Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
6. črc 2009

juuuj Kačí.. .tak půjdete ještě do třet ího??? 😉

kacatko03
6. črc 2009

sluni: mluvili jsme o tom, ale uvidíme co bude cca za 5 let 🙂

slunickooo
6. črc 2009

jj to je dlouhá doba, to je fakt...

žanet na nočníku atd.. 😀
http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Cervenec/#DSC0165...

masle
6. črc 2009

čau já byl adnes odpolko u našich v bazénu ale pak tam přišel děsnej slejvák tak jsme tam skejsli..

kačí já zítra nemůžu bohužel ☹ ale kdyby set o změnilo dám vědět. 🙂 😉 My když jsme bez Veru, tak se taky dokážem válet celé dopolko 😀 😀 Ráďa je dopoledne dooost spací..Ale poslední dobou to moc často není..Veru musíme brzo zase někam odevzdat..Ivan dneska říkal že už se asi v životě nevyspí.. 😅 😀

sluní - já taky ze začátku měla choutky na 3. mimčo ale už mě to nějak přechází..ale kdo ví nikdy neříkám nikdy..může se stát nějaká nehoda.. 😀 😀 😀 Jo a Žanet na nočníku superrr výraz má opravdu tlačící 😀 😀

dík za přání Ráďovi 🙂 přiznám se že jste mi to teď připomněli..nějak mám pořád červen.. 😀 😀 a každýmu furt říkám že mu bude 7 měsíců.. 😀 takže Tobíkovi také vše nejjjj k včerejším narozkám!! 😀 😀 😵

kacatko03
6. črc 2009

sluni: ty jo tak to je mazec...jak se u toho tváří 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

slunickooo
6. črc 2009

vid 😀 😀

slunickooo
6. črc 2009

juuu -tak Tob čovi přejem samozř. taky jen vše nej...... 😉 😉

kacatko03
6. črc 2009

masle oki nevadí...já teda pak mužu až ten další týden a to je Fidel do středy doma tak bysme mohli spáchat něco s dětma všema 😀 pak zase jede s druhou babičkou na chatu. a od 26. je pak už doma. taky se musíme sejít abych ti dala tu krosnu než odjedete na dovču. Na fotky jsem koukala ten bazén je krásnej 🙂 a Ráďa je taky pořád vysmátej že?

jinak když je fidel doma tak on si dokáže celej den hrít ani o něm nevíme takže když usnem tak ani neví že spíme 😀 😝

dagina
7. črc 2009

Ahojky,
no prý je děsně moderní mít tři děti..., tak šup šup do toho 😀 . Třeba nás (mě a Myky..., Oskarku...) ještě předeženete 🙂.

Masle, nehoda jo 😀. Se mi dneska zdálo, že jsem otěhotněla i přes antikoncepci a manža se děsně divil, bo spolu spíme jednou za uherák 😅 , a navíc to jeho spermio 😕 ...., ale byla jsem ráda, že to byl jen sen. Takových podobných snů jsem od porodu měla několik 😖 . Zatím si to vůbec nedovedu představit mít další mimi 😒 ..., a navíc takhle krátce po sobě.
Stejně to asi musí být dobrý, jak to máte vy, třeba 6, 10... let po sobě, určitě nějaká mini pomoc od nich je...

Sluni, Žanet je dobrá 😀, fakt udělala bobek 😵?????????

Masle, Kaci, tak už sedmiměsíční...., vše nej nej nej. 🙂

Pěkný den 🙂

masle
7. črc 2009

čau holky 🙂
kačí - tak to necháme na ten další týden Veru určo bude chtít vidět Fílu..to máš dobrý že ho takle babičky berou.. 🙂 S tou krosnou jsi moc hodná počítám s ní.. 😵 😵 Ráďa má nějakou rýmu a tečou mu očička tak tak doufám, že se to nezhorší.. ☹

dagi no nehoda 😀 já nic neberu tak si dáváme jen pozor.. 😀

kacatko03
7. črc 2009

masle: tak z očí mu teklo něž jsme jeli do itálie...zánět spojivek je hned. kup kapky o očí a na noc mastičku opthalmoseptonex a za tři dny to bude ok.

masle
7. črc 2009

kačí- já vím právě jak Tobíkovi teklo z očí..a měl k tomu rýmu? Ráďovi tečou nudle z nosu když je na břiše..tak jo koupím to a uvi.. 😵 Hele a v tom chodít Tóba normálně se už odráží jo?? Mě půjčila švgrovka takvé to chodítko jak to tlačí před sebou..

kacatko03
7. črc 2009

masle: ano nudle mu tekly, když byl na břiše tak to zněj lítalo fuj....jj v chodítku už se odráží a jezdí sem tam. to odrážedlo je potom až když umí trochu chodit za ručičky 🙂 Tak at je Ráďa brzo ok.

myky
7. črc 2009

Ahoj,
včera jsem vůbec nestihla a dneska opožděně vše neeeeeeeeeeeeeeeej Tobíkovi a Ráďovi 😀 .
Sluní, teda Žanda už nočníkuje krásně. To hodně brzy zvládá. Šikula to je. No a jsem zvědavá, kdo z nás začne s dalším dítkem. Bych chtěla s někým na stejno, ať je zase srovnáníčko 😀.
Jakpak se asi má Sisa 😵 ?
Dagi tak u nás sexik je a taky jsem měla hodně živý sen o těhu 😅 . No, berou mě mrákoty. Asi to mooooc chci mít už za sebou, ale na druhou stranu, ještě nechci 😅 . Chci si užít Mikuláška.
Byli jsme dnes na RHB a pochválila nás, jak hezky vypadáme a máme nový cvik. Pak jsme zašli s manžou na černé pivko, tak teď mírně vysmátá jdu koupat mrňouska.

sisa32
7. črc 2009

Ahoj holky, všehcny zdravím. Jsem doma od včera, ale jsem nějak schvácená, strávili jsme hodinu popojížděním po karlovarce a nějak mě to zmohlo. 😝
Jinak dovča byla super,s sice krátká, ale aspoň něco. 🙂 Pivní lázně neměly chybu, klidně bych se tam válela celej den.
ADélka taky zvládala všechno v pohodě až na večerní usínání. Doma usne hned a tam řev až do půl jedenáctý. Holt se na ní podepsala změna prostředí.
Fotky dám, až budu mít víc času a sil.

Jinak jsem tak zběžně pročetla, takže nejdřív veeeeelká gratulace Tobíkovi a Ráďovi k 7-mi měcíčninám.

Sluni, Žanet nemá chybu na toom nočníčku, je šikulka. 🙂 Taky se těším na fotky střechy. 🙂

Kači, máš moc pěkný fotky z dovči, fakt závist jak prase. 😀 A teda jako fakt nepojedu na sraz modelek jo, 😀 ba ne, mooooc to to sekne. 🙂

Ahoj Myky, tak černý pívo, jo? To jsem si zrovinka včera dala k obídku. 🙂 Nějak mi začíno chutnat. Nasávala jsem i v pivních lázních a pak jsem řídila do ML. 🙂 😎

Jo a tomu třetímu dítěti, tak mám zatím zpoždění. Mrcha se mi někde courá. 😀 To by byla věc čekat třetí, manža je z toho na mrtvici 😀 , já vím, že nejsem těhu, tak ho ještě popichuju. 😎

Už si víc nepametám, tak zatím.

sisa32
7. črc 2009

Tak fotky už jsou v albu.

myky
7. črc 2009

Ahoj Sis 😀 , fotky super. Jo a bacha na tu pozdící se mrchu. Vzhledem k tomu, že tě vidím sahat Frantíkovi na bimbáska, tak bych se nedivila "do roka kluka jako buka" 😀 😀 😀 😀 😉 . Tak je ta pověra, že? Černé pivko miluju. Máme tu jednu hospůdku se zahrádkou a super, prostě 😵 . Dala jsem si k tomu i bramborák plněný Nivou a napucla jsem se. A pak kňučim, že jsem tlustá, že? 😠

slunickooo
7. črc 2009

Sis - juj tak to jste se museli mít krásně, fotky moc hezký, moc ti to sluší.. teda vám všem....

Myky - jj pivko to je moje, klidně i světlý, v létě točený na zahrádce, k tomu nějaká mnamka... jo jo a pak nadáváme že jsme vypasený v id 😀 😀

já dneska byla pro injekci Synflorix 1700 😠 😠 děs běs, v pátek jedem na 8 měs. KO tak si ji dáme píchnout...

Sis - fo tky určo pošlu, jen až to bude dodělaný, a by bylo pro srovnání, zatím natírám, natírám a asi ještě dlouho natírat budu 😀 😀

kacatko03
7. črc 2009

hoooo sis....díky za fotky za chvili mrknu a doštu k tobě....

jinat Toba má zvýšenou teplotu 37.7 po odečtu a okolo jizvy z TBC se mu udělal červenej flek jako kovová padesátka, a takové malinkaté pupínky....co to muže bejt???? a má zvýšenou teplotu muže to být od toho? já se picnu zítra máme jit na 3 hexu po 2 měsících odkladu

hanulka3112
7. črc 2009

Jéé všimla jsem si, že tu plánujete nějaký výletík, kampak se chystáte nemám sílu dočítat 😅 to jako i s chlapama? Já bych jela ráda, ale můj ten podniká, takže toho má hodně a sama bych to nedala s malýma, ikdyž jsou teda hodní a navíc mám v tu dobu svátek, takže se tu bude jen trhnout dveře 😅

kacatko03
7. črc 2009

Ahoj Hanul, jak se máš a co dvojčátka?
jedeme v sprnu na spoolečný víkend, říkali jsme že byste mohli jet také, jedou i chlapy. Tak je škoda že tvuj má moc práce tak by to mohlo vyjít třeba za rok že byste taky jeli 🙂
ty jo ted koukám že dvojčatum už byl měsíc....toto letí

masle
7. črc 2009

Ahojky
sis - tak jsem shlédla fotečky 😵 😵 to musel bejt krásnej výlet..a moc vám to všem sluší..Ada krásně stojí šikula jedna 😵 😵

ahojky sluní 😵 jojo my už máme Prevenar za sebou a 6 litrů je v prd... 😠

Kačí - coo to je divný 😕 😕 to teda nevím co by to mohlo být.. ☹ Ráďa má taky zvýšenou tplotu a nudle strašný.. 😒 😠 Kápla jsem mu do očiček a teď usíná ale není mu nic moc.. 😒

hojky myky - jo černé pivínko mám také ráda.. 😵 😀 no vidíš tak rehábka chválila 😵 😉

myky
7. črc 2009

Sluní, no právě. Ale když já nikdy nějak nedržela diety a teď to ani neumím. Tak to hubnutí bude muset jít nějak pomalu. Přece jenom těch nabraných 24kg se hubne hůř. A je fakt, že skoro rok, jsem je nabírala, tak je holt rok bubu schazovat, že 😀 ?
Hanulko jj, jedeme v srpnu jak je ten víkend 15. a 16.8., tak zkus manžu ukecat a ještě se přidejte 😵 . Najdu odkaz na penzionek, který nám zajistila sluní. Jukni a třeba bude ještě volno.

myky
7. črc 2009

Hanul, tak sem 😉
http://www.bobrova.cz/

kacatko03
7. črc 2009

masle: no je to divné. nevím co to je. teplotu doufám má ze zubu a nebude nemocnej jinak se 3 hexi nedočkáme a synflorixu už vubec ne 😠 ☹

slunickooo
7. črc 2009

Hanulko ahojík,,, jj zkus ho překecat a pak bych písla na ten penzion a určo by tam pro vás ještě místečko byl o.... a jen opravuji... penzionek myslím našla Sisa ???? Já to pak jen zamluvila...

Myky - přesně tak, člověk skoro rok nabírá a tloustne, t ak asi pak musí d át tělíčku taky chvilku čas ab y se zase vracelo do svý podoby...

Kačí.... tak to teda nevím c o by to mohlo bý t... já osobně jak se znám už bych si volala do nemocnice a raději se zeptala,,, z horeček u dětí mám nevím proč hroznou hrůzu.....

myky
7. črc 2009

Kačí jsem si všimla. To bych asi taky radši cinkla Dr. Ale pokud ten flek je rovnej, tak myslím, že dobrý. A vypadá, že ho to svědí? Mikuláš měl včera taky 37,7 a to nebyl v kočáru vůbec nabalenej, tak jsem ho vykoupla ve chladnější lázni a pak už to bylo ok. Třeba se jen trošičku přehřál a s tím flekem, to nemá nic společného.
Masle jooooooo 😀 , rehábka chválila. Přijela z dovči, tak byla dobře naladěna 😅 . No medvěd jí nesežral, tak musíme zase jezdit cvičínkovat 😉

sisa32
7. črc 2009

Tal jsem teprv teď uložila prcka. Snad bude spát. Dnes ráno v 5.15 už stála v postýlce a vykládala něco hrooozně důležitýho, ale zase usnula naštěstí.

Manžu jsem vyslala s malým na hrad Krakovec, je tam dnes noční prohlídka, tak jsem zvědavá, jestli se jim to bude líbit.

Tak jsem si chtěla vlézt do vany a vyzkoušet pivní kosmetiku s těch lázní a to dítě tam zase vyvádí. 😠

Ahoj Hanulko, to by bylo bezva, kdyby se manža utrh od práce a jeli jste taky.

O hubnutí mi nemluvte, radši už se nevážím. Na těch fotkách je vidět to moje panděro vyžraný. 😠

Masle a Kači, ty kluci jsou si nejen podobní, ale mají i stejně nemoce. 🙂 Tak ať se hlavně brzo uzdraví.

kacatko03
7. črc 2009

sluni: tak horečka to není má zvyšenou teplotu a je klidný, namazala sem mu to bepantenem a zdá se to mizí ale zítra se určo dr na to zeptám

sisa32
7. črc 2009

Včera jsem si udělala radost, ještě jsem si stihla dobře nakoupit v ML u Bati. PRvní botičky, kožený pro Adélku a se žirafou za 199,- Jsou růžový a ještě měli i modrý. Tyto : http://www.bata.cz/artikl/74669

a pro sebe kožený baleríny z 999,- na 290,- na netu je mají za akční cenu 699,-, tyto, ale žluté: http://www.bata.cz/artikl/76186

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru