Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
8. únor 2009

čauves holky, jak je při neděli? kde jste všichni 🙂

Dagi: hlásím zatím uspěch s Bebou AR...dávám 120ml a malej vydrží nehladovej až 5 hodiny tak se i vyspíme 🙂 a jemu i konečně pořádně stráví...ublinkává ale už né tolik, nelítá to z něj obloukem.

Jak to vypadá s Mykoušem???? Dagi máš nějaké INFOOOO????

sisa32
8. únor 2009

Ahoj, taky myslím na Myky. Doufám, že už to má za sebou. 🙂

masle
8. únor 2009

Ahojky, taky jsem myslela, že už tady bude zprávička o Mikuldovi... 🙂 Tak snad je vše ok!
kačí - Ráďa dneska spal taky od 10h do půl 5. Tak jsme se pěkně vychrupli 🙂 Taky jsem mu dala tu BEBU a přez den ten čajík po jídle. Tak snad to bylo tím. Ale nudloidní je teda pořád. A už má rýmu zase i Veru 🙄 Je to furt dokola.
Oslavička byla malá, mimo jiné Veru dostala prdící balonek 😀 Vydržel jí asi 1 hodinu a pak prasknul 😀 Tak byl řev..

slunickooo
8. únor 2009

Ahooj zdravím přři neděěli,

manžža mi s dcerkou odfrččeli na týden na lyžže - tak jsme se ŽŽanýskem sami 🙂

Myky - tak co ??????? Dagi ješštěě nic nevíšš???? Myky držžím tak moc paleččky....

S tejněě je zajímavý, kdyžž jsem měěla po prvním porodu, tak ješštěě hoooodněě dlouho kdyžž jsem si vzpoměěla na porod tak mi bylo uplněě zle z tý bolesti, a ted přři druhým jsem si užž na pokoji promí ta la ten porod znovu a znovu a pořřád na to myslím, jak to bylo kr ásný 🙂 🙂

kacatko03
8. únor 2009

tak snad nám Dagi dá info až se přihlásí....

masle: aa tak to známe...ten řev 😀 😀 😀 klasika. já mu čaj po jídle nedávám, občas mu dám mezi jídlem na žížu...navíc na obalu píšou že ve 2m by neměl vypít víc jak 100ml čaje za den...tak nevím...F jako miminko pil čaje na litry denně 🙂

jinak jsme začali ted hrozně slintat...tak doufám že je to tou rýmou a ne třeba zubem 😖 to by byl asi extrem. a už nekojíme vubec ☹, hovna máme ted takové nazelenalé lepkavé...vubec ne tekuté jako předtím má to Ráďa taky????? 😕

kacatko03
8. únor 2009

Oskarka: teda Ondášek je to tak podobnej 🙂

masle
8. únor 2009

Suní - ty jsi taky měla takovej porod na kterej se rádo vzpomíná! 🙂 😉
Kačí - vypije mi po jídle, tak 10 - 20ml takže za ten den ani těch 100 nevypije, Veru taky vypila dost čaje, ale to bylo léto a vedro 🙂
Jinak hovína má taky hustý takový žížaly z něj lezou..
😝

oskarka
8. únor 2009

Ahooooj holky,
po delší době se zase hlásím k Vám. Jak se Vám, maminkám i miminkům, daří?
Náš Ondřej je pořád stejně uplakané a ukřičené miminko, ale dokáže mít i hezoučké chvilky plné smíchu (i toho velmi hlasitého, roztomilého) a pohody, a ty zachycujeme na fotoaparát. Kdo by stál o mračící se a řvoucí mimi na fotkách, že? V pondělí jsme byli na tříměsíční prohlídce a máme 63,5cm (zdá se mi ovšem, že se sestřička musela splést, že je Ondra větší) a vážíme 6,2kg, a také nám byla píchnuta první hexa. 16.2. jdeme na Prevenar. Po hexe byl druhou noc podrážděný a nespavý, jsem zvědavá jaká bude reakce na Prevenar.

oskarka
8. únor 2009

Sluní, tak krásný porod Ti teda závidím, já když si na tu dobu v porodnici a porod vzpomenu, tak je mi zle. Ale doufám, že to časem přejde a pořídíme tomu našemu zlobidlu sourozence, hodnou holčičku bych prosila🙂.

slunickooo
8. únor 2009

N o to je fakt holky, já jak jsem po rodila tak sjem řříkala, žže obfdivu ty holky, co zvládnou těěžžké a dlouhé po rody. žže já bych to asi nezvádla - ale ted vím, žže bych zvládla, musela bych ... ale jsem tak moc vděěččná za to co jsem měěla...

😉 😉

Oski - a co malý??? Užž se ti třřeba přřevrací???? On je vlastněě jen asi o 12 dní staršší nežž našše... našše teda furt kope jak das, ale sama se nepřřevrátí. Kdyžž ji dám na bok a malinko do ní šš touchnu 😀 t ak je na břříššku hned, ale sama ješštěě ne.... Jinak fakt den ode dne se vís směěje a vejská, přřímo ječčí 😀 😀

oskarka
8. únor 2009

Sluni, sám se nepřevrací, ale myslím, že to co nevodět bude.

slunickooo
8. únor 2009

juj tak to jsem zvěědavá kdy to bude 😉 😉

dagina
8. únor 2009

Ahojky, Myky je od 14 h maminkou, narodil se jí skutečně Mikulášek 🙂 (dr. nekecali 😎 ), míry 2 890g a 48 cm, prý to bylo dost divoké, ale zmákli to bez sekce (co je sekce 😕 😕 ) - bez nástřihu???, ale uvnitř je dost potrhaná..., ale hlavní je, že Miky zdravý a nádherný 😵 .

jééé Oskarka, moc zdravím, tak malému jsou už přes 3 měsíce 😕 , ty brďo..., no co bych chtěla, vždyť naší je dnes 6 týdnů 😵 .
Sluni, nevím jaký jsi měla první porod..., ale syndrom zapomnění funguje na 100% a dost rychle 😉 , já už večer v den porodu, prohlásila, že se těším na další mimi, a o bolestech jsem už neměla ani páru, a že jsem si teda užila 😖 . 🙂

škoda že se nemůžu zdržet déle, jdu žehlit a pak slavit konec 6N 😀 😀 .

Mějte se, papa

sisa32
8. únor 2009

Ahoj holky, strašně moc gratuluju Myky k Mikuláškovi.

Dagi, sekce je myslím císařský řez.

Oskarko, malej je hezoučkej a je ti strašně moc podobnej. 🙂

sisa32
8. únor 2009

Dneska jsme byli v tom MOuntfieldu pro tu zahradní houpačku, tak jsem se těšila na to kolo štěstí a jen 14 procent. 😝 Minulej rok jsem kupovala jen folii do bazénu a měla jsem 40 procent, no holt mám už vybráno.

sisa32
8. únor 2009

A včera večer, bylo doma čoro moro, Adélka poprvé řvala a nechtěla spát. Asi jí bylo špatně, třikrát jsem jí převlíkala, protože se poblinkala a docela hodně. pak usnula až když jsem jí zpívala. Musela jsem u ní sedět, tak doufám, že to teď nebude vyžadovat pořád. 🙂 Takhle jsem jí jen uložila, zazpívala ukolébavku, pomuckovala a už spala.

Dagi, vy budete slavit konec šestinedělí, jo? To budou mít sousedi radost, to se bude třást země viď. 😀 😀 😀

kacatko03
8. únor 2009

Dagi díky zainfo, že Myky moc gratulujeme....a ona se bála 4kg 😀 to je drobek jako byl Tobík....sekce je skutečně císařský řez (to mám 2x za sebou tak to vím 😀 ).

masle
8. únor 2009

Taky moooc gratuluji myky k Mikuldovi! No jo to je drobek! Tak uvidíme jaký zážitky z porodu nám myky vylíčí 😕
Hlavně, že jsou oba zdraví! 🙂 😉
osky ahooj- malej je moc pěknej klučík a na těch fotkách vypadá že ani bečet neumí 😀 Ale zdání klame já vím 😉
je ti fakt moc podobnej! 🙂 😉

oskarka
8. únor 2009

Přidávám se ke gratulantům a přeji Myky a jejímu synáčkovi hodně zdraví a lásky.

Holky, děkujeme za pochválení našeho zlobidla. Tolik trápení nám dalo než jsme se ho dočkali, závěr těhotenství a porod byly dalším utrpením a on je tak ukřičený a trápí nás. Ale milujeme ho, to teda jo.

hanulka3112
8. únor 2009

Ahoj maminy 😉 🙂 MOOOOc gratuluji Myky k Mikuldovi 😵
My byli dnes v OV a konečně omrkli kočárek moc se nám líbil a shodli jsme se i na barvě, koupili jsme ještě dupajdy 😀 musím je ještě vyblejsknout 😉 pak jsme byli v Ikei a koupili do pokojíčku ke komodě takový policový díl, bude fajný na hračky 🙂 příští týden, by se měly malovat pokojíčky, tak se už těším jak to tam začnem vyskládávat.
Oskárko moc tě zdravím, jsi tu dlouho nebyla 😕

kacatko03
9. únor 2009

Ahoj holky, kdepak jste všechny? malej dospává v kočárku, byli jsme u dr kvuli blití..pořád hází šavle. vypadá to na reflux ale s tím se stejně nic nedá dělat že to samo zmizí...děláme dobře že dáváme AR. jinak už máme 5 kg.
zelená stolice je z Beba bo má hodně železa 🙂 uklidinil nás i s tou štítnou žlázou...že takové hodnoci co máme na hranici mi jsou ještě v normě že by se to už projevilo 🙂 tak uvi jestě na ty výsledky zda budou stejný 🙂

masle
9. únor 2009

Ahojky,
kačí - takže pořád blinká hodně ☹ a poradil ti na to něco? Ráďa taky začal mít zelený hovína, tak můžu bejt klidná, že to je z tý BEBY 🙂 Tak vidíš tak snad ta štítná žláza bude ok 🙂 😉
Já pořád odsávám nudle, je to lepší ale ještě mu to tam dost bublá.. 😒 a ještě k tomu jsem Veru nechala doma, k rýmě se jí přidal kašel, tak doufám že od ní Radek nechytí ještě kašel, to už by mě asi kleplo... 😠 nO už jsme z toho s Ivanem na palici z těch nudlí a tak.. 🙄

kacatko03
9. únor 2009

Ahoj MAsle...neporadil na to nic...jen říkal že mu máme dát v pulce odkrknout, ne víckrát jak ríkala jiná dr, že tím jak se vzteká ze mu vyndáme flašku tak se naloká víc vzduchu. a to blindění že ustane samo.

taky odsáváme nudle. ted se mu to přehouplo do druhí dirky...tak snad se toho už brzo zbavíme. peklo to je jak si ty sourozenci nemoce přehazují. já měla doma minulý týden Filipa, ten taky měl rýmu a kašel. dneska už šel do školky.

masle
9. únor 2009

Tady je dneska teda mrtvo 😕 😕
Já byla zase v lékárně, tantokrát kvůli Veru - taky už jsem tam každý den 😅 Odsávám i Veru 😀 Věčně to tahý do sebe tak to beru od podlahy ať maj pěkně čistý nosy 😀 😀 😀

sisa32
9. únor 2009

Ahoj, já jsem tu, malá spí a velkej dělá úkoly. 🙂
Taky máme po Bebě zelený hovínka, teď teda už trochu do oranžova po mrkvi.
Včera večer zase 3/4 hod. řevu než usnula, nevím, co s ní je.

chiwule
9. únor 2009

Ahoj holky, jak se vede? Píšu jen v rychlosti, malá spí...
Anetce bude v pátek 20týdnů, děsně to letí. Minulý týden na KO měla 6310g a 61cm, dostala druhou dávku očkování, měla po něm 2 dny dost vysoký teploty, byl to horší průběh než po té první dávce. Musela jsem dávat panadolový čípky aby jí teplota trochu spadla. Byly to krušný 2 noci a dny.
Baštíme už v podstatě jen BEBU, hovínka má taky zelený a smrdí jak starej chlap 😀 no je to puch 😀 čajdu si vyžádala v podstatě sama prvně minulý týden, kdy nechtěla mlíko ale žízeń měla. Dávám fenyklový a dětský sen, né že by po něm líp spala teda 😒 😎
Děsně se řehtá a chce si hrát, už to není to ležící-spící miminko. Favoritem č. 1 je teď hrací deka s pověšenýma hračkama, to jí docela baví. Ale začala se už přetáčet komplet na jednu stranu, tu druhou tolik neumí, takže většinou skončí na břiše a protože ještě neumí vytáhnout tu spodní ruku, tak se vzteká a ječí 🙂 Teda ječet umí pěkně, včera zjistila, že je to děsná zábava křičet a ječet, moc se jí líbí se poslouchat 😀 sousedi si musí myslet, že jí mučíme, ale malá se směje na celý kolo 😅
A pomalu se mi přestává vejít do korbičky kočárku, jsem zvědavá, jak dlouho to ještě vydrží, protože jak je tam fusak, ten taky pár cm zabere, tak už jí toho moc nezbývá...
jdu vás zkouknout, zatím páček

kacatko03
9. únor 2009

dnešní cesta mhd= busem...hned jak se otevřeli dveře sem už nadávala...všichni čuměj vidí matku s kočárem a že by se někdo zvedl a pomohl???? NEEEE!!!! vytáhla sem kočár na horu a nahlas řekla děkuju...tak se všichni otočili a čuměli ven z okýnka...docela fuška vám řeknu , celou cestu mi vřela krev!!!

hanulka3112
9. únor 2009

Ahojky Holky, jakpak se dnes máte? 🙂 já sedím u PC a vybírám jména, dívám se na nějaké cizí a stejně jsem tu nic nevypotila,Vaneska je jasná, ale Dominik se mojemu moc nelíbí 😒 že i ptoto, že příjmení bude začínat na K, tak se mi ještě líbí Damián, ale vím, že on nic lepšího nevymyslí, tak bude nakonec po mém jako skoro u všeho 😀 jinak kdyby jste měly tip nějakého cizího jména pisněte ho sem 😉 🙂

sisa32
9. únor 2009

Ahoj holky,

Chiwule, ty se tu objevíš jen občas, ale podáš tak podrobný info, že mám pocit, že jsem u vás doma a všechno vidím. 😀 Anetka je teda pěkňoučká.

Kaci, cestování sockou, to je v čechách klasika, každej kouká na druhou stranu, aby nemusel hnout zadkem. 😠

Hanulko, Damiána tady u nás má jedna holčina a k tomu holčičku Julinku a ještě jedno dítě, ale teď nevim, jak se jmenuje. Jo, už vím, Matyáš.
S Dominikem měli trápení moji známí, on ho chtěl, ona ne, tak dali nakonec Patrika. Patrik a Vaneska, to nezní špatně. 😉 Nic jinýho mě nenapadá, tak co jméno po tátovi?

sisa32
9. únor 2009

To jsem zase něco vymyslela, Patrik taky končí na k. 😎

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru