Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

kacatko03
23. kvě 2009

masle: nene my máme jinou kostku tak je pro větší děti když bude sedět...je to vkládací kostka s textil. kostkama 😉 ...kočárek dorazí nějak koncem přístího týdne možná se těšííím. manža totiž nechápe že semschopná sníst 4 masa, 3 koláče atd za jedno grilování...kam se mi to vejde 😀 😀 navíc mě vidí jen jíst gdyž se griluje 😀

myky
23. kvě 2009

Sluní, tak škoda, že to holkám nevyšlo.
Kačí, by mě zajímalo, kam to dáváš 😀 ?

kacatko03
23. kvě 2009

myky: já mám rychlé spalování...a jak to tak porzuju u Tobíka tak on taky, on se nají a hned vykadí 😀 😀

sluni: nevadí...budou další soutěže 😉

myky
23. kvě 2009

Kačí tiše závidím 😀 😉 .
já mám sklony k tloustnutí 😅

slunickooo
23. kvě 2009

Kači - a kolikrát denně Tobča kadí??? 😀 😀 Naše ted většinou ráno a jednou ještě pak přes den, já ted po každým jídle 😀 😀 😀

tak prej vyhráli ty co ani pomalu a netancovali - spíš hráli divadlo 😠 😠 😠

masle
23. kvě 2009

myky to já taky - ale manža má rád když je trošku za co chytit...tak to mám celkem dobrý 😀 😀 Ale vždycky jsem byla hubeňourek, bo jsem dělala 10 let tanec, tak chci bejt zase taková.. 🙂 😉

kačí - no to já bych to taky snědla ale ty následky.. 😀 To má Ivan - rychlé spalování...se máte 🙂 😉 Ahy tak vy máte tu druhou kostku 🙂 Já právě tyto vkládací mám dost po Veru.. jo Tobík je dobrej na houpajdě 😀

sluní to nevadí, stejně jsou dobrý! 😵 😵

kacatko03
23. kvě 2009

sluni: kadí ráno, pak po obědě, odpoledne a někdy ještě k večeru 😀 navím on ted má kozí bobky, nám jdou z plenky naproti 😀 tak to jen vyklepnu a plenka je čistá 😀 😀 😀

masle: já mám taky vkládací kostky po F ale josu bud dřevěne nebo plastové, tyhle jsou textil. měkké tak je muže žužlat a mačkat 😀, s houpajdou: akce rychlá bála sem se aby nesjel 😀

jo jinak se přetáčíme na břicho...a začal to dělat i v noci v postýlce takže nás probudí strašnej řev bo nemuže vyndat ruku 😀 😠 😀

masle
23. kvě 2009

kačí - no taky bych se bála.. 😀 ty jova..vy se přetáčíte na břicho jooo? tak to R. neee 😅 lenoch jeden. Jsem dneska říkala že se asi možná posadí jako první než přetáčení.. 😅 když je v polosedu, tak se posadí normálně do sedu, ale z lehu ještě nee. 😵

tak to R. kadí většinou jen ráno.. a někdy ještě odpoledne..

ty jo normálně Ivan dostal od Dr nějaké prášky na alergii a jak si ho vezme tak je tuhej... 😅 😀

myky
23. kvě 2009

Kačí, Masle máte šikulky doma 😀 . Jsem zvědavá na Mikeše, kdy hodlá předvádět nějaké podobné kousky. Nás budí, že je námáčklej na šprušle v postýlce. Se pořád odráží nožkama, až se tam úplně natlakuje do rohů a pak bručí 😀 . Když ho nedám do spacího pytle, tak je to coby dup 😠! Je srandovní ho pozorovat, jak přitáhne nohy skoro až k hrudníku a práskne s nima spátky na podložku a tak odskočí. Strašně se mu to líbí. Dělá to i v noci. To jsou řachy kolikrát.
Jako manža je na diskošce. CHci takýýýýýý 😅. A nemůžu usnout 😠. Ráno řídim na chatu, tak jsem na sebe zvědavá 😵.
A dneska jsem tu zaručeně prga 😉 😀.

sisa32
24. kvě 2009

Ahoj holky, tak dnes zase horší, nevím proč, ani s ní nechodím ven. A na mě to leze taky. 😝 Manžel má angínu 😒 už zase, ten jí má snad čtyřikrát do roka. 😝

Včera našla máma babičku na zemi vedle postele totál po****** ☹ Měla nějakou mini mrtvičku způsobenou pobytem na sluníčku. Jí t prostě nikdo nevysvětlí, že v 84-ch letech se tam nesmí vyhřívat. navíc nepije, takže máme každej rok v květnu kolaps a nemocnici. Vloni pro ní jela záchranka k nám na oslavu Jindříškových narozenin, tak jí asi letos nepozvu a jen dostane dort. Malej je zu toho ještě teď špatnej.
A aby toho nebylo málo, tak ségra v pátek ve škole najednou oslepla na jedno oko a na druhý skoro taky. Takže nervy a lítání po doktorech a neví se co jí je, jen že má poškozenou sítnici. 😲

No, už přestanu.

Sluní, to neva, že nevyhráli, aspoň zase něco natrénovali a příště už to bude zase první místo.

KAčí, pěkný fotky. ATo já taky takhle s pro minutím žeru 😀 , ale s tím spalováním už je to horší, 😝

Masle, takle kostka je Adélčina nej ze všech, co máme od Lamaze. Co má Ivan za léky ? To je dobrý, když bude zlobit, žekneš mu ať si vezme prášek a bude klid. To bych nejradši někdy udělala manžovi. 😀

Myky, takhle skáče Miky v posteli jo ?To kdyby viděla ta tvoje rehábka, to by čuměla, jak je pohyblivej. 😀

dagina
24. kvě 2009

Brééé ránko, tady se kecá jak o život, to je hrůza. 🙂

Krásné nové fotečky máte.
Kacatko, kočárek budeš mít i stejnou barevnou kombinaci jak máš v albu??? Moc hezký. A co víla od Lamaze?? Líbí se Tobíkovi???
Jééé, už máte v plíně kozí bobky????

Myky, já jsem ze začátku s bodyčkama přes hlavu také hrozně bojovala, malá řvala jak tur, dlouho jsem ji dávala jen kabátky/košilky na zapínání, ale teď už to je s body v pohodě 😵 .
Hele, co dělá tvůj manža na diskošce??? Nebo to mám vytežené z kontextu 😅 ????

Jéé, Sis je tady 🙂 , ale má spíš smutné správy ☹. Hm, takhle padá občas manžův děda 😖 , také díky mrtvičce, ale on už je pár let v DD.
Tyjo, to je nářez s tou segrou ☹ , a to opravdu z ničeho nic???? To jsou věci ☹ .

Tchyně mě zase včera dostala. Manža ji řekl, že nebyli schopni za 3 týdny ani jednou přijet, ona na to, že je chodí do práce a je strašně utahaná (sedí v kanceláři)..., a má spoustu práce na zahradě a doma....takže no comment 😠, já si doma válím šunky a jsem čilá jak rybička 😝.

sisa32
24. kvě 2009

Ahoj holky,to je krásně a my čumíme doma. malá mi dneska skoro nechce jíst, jak nemůže u toho dýchat. ☹

Dagi, babička už bydlí u našich, sama by to nezvládla a do DD jí dát nechceme.

Se segrou je divný, taky mě napadlo, jestli nezkusila nějaký drogy, má takový kasmarády, o kterých se to ví, že berou. Ona je chytrá, ale člověk nikdy neví.

Co já bych za to dala, kdyby se tu tchýně ukázala jednou za tři týdny. Je tu pomalu každej druhej den, někdy fakt každej. 😠 Teď byla týden na Slovači, tak byl klid, no a před chvílí volala, že se staví. 😝 Jo, ale zase když potřebuju vozit, tak to vozí, na rozdíl od mojí mámy, kterrý si už radši ani neříkám. 😒

kacatko03
24. kvě 2009

hoj hoj, jak je při neděli?

my dnes byli s tátou na fotbale a pak zajeli do teska do Letňan, tak mám tobík nové modely 😀

masle: on byl v pozadí houpačky Tom kdyby něco 😉 sama bych si to taky nelajla 😀 , ty prášky na alergii jsou maso, já sm jeden čas brala Zirtec a to sem byla taky spací.

Dagi: vílu asi miluje 😀 , ano ta barva bude jako na fotce tak jsem zvědavá na zkutečnost.

zdravím sis a sluniii

masle
24. kvě 2009

čauky 🙂

tak my dnes byli na druhé oslavě..tentokrát u švagrovců..a už toho máme plné zuby 😝 😅

kačí tak to bude Tóba fešák co.. 😵 Ivan bere nějakej Flavion a je to síla.. 😕 😅

jinak všechny zdrvím..juknu později..Ráďa mi celý odpo nespal.Na oslavě byl děsnej mumraj..tak ho jdu dát spát chudáka...by mohl spát aspon do rána.. 😅

Kačí - ještě se Tóba tak v noci budí?

kacatko03
24. kvě 2009

masle: no musím zaklepat ale už je to zase lepší...už jí jen jednou za noc a to okolo 1-2 a pak až okolo 6-7. tak to snad tak zustane 😅

masle
24. kvě 2009

kačí tak to Ráďa taky jednou tak kolem 4- 5h a pak spí do těch 7hod. 🙂 Jinak po zubech ani náznak..

jo oprava ne Flavion ale Flonidan 😅

kacatko03
24. kvě 2009

masle: hele a chce ti Ráďa ve vedrech mléko? 😕 Toba si dá ráno a pak mi přes den vypije tam max 90ml víc nechce, přesnídávky sní 2 😀 , tak do něj hustím aspon vodu. 😕 jdu juknout na fotky 😉

kacatko03
24. kvě 2009

masle ty jo to je dětí jako smětí...hele není tato paní máma ivana? http://kaslice.rajce.idnes.cz/Oslavy_23._a_24._...

myky
24. kvě 2009

Ahoj, tak my zas byli na chajdě a vedro až, až.
Mikeš taky moc nepapal.
Sis teda se ségrou je to děs. Tak hlavně, aby se to spravilo. Babi je mi líto. Já před otěhu dělala se starými lidmi a je fakt, že vysvětlit jim někdy, jak je důležitý pitný režim atd..... byl nadlidský výkon.
Dagi, manža měl sraz se základkou a rozjeli to řádně 😀. Byli na diskošce, bo ze všech hospod už je vyhnali 😀. Ale já tanec miluju, tak jsem tiše záviděla 😉.
Kačí kočík super.
Jo rehábka by mi určo vymyslela další diagnózu pro Mikše 😉 😀.

masle
24. kvě 2009

kačí - no je to jeho matka 🙂 Jsou si podobný?
jinak s tím mlékem taky nic moc a vůbec s jídlem..nesní ani celou přesnídávku...Právě dneska na té oslavě mi vůbec nemohl zabrat tak jsem zkoušela mléko pak jablíčko a od každýho si ddal trochu a nic..ale teď spí jak zařezanej... 😀

kacatko03
24. kvě 2009

masle: jj právě že jsou si podobní.... 😉 u nás prostě to teplé mléko nechce ve vedru. jinak dlabe. jo a začal ted když chce už spát a jsme na cestáchnebo na návštěvě tak se začně propínat, zaklanět a vydávat zvuky..řve jak lev 😀 jakoby vžekle, né pláč 😀

masle
24. kvě 2009

jéé ahoj myky- jsme psaly současně 😀 No srazy to je něco. Ivan měl jednou s průmkou a já mu slíbila že pro něj přijedu 😅 akorát že zavolal někdy ve 2h a ještě jsem vezla jeho spolužačku asi 50km za prahu bo neměla odvoz a to jsem jela s Veru bo jsem neměla hlídání. No to už nikdy neudělám.. 😠

masle
24. kvě 2009

kačí - Ráďa taky vydáva zvuky pazvuky ale většinou se u toho směje.. 😀 asi se rád poslouchá 😀

kacatko03
24. kvě 2009

masle to T taky, ale´když nám chce dát najevo nesouhlas nebo že se mu něco nelíbí tak se začal vztekat a propínat sem, dokonce i když sem ho dávala dio kočárku tak se vzpružil a nechtěl povolit 😀

myky
24. kvě 2009

Masle, tak to je mazec. Já mu jen kladla na srdce, ať se vrátí domů, že je otec od rodiny 😀 😉.
Zvuky děláme taky. Začíná se i hlasitě smát. To je čupr 😵 .
Kačí Mikulášek dneska předvedl křik jak blázen. Dostal novou hračku a je to natahovací čmelák. Držel ho za nohu, ale neudržel a s chrastěním se mu to stáhlo k rukojeti autosedačky. Ty jo, to bylo něco. Ho to přímo rozzuřilo 😀.

dagina
25. kvě 2009

Ahojky, teď jsem tady nějak často 😅 .

Sis, tchyni také dvakrát tehdy nechtěla dát dědu do domova, ale jaksi nebyla jiná možnost, v té době švagrovka ještě studovala, a nemohla si dovolit být s dědou doma za pár korun. Navíc dědovi se tam opravdu moc líbí, hlavně sestřičky 😀 , fakt je moc spokojený. Kolik je tvé sestře????? Pořád je na tom stejně??????

Holky, já vám ty tchyně tak závidím..., když vidím Masle tchyni jak se má ke kočárku atd...., moje tchyně by ji malou nejraději píchla za barák a děj se vůle boží. Ani u nich se ji nechce jít s malou na prochajdu 😠 . Pak to zakončí tím, že jsme přecitlivělí rodiče...

Myky, jakpak dorazil manža se mejdanu 😀 ??? Neměl otisky rtěnky 😎 ?!
Hele, tuhle jsem koukala na ty botičky pro Mikeše v tescu 😉, už jsem se tě chtěla ptát, kde jsi na ně narazila 🙂. Měli je i v béžové, ale každou jinak ušitou 😒, a modré jsem pro Lucinku nechtěla. Ale vybrala jsem pak jiné, růžové 😵.

Sluníčko se vyvaluje určitě u bazénu 🙂, dnes má být vedroooo 😝.

Tak se mějte dámy 😉. Pa

sisa32
25. kvě 2009

Ahoj holky, tak za chvilku razíme k dr. Nevím proč, ale Adélka to má pořád horší a já už to mám taky. 😒

Dagi, já chápu, když dá někdo někoho do DD, to neodsuzuju, právě naopak, jsou lidi, který jsou tam spokojený, ale babi je trošku paranoidní a pěkně by tam vyváděla. Navíc máma má práci, že nemá pevnou pracovní dobu, takže se může starat.

Ségra lepší, ale ne úplně.

masle
25. kvě 2009

čauky 🙂

tak to máme krásně co 😵 😵

my taky dneska razíme směr Dr. na Hexu tak si ho nechám převážit. To jsem zvědavá kolik bude mít.. 😅

dagi - to tchyňka ráda hlídá a vozí..já mám obě babí super hlídačky...jsou rádi, že si dětičky můžou užít.. 🙂 😉

jinak ta ZOO teda zítra platí?? Já s tím počítám...jen teda pokud Ráďa nebude mít nějakou blbou reakci po očko..ale neměl by.. 🙂

masle
25. kvě 2009

kačí - jééé to jsou krásný letní modely 😵 odkud to je z HM?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru