Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
15. črc 2009

ahojky zdravím 🙂
Tyjo tady je pěkná bouře 😕

kačí tak teď jste zase nemocný vy co ☹ to je hrozný.. ☹ 6tou nemoc měla Veru v půl roce si pamatuju a já jsem jí od ní chytla 😀 a měla jsem pusu plnou aftů 😝 😝 Včera jsme byli celý den u našich v bazénu a dneska jsem taky chtěla ale zatím to nevypadá podle počáska.. 😝 Tak se asi sejdem příští týden. Veru bude pár dní u našich tak že bych jela bez ní aby jí to nebylo líto že tam nemá Fílu..Jo? Třeba na tom Zličíně? 😉
Jinak Ráďa mi taky začal dělat v posteli když usíná psí kusy..začal se mi taky otáčet a ještě plazit se tam dokola ..takže než vždycky usne tak ho musím tak 10krát otočit.. 😅 Ale noční spaní má pořád v poho pořád spí celou noc.. 😵

sisa - jj to je dobře že jste jeli to já bych taky hned letěla...s tímhle není sranda 😖

myky jak jsi si zacvičila?? 🙂 😉

slunickooo
15. črc 2009

zdrav ím vespolek,

tak jsem do četla a už si zase houby pama tuju....

Dagi -tchánovci fakt r aději no comment.. 😠 nechápu že nerespektujou vaše rozhodnutí....

Myky - tak fakt ses odhodlala a šla cvičit?? Kl oubouk dolů.. .to já jsem na sport teda lenoch nad lenochy 😀 😀

SIs - tak super že Adel je v poho a story s Kytící a Jindrou mě fakt pobavila... já tu v televizi neviděla - bÿch se bála 😀

jinak naše malá taky dneska urvala rolničku pejskovi z obojku, jsem na to přišla náhodou, že byla spadlá pod postýlkou... tak kdyby ji nedejbože snědla - bych to ani nevěděla... ☹

holky - dotaz,,, na noční krmení,,, máte připravený mlíko už hotový v lednici, nebo máte jen přev. vodu a pak v noci mlíko děláte???? Dneska jsem ji totiž v noci místo prsa taky zkusila šoupnout flašku s UM a krásně to vyžahla...

Jsem koukala ted na předpověd a v sobotu má být hnus 😠 - si jedem pro Niki a spojíme to se ZOO - tak jestli bude hnusně tak bude výlet zkažený ☹

JO Sis- přístřešek nad krbíkem skoro hotov no makáme makáme aby to do 1.8. bylo už vše tak jak má - tak pak fakt už konečně nafotím a hodím ty slíbený fotečky....

Kačí- foto super, Tobča je fakt šikula... já si taky myslela ale že už hačá bravůrně, když už zkouší ty nožky.....

My se taky už stavíme, v postýlce a po mě furt leze aby se chytla a pak šup na nohy - to je pak vytlemená jak sluníčko 😀 😀

masle
15. črc 2009

ahoj sluníčko - já si večer převařím vodu a pak až dodělám.. 🙂 😉
také jsem hodila pár nových foteček.. 🙂

kačí fota jsou super 😀 také TÓba okusuje postýlku? Jak tam je na jedné té fotce.. Ráďa vleže okuszje šprycle a dělá tam úplně rejhy zubama.. 😀

sisa32
15. črc 2009

Ahoj holky,

Kačí, chudáček Tobí, ten si ty nemoce vyžere. Ale aspoň to bude mít za sebou.

Masle, u vás je bouře jo ? To tady zatím pěknej slejvák. Dnes mi přišly ty botky a než je pošťák našel v autě, tak jsem pěkně promokla.

Slui, ty jo rolnička, to jsou šoky když si člověk pomyslí, co se může stát.
Na fotky jsem moooc zvědavá, to budete mít krásný posezeníčko. 🙂 My včera sehnali zedníka na tu fasádu a holky, on je tak levnej, že si jí snad necháme udělat rovou na celej barák. 😕 😀 Okapy budou asi do 14 dní, mají pořád dovču, pak jí máme zase my, no my si teda pergolu letos neužijem.. Ty tesaře ještě ani nemáme napevno dohodnutý.. Oni dělají melouchy jen o víkendu a jsou moc šikovný, takže toho mají hodně. No, ale těším se, že se tu konečně začne zase něco dít. 🙂

Vodu na mlíko vařím večer a ráno jen smíchám. Mám pocit, že když je déle namíchaný, že je to nějak jiný to mlíko.

Jo holky, ty vaše dětičky jsou taky pěkný šídla, to se budou jen hmežit v tý Bobrový. 😀 Už se moc těším.

Myky, teď nevím, jestli jsi byla cvičit, nebo ne. No mě dnes čeká to kolo. 😝

Jinak jsem dnes byla u dr s tím uchem a prý je to o 5 db lepší, ale výsledky z MR nemá. Tak holt budu ještě čekat. 😝 Ale myslí si, že mám otok vnitřního ucha, prý to způsobuje stres, tak to odpovídá tomu období IVF a po, když to nevyšlo.

sisa32
15. črc 2009

Jo a ještě jsem dnes vyhrála svojí první aukci na Aukru. 🙂

sisa32
15. črc 2009

masle, krásný fotečky, Ráďa se krásně směje. Ta se ségrou nemá chybu. 🙂
Jak su mu líbí ty hračky FP? Ta velká je to chodítko ? Není vratký, taky jsem o něm uvažovala.

kacatko03
15. črc 2009

v postýlce jsem ho posadila já a on se zuby nechty držel 😀 jinak nesedí. ale jak ho posadím tak se tlemí jak lečo.

masle: ty jo vy si teda užíváte, já mám všechny rodiče z paneláku a tchánovci bazen nemají, ale místo by na něj teda bylo 😀 ale návrhy se vždy zamítly 😀
jj toba marodí se picnu, ještě že je to rychlá nemoc, ale přijde mi že do toho chrčí, že je zahleněnej tak nevím, a pusinku má plnou bílých aftíků...to ho muže bolet nebo ne? Ok tak se sejdeme příští týden na Zličíně, snad budou kluci ok. jinak když Toba usnímá tak se vždy naplazí na žbrdliny a je tam zaklíněnej a řve, dnešní noc byla klidná jen jedno krmění juchuuuu, ale myslím že je to tou horečkou. 😒

Sluni: já mám taky převařenou vodu a mléko dělám

kacatko03
15. črc 2009

sis: mě taky dneska dorazí Tobovo botičky. PPL už mi volalo. u nás taky slejvák a bouřka jako prase a ted už nic 🙂 ale tma je furt.

masle: ty jo segra je anorektička???? je až ezdravě hubená 😕

kacatko03
15. črc 2009

sis a co jsi na aurku vyhrála? 🙂 já jednou vyhrála jeansy Next a byl to teda adrenalin jako prase 😀

kacatko03
15. črc 2009

masle: a ten pejsek je váš? ted sem si všimla nového alba. To je smíšek 🙂 🙂

masle
15. črc 2009

kačí - jo jo naštěstí to je rychlá nemoc.. 🙂 😉 ale ta teplotka je nepříjemná co .. ☹ Dáváš čípky? Ségra si takle zničila tělo svou stravou. 8 let jedla samé to "zrní" jak já tomu říkám.. 😀 a takvé ty polystyrenové chleby hoooodně luštěnin...prostě takové to jídlo, které hlavně prožene střeva.. 😝 Myslela si jak jí zdravě a dneska má 38kg a nemocný střevo 😒 Vypadá to že jí budou muset kus vzít..KDyby bylo po mim tak už je dávno v nem na výživě!! Jenže je to holt dospělej člověk a dělá si co chce.. 😠 Včera měla na sobě tílko a vypadá jak 80ti letaá babička 😒 😒
Já tak na aukru vyhrála jednou džíny a dobrý 🙂
Pejsek je segry kopili ho dceři..je sladkej 🙂

kacatko03
15. črc 2009

tak už nám přišli botičkyyyy a jsou boží a MYKY mají cedulku se žirafou 😀

sisa32
15. črc 2009

Vyhrála jsem pro Jindru dárek za vysvědčení. Starou hračku, Tatrovku na kabelový ovládání.

KAčí, jaký číslo botek jsi objednala ?

sisa32
15. črc 2009

Adélka spí u 2 hodiny, chudinka naspává tu noc.
u nás taky bylo PPl, přivezli vozík na kolo. JSem zainvestovala za prašule z kočárku+přídavek. Tak se těším, až vyrazíme.

kacatko03
15. črc 2009

masle: to věřím, že vypadá staře. chjo škoda že takovým lidem nevysvětlíš že je něco špatně, hlavně aby pak byla ok.

sis: objednala sem 17

sisa32
15. črc 2009

Tak to jo, já koupila 19-ky, o neměli menší a budou jí tak na Vánoce. 😀

kacatko03
15. črc 2009

Toba video

https://www.youtube.com/watch?v=w-jjrAs6J3s

sis: no právě, v krámě mají jen veliké

sisa32
15. črc 2009

Kači, super video. 😀 Tobík by nejradši vyskočil na Fildu. 🙂

kacatko03
15. črc 2009

sis: tto jo..on je na Filu hrozně vysazenej, když před ním F hopsá tak Toba v chidátku taky skáče 🙂

dagina
15. črc 2009

Ahojky,
Sis, ty neradá Káju, jo?! Fakt to bylo krásný, sice jsem u toho usínala... 😅 , Goťák je fakt umělec, oproti ostatním opičkám 😖
Aduš spolkla konec od metru??? Nevím jestli jsem to přehlídla..., už je to v pořádku?!

Masle, ty jsi hodila fotku své segry?? Tak to musím juknout 😉 .

Myky se vůbec neozvala skrz to cvíčo 🙂 ...

Sluni, já jsem momentálně také lenoch na cvíčo, ale před těhu jsem docela makala... 😒

dagina
15. črc 2009

Hm, fakt nevypadá dobře ☹ ...

Kači, Toba je drak 🙂, ti za chvíli protrhne látku v chodíku 🙂

pěkný den přeji 🙂

sisa32
15. črc 2009

Ahoj Dagi, Adél je ok, nic nespolkla, jen jsem si to myslela, ale rtg, dobrý.

kacatko03
15. črc 2009

Ted TOM vytrhl Fidelovi první zub 😀 😀

myky
15. črc 2009

Ahooooj,
tak hlavně Sis super, že planý poplach. Je lepší, že jsi jela. Na Káju jsme koukali. Já ho docela můžu a hlavně teď tu jeho Ivanku. Mi příjde taková sympatická.
Masle na hafíka jsem koukala už minule a je k sežrání 😀 .
Co se cvíča týče, tak katastrofááááááááááá 😀 . Cvíčo dobrý, ale jaksi jsem cvičila podle ní a nedošlo mi, že se učíme sestavu a pak jsem byla, jak blbka , když jsme to jeli celé v kuse 😅 . Makačka na bednu. 😀 Ale jinak ok. Nic moc nebolí 😵 .
Kačí to je pech! Jestli Tobíka ty puchýřky bolí poznáš, dle jídla. Jestli pije a jí bez problémů, tak v pohodě.
Dagi tchánovce bych fakt už vypouštěla. Hlavně, že manžel stojí při tobě.
jdu juknout na fotečky co jste dali do albíček a vařit. Musim máknout.
Holky a kde jste vyšmírovali Hanulku? Ona chodí do nějaké jiné diskuze, že?

myky
15. črc 2009

A dneska jsme měli rehábku a jeli jsme v tom největšim slejváku. Na kočáru se mi udělala normálně louže, že jsem jí musela vylít a tam jsem dorazila s kalhotama nacucanýma, až pod prdel 😠 . Jak jsem musela jít pomalu, tak mi frnkla i tramvaj 😠 . Takže poděs 😀 . A už mažu na tu baštu, nebo mě manža sní místo kuřete 😀 😉.

myky
15. črc 2009

A ještě jsem chtěla odpovědět Sluní. Já si taky nachystám jen vodu do lahvičky a pak jen ohřeju a nasypu sušené těsně před podáním.

masle
15. črc 2009

čusík 😵
kačí - botky jsou moc pěkný a Tóba na videu je úžasnej. Ráďa je na Veru a vůbec na děti taky hodně vysazenej.. 😵 Jééé tak Fíla je bez zubu tak hurááá! 😀 Mě dneska Veru říkala že až bude velká tak bude zubařkou 😕 😀 že prej jí baví trhat zuby 😀 😀 no tak jsem na to zvědavá..no ale zase mít za dceru zubajdu je určo dobrá věc.. 😀 😀

myky - no poprvý to je vždycky děs.. 😀 ono se to poddá 😉 já jdu za chvíli 😵 Tak to jsi parádně zmokla.. 😒

Ivan donesl z práce od zákazníka kanistr vína z moravy tak si dáme večer 🙂

slunickooo
15. črc 2009

holky dík za radu

a máte super fotečky a super video TObči - je to řehtačka co??? To naše se nahlas nesměje , bud vejská nebo se tlemí, pusu dokořán a vydává takový zvuky jako HE.. .ale "řechtání" to není 😀

Masle - juj moravský vínečko, si dejte do nosu, já na víkend taky nějkaý koupím - si taky dáme do nosu 🙂

Myky - když se daří tak se daří co??? A JSI šikula s tím cvičením..

joa Masle -ta tvoje ségra, bože ta je jak z koncentráku fakt, nechápu, že se s sebou něco nedělá.... nebo si připadá tlustá??? 😲 😲

jo holky, tak mě napadlo, co vůbec dělají vaši chlapi??? Ivan má autoopravnu? můj je šofér.....

sisa32
15. črc 2009

Ahoj,

Kači, to je Fíla šikula, to musí přijít zoubková víla. 🙂 😉

Myky, snaha se cení, já se zase na to kolo nedokopala. Jindra má svátek, tak jsme jeli vybírat dárek a teď je u babičky.

Sluni, můj je živnostníček, dělá všechno od železa, co si kdo přeje, vrata, ploty, prostě všechno takový. Jinak má školu na opravy NC strojů, to jsou nějaký počítačem řízený, nebo co, ale to nikdy nedělal.

slunickooo
15. črc 2009

Sis tak to to doma máteasi krásný co??? Jo a jakej vozík jste koupili zato kolo: ten crooser??

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru