Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
30. bře 2009

masle..jj dělala, grafiku...a dřívější firmě jsem dělala i realizasi stánku...tak jim to jdu omrknout 😀 u mě muže být klidně teplota ale hlavně aby to nechytili kluci..Toma vyšlu s malým k dr na 4m prohlídku,....já tam radši s "rýmičkou" nepolezu 🙂

slunickooo
30. bře 2009

bééé tak Křížák je kaputo... ☹ ☹

kAČI -koukala jsem na foto - teda ty jsi fakt hubendíra hubená... máš vůbec 50 kg?? Ale je mi jasný, jestli máš prob l émky se štítnou... ☹ tak hlav ně at to nic není a jsi fi t....

Bože mě tak blbne klávesnice, hlavně mezerník... a touž máme dru hou...

Dagi - teda vám to slušelo všem třem na ví tání.... máš moc hezkou halenu s tím páskem a kabát se mi taky moc líbíí... fakt ko čka... a dostali jste n ěco??

Ma šle-tak jste o víkendu pařili jo???? No jo, vlas tně můžeš vid když nekojíš... ale mě to nějak neláká už - hospoda vůbec, m ožná sijít sednout, ale nějak nemáme ani ským,, nej. kámoš mají taky mimi, navíc druhou malou dcerku, další kámoš staví tak nemají ani čas ani zbytečný prachy navíc... no si počkáme na léto - budem dělat akcičků , prsátko, pivko... si dám do nosu 😀 😀 jo a a jsme na tom podobně jak Kači - koupili jsme novou přenosnou udírnu tak jsme ji samoz ř. museli vyzkoušet ,párečky aklobásky.... to byla baš ta 😀 😀 ta

masle
30. bře 2009

sluní - no my byli s našimi nej kamarády, taky maj mimi a právě když se vidíme tak buď u nich doma nebo u nás. Tak jsme si řekli, že už musíme mezi lidi. Trochu se vyvenčit 😀 😀 A oba chlapi měli narozky, tak jsme to oslvili 🙂 A do hospody bych taky nešla. Ten kamarád vlastní malej klubík. Kde se občas konaj koncerty a promítaj se tam filmy. Je to takový rodinný prostředí...Tak to bylo fajn. Ale stejně jsem říkala že doma je doma 😀 😀

kačí - vy už jdete na 4 měsíční Jo? My až 26.4. Nevím proč mě obj. tak pozdě. To už bude snad 5 měsíční.. 😅 😕

slunickooo
30. bře 2009

Masle - jj tak to v ěřím že to muselo být su per...

my včera domluvili dovču na šumavě v srpnu, mlad á tam má anglický tábor, tak už se těším jak malá holka, chceme j et tak asi ve č tvrek, mladá má tábor od neděle tak ab y si tam aspon pár dní ještě s námi pob yla... už máme na žanet p ůjčenou krosničku na záda - 😀 😀

dagina
31. bře 2009

Dobré ráno, Lůca ještě dospává po baště, ale co nevidět bude zase kukat 😵 .

Hanulko, kámošky určo dorazí na vození..., se máš, ty moje už mají skoro děti odrostlé a jsou znovu v pracovním procesu, takže útrum, no a tchnánovci se k tomu vůbec nemají 😕 , se divím, nejdřív rady rady, a pak nic 😠 . Švagrovka je doma na invalidce, tak se nabídla že bude vozit, moc se jí to líbilo, na zítra jsme se domluvili, ale mám další horu na žehlení, takže odpočinek nehrozí 😖 . Musím toho využít, protože její syn čeká také rodinu, takže bude pak vozit jemu 🙂.

Kacatko, krásné nové fotky 😵 . Jak má Tobík na ručičce tu hračku...., Lůca má kočičku, ale hrozně zblízka na to koukala, až skoro šilhala, tak jsem ji to radši sundala 😅 .

Sluni, dostali jsme slinták s nápisem "občánek Lanškrouna", pak takovou knížečku kde se zapisuje co a od kdy dítě umí a kytičku 😵 .
Sluni, od kdy budeš dávat malé čajík??? Nebo dává se vůbec kojeným dětem čaj 😕 ???? Třeba v létě až bude vedro...., no nevím.
Se máš s tou dovčou..., ale příští rok k moři, viď 😉 .

Myky, co Miky, dobrý?? Prdy asi ještě pořád, viď 😖 .

Masle, takže pařba dobrá..., to ráda věřím 🙂 . Na posledy jsem byla pařit týden před svatbou 😵 , a pak začal IVF kolotoč. Ale také mě to dvakrát nikam neláká, jen na jaře/v létě chcem udělat u tchánovců oslavu narození Lůci. 🙂

masle
31. bře 2009

Ahojky,
sluní - šumava - na tu mám hezký vzpomínky z dovči taky. 🙂 Houby, procházky v lese, ježdění po hradech....Někda tam určo taky zase pojedem 🙂 Teď je v plánu ten Bedřichov. Tam už se taky těším. Jedem s tima známejma, tak bude celej týden o legraci postaráno... 😀 😀

dagi - jo jo pařbička.. 😀 ale jak říkám doma je doma... 😵

Ráďa mi od včera nějak zase víc blindí, tak nevím čím to... 😒 ☹

kačí tak si užujte veletrh. Takže jsi grafička? To je moje švagrovka. A ještě občas ilustruje dětské knížky 😵

kacatko03
31. bře 2009

ahoj holky, tak za chvili jedem tak ještě nakukuju...

sluni: 50kg mám 😀 ale na mou vějšku 173 je to málo, do těd jsem problémy neměla se štítnou žlázou tak snad to nezjistí a klouby přestanou zlobit.

Dagi: tak Tobouš si tý rybky na ručičce moc nevšímá....jenom mu chrastí když mává rukama a to je všechno 😀 on na ni nekouká 😀 ale asi i proto že v košíku toho má mraky 😀 kolotoč, leporelo, chrastidlo, a někdy i hrazdičku z deky 😀

masle: ty jo tak dětské knížky jsme taky chtěla ilustrovat..ale bohužel...jsem takovej ten reklamní grafik, loga, slogany, vizualizaci tiskové reklamy atd 😀

hanulka3112
31. bře 2009

Dagi, tak aspoň, že švagrová bude vozit 😉 no snad za mnou budou nějaké ty kámošky jezdit, mamča ta je přes týden celé dny v práci, takže bude mít čas jen o víkendech a to chodí o sobotách na hory a v neděli k babičce, tak si bede muset něco z toho vždy odříct 😀 no a tchánovec ten furt hučí, že budou vozit, ale to mám zas strach, aby nezůstali trčet někde před hospodou, sice už nepije jen piva, ale i tak 😖 a navíc jeho slovník moc vytříbený není, takže jak budou starší nerada bych se dočkala z jejich úst nějakého takového slova 😖 takže uvidím.
Holky jak je u vás u nás teda pěkná kosa pod mrakem a to hlásili na celém území jasno bez mraků 😠 tak by mě zajímalo, kde soudruzi udělali chybu 😠

masle
31. bře 2009

hanul - tady je krásně 🙂 Ráno teda mrzlo ale teď už je tepleji 🙂 Tak to k vám třeba teprv dojde 🙂 😀 Jinak dneska jsou ptáci lepší. Už tolik nevyváděj tak snad to půjde.. 😅 To vy máte pořádný papoucha a co povídá?

kačí - tak hlavně ať ta štˇ. žláza to není 😵 😒 Moje sestra má 43kg 😕 😕a má teda 168cm jako já. Ale vypadá STRAŠNĚ!! 😒 Bohužel si to způsobila sama svou stravou. Snažila se jíst tak moc zdravě až má z toho nemocný střeva.. 😖
Ono živit se tím ilustrováním stejně nejde. Dělala při tom ještě v časopisu.. 😉 No a teď je na mateřský a to už neudělá vůbec nic.. 😀 😀

sisa32
31. bře 2009

Ahoj holky, to je dneska nádherně, už se těším ven. Nevím, jestli už mám Adině vyndat fusak, co vy ?

Sluni, kam jezdíte na Šumavu ? My na Zadov, Kvildu a taky jsme jednou byli v Dlouhé vsi, ale to je u Sušice.

slunickooo
31. bře 2009

tak jsem psala a on ose to ztratilo - sakra

Jezdíme na Chlum, je to u Volar... je tam moc hezky, bože jak já se už těším 😀

s fusakem taky nevím, včera jsme byli ve městě bez něj, jsem ho zapoměla doma, ale dneska na spaní v kočárku ji ho asi ještě nechám

jo amáme ta ky krásně, už jsme s malou vytřely terásku 😀 , dala jsem ven už nábytek, ted odpoledne ještě nazdobím velikon očně ado oken se dám v sobotu, to budem s malou sami, manža frčej do těch Alp a Niki má první taneční sou těž v tomhle roce..- s ní jede mamča a ségra se synovcem

hanulka3112
31. bře 2009

Masle, no snad to počasí dojde i k nám 😉 a je dobře, že se papoušci sklidnili 😉 😀 já tomu našemu včera zapoměla zavřít vrátka a ráno tam s nima šramotil a pak jsem šla do schránky a už cupital po zemi 😀 jinak mluví samé hezké věci třeba:Já tě muluju, čau pane,Mili-tak mi říká můj,papačko, mikimaus,Tomiku,bony mate bony, co to je, tichučko-to mu říkám když vřeští se to naučil 😀 jinak ještě pípá úplně jak mikrovlnka, takže když ji zapnu nikdy nevím kdy vypne, bo kolikrát zapípá on 😀 nebo ještě pípe jak myčka darebák jeden 😀

sisa32
31. bře 2009

Okna nevím, kdy se do nich pustím, asi v pátek. 😝 Pak velikonoční výzdoba a bude. Taky chceme složit zahradní houpačku a v sobotu první grilování, tak jsem zvědavá, jestli to počasí vydrží a nebudeme mrznout.

Teda Hanul, máte šikovnýho ptáka. 😀

Já měla andulku v kuchyni a nikdy nevydávala zvuky, jen furt řvala Kubíku, Kubíčku.

masle
31. bře 2009

hanul 😀 😀 😀 tak to je veselej papouch to se zasměješ s nim.Tydle co máme my, toho prej moc nenamluvěj. Ale pokusím se je něco naučit aby byla sranda.. 😀

hanulka3112
31. bře 2009

😀 😀 😀 jj pták je šikula, ale když začne skřekat tak to stojí za to 😖 ale když si mluví tak je to příjemné, jen teda před cizíma nemluví, to málo kdy ze sebe něco vypustí, ale oni to tak mají v povaze.Někdy si připadám jako by mi rozuměl co mu říkám třeba ráno mu řeknu čau a on řekne taky čau 😀 nebo když mu řeknu ať je ticho, tak se podívá a řekné coo? 😀
Holky u nás je pořád hnusně pod mrakem ☹ ach jo

kacatko03
31. bře 2009

dobrýý večer...

kde je kdo?

masle: tak rýmičku nakonec chytil Fíla...tobík zatím drží tak rychle zítra k dr na kontrolu...nís dr neobjednává, vždy chodím okolo toho 5. dne v měsíci...ale jenom středy jsou poradny tak to ted vyšlo na 1.4. 🙂

jinak se příští víkend asi chytáme do zoo kdybyste neměli plán 😉

dagina
1. dub 2009

Ahojky, jen v rychlosti jukám.

Sluni, tu terásku vám závidím 🙂 . Jinak jsi dobrá že "pouštíš" manžu do Alp..., hold jsi fakt šikovná mamina jak to zvládáš....

Sisa, no včera byla malá ve fusaku úplně spocená 😖 , ale vyndávat se mi ho ještě nechce.... . Včera bylo nádherně a dnes bude ještě líp 😵, to se to kočíkuje 🙂. Dnes mám to vození, zase nebudu vědět co dřív udělat 😅, a nebo se na všechno vykašlu a zalezu do pelechu a dáchnu si 😀.

sisa32
1. dub 2009

Dobré ránko,

Dagi, já ten fusak nakonec vyndala a dobrý. Adélce zima nebyla, konečně nebyla z kočárku spocená. Spala dokonce celý 3 hodiny a to si před kočárkováním dala 40 min. šlofíčka. 🙂

Jinak já byla včera venku jak blázen. Včichni chodili nalehko a já v zimní bundě a s kapucí na hlavě. Už od minulýho pátku jsem zase nachcípaná, něco jako chřipka a angína dohromady, takže mě hrozně vadil ten mírnej větřík jak foukal. Hlavně že jsem si naplánovala, jak sestavíme tu houpačku a budem v sobotu grilovat. To mě nakazila Kačí. Teda, aspoň myslím, že to tu psala. 😅

masle
1. dub 2009

Ahojky po ránu 😵

kačí - tak jakej byl veletrh? Rýma jo 😒 Veru zase furt pokašlává. No aby nekašlala, když ve školce kuchařka kašle jak blázen 😠 😠 Tu Zoo myslíš ten velikonoční víkend? Mě právě Dr vždy objedná přesně na den a teď tam jdem až za měsíc, tak to už R. bude skoro 5 měsíců 😕 😕

sluni - taky jsem včera mákla na terase nábytek dám dneska. 😵 A okna mě taky čekaj 😒

sis - no jo máme tu deku stejnou 😀 Je suprová! U nás je taková putovní, nejdřív ji měla švagrovka, pak já ... Tak hlavně ať tě neskolí nějaká nemoc ☹ Máš krásný ty čepičky!! Jsi fakt moooc šikovná! 😵

sisa32
1. dub 2009

Ahoj Masle, děkuju za chválu. Teď zrovna dodělávám čepku pro Chiw. Pořád mi ještě nedorazily ty objednaný příze 😠 , tak jsem včera vyrazila do švadlenky a koupila jí, ale jinou značku. Naštěstí je to stejná barva i materiál.

Tady všechny připravujete terásky, to asi taky budu muset. Máme terasu, ale nesedíme na ní, je na jih a je naní vedro. Na druhý straně baráku máme sezení s pergolou a krbíkem, tak tam jsme uhnízděný pořád. Já už se tak těším na to teplo, hlavně večer, když se sedí až do tmy venku.

Ten můj maléj zvědavej šmíráček mě tady pozoruje s postýlky, pořád se v ní šprajcuje. 🙂

Holky, doufám, že Fíla a Verča buidou zdraví, když se dělá hezky.

masle
1. dub 2009

sis - tak se pak snad chiw pochlubí s čapkou 🙂 My to taky máme na jih ale slunečníky to jistí 😀 . Je to přímo z obýváku vchod do zahrady... ono u nás platí školka=kašlík víš, tak už to tak neřešim...

sisa32
1. dub 2009

To znám, ve školce a teď i ve škole každý druhý dítě nachcípaný, takže náš Jindra věčně kašle, nebo tahá nudli. 😒

Můj sen je mít na tý terase zimní zahradu, ale to nikdy nebude, nejsou peníze. Tak možná něco jako pergolu, přidělat k baráku, ale moc se k tomu nemáme, když stejně sedíme na druhý straně.

dagina
1. dub 2009

Sis, a dno kočárku jsi nechala jen tak, enbo si na něj něco dala?? Asi tam máš také takový černý pás, který je dost vystouplý..., mám obavy, aby malou netlačil.

kacatko03
1. dub 2009

ahoj...

masle:no jo to je velikonoční víklend 😠 tak ten další teda 🙂 ...jinak veletrh dobrej, pozdravila sem se s pár lidma co sem je znala za tech 5 let z okolních stánku...všichni se kochali Tobou 😀 coali mi reklamí předměty atd 😀 😀 😀 ale jinak dobrý, zavzpomínala jsem. ted jsme se vrátili od dr. tak máme za sebou první Hexu, malej vubec neprečel, jen vyvalil oči 😀 , pak dr poblil, počural a pak jim tam povídal a řechtal se... ted usnul a spí, tak uvi zda bude mít nějakou reakci.

jinak další zajímavé zjištění....říkala jsem dr že malej pořád chrochtá...tak jsou to prej ještě uvolněné hlasivky a lítaj mu tam...ZAUJÍMAVÉ!!! 🙂

tak zase za měsíc na kontrolu a druhou hexu...jinak malej váží 6,60kg 🙂 a takovej to byl drobeček 😀

sis: zimní zahradu by chtěl i tchán 😉

kacatko03
1. dub 2009

jo jinak včera jsem ještě nechala fusak...ale už nepřikrejvala dekou jen ten fusak...a na sluníčku jsem ho měla poodrytého..měl na sobě mikinu a šustákovou bundu...a taky už konečně nebyl spocenej....

masle
1. dub 2009

kačí - tak jo to se teda domluvíme na ZOO. 🙂 Tak to je Tobík šikulka, že nebrečel. Tal uvi jestli bude reakce.. 😉 Tyjo 6,60 taky dobrý 😕 . To už jste jak my 😅 Tak hlasivky jo? To je dobrý jak každej Dr říká něco jiného.. 😀 Já jdu dnes pro Veru po ooo.. ,ukecala mě tak si aspoň užije sluníčka a zahradu... Pak má tanečky. To bude hotová 😀

sis s tou pergolou jsi mi připomněla-tu má tchyně a vždy když tam sedíme a fotíme se tak jsme všichni oranžový 😀 😀 bo pergola je do oranžova a odráží se to na nás 😀 😀

kacatko03
1. dub 2009

masle: mě taky Fíla věčně přemlouvá...a pak když pro něj přijdu tak zase řve že tam chce zustat, bych ho zastřelila 😀 jinak koukala jsem na fotky...to je vaše zahrada?

masle
1. dub 2009

kačí - no to my Veru taky dělávala, ale teď většinou jde dom ráda.. 😀 jojo zahrada máme to ve svahu..

kacatko03
1. dub 2009

to je dobrý tam se musí v zimě dobře bobovat 😀

sisa32
1. dub 2009

Dagi, na dno kočárku jsem dala dečku, právě kvůli těm pásům, ale i kvůli tomu, aby jí to hřálo. Pak jednu přes ní a byla v pohodě. Dneska nevím, je to zatím zataženo.

Kačí, to je Tobík dobrej, jak to zvládnul, hlavně co proved dr. 😀

Masle, to musí být pěkný pomerančový fotky. 😀 😀 My jsme teda na fotkách úplně obyč. 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru