Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

grej
21. říj 2008

Ty jo Hanul - to jsou tlustice!! A to jsi teprve 13 dní po ET!! KOukni ke mě do alba, jak byly slabý 😉
Kolik jste zaváděli?

patricie77
21. říj 2008

Murásku, já jsem testovala 10. den od KET a to tam byla po strašně dlouhé době slaboulilililinká čárečka, téměř neviditelná a pak se to den ode dne trošinku zesilovalo. Opravdu silná byla až tak 20.den po KET. A pak mi lékař zjistil, že se chytla dvě embryjka a jedno odešlo.

slunickooo
21. říj 2008

NO já bych se snad u Hanulky přikláněla k těm dvojčátkům 🙂 🙂 - já měla taky pořádný tlustice a vlastně v ty dny co jsem testovala jsem taky ještě čekala dvě 🙂

sanuska
21. říj 2008

Hanulkoooooooooooooooooooooooooooooo tak to je krása!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂 🙂

Všechny zdravím, sem tam nakukuju....ale nepřispívám, nestíhám, jsem ráda, že stíhám Sanusáckou diskusi.....

Sluni už to máš taky za pár cooo ty brďo 😎

slunickooo
21. říj 2008

Sanus - zdááááár holka 😉 😉

jj máme to fakt za pár, už pomalu stříhám metr 😀 😀

a jak ty???? Kdy bude ketík??

sanuska
21. říj 2008

Sluni KETík by měl být v pátek jestli se embrouši dobře rozmrazej. I když s tím nebyl zatím minimální problém.... no už pak jen to uchycení... 🙄 😀

slunickooo
21. říj 2008

Sanu - tak to budu držet palečky 😉 😉 😉

sanuska
21. říj 2008

Sluni dík, ale už jsem poslala žádost na druhé IVF, tak na ten poslední KET ani nedoufám.... i když mě dr chlácholila.... ale já tomu stejně nevěřím..... 😝

hanulka3112
21. říj 2008

Jéé holky nestrašte 😅 ikdyž 2 jsou krásné, tak bych teda raději 1 nevím jak bych dvě zvládala, ale uvidíme jak to dopadne, nechávali jsme si zavést 2embryjka a v pátek jdu na UTZ 😉 🙂 už se nemůžu dočka.
Sanus, děkuji a na pátek budu držet všechny palce 😉 🙂

sanuska
21. říj 2008

Hele Hanul nerouhej se jo, hlavně že se to povedlo....!!! 😉

slunickooo
21. říj 2008

jéé tak v pátek Hanul na UTZ a Sanuska pro embryjka.... 😉 😉

hanulka3112
21. říj 2008

Já se nerouhám, jsem teď nejšťastnější člověk a moc se těším na pátek, jen si nedovedu představit jak by se do mě vlezly, když mám 52kg aj s botama 😅 😀 no a nakonec by se to nějak udělalo, máme dva dětské pokojíčky, které jsou zdvojené, jsou mezi sebou přezděné jen tak 1/3 a do budoucna, když by chtěly děti soukromí tak se to dá přezdít, ale v dětsví by bylo určitě lepší, když jsou děti spolu, já teda vyrůstala v 1pokoji se 2 bráchama 😀 a ty si v našem domě připadám jak na hradě 😀
Sanus, ani nevíš jak moc ti to přeju, protože vím, kolik už toho máš za sebou a teď je ten podzim fakt plodnej, tak tfuj tfuj tfuj ať je i pro tebe 😉 🙂

annie29
21. říj 2008

Hanulko moc gratuluju. Myslela jsem na tebe.. Mas je ale opravdu podezrele vyrazny ty // 😀

myky
21. říj 2008

Zdravím při úterku 🙂 ,
Dagi pitíčko na cukr bylo fajn a moc děkuju za radu vypít na EX. Opravdu jsem to do sebe kopla 😀. Super! Jen se mi trochu zvedl kufr, že jsem myslela, že to vrátim ☹ . Byla tam fronta na odběry, snad 20ti lidí a všichni na mě koukali 😕.
Koňko, Sluní 😀, taky děkuji za radu na test na cukr. Teď ještě výsledky. Snad budou, už v pátek u doktora. Ještě mi brali krev na protilátky. Mám Rh-. Holky máte ho taky? Někdo 😅
Hanulko, že by dvojčátka 😀 ?
Kačí máš moc šikovné chlapáky. Aspoň víš, že je na ně spolehnutí a nemusíš se stresovat, co se doma děje.
Sanusko hodně štěstí!
Rendy, holky mají fakt pravdu. Ono stačí i jedno šikovné vajíčko 😉 . Pozitivně myslet, znamená přesvědčit sama sebe, že je to prostě tutovka a nic jiného nepřipouštěj. Držim ti palce.

myky
21. říj 2008

Dagi hezky si užíj focení 🙂 a těším se, že se pochlubíš. Toto focení tě určitě bude bavit 😉 .

oskarka
21. říj 2008

Ahoj holky, jak se tu máte?
Konečně jsem se dostala k počítači. Po dnešní kontrole nic nového, stále se mimi neklube na svět, další kontrola v poradně v pátek, tak uvidíme, jestli se dočkáme poradny nebo porodního sálu. Prý nechávají přenášet pokud je vše v pořádku deset dní od termínu porodu, tak to by bylo do této neděle, snad to vydržím.

jmisa
21. říj 2008

Oskarko, ty jsi ještě 2v1? 😀

masle
21. říj 2008

Ahoj Oski - tak pořád beze změn? Ten tvůj prcek má teda výdrž 🙂 A máš aspoň poslíčky nebo tak něco?
Kači tak super! Tak snad mě nepředběhneš. 😉
Já byla s dárkama celkem úspěšná, ale těch peněz 😕 😖 No půjdu si dát 20 a pak pro malou do školky.

oskarka
21. říj 2008

Jmiso, ahoooooj. Jj, stále ještě s mimi v bříšku. A jak se máš Ty?
Masle, sem tam cítím tvrdnutí bříška, menstruační bolesti, ale nic z toho nevede k nějakým pravidelným kontrakcím a k tomu, že už by se mohlo něco rozjet. Tak uvidíme.

sanuska
21. říj 2008

Holky díkes za pěsti. Je to teď poslední KETík. Pak hned další stimulace. Na nic nechci čekat... Ale spíš už se přikláním k tomu pícháníčku. Na poslední KET už nevěřím....no ale třeba to tím zakřiknu... 😉

Oski páááánečku, tak to bude krasavice 😀 Nebo krasavec? Já taky tipuju holčenkuuu 😉

milena26
21. říj 2008

ahojky holky zdravííím 🙂

hanulko týýýjo ty máš tlustice to moooc gratuluju a v pátek po UTZ se budem těšit na zprávičky 🙂

bigrendy
21. říj 2008

holky dějujuá za podporu . to jsem potřebovala slyšet. ještě,že vás mám. hned je mě lépe 😀

dagina
21. říj 2008

Ahojky, Oskarko, jsi to ty, nebo tvůj duch 😎 ?????? To snad ani není možný, že se ještě nic neděje 😅 , už začínám věřit tomu, že budeš mít kluka..., ty mají na všechno času dost 😉 . Takže nejdéle do neděle 😕 ????
Holky, dneska v té porodnici to na mě nějak dolehlo 🙄 , začínám si asi už opravdu připouštět, že budu také rodit, uffffffff, docela mazec..., když jsem viděla tu porodnickou postel, udělalo se mi šoufl 😖 ..., to snad nemůžu zvládnout 😔 ... . Jinak porodku máme krásnou, nově předělanou....

Hanulko, takže v pátek UTZ 😉 ..., to bude krása, viď 🙂 . Moc držím pěstičky - všechny 4 co nyní mám 😵 .

slunickooo
21. říj 2008

tak jsem konečně doma - uf... z těch nákupů mě teda festově bolí břicho ☹ ☹ ☹

Dagčo - tak jak dopadlo foceníčko?

Já se přiklání že bude mít Oskarka holčičku - se ještě krášlí 😀

Jinak Dagi - já jak byla včera na tom monitoru - v porodnici u porod. sálů to mají - tak to na mě taky dolehlo a docela jsem v tu chvíli měla takový "hnusný" pocit - jako že až tam budu v den D - že mi fakt asi do smíchu nebude

jmisa
21. říj 2008

Oskarko, teď se mám dobře. Dneska jsem byla na KETu, rozmrazila se nám obě embryjka a krásně se dělila, takže mám v peřině morulky, neschopenku a krásně jsem si užila sluníčkovou prochajdu s psicí, klika, že jsem nemusela v tak pěkný den být v práci.

oskarka
21. říj 2008

Tak jmisko, držím všechny palce (a že jich teď ještě mám hodně🙂 ) a doufám, že se s Tebou za pár dní budu těšit z radostné zprávičky.

Sluniii, tak Ty říkáš holčička, jo? No, uvidíme - a doufám, že už brzy!!!

murasek
autor
21. říj 2008

Misko - tak ted uz jen poradnou porci stesti!!!!

sisa32
21. říj 2008

Ahoj,
Hanulko a Grej, gratuluju moc. 🙂 🙂 🙂

Jmiso a Sanusko, držím palce na Ketík.

Bigrendy, neboj, když budou jen 4, tak to budou aspoň pořádný siláci.

Oskarko, já už se nemůžu dočkat, pořád ještě věřím na chlapečka. 🙂 Já syna přenášela 11 dní. 😉

dagina
22. říj 2008

Dobré ráno, kdepak jste všichni, ochrapy jedny 😵 .
Jmisa, takže jsi po KETu....., takže opět moc držím pěstičky 😉 !!!!!
Mury, jak je?? Vím o tom tvém testováním...., ufff, moc bych ti přála, aby to vyšlo!!!!!!!!!
Holky, focení bylo hotovo asi za 15 minut 😅 , tak jsem na to zvědavá, žádný zázraky od toho nečekám...

slunickooo
22. říj 2008

kuk kočandy,

tak včera jsem nemohla ráno vylízt z pelechu a dneska jsem už od 6,50 hod co vstává mladá do školy neusnula, tak jsem se v 8,30 vyvalila 😀 😀 a pro dnešek si naplánovala - žehlení, upéct placku (no mlsná mě sakra honí 😀 😀 ) a zabalit vánoční dárky co už mám 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru