Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
17. srp 2009

Tak přišla hlava rodiny. od tý doby, co vás zná si furt čte, co tu píšem. Právě prohlásil, že k moři nejede. 😒
Že prej na hory.

To je dobrej nápad s tou Prahou.

Jdu koukat na Mšlenky zločince, juknu potom, tak zatím.

slunickooo
17. srp 2009

😠 😠 😠 nejede jo,,, jak o ani s vá mi jo??? však je důležitější že chtějí děti jet ne??? 😉 😉 on to vstřebá , uvidíš 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

tak Saši - js i to poslaal k nám.. tady je b oží dopuštění...

myky
17. srp 2009

Tak ještě nakukuju 😀 , bouří i u nás.
A holky jestli dorazíte do Prahy, tak to je jasnačka, tutovka, kde se slezem 😀 . Vás protáhnem po Práglu, že vám nožky budou brnět a večír dáme vínko, pivko dle libosti 😉 😀 .
Hele hory taky nejsou marný. Tak v zimě dáme hory a v léě mooooře 🙂 . Jindru spracujem u nás nebo u sluní na grilpárty 😀 .
Kdepak máme Dagi? Ta určo chudák žehlí. To mi dneska nešlo a nic mi vlastně dneska nejde 😢 . Fakt den 😠 !
Tak jdu ještě šůrovat lahvičky, nakrmit milááááška a pak dobrou noc 🙂

myky
17. srp 2009

Jooo a zdravím NIKI 😀

slunickooo
17. srp 2009

niki písala jo jo 😀 😀

a taky berem hory i moře.... + u nás .. .FAKT

TAKŽE PODZIM NAVRHUJTE TERMÍNY U NÁS... ... + n ávr hy na muzí kály v Pr áglu .. my měli trošku v merku ty děti r áje.. . ale nevím co vy na to...

a vínka u vás moc nebude Myky - přeci je n to máme x ... km do m... .a většinou řídí chlapi.. 😀 😀

slunickooo
17. srp 2009

jo a je ště jedno u moc děkujem za dárečky,,mi by o uplně trapně, za to co jsme dali my vám

erine
17. srp 2009

zdravím, mohu se zeptat? dnes jsem začala 13.den po ET krvácet. Hodně, kusově. Mám pokračovat v utrouši a pred.? Díky za Vaše zkušenosti

dagina
18. srp 2009

Ahojky, tady je zase nadrbáno.

Sis, manža, jako poloviční nimrod nemá rád zelenou, jo 😀 ??? Tak barák bych také rozhodně nenatírala.

Já beru moře i hory, ikdyž na hory teď jaksi nenám fyzičku 😅 .
A na muzikál jak??? S prckama... 😒

Myky, nežehlila jsem 😀 , už se to ale zase pěkně hromadí, to je hrůza, jak kdybych prala pro celý panelák 😒 .
Co ten Miklík, už něco víte?????

Sluni, opravdu si myslíš, že by se k vám všichni s těma báglama vešli 😅 ?????? 😀

myky
18. srp 2009

Sluní, jak asi bylo mě, že? 😢 Příště budou dvojdárečky 😀.
Muzikál taky nevim, kam bych dala Mikeše, ale na procházku po Praze bych šla.
Dagi, zítra jdeme na KDD na Karlák- do nemocnice. Tak snad budu vědět víc. Některá vyšetření se prý dělají za hospitalizace, ale to až kdyby se asi našlo víc, nebo nic. Dneska mi volaly holky z práce a tak jsem si vylila srdíčko a všechny mi řekli, že by mohl mít alergii na mléko. To mě vůbec nenapadlo. A ať si vyžádám imunologické vyš. A dostala jsem kontakt od jednoho doktora, kterému snad jedinému věřím (a je to super odborník), na špičkového pediatra, co dělá UZ a je u nás ve Vinohradské nem. Taky prý má plno známých v Motole, tak kdyby se něco dělo, jdem tam. Mikeš se na něj chechtal o 106 😀 .
A co se prádla týče 😖 ?! Tlemí se tu na mě dva koše prádla a je plná sušárna. Což je místnost cca 7x4m 😅 .

slunickooo
18. srp 2009

hoooj,

no já právě psala, že na muzikál bychom jeli bez žanet - by h lídala babča... ale jestli byste jeli i ostatní na výlet do našeho hlavního města a s mimčama, tak ji vezme taky 😀

Myky - ještě jednou ... držím na zítra PALEČKY..

jinak já tak nějak peru a žehlím průb ěžně, docela se mi to daří... ted šla mamča s dětma a žanet na hřiště tak frčím zase - at mi něco ubyde... jo a koupila jsem dneska koupací plínky 😀 😀

slunickooo
18. srp 2009

jo ERINE - já být tebou tak si zajdu do caru - oni ti poví.... držím palečky do dalšího pokusu....

mimo
18. srp 2009

Ahoj všem.Hrozně dlouho jsem tu nebyla,ale nějak jsem nestíhala🙂.Matyášek chtěl na svět dříve a tak jsme byli dlouho v porodnici a pak zas nebyl čas🙂.Sanuš gratuluji!!!Je vidět,že jsem tu fakt dlouho nabyla 😠 .Malému jsou 4 měsíce a snaží se dohnat vrstevníky 🙂 .

slunickooo
18. srp 2009

Mimo - GRATULUJU - ahojík, t ak to je hlavní, že vše dobře dopadlo - Mytyášek je moc krásnoučkej 😉 😉 😉

myky
18. srp 2009

Sluní moc děkujem. Nějak to na mě teď padá. Mikulášek měl před koupáním 37,9 a po 38,1°C ☹ . No fakt nevím, co to může být. Dala jsem mu vodu vlažnější a tak by mu neměla teplota ještě stoupnout 😠 .
Mimo moc gratuluju 😀 . Jsem ráda, že jsi napsala. Matyášek je krásňoučký a tobě to teda sekne. Máš novou barvu vlasů, že?

myky
18. srp 2009

Holky prosím kámošky kluk soutěží, klikněte na ten odkaz. Díky moc. Stačí to jen otevřít.
http://www.herni.cz/online-superhry-zdarma?utm_...

myky
18. srp 2009
myky
18. srp 2009

Tak nic 😢

sisa32
18. srp 2009

Ahoj holky,

Jíťo, ty mi dáváš, já přemýšlela, kdo mi poslal mail, než mi to došlo. 😀 😀 Ale nevím co s tím, když na to kliknu, skočí to na nějaký online hry. Jestli to stačí.

Jinak na zítra držím všechny palce.

Mimo ahoj, já se přidávám, malej je krásnej, gratuluju. 🙂 🙂 🙂

Dagi, manža je na zelenou zatíženej, kdyby mohl, tak jinou barvu nenosí a máme jí všude. Tou bažinatou barvou myslel odstín, ne že je hnusná. 😀

Sluni, čauky, já jen peru, zase si to střádám. Dnes se mi furt motala hlava, asi tím horkem, tak jsem se na to vyprdla.

slunickooo
18. srp 2009

mě ta adres... háže jen nějký nesmysl... 😠 😠

sisa32
18. srp 2009

Holky, takovou budeme mít fasádu, jen je na fotce trošku sytější než ve skutečnosti, co vy na to??

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=222...

slunickooo
18. srp 2009

krááásný sis.. fakt se mi moooc líbí.... tom chce taky časem nějakou barevnou... k tomu když budou nový okna + střecha tak to taky bude vypadat líp... 😉

dagina
18. srp 2009

Ahojky,
Myky, jak alergii na mléko, když je na UM 😕 ????

Sis, no jo, my máme doma taky všechno zelený. Ta fasáda je taková smutná, jsem radši pro pestřejší barvičky, ale n a druhou stranu, co bych za takový baráček dala 🙂 . My se nerozhoupeme nikdy 😖 .

TAk tu Prahu jedině s Lůcou, bo nemá kdo hlídat, jedině že bych nechala doma drahou polovičku 😀 . A tchánovcům ji nesvěřím ani za nic.

slunickooo
18. srp 2009

no by m usel mít asi to HA mlíko si myslím....

a klidně teda s mimčama.... zajdem vyžrat Mikulce 😀 😀

dagina
18. srp 2009

Ale to muzikál asi nehrozí.
A to jako i na noc??? To by jsme si museli sehnat nějaký penzion a u vás Sluni taky, je tam něco poblíž???

slunickooo
18. srp 2009

no jo to muzíkál ne h rozí...

no já nevím jestli na noc... jak se asi dohodnemmm... možná spíš večer valit dom ne?

dagina
18. srp 2009

Nojo, každý ať si chrápe ve svým. 😀

S tou Lůcou to je hrozný, teprve před chvílí usnula 😖, přes den toho také moc nenaspí, tak nevím 😖, neudělám vůbec nic.

slunickooo
18. srp 2009

a jak ji dáváš teda spát?? Není třeba jako "předržená" že nechce spát.. my vstáváme tak v 6,30 kolem 8,15 jde spát, to spí ta k 45 mionut, pak jde znova kolem 12 to se snažím tak 2 hodky ab y spala, i když se vzbudí dřív tak ji ještě uhoupu v kočárku a pak jde znova tak v 16,30 a to tak na půl hodinky.. a pak po koupání kolem 19 hod.. a ted jsme už 3 noci spali krásně až do rá na....

slunickooo
18. srp 2009

a u nás jak jsem už řekla.. kdy byste chtěli přijet,, nebo klidně nekdo až pojedete kolem , na výlet atd... tak vás moc rádi uvidíme... 😉

sisa32
18. srp 2009

Tak jsem se zase zasekla u fotek z Bobrový. 😀

Holky, co Masle a Kači ??? Kdepak jste ???

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru