

myky
25. lis 2008

Bozko, no taky jste úžasnýýýý 😀 . Pesan asi žárlí, co 😉 ?

Kačí vždyť ty už toho musíš mít taky plné zuby. Ještě tak aspoň tři týdny a bude pohoda 😉 . Za to všechno bude Tobík určitě hodňoučký miminko 😵

kacatko03
25. lis 2008

myky...jestli bude hodné miminko jako je ted v bříšku tak se máme na co těšit 😀 😀 😀

sisa32
25. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem sem napsala román a zapoměla jsem to odeslat. Se mnou to jde z kopce. 😎
Holky těhulky, hezky se držte, ať miminka vykouknou na svět hezky dopečený.
Bozi, koukala jsem ti do albíčka, malej je suprovej v tý ušatý čepici. 🙂
Sluni, malá je hezounká a sestřičce to s ní hezky sluší. 🙂
Oski, koukám, že jste taky větší rodinka. Já mám taky dost 180 cm a manža má 178 cm, takže si na mě nemůže moc vyskakovat. 😀

sisa32
25. lis 2008

Chiwulko, doufám, že budete brzy zdravé. Zkus do nosánku mořskou vodu, je super, nám vždycky zabere.
Jinak to očkování si myslím, že je v pořádku. Adélce to nezačalo reagovat do dneška, jen pod kůží je cítit malá tvrdá boulička a dr říkal, že je to dobrý.

bozka
25. lis 2008

Holky díky 😀
Myky nežárlí, pořád by ho pusinkovala 😀 😀

chiwule
26. lis 2008

holky super, že jste se ozvaly!
oski, to je mi líto, že tak válčíte s kolikama, prý to obecně u chlapečků je horší, což tě asi moc nepomůže, ale je to tak...
malá je úžasně hodný dítě - hlavně na začátku po porodu jsem jí přebalila, nakojila a ona usnula. Pak jsem jí vzbudila na další kojení a zas dokola. Postupně nás taky trochu začali trápit prdíky - pomohl Sab Simplex a teď ho střídáme s Babycalm, to je víc přírodní. Teplá plínka na bříško a mastička Pupík v nejhorších chvílích taky zabraly. Vyřadila jsem z jídelníčku vše nadýmavé, piju bio čaj pro kojící matky a zdá se, že je to správná cesta - malá si párkrát za den jen tak zakňourá, když nemůže prdík vytlačit - zacvičíme nožkama a je venku 😀

Jinak co se týče režimu, v podstatě celý den prospí, i když u začíná mít časy, kdy chce být vzhůru a "povídat" si s tygříkem co má v postýlce - to je dopoledne po raním kojení a nebo večer po koupání, když přijde taťka z práce chce pozornost do dalšího kojení. A pak většinou spí. V noci si jí občas beru do postele po ranním kojení ve 4hodiny a do 8 do dalšího kojení je s námi. taky chce být víc u mě, cítit moji přítomnost, takže víc chovám...

Na dudlík jsme najely taky, i když ho moc nevyžaduje, v podstatě se s ním jen uklidňuje před usnutím a pak ho plive. Jinak ho nechce...

Včera nám taky odpadl po koupání stroupek z očkování TBC, tak uvidím jak se to bude dál hojit...

chiwule
26. lis 2008

jo a vypadá to, že jsme rýmu zahnaly na ústup - očička už má dobrý a už zas nechrochtá - odsávačka na vysavač super! 😎

jdu si konečně dát sprchu, od rána jsem se k tomu nedostala 😒

chiwule
26. lis 2008

jo a figura super - už mám dole vše co jsem za těhu nabrala (14kg) a i víc, páč se vejdu do věcí před těhu a stimulací, kdy jsem docela přibrala... jen ty prsa mám trochu větší díky mlíčku, takže některý blůzy nebo trička stále neobleču - nezapnu 😅

masle
26. lis 2008

Ahojky ve spolek,
sisa tak to jsi taky pěkný čahounek, jako Oskarka.. 🙂 To pak není divu, že vám dětičky rostou jako z vody. 😉 🙂
Božka váš Zdenda je taky k sežrání 😉 Ale ono asi každé mímo, je roztomiloučký... 🙂
Chiwul já jsem zase slyšela, že kluci jsou klidnější a míň uplakaný. Tak to jsem zvědavá na toho našeho, když si představim, že by měl být ještě větší uplakánek než byla naše Veru, tak mě jímá hrůza 😕 😅 To je dobře, že jste rýmičku zahnali! Taky bych jí potřebovala zahnat ☹ Už jsem si říkala že mi ta plodovka snad teče z nosu nebo co 😀 😀
Zítra jdu na KO, tak jsem zvědavá co se dozvím 🙂

myky
26. lis 2008

Masle, tak je ti pořád šouflík ☹ ? Hlavně, že nemáš tu rýmu zatuhlou. Držím palce na zítřejší KO. To jdeš do porodky, viď?

Chiwulko jste to zmákli dobře. Máte docela pohodový režimek 😵 . A dneska mi to nedalo a vlezla jsem na váhu. Já prosím pěkně ve 29tt mám 14,5 kg nahoře. Se picnu! Ale aspoň, že všechny píšete, že to jde dobře dolů 😵 .

Siso no vidíš. Můj synovec měl půl roku po očkování bouličku v podpaží. Prý se to může udělat. Dvakrát mu to píchali a nic mu není. Ani ho to nějak nevzrušovalo. A co reflux? Je to lepší?

myky
26. lis 2008

Kačí 😀 . Tobík bude super hodňoučkej 😀 . To prorokuju 😉

masle
26. lis 2008

Ahojky myky, ne ne zítra jdu ještě ke své Dr. a až za týden mám jít do porodky 🙂 14,5,kilo ještě jde 😉 , pamatuju se s Veru mi to šlo taky rychle dolu, ale měla jsem hroznou chuť na čokoládu jak jsem kojila 😅.
Mažu do školky a na výtvarku... 😉

ywushka
26. lis 2008

Ahojky holky,pristi tyden cekam MS a zaciname dalsi kolo IVF,ale tentokrat s kratkym protokolem!!!Je tu nekdo takovy,komu kratky prokol pomohl nebo u koho to nevyslo a nebo kdo ho ted zrovna podstupuje??Mam za sebou uz jeden dlouhy protkol!!!

jmisa
26. lis 2008

Ahoj holky. hlásím, že nás postihl syndrom mizejícího dvojčete. Vývoj jednoho prcka se před týdnem zastavil, to druhé vypadá dobře, tak držte palce, aby už s náma zůstalo.

myky
26. lis 2008

Ahoj Jmiso, to mě mrzí, ale aspoň to jedno bude 😉 . Držím palce.

Ywushko tobě taky hodně štěstí. Třeba teď bude i větší počet vajuch 😉 . Kolik že jsi jich měla minule?

Masle jsi zlato 😀 . Já doufám, že maximum budu mít těch 20kg 😅 . Sice nevim, jak to udělám, ale nechci víc.

hanulka3112
26. lis 2008

Ahojky Holčičky moje Zlaté, chvíli jsem tu nebyla, neměli jsme doma PC, jinak v pátek jdu na KO a už se moc těším až uvidím mimísky a jinak už mi bývá teda líp, poslední 3dny jsem se obešla skoro i bez prášků 🙂 tak snad už mám nevolnosti za sebou, ikdyž jsem ráda když přijdou, tak vím, že mimísci řádí 😀 a co tady nového, snad vás stačím dočíst 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru