Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
31. kvě 2009

Ahoj,
Masle koukám, že tě něco skolilo. Tak se brzy uzdrav.
Kačí co kluci? Už dobrý? Jsem zvědavá, jak ti půjde dortík.
Dagi já bych neposazovala. Si sedne Lůca určo brzy sama. Mě ta naše rehábka sprdla i když jsem ho jen držela pod prdkou a neseděl mi na ní. A co ten ekzém, lepší se Lucince?
Sis já chci taky rady do IP 😅 . Ten marcipán miluju a tvůj dort mi nedá spát. Snad budu muset někam vyrazit na dort 😀 .
Sluníčko flááámuje 😀 .
Já pořád přebaluju, vařim rýžový a mrkvový odvar, rýžovou nemléčnou kaši mi nechtěl, tak dnes to zkusím zase. Jsem trochu vyplašená, bo se to má dávat, až od ukončeného 4 měsíce 😨 . Zítra hned ráno vyrazim k Dr a uvidíme. Už týden srandí, tak mi příjde divný, že měl čistý výtěr?! V lékárně už jsem nechala peněz až to bolí. Pořád kupuju smectu a různé jiné zastavováky..... Před jídlem je to u nás boj do něj všechno dostat!
A copak asi Hanulka? Ani nenapsala, že? Už to má za pár, holka šikovná 😵 .

sisa32
31. kvě 2009

holky, taky vás štve ten pomalej kůň ? Už mi ty reklamy lezou krkem, hlavně na tu Leontýnu jsem alergická. 😠

Zdravím Myky, zaplácla jsem ti IP. 😀 😀 😀

dagina
31. kvě 2009

Ahojky, Myky, jak myslíš pod prdelkou??? Myslíš jako v klubíčku, ale více vzpřímeně??? Vždycky rostu, jak drží tchánovci malou 😠 , jsem na to hrozně háklivá, tuhle si ji tchán posadil na klín a začal drncat nohou, jako že jede na koníčku, tak to opravdu no comment..., a to mají vždycky takové perly, musím být pořád ve střehu a to mě sejří 😠 .
Hele Myky, budu se ptát jak jouda, ale když zvedají Lůcu z lehu, chytějí jí v podpaží jako kočku, zbytek těla volně vysí...., páteř se prohýbá, to je asi špatně,viď. Já si vždycky zadeček přidržím, aby ji "neplandal".
Jinak já v žádném případě neposazuju..., právě že by Lůca s oporou možná také seděla, ale bojím se to vyzkoušet, takže moc díky za info, uvidíme co bude umět dřív 😵 .

Sis, prosím tě, už jednou jsi mi to psala do IP, ale asi to nenajdu, jak že mám vyprat ty háčkované věci??? Můžu ždímat v pračce????

sisa32
31. kvě 2009

Dagi, per to jen v ruce, lehce vymačkej a nech uschnout na ručníku, třeba na topení. Je to 100 % bavlna, tak aby se to nezničilo. Napiš mi, jestli chceš teda ten šáteček, nebo ti mám zítra poslat jen ty kytičky.

slunickooo
31. kvě 2009

AHooooj, tak my teda malí koníka děláme , zvedáme ji taky že ji vezmem pod paží, nosíme taky že ji držíme pod prdelkou.... prostě asi všechno špatně... 😲 😲 😲 a vlastně už sedí taky dost dlouho.... tak nevím teda...

jinak Dagi - cože to máš za robu na svatb u??? Šaty?? Nebo nějaký kostýmek??? už se moc těším na f otečky.

dneska jsem malý zkusila dát Bebu před spaním a vyváděla jak tur... takže celá Niki.... jsem si myslela aspon někdy třeba kdyb y večer hlídala mamča a malá se vzbudila že by ji dála práve tu Bebu... a nic... takže jsme zvědav á jak to kojení jednou odb ouráme 😀 😀

dagina
31. kvě 2009

No jo, když nám nejde v létě pustit topení, právě že to nemá kde uschnout 😒 , když to vyždímu v pračce, bude to velký problém???
Jj, tak tedy ten šáteček, růžovo- bílý 😉

hanulka3112
31. kvě 2009

Ahojky holky zdravím po víkendu doma, bylo fajn, ale rychle to uteklo ☹ už jsem zase v nemocnici byla jsem na KTG a 2krát mi ztvrdlo bříško a toko vyskočiloo až k 60 😕 tak se setřička divila, pak mi na pokoji napíchli novou kapačku a po 10min přišla sestřička a že ji DR říkal, že mi ji už neměla dávat, že se tomu divila, že ani nepočká do vizity a najednou mi je už nemají dávat, tak sestřička říkala, že mi tu flexu nechá do rána, kdyby pan primář řekl něco jiného, tak nevím co na mě šijou přitom, tak týden zpátky mi dali ještě vyšší glukózu.No říkali mi že když vydržím do 37tt, že budou spokojeni a já jsem dnes 36+2 tak jsem napnutá na zítřejší vizitu co mi řeknou, no ráda bych to měla už za sebou 😉 🙂

sisa32
31. kvě 2009

Tak to usuš na šňůře, ale v pračce opravdu néééé.
Chceš ho celej bílej a jen olemovat růžově ? Nebo bílej s růžovou kytičkou ? Napiš si.

dagina
31. kvě 2009

Jj, olemovat ružově, a na to růžová kytička??? Ty tomu rozumíš víc 🙂 .

hacek
31. kvě 2009

Tak jooooo, jdu na to. 😀 😉

masle
1. čer 2009

čauky 🙂

kačí tak co na kontrole kluci? Lepší se to? 🙂 Teeda to jsi dobra když si troufneš na takovej krásnej dort 😕 😕 😵 Tak to se těším na fotečky.. 😉 🙂

vidím že Lucinka bude jako princeznička 😵 😵 To jsem zvědavá..

jinak my taky to samé jako u sluníčka.. 😕 Ráďu když si dám na klín do pololehu, tak se mi stejně zvedá do sedu..až se chytá za nohy..pololeh se mu vůbec nelíbí.. koníka taky nědy.. 😕 Ale jinakho ještě nedávám sedět, jako v kočáru nebo tak..

myky tak co na kontrole?

já jsem furt chcíplá, ale aspoń už nemám horečky..ale bolí mě v krku tak raději zítra zajdu k Dr... 😒

sisa32
1. čer 2009

Ahoj holky,

Masle, tak se hezky uzdravuj. Chce to se potit tělo na tělo. 😀
KAči, taky doufám, že už je klukům líp.

Holky, ve čtvrtek dobere malá ten penicilin, myslíte, že s ní můžu jít ten den na plavání, když už teď nemá rýmu ?

Dagi, šáteček je v albu, přišila jsem tam jen jednu kytičku a další dvě jsem ti přidala volně, jestli budeš chtít, můžeš si je dát kam se ti budou nejvíc líbit. 🙂

sisa32
1. čer 2009

A holky, málem bych zapoměla, přeju všem vašim dětičkám vše nejlepší ke dni dětí. 🙂 🙂 🙂

masle
1. čer 2009

sis s tím pocením si vystačím sama.. 😀

jinak Veru slaví den dětí horečkou... ☹ volali ze školky, tak jí Ivan přivazl a má horečku. Takže bezva.. 😒

myky
1. čer 2009

Všechno nejlepší prckům 🙂 .
Masle tak to je blbé, že Veru taky lehla. To se nějak rozjíždíme všechny tady, že?
Co Tobík s Fílou?
Sis já bych to plavčo ještě nedala. Přece jenom po ATB se vždy ještě týden dodržuje klid. Ale třeba ti Dr. řekne, že v poho.
Ráno mi Dr. řekla, že Mikulášek nemá žádné bakterie ve výtěru a ani ty co tam mají být. Takže ten průjem je asi v celku normoš 😠 . To nevim, jak jsme to zase dokázali! Udělala další výtěr a máme stále mrkev a rýži. Cvičit prý můžem a nevim, jak to budeme kdyžtak řešit. Napřed nekadí skoro vůbec a najednou 10x za den 😠 ! Budu jí volat ve čtvrtek na výsledky. A aby toho nebylo málo, tak mě dnes šíleně třeští hlava a pobolívá v krku. Chtěla jsem si lehnout, ale Mikeš protestoval a teď usnul a já se bojim tam lézt, že ho vzbudim. Chvílema se mele. Myslela jsem, že půjdeme ven, ale teď ho nechám. Navíc mám borčus a odpo příjde švagrová a pak jeme na fotbálek ukázat mrňouse kám ošům od manži. Tam s ním skočim na chvilku a pomažu dom do pelechu.

kacatko03
1. čer 2009

ahoj holky,

masle: no neeee, takže taky horečka ? a bolí jí něco? jeje aby nebyla angína ☹ tak držím palečky at se z toho vychrupe, a tobě je jak? ty jo se ty nemoce někdak rozrůstaj ☹

u nás dnešní ko ok, Tobík se zlepšil poslech má lepší, v noci dobře chrní (teda jako že ho kašel nebudí) a ráno se musí vykašlat jak je zahleněj. F inhaloval v nem. a horečky slezli na 37, kdyby vylezli tak mám hned nasadit Augmentin (nebo jak se to píše) no a ve středu kontrola.

zdravím sis, dagi, Hanulko vydrž, myky.

jinak malému moc chutnají jahody 😀

kacatko03
1. čer 2009

jo a k tomu sezení...malej se posazuje sam. ležet už nechce vubec, jakmile se čehokoliv chytí tak přitahuje hlavu a hrudnik...končíto pádama. to se děje poslední 3 dny. a když ho krmim tak se mě chyti a táhne do kud nesedí, a když se posadí tak jde do předklonu a tahá si fusekle. ale taky vím že by se to nemělo ale co naděláme že? ty děti si holt na to přicházejí sami, a nečekají na kapitolu v knížce.

myky
1. čer 2009

Kačí, s tím sezením jsi to napsala trefně 😉 .
Já to spíš beru tak, že některé maminy prostě dítě vezmou a posadí ho do polštářů a nechají ho hačat 😒 . To pak nic neřeší a spíš škodí. Oni si tim přitahováním trénují svalíky a to je dobře. Taky prý je to známka vývoje jemné motoriky. Jen bych ho prostě neposazovala,nepřitahovala do sedu sama, protože dle tabulek je ve věku, kdy by měl sedět. Když to dělá sám, tak ho přece nebudu nutit se nehýbat, že?
Vždycky si vspomenu, jak psala myslím Sisa o té sousedce, co dítě dává na nočník a jí rajskou ve 4 měsících 😠 .

sisa32
1. čer 2009

Ahoj všem marůdkům.

myky, jj, to jsem psala já. 😀

masle
1. čer 2009

nooo trochu se to tady rozmarodilo.. ☹

kačí - tak to je fajn že jsou kluci lepší.. 🙂 A ten Augmentin je na teplotu ? No Veru přišla dala jsem jí paralen a hrozně jí bolela hlava..koukala jsem jí do krku a přijde mi že tam má čepy.. 😒 Tak se bojím aby neměla tu spálovku.. ☹
Už se těším až bude chodit do školy. Tam je to s těma nemocema snad lepší už...co sisa ty máš už zkušenosti.. 😉 Je to tak??

myky ta super že je výtěr ok..tak snad ten průjem dá brzo pokoj.. 😠

jo a zdravím hanul - vidím podle toho co píšeš že už se to asi blíží tak moooc držím palečky! 🙂 😵

kacatko03
1. čer 2009

masle: ty jo tak to snad ne...avyrazíš s ním hned k dr? 😕 ten Augmen. jsou ATB.

sis: no jo ta sousedka, to je teda machr.... 😖

masle
1. čer 2009

kačí - volala jsem Dr. a máme přijít zítra dopo..Tak jsem zvědavá. Ale ten krk jí prej nebolí tak nevim 😕

kacatko03
1. čer 2009

masle: tak ona se ta ang. většinou projevuje až tak 3 den myslím. ale snad to nebude, držím place

dagina
1. čer 2009

Ahojky, jen na skok, manža koupe malou, a už mě sprdl, že jsem mu nenachystala věci 😝 . Děs. Dneska máme trochu zpoždění.

Hanulko, ty jsi zázrak přírody, to budou prcci jak ze žurnálu, pěkně se u tebe fintí 🙂 .

Sis, šáteček je krásný .., už jsem vyprala ten komplet, to bude Lucinka kočka 🙂.

Sluni, však Žanet je přeci starší..., ale já jsem na Lucinku moc opatrná..., možná někdy až moc..., ale zase posazovat na nočník ji nebudu a rajskou jí také nedám 😀 . A také jsem "přeštudovaná" z knihy Něžná náruč rodiců 😀

Holky, je pravda, že druhé děti jsou šikovnější, nebo to je zase nějaký blaf??? Skoro všechny už máte druhé prcky, takže to můžete posoudit 😉 .

Masle, ještě marodíte???? 😒 A u Kacatka také 😖 ???
My se zatím krásně držíme, ale za to ten ekzem se nás jen tak nepustí 😠 .

Dnes jsem byla na té gyndě, ale už musím mazat, zítra o tom písnu víc 😉 , ale zprávy nic moc.

Pěkný večer všem 🙂 .

kacatko03
1. čer 2009

Ahoj Dagi, už sem myslela ža tu dnes nikdo nebude, kluci už spí, zatím neslyším kašel, Tom na tenise a tady nikdo, v TV nic to je hnus pondělí.

dagi...jj marodů se tu ted nejak moc rozrůstá, snad už další nepřibudou. Těším se na vyfešákovanou Lucinku oblečku od Ss 😉 jinak já zatám nevidím tu šikovnost...spíš je to tím že už to znáš tak ti to pak přijde už jako samozřejmost že to to dítko umí atd.

masle
1. čer 2009

tak u nás se ještě nespí.. 😒 Ráďa teda konečně zabral, zloběj ho ty zuby ☹ a Veru tý není dobře tak ještě nespí. No jsem zvědavá zítra u Dr. Ta spálovka je prej dost nakažlivá, tak má strach aby to nechyt i malej ☹

ahojy Dagi - no on ten ekzem dá asi taky zabrat.. ☹ To musí bejt taky starost 😒

no jo já taky musí na gyndu 😕jsem na to zapomněla.. 😅

jo a stou šikovností mi to přijde tak nastejno..možná i naopak. Veru se už v tomle věku přetáčela a Ráďa je trošku lenoch.. 😅

hanulka3112
1. čer 2009

Dagi jj už aby to ale bylo už se fakt těším domů a to čekání a nervozita z porodu mě fakt ubíjí 😅 tento týden by si mě měli vzít ještěnna utz tak jsem zvědavá kolik přibrali 😉 🙂

sisa32
1. čer 2009

Ahoj holky,

Dagi, balík k tobě míří. 🙂

jinak u nás už dobrý, malá je už zdravá a mám pocit, že dnes na den dětí se jí prořízl zub, tak budu kontrolovat.
Dnes jsem byla v Rakovníku v Tescu, otevírali v sobotu po 5-ti letech 😝 😒 a mám plavky za 366 kč. Jsou to tankiny a mám v nich i prsa 😀 bohužel mi leze špek, ale venku to stáhnu a pod vodou to neni vidět. 😀 A Adélce jsem pořídila 3pack overálků za 175 kč a jsou pěkný a měli i pro kluky.

Dnes tu byli gratulanti, včera to nestihli a i já jsem dostala opožděnej dáreček - bílou orchii 🙂
už nevím, co psát. Jo, koupila jsem si čaj, spalovač tuků, ale pěkně smrdí, je to pu-erh. 😝

myky
1. čer 2009

ahoj,
Hanulko to ti věřim, že se těšíš domu 😉 . Neboj prcci se dopečou a pak šup, šup a bude z tebe dvojmamina 😀 .
Masle no ten výtěr dělala znova, bo ten bez nálezu byl z minulého týdne. Ale blbý je, že tam nebylo vůbec nic. Ani ty bakterie, které tam mají být. Tak proto ty naše zácpy a pak průjem. Musí se to nějak srovnat a vytvořit ta přirozená mikroflóra. Budu ráda, když tam zas nic nebude, ale pak nevim, jak se to dává do kupy. Dneska se kroutil chudáček. Bolelo ho asi hodně to bříško. Celý den skoro nespal.Veru se doufám ta angína vyhne.
Dnes jsem ho ještě nechala a od zítra začíname zase cvičit.
Jo a uzel od Lamaze měl obr úspěch. 😀 Mám radost.

myky
1. čer 2009

Jo a kačí, super pas 😀 .
Dagi jdu ti juknout do alba, zda jsi dala foto toho nového ohozu 😀 .

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru