Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
2. črc 2009

Sis ---- tak super tc h ýně,, jsem se fakt pobavila jak jsi psala.... 😀

a Jinda - no jo chlap,... a my nic asi nemáme.... my máme jen nějaký starý "stradivárky" někde na půdě po děd ovi teda mým pradědovi a klarinet.. niki o tom povídala na hude bce a prý to má přinést ukázat.. .tak třeba b udou mít hodnotu a b udem bohatý 😀
😀
a žanet je fakt docela šikula ... kočka jedna naše.. .však vaše Adel taky 🙂

jo a SLIZ máme taky 😀 😀

slunickooo
2. črc 2009

druhej?:: já myslela že už máte zubů plnou hubu 😀 😀 😀

sisa32
2. črc 2009

Sluni, máme teprve druhej no, ale dnes jsem ho chtěla nahmatat a malá mě pěkně rafla. 😀

slunickooo
2. črc 2009

😀 😀 naše už má 4 a navečer , v noci a ráno koj íme....... tak si umíš představit.. někdy taky skou sne. .a to je b olest jak kráva.. fakt... 😠 😠

oskarka
2. črc 2009

Ahoj holky,
koukám, že jste tady všichni plni zubů - my nemáme ještě žádnej. Tento týden od pondělka do středy měl Ondrášek vysoké teploty, ale žádné jiné další trápení a normálně papal a bumbal, tak jsem si říkala, že by konečně nějaký ten prevít zub. A nikde nic v pusince není vidno. Dneska už byl celý den bez teploty, ale opupínkovanej🙂, takže jsme asi prodělali tu šestou nemoc.

V sobotu ráno odjíždíme na celé léto na sever Čech do Rumburku, už se těšíííím, ale to balení☹ ☹.

slunickooo
2. črc 2009

OSKI - oni taky narostou... v klidu ... a hezky si to užij te....

sisa32
2. črc 2009

No tak to kojení se zubama ti nezávidím. 😀 Ale, co by jsi pro Žanetku neudělala viď ? 😉

Oski, my si taky na první zub celkem počkali. Hezky si užijte prázdniny.

Mě čeká zítra žehlení, balení a úklid, aby jsme nepřijeli do bince. Odpolko nákupy, s JIndrou k holiči, no už se těším. A to s ním jede manža ráno na Kladno k dr.

myky
2. črc 2009

Sis tak si hlavně užíjte dovču 🙂 . Já letos nic nakonec nesehnala, tak se uvi. Třba se něco namane. Vzhledem k tomu, že se budeme očkovat, tak to asi na nic delšího, než víkend nevidím.
Hele jsem vám sem zapoměla písnout, co jsme měli v baráku pedevčírem. Se dvě holčiny od sousedů opily s klučinou a chudáka ho vyhodili o půlnoci z bytu i s báglama a on jim kopal do dveří, že chce dovnitř atd... No brajgl jak blázen 😀 . Nakonec ho vyvedli poliši 😅 . Předseda volal otce jedný z těch holek a ten přijel nacamranej s nějakým kámošem. No policajti čučeli. Jsme to ale společnictví 😀 .
Sluní zubáky a kojo to teda musí být! Když si vezmu, jak to bolelo normálně a ještě aby měl tesáky. Fuj tajxl 😉 😀.
Kdepak máme masliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii?????????????????????????

slunickooo
2. črc 2009

Sis - do těch lázní frčíte??? tak pošli on-line nějaký MMS .. písnu ti do IP mobil.... se budem mmooooc těšit.. my zí ta začínáme na tý s třeše nad krb em makat.. má prý b ýt vedro... tak to b ude spojený s koupačkou asi a s grilováníčkem... se už teším.. bože já jsem hor zná.. furt jen žeru ☹ prase jedno 😠 😠

slunickooo
2. črc 2009

a Myky. kou k al jsi na video a fotky,?? jj zub y a kojení nic moc.. ale za tím je hodn á.. .moc nekouše.. jen občas malinko skousne.. ale kdy by jako kouslaa tak končím a at si řve jak tur.. 😀 😀

slunickooo
2. črc 2009

holky ¨kouká te na ten face¨boook??, já furt nevěděla o co jde.. a založila jsem a docela dobrý... bytam člověk m usel být snad c elý dny ab y to využill... tak taky jákněte...

oskarka
2. črc 2009

Ahoj Sluni, na facebooku jsem, co kdybychom se stali přáteli? 🙂

oskarka
2. črc 2009

Ale ještě to zdaleka neumím a nestíhám využívat tak jak by to šlo...

slunickooo
2. črc 2009

Oski -- já právě taky neumím moc ... tak to zkusím jo jak se tam jmenuješ

slunickooo
2. črc 2009

napiš mi svůj mail ju,, jaký tam po užíváš... ja půjd uuž chr uat.. tak z ítra to zkusíme ju,,,
p á

myky
2. črc 2009

Holky vy se máte, že stíháte 😉 😀 . Já jsem ráda, že stihnu naší diskuzi 😅 .
Sluní to bude parádička. Koupáníčko a grilováníčko 😵. O tom si my z bytečků můžeme nechat zdát. Tak až o víkendu na chajdě 😀. V sobotu jedeme ke známým a v neděli sekat zahradu, tak pak se odměníme masíkem 😵 .
Tak jdu krmit dravé zvířátko a pak hupky, dupky do pelíšku 😀
Jo a dneska se narodila kámošce Natálka 54cm a 3980g 😀 . Viděla jsem jí ve Znojmě o víkendu, tak jsem ráda, že ještě s bříškem 🙂 .

sisa32
3. črc 2009

Ahoj kecalky,

Myky, taky ještě sháním nějakou dovču na tý Šumavě. Chtěla jsem k moři, ale pojedem až příští rok.
Pěknej maciček ta NAtálka, to si kámoška užila viď. 🙂

Sluni, to si musím zaktivovat posílání MMS, to nemám. 😅 NO, hlavně aby bylo co posílat. 😀 Na Facebooku nejsem, ani po tom netoužím. TAky nemusím být všude, hlavně už bych nedělala niíc jinýho, než čučela do pc. 😅

Vy se máte, že se už pouštíte do tý stříšky. My se rozhodli, že nejdřív vyměníme okap, pak už by jsme se na něj nedostali. No a pak ještě asi zateplíme barák zepředu a pak teprve tu pergolu. Takže asi budem celý léto budovat a užívat si až příští rok. Chjo. No, ještěže máme tu druhou, ale ta není pod střechou.

masle
3. črc 2009

Čau holky 🙂
do teď nám nešel net, tak jsem tu až teď jdu vás dočíst.. 😉 🙂

masle
3. črc 2009

Tak jsem to jen tak prolítla rychle chci vidět Trosečníka.. 🙂

hanul koukám že jsi si porod taky užila ☹ ☹ to je hrozný, když to tak vemu, tak tady každá druhá holčina měla nějaké komplikace u porodu..aby se už člověk bál jít k Dr.. 😠 ☹ Ale hlavně že prckové jsou ok a ty také a že už si to užíváte.. 🙂 😉

sluní - jééé krásné fotečky z bazénu a video také roztomilé 😀 🙂

myky krásnej dortík 🙂 😉 A koukám, že máte v baráku veselo 😅 Tak to je krásný, že jste stihli tu známou ještě za těhu.. 😵

sis - a co měl teda Jindra s tou rukou...možná jsi to tu psala ale nějak jsem to nepostřehla.. 😉

zítra jdem na oslavu k našim táta má narozky..tak se možná vykoupem v bazénu ale nevím neví bo je tu každej večer bořka, tak jestli bude voda teplá..v neděli je ten autokros ale já s dětma nepojedu Ivan mi to vymluvil bo na té evropě je strašně lidí a asi by to bylo dost náročné...tak jede jen Ivan a my pojedem až na rep...

myky
3. črc 2009

Masle ahoj, jsem si říkala, že jsi se nějak odmlčela. Tak dobře, že už netík funguje.
Sis myslim, že kámoška má vše kolem těhu v pohodě, tak určo porodila, ani neví jak. Jí cinknu 😀 . Jsem zvědavá 😅 . Dovču k moři asi taky naplánujeme na příští rok. Uvidíme 😵

sisa32
4. črc 2009

Ahoj holky, jdu vás jen pozdravit. Včera jsem to nestihla. Musím všechno narvat do tašek a do auta a vyrážíme. Vypadá to, že jedeme někam na měsíc a ne na tři dny. 😀 Mějte se moc hezky, pá. 🙂

dagina
4. črc 2009

Ahojky, jdu vás jen pozdravit, vůbec se teď nezastavím 😒 ..., v pondělí jsem byla na kosmetice a kosm. říkala, že jsem hrozně zhubla..., už začínám nosit některé věci před těhu, ale na váhu nemám čas stoupnout 😅 ...., fakt hoňka a ještě nervy s tchánovcema.

Sluni, takže Žanet kouše 😅 ??? Jsem si právě říkala, jaké je kojení, když má prcek zuby....

Copak to je facebook 😕 ?????? Co vy holky všechno nestíháte 😀 ..., to bude určitě nějaká ptákovina 🙂 .
Jsem si říkala, že se na mateřský naučím Discrabook či jak se to píše a absolutně to nehrozí....

Oski, Sluni, opravdu tak málo kojíte 😕 ???? Kamarádka přkrmuje cca měsíc, ale kojení ji neubylo skoro žádné... 😒, je mi jasné, že každá si to zařídí dle sebe.
Jinak v neděli dáváme první mrkvičku 🙂, jupíííí

Myky, si myslím, že mnou by tak velké dítě ani neprošlo 😅, tvá kámoška je šikulka 😉.

Jinak jsem byla překvapená jaká je Hanulka dámička 🙂, fakt kočka, klobouk dolů. S tím kojením dvojek se ani nedivím, fakt to je nemožné, jedno dá docela zabrat.

Musím valit, uklidit a vypíglovat trochu kuchyň, když budu vařit i pro Lucinku,je tam pěkný brajgl, pořád je co dělat....

Všem co někam jedou přeji krásnou dovču či víkend.

Zatím pa. 🙂

slunickooo
4. črc 2009

Teda Dagi.. už jsi hubendíra co??? Jsem to ří kala hned že to přijde..vidíš .. to mě zase přijde posl .dob ou že kynu 😠 😠

jinak je hez ky tak si užíváte venku co??

Masle. .tak nešel ne t a jsi nakonec doma???? tak příšě vid.. Niki jede s tomem pod stan toho 25+26.7 - Poříčí nad Sázav ou,.. my s malou až za rok.. i když už jsem měla taky choutky 😀 😀

JInak vesele pokračujem ve střeše.. vypadá to zatím moooc dobře... přijela i ségra tak to přes den trošku zapíjíme tím Avantíčkem.. jak tu někdo ani nev ědel co to je 😀 😀 😀 - 😀

Sis - hezky si to užijte

Dagi - jj kojení jen ráno a večer, přes den jsem ji občas nabíz ela.. ale fakt nechtěla .. si dá raději rohlík 😀

Masle - jak jste si uži li oslav ičku??? a co koupán í čko???

slunickooo
4. črc 2009

jo a Niki jsme d ov ezli na t áb or... b yli sice trošky "čachry machry" ... s tím aby byli s kámoškou sp olu v oddíle a na chatce.. ale nakonec to dopadlo tak že budou. .tak spokojenost na všech stranách.... 😉

dagina
4. črc 2009

Ahojky,

Sluni, rohlík 😅 ???????????? Fakt nechce mlíko?? Tak to jsem zvědavá na nás, mě by to moc mrzelo..., plánuji delší kojení, ale když bude Lůca stávkovat, tak se nedá nic dělat. Zatím ji neplánuji dávat jiné tekutiny, tak třeba bude cucat o 106 😀.
Děláte novou střechu...?? Do staré vám zatékalo 😀 ?!

Lůca usnula jak špalek, dám se do kupy a půjdu též.

Jo, náušničky naprosto super, malá brečela spíš proto, že jsme ji s mudrou držely, jinak vůbec, jak si ji taťka vzal, okamžitě byla v pohodě. Má světle zelené kytičky.

Pa

masle
4. črc 2009

Čauky 🙂
sluni - jojo jedu zítra ke tchánovcům a Ivan tam jede ale švagr už tam je ten tam přezpává..tak snad se Turkovi zadaří.. 🙂 😵
Jinak oslava dobrá byly grilovaný kuřátka a klobásky.. 😵 😀. Děti se koupaly já tam teda nevlezla bo to mělo 25C a to mi přišlo na Ráďu málo.. 😒

dagi jo tak hubnutí jde tak super to budeš na srazíku určo jako lunt.. 😵Vy máte rádi zelenou viď co usuzuju z fotek a tak..a i náušničky zelená.. 😀 🙂 😉

dagina
4. črc 2009

Masle, vy nikam nerazíte na dovču???
No do luntu mám ještě daleko 😀 😀 .
Jj, zelenou máme rádi 😀 .

Dobrou noc 🙂

myky
4. črc 2009

Sis, tak hezký víkend a užíjte si odpočinek.
Dagi, tak já teda nehubnu. Váha pořád stojí a ani si nemyslim, že vzhledově bych se měnila ☹ . No asi zůstanu špekounek 😉 😀 .
Sluní, to jde docela rychle ta střecha, né?

dagina
4. črc 2009

Myky, ale ty už jsi dost hubená, nééé?!

myky
4. črc 2009

Jo a kámoška prý začala rodit ve středu v 7h a porodila ve čtvrtek ve 4h ráno. Porod prý zmákla, ale přirostla jí placenta k děloze, tak jí museli uspat a vyčistit a pak prý nějak omdlela, tak asi dostane transfuzi krve. Ale šitá je prý ok a až nabere sílu, tak bude úplně v pohodě.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru