Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
30. črc 2009

A když už jsem v těch odkazech, tak sem jedem v neděli na dovču: http://www.zahor.cz/

monika0001
30. črc 2009

sisa hej.. vravim, ze ma to bavi a aspon by som mala dostatok fotiek na to aby som si konecne mohla vytvorit webovu stranku 😉

slunickooo
30. črc 2009

sis - to není zas tak drahý ne, ? já znala jen ten samochod na ven n trávník,

sisa32
30. črc 2009

Tak to jo, to když vyfotíš všechny naše mimina, děti, manžely a nás, už se ti tam nic jinýho nevejde. 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

sisa - závidím.... 😒
a urobim si taku stranku kde sa bude dat toho velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😉

sisa32
30. črc 2009

Jí vím, ale kde vzít desítku a nekrást, lae je to super, maká sám, ničí roztoče, to bych potřebovala bo je na ně malej alergickej, ale teď děláme tu fasádu, tak nic. Ale zkusím otravovat Ježicha. 😀

slunickooo
30. črc 2009

jůů tak my t řeba určo nemůž em b ýt na tvých web ovkách -by to všechny od radilo 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

sisa - ja som to vyriesila lahko.. dala som pec koberce 😀 😀 😀
a zem umyva mmm... 😉

sisa32
30. črc 2009

Moniko, já taky nemám ani jeden koberec

monika0001
30. črc 2009

sluni - nebojim sa nicoho... más krásne deti...

sisa32
30. črc 2009

se mi to odeslalo samo dřív. Ještě jsem chtěla napsat, že to stírá i hladký podlahy a hlavně ty tři děti tady nadělají.. 😝 😀

slunickooo
30. črc 2009

se mi to taky líb í fakt... vyšel mi ten za 13 tis.... kdyby makal s ám, tak do toho jdu.. at 😀 😀 😀 😀 😀

sisa32
30. črc 2009

Jdu koukat na tv, pak ještě juknu.

slunickooo
30. črc 2009

Sis - jmenuj tři děti 😀 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

sisa aha... no to je o inom... hm.... za tie penizae by som si to sama robila.
ja by som ich rdsej do noveho fotaku dala 😀 😀 😝

sisa32
30. črc 2009

Děti: Adélka, Jindra a Jindřich 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

ja som to tak vedela ze ten treti je manza 😀 😀 😀

slunickooo
30. črc 2009

tak to já zase kdybyc h věděla že fakt b ude makat hezky tak ho p ředsatvím členům domácnosti 😀 😀

monika0001
30. črc 2009

no a ja idem pomyla dopostele... zajtra blbi den mozno.. tak papapa bru noc... 😉

slunickooo
30. črc 2009

tak taky jdu... malá hezky spinká... tuk tuk, jsem se bála že ji to bodnutí bude bolet cellou noc.. snad ne..

dagina
30. črc 2009

Sis, takže taková je tchyně umělkyně 😀 😀 .
Se mi ani nějak nechce jít spát... 😒

slunickooo
30. črc 2009

😀
tak jsme zase vychlas tly flašku sun aru 😀 😀

dagina
30. črc 2009

Sluni, takže vůbec nekojíš ??? 🙂

slunickooo
30. črc 2009

ne už nekojme 😉 😉

slunickooo
30. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

jsem mylsela že tohle t ady není ještě mož n ý ??? každopá dn ě jim to přeju, ale j á bych to nedokázala, 9 měsíc¨ů nosti ¨v b říšku miminko, pak ho porodit a dát ho jiným??? 😕 a le v e svěě to je dost bě žn ý.... j á tak max. do da rov ání vajíček - o tom dost přemýšlím

slunickooo
30. črc 2009

hol ky taky ma ž u ... z ítra r á no to vidím tak na 6,30 hod :-

masle
30. črc 2009

čau holky tak jdu pozdravit tady jsou nějaké tabulky či co..no nedočítám ... 😀 😀 žehlím jako závod na dovču.... 🙂 😉

papa zítra ..jinak v penzionu máme NET tak se ozvu..

myky
31. črc 2009

Ahoj,
tak máme první Hexu 😀 !Masle hezky si to užíjte na dovče a super, že je tam i net.
Já se hlásím, že bych taky fotografku 😉 . Monik jsem zvědavá, jestlio to klapne. Hezké fotečky máš 😵 .
Sis bych se toho bála 😀 😉 . Si představ, že by se to porouchalo a naráželo do všeho a najíždělo na nohy 😅 . Tři děti, mě pobavili 😀 . A chatu máte moc hezkou.
Sluní, to co píše ta holčina si myslím, že právně ošetřit nejde. Maximálně smlouva o penězích a péči v těhotenství. Ale dle zákona i žena, která se dítěte zřekne má 3měsíce nárok, si to rozmyslet. Přece dítě není zboží, které by se dalo smluvně zajistit! A chtěla bych vědět, které centrum by tohle udělalo? Bych se bála, že mě oplodněj, někam odvezou a po porodu zamordujou a 100 tisíc mi bude k..... Je to divný. Z jejího hlediska jí chápu, ale myslim si, že jí taky může někdo hezky využít. A co Žanetka, spinkala dobře?
Dagi jj, manža tam bude mlaďas 😀. Můj se vstekal, že bude za dědečka 😀. No, já ho miluju 😀. On je k sežrání s takovejma výrokama.

kacatko03
31. črc 2009

čauves...teda vy jste toho zase nakecali to je mazec...a už nevim na co mám reagovat.

masle vám přeju hezkou dovolenou a dej vedet jak je 😉 pozdravuj rodinku

jako normálně Toba má zase šupinky ve vláskách....se picnu z čeho se to dělá???

masle
31. črc 2009

Čauky 🙂
tak už mám skoro zabaleno..Ivan je ještě v práci.. 😝 Takže to dělám vše sama 😠
Nejhorší je, že jak jedem na ty hory tak musím brát jak teplý tak lehký oblečení.. 🙄 Ráďa je v jídle skoro za 2tisíce 😕 😕

kačí - a nepřenáší se to vzduchem?... jestli R. Tobíka nenakazil těma šupinama.. 😀 😀 😉

Tak se tady mějte krásně a já se ozvu!! Páááá 😵 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru