Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
21. srp 2009

Ahojky,
Myky, tak jsem to udělala, ten pokus s tou hlavou a nebolí. Večer jsem mu to namazala Fenistilem a do rána to trochu splasklo, ale fleky jsou furt. Tak nevím, jestli jít k dr., má dovču a zastupuje ho jiná. Mýdlo ani prášek nemám jiný, tak už nevím.

Tak to jsi byla ráda, že se Myšák vrátil v pořádku. To byly hovada ty fanoušci.

Sluni, šťastnou cestu a pěknou dovču. 🙂

Adélka sebou teď práskla o zem a má nateklej pysk a tekla jí krev, chudinka.

dagina
21. srp 2009

Ahojky,
tak Sluni už pošupajdila na dovču?? Počasí má být krásné, si to užijí.

Toto letí, už to je skoro týden od Bobrovky 😵 .

Myky, no jo, ruce(paže) je také můj boj, ale na ně stačí jen pár klik denně, ale s tím břichem to je úmornější 😖 .

V pondělí možná půjdu s Lůcou na 8mi měsíční kontrolu, tak jsem zvědavá. Lůca nic extra neumí...

Kacatko myslím mastí na facebooku 😅 .

Mějte se, pěkný víkend

slunickooo
21. srp 2009

v alíme za zchvilku... tak se tu všechny mějte moooc hezky, páááááááááá

N+T+Ž vás moc pozdravují 😉 😉

dagina
21. srp 2009

Ahojky, jůůů, tady nikdo 😒 .

Sis, myslela jsi v DM drogerii takové ty jogurtové přesnídávky??? Většinou jsou nějakou spříchutí..., bez příchutě jsem tam neviděla. Aďa též nejí obyč. jogurty??

myky
21. srp 2009

Ahoj holky,
jsem se sem dřív nedostala, tak sluní se mějte krásně 😵
Sis to je dobře, že ho ta hlava nebolí a když to trochu mizí, tak třeba jen prošel kolem nějakého alergenu. Možná bych jen cinkla k té Dr, ať ti řekne jestli máš přijít, nebo ne. Chudinka Adélka. To je děsný období. Už aby bylo rychle pryč, že?
Dagi Kačí je na facebooku, jo? Jsme jí přestali bavit asi, že? A jak píšeš o těch jogurtíkách, to myslíš takové ty ovocné přesnídávečky? Nebo jsou to přímo jogurty? Mikuláškovi jede Frutapuru-ovoce. Zatím jsem zkusila banán s jablkem a sní skoro celý kelímek a pak baští bílou neslazenou activii. To slupne asi tak půlku a i o trošku víc. Normální jablíčko nastrouhané mu asi přišlo kyselé. Ale ta zelenina je boj. To mu moc nejede. Mrkev vůbec 😠 .

dagina
21. srp 2009

Čus Myky, jako klasický jogurt mi to nepřišlo, je to balené právě jako frutapury. Jmenuje se to jogurtová svačinka, néé přesnídávka. Lůca zase nerada ovoce a ovoc. přesnídávky. Ale tuhle jsem uvařila takový blaf ze švestek, banánu a jablka + pohanku, byl to blivajz jak blázen, kyselý. Tak to dám manžovi, ať to sní aspoň on, Lůca na něj koukala jak kdyby týden nejedla, tak jí dal ochutnat a ona snědla asi 10 lžiček, navíc to bylo studený.

myky
21. srp 2009

Dagi no vidíš, jaká jsi kuchařinka 😀 . To je fajn, že Lůce to chutnalo. To co popisuješ je dle mé kuchařky pohanková kaše. Jednou jsem to zkusila a je fakt, že pro děti asi super jídlo. Mě to taky moc nešmakovalo. Pak jsem zkusila pohanku a místo ovoce uzený maso a zelí a to už bylo lepší 😀 . Jogurtová svačinka to možná prubnu, ale mi to příjde šíleně drahý. To Frutapuru stojí 54,- a jsou to mini kelímečky. No ale aspoň, že to jí. Co nadělám. Snad taky najede na strouhané ovoce, až se trochu víc rozjí.

dagina
21. srp 2009

Jj, pohanková kaše, uvařila jsem ji z vody 😅 . Drahota to teda je, teď jsem též kupovala frutapuru se jablko-švestka, ještě jsem jí to nedávala, ale za ty prachy to teda bude jíst ikdyby nechtěla 😀 . Nééé, nutit jí nebudu. 🙂

Jdu do pelechu, nebo budu ráno jak rorejs 🙄 .

Dobrou noc.

PS: pozdravuj Mišáka a Mikše 😎

masle
21. srp 2009

Ahoj holky,
tak jsem se sem také koněčně dostala 🙂 Jinak s Kačátkem jsem ve spojení a pořád někde lítaj a tak...takže není časík...
Ráďa si myslím že bude dříve chodit než lézt podle jeho reakcí ..bo se staví na nohy jak máčo a nechce do sedu.. 😀 😀
Já dnes také uvařila R. dobrotu a jak se olizoval..tak oni si rarášci zvykonou na domácí dlabanec.. 😀 😀 sledké sváči mu také mýcham a dobrý..je to snad všežravec .... 😀 😅 večer mu dávám jen mléko bo mu to stačí ...kaše mu nejede.. 😝
sluníčko - krásně si užijte dovču an Šumavěě!!
sis - co Jindra a ta vyrážka je to lepší?

masle
21. srp 2009

tady čučíme na Belmonda tak ponocujem,...
jinak tady jsou nové fotečky z léta..http://kaslice.rajce.idnes.cz/Leto_2009/

masle
21. srp 2009

holky nemáte některá známého Dr ohledně té poruchy přijímání potravy???? ☹ Dneska ségře dělali vyšetřko těch střev a nic nakonec nezjistili..tak vůbec nevím jestli ona nakonec neni anorektička či bulimička... 😢 se o ni docela už bojim...

sisa32
22. srp 2009

Ahoj holky, hezkou sobotu.
Dagi, myslela jsem ty s příchutí, samotný jogurty jí nedávám, zatím. Ale nekupuju je pořád, střídám to s normálníma přesnídávkama, čerstvýmm ovocem a občas dám ovocnou kaši.

Masle, dlouho nic a pak si tu povídáš po půlnoci sama. 😀
Ráďa je šikula, přeskočí lezení a uteče ti. 😀 S doktorem ti neporadím, to spíš Myky. Ale myslím, že chodí k psychologům.
Jindra to má lepší, přes noc mu to splasklo a trošku vybledlo, ne úplně, ale je to lepší. Teď je s babi na chatě tak nevím, uvi s čím přijede.

Dnes odpolko razíme do Prahy, zase do Hornbachu, tak se těším. Jen škoda, že kdybych řekla manžovi, aby mě vzal na Zličín, tak by mě asi vysadil z auta. 😀

Mějte se, hezkou sobotu, i když je tak nějak hnusně
zataženo.

kacatko03
22. srp 2009

Ahoj holky.....

Dagi...Facebook taky nestíhám...musím říct že díky němu sem se potakal s kámoškou z dětství...fakt bomba 😀
Sluni: nene ve špitále sme neleželi, jen docházeli...stejně jako s F většinou...ráno a večer...ted už konečně máme pokoj, kluci sou zdraví...tak snad to vydrží a F nastoupáí do školy....uže se jim to blíží, konec prázdnin.
Sis: 🙂
Myky: kdeže, mě bavíte pořád, dočítám na mobilu ale nejde mi odepisovat, malej se doma nudtí tak sme furt někde...sem už docela vyčerpaná, noci moc nespí a přes chce furt něco vidět nového.

všechny moc zdravím a zase se ozvuuuuu

oskarka
22. srp 2009

Ahoj holky, po delší době se Vám zase ozývám. Věřím, že si užíváte krásné prázdninové dny a máte jen a jen samou radost z dětiček. My se zítra vracíme po 7 nedělích do Prahy, týýý jo, jsem zvědavá, jaký bude návrat a zpětná aklimatizace. Ondrášek se tu měl skvěle, bavilo ho spousta věcí, hodně se toho naučil, ještě více se rozpovídal, má vytříbenou jemnou motoriku, hezky spinká a úžasně papá (i domácí stravu a čerstvé ovoce).
Kéž by mu to vydrželo i doma.
Kdybyste viděly to množství tašek, to je děsný. Balila jsem celý den. Ráno ještě dobalíme poslední věci a tradá do metropole.

myky
22. srp 2009

Dagi děkujeme a taky zdravíme naší nevěstinku s tatínkem 😀 . Neboj bude jí to chutnat 😀 . A když ne, tak manža, nebo ty to zmáknete 😀 . Dneska jsme měli zase úspěch. Kašičku lžičkou k večeři jsme baštili, jak divý. Dávala jsem mu to zapíjet mlíkem a super.
Sis, tak jak bylo v Praze 😀 . A co Jindra? Tak to snad asi byla vážně nějaká alergie, že? To jsou věci.
Oskarko ahoj, tak držíme palce na aklimatizaci. To bude asi boj 😅 . A šťastnou cestu.
Masle tak to bohužel nevím. Nikoho přes tyhle poruchy neznám, ale z praxe vím, že se mě dokonce jedna holčina ptala, kdy spálí víc kalorií: jestli, když sedí, nebo stojí 😢 . Rodiče z ní byli hotoví. Holka byla nadprůměrná gymnazistka, tak jí šupli na LDNku, kde jsem dělala, aby nebyla na psychiytrii ☹ . Smutnééééé 😢 .
Kačí, tak to je hustý. 2xdenně. Aspoň, že to Tobík dobře zvládal a nebyl hotovej a mohli jste být venku, když bylo tak krásně.
Na Bobrovce to bylo fakt super.

myky
23. srp 2009

Ahoj,
no tak co? Dnes nikde nikdo?
My přijeli z chaty a dneska mě pobavila tchýňka, když se mě zeptala proč nenosím ty svoje pěkné kalhoty. Já čučela jaké a ona myslela maskáčovky. No jsem se smála, že je to jiná váhová kategorie 😅 . Si snad myslí, že už jsem zhubla 😅 . Jsem je nosila v 51kg a to asi jen tak mít nebudu 😢 .
Tak jdem koukat na Anglické jahody. Páček 🙂

hanulka3112
24. srp 2009

Holky Krásné fota 😵 z toho vašeho srazíku, to musel být krásný výlet, vidím, že Sluní má novou barvu na hlavě a stejně jste všechny kočky maminy 😉 🙂

myky
24. srp 2009

Ahoj Hanulko, taky máš krásné fotečky 😀
Konečně někdo napsal, bo holky to flákaj a sluní je na dovče ☹
My jdeme dnes na minigolf, tak se moc těším.

masle
24. srp 2009

Ahoj holky,
tady je klídek 😅
myky tak buď ráda, třeba už vypadáš, že jsi to shodila.. 🙂 😉 se ségrušou ja to fakt hodně smutné. Ale přijde mi divné, že chodí po doktorech a žádného z nich nenapadne anorexie či to druhé.. 😕 😕 😒

My v sobotu grilovali a včera jsme chtěli jet na motorce na výlet ale měli jsme po grilču klid na lůžku.. 😀 😀 Teda hlavně Ivan.. 😀 😀
Dneska jsme se byli čachtat u tchánovců. Koupili nový bazén. Takovej ten kulatej od Marimexu za 999,- s čističkou.. je dobrej.
Ráďa začal lézt po kolenou a nahoře mu prosvítaj 4 zuby najednou..tak se teď moc nevyspim.. 😒 😅
Jo a začala jsem mu vyvářet. Inspiruju se těma skleničkama od hippu a tak.. tím složením..no nemám to tak dobré jako oni 😅 ale R. to papá tak to je hlavní.. 😀
Tak všechny zdravím pááá

sisa32
24. srp 2009

Ahoj holky, jen v rychlosti vás všechny zdravím. Je hezky, tak jsme venku, navíc tu máme zedníka, tak pořád vařím kafe, obědy, dělám svačiny atd. Dnes jsem natřela tu přístavbu, tak snad to bude dobrý. odpoledne jsem byla objednat dlažbu na terasu, jel se mnou brácha, dělá v RKZ, tak má slevy 20 %, tak jsem ho využila. Zítra jedem pro omítku, no máme to našlapaný. Tak třeba v sobotu jsme byli v tom Hornbachu a v neděli zase v Kladně v Baumaxu vybírat dlažbu a když jsem se konečně pro jednu rozhodla, tak mi Jindra oznámil, že to v autě stejně neuveze, no na ránu. 😀

Myky, Jindrovi ta vyrážka zmizela, tak nevím, co to bylo, ale včera ho chudáka štípla vosa.
Jakej byl minigolf ? Taky bych šla, v Rakovníku je, ale není čas.

Masle, Ráďa je teda rychlík s tím lezením.

Tak už zase pádím, jdu se naložit do vany, jsem celá zelená od barvy. Mějte se krásně, snad bude víc času a sejde se nás tady víc. 🙂

myky
24. srp 2009

Ahoj,
Sis tak to máte pěkně nabouchaný 😀 . A dobře, že zmizla ta vyrážka. Asi fakt jen na něco zareagovala imunita. A vosy jsou prý agresivnější. Letos už pobodali hodně známých a to si ani nepamatuju, že bych znala někoho píchnutého vosou 😖 . Minigolgolf fajn, jen jsem trochu zklamaná z lidí. Navíc jsem to pokazila manžovi. Jsem byla poprvé pořádně s Mikuláškem a ženský jsme moc ani nezajímali. No mám tam trochu neshody s jednou a asi to má své účinky. Ale dobře jsem si pokecala s mužskýma a hlavně s jedním. Mám s ním trochu úmysly, bo se mi asi jedna kámoška bude rozvádět a tenhle by se mi pro ní líbil 😀 .Jsem sondila, jestli není zadaný 😀 . Takže výsledek je, že bych byla radši, kdyby jsme tam nešli. A na druhou stranu poučení pro příště 😠 .
Masle tak taky si užíváte? A 4 zubáky hned najednou, jo? Mikulášek taky začíná hezky papat. Dneska mu docela šmakoval květák. Tak, že by?
Kdepak máme Dagi s Lucinkou.

myky
24. srp 2009

A jestli nás čte sluní s rodinkou, tak zdravíme 😀 . Myšák přišel s návrhem, že kdyby druhá byla holčička, tak že by bral Nikolku 😀 .

dagina
25. srp 2009

Ahojky, jen v rychlosti mrkám. Fakt nějak nestíhám ☹ . Ještě že tady není Sluni, by se tomu zase divila 😀 .

kacatko, to máš recht, já musím s Lůcou také pořád někde být, doma už mě někdy dochází fantazie jak ji zabavit, je to náročný. Už se těším na to plavčo a také chci začít chodit do mateřského centra, aby byla Lůca s dětma. Jinak u nás nic moc aktivit není 😖 , doma to fakt někdy na palici 😝 😝 .

Oskarko, Ondrášek je fakt šikulka, už co jsi psala cca před měsícem co všechno umí, myslím že jsi psala že už umí kroužky navlékat na tyčku 😕 ????

Holky, co ta Praha??? Spíš bych to viděla dle počasí, ono lítat v dešti s kočárem po Praze 😀 , idkyž mě zrovna by to nevadilo, bo jezdíme ven za každého počasí 😅 . Ale z výletu by nebylo nic. Určitě by se přidala i Oskarka a ost.

Hanulko, no však příští rok také přijedete na srazík 😉 . Krásné mimča máš, bych na ně mohla koukat pořád 😵 . Není Vaneska větší jak Leonek???

Včera jsme byli na 8mi měsíční, Lůca má 7 880g a 69 cm. Mudrovi se líbila, jak jsem přišla do ordinace, tak mi sestra řekla, ať si malou posadím na podložku 😀 , tak jsem řekla že ještě nesedí 😅 a že ji radši položím 🙂. Mudr jak ji poslouchal ze zadu, tak si ji posadil, ona krásně seděla. Říkal, že ji klidně můžu na chvíli posazovat.

Musím valit, mějte se, zase se brzy objevím 🙂 .

Pěkný den.

hanulka3112
25. srp 2009

Dagi, nepřeháněj, ty vaše mimča jsou taky k nakousnutí 😵 😀 snad to příští rok vyjde, ikdyž ten můj je taková zdechlina, moc toho nenachodí😀 pro mě byl výkon vytáhnout ho na Štramberskou trůbu tady u nás😀 jo a Leonek je větší, ale už se mě na to ptaly i kámošky, jestli není větší Vaneska, ale to bude asi tou její kulatou hlavičkou 😀

myky
25. srp 2009

Ahoj holky, jdu pozdravit.
Dnes opět krásný den 😀
Osky Ondrášek je fakt šikulka. Ani se mi nechce věřit, že tohle může všechno umět 😅 . To ho to nějak učíš, nebo jak to děláš?
Dagi fakt posazovat, jooooo 😕 . No vidíš. Jste šikovný a Ty jsi měla strach, že neumíte vše. No je fakt, že Mikuláš už v takovém tom polosedu vůbec nechce být. Buď se přitáhne až do sedu, nebo musí ležet. Začíná se všude pohybovat. Ale né, že by lezl, ale nějak se odšoupe, kam potřebuje. Dneska jsem ho řvoucího tahala z podpostýlky 😅 . Čouhali mu jenom nožičky 😅 . Jsem zvědavá na rehábku ve čtvrtek, co nám řekne 😕 . Se toho začínám bát, bo by asi chtěla, aby už si strkal kolena pod sebe. Jo a ty kostky od Fisher Price jsou hezký, ale hrozně malý ☹ . Ale na druhou stranu, aspoň nezaberou tolik místa v krabici s hračkama. No a chtěla jsem aby tam byl ten míč, pejsek atd... a poslali mi nějakej zvoneček, rolničku a něco, co vůbec nevim co je. Tak jsem docela naštvaná! V nabídce měli toto a ne to co poslali 😠 . Lezoucí brouk je fajn a docela Mikeše dráždí 😀 . Nevim, jak dlouho nám vydrží, bo ten ho vždy chytne za ty tykadla a dělá s nim psí kusy 😀 . Jak bliká, tak je z toho Mikšík paf 😀 .
Hanulko to bdue super, když dorazíte na další srazík 😀.
A jak píšeš o vašich mírách, tak nevim, zda jsi postřehla, jak jsem psala, že kámoška ze Znojma si myslí, že její 7mi týdení dcera přerostla Mikšu s mírami 62cm a 5120g. Mě pěkně vytočila 😠 . Zaprvévé děti se nesrovnávají, každé je jiné a za druhé, jak může srovnávat 7mi týdení dítě s 6ti měsíčním 😠 ?!?!?!?! Lucinka je krásná holčička s nádhernými mírami. Je moc hezoučká 😀 . Jsem hned kámošce odepsala a ona na to nic, tak asi se jí to nepozdávalo 😅 . Je super, jak mi si to tu napíšeme, protože nás to zajímá, ale psát někomu: hele Mikeš má v 6měsících 8kg a Lůca je určitě menší. To se přeci nedělá! A ani by mě to nenapadlo! Nejsem divná, ne? Jako, že mě to od ní naštvalo? Mě příjde, že jí hráblo!

dagina
25. srp 2009

Myky, kamošky holčina má v roce 7 kilo a za dva měsíce nepřibrala vůbec nic. Dle mudry není nutné přibírat, holka je jinak zdravá, tak co. To ten náš mudr už by nás posílal ke všem čertům.
Prvních pár týdnů jsem také srovnávala, nebo spíš jsem sledovala tabulky s PMV, bo mě tchyně hrozně deptala co všechno by měla Lůca už umět, kolik by měla vážit, co jíst..., teď už se nedám. 😉 Teď jsem naprosto vklidu.
Tak to je šikula když už se začíná plazit.
Myky, zrovna jsem také přemýšlela, jak ho to Oskarka učí 🙂.....

Jj, vím že ty kosty jsou malinky, máme je na krámě, ale jen s nějakým ovocem 😒 . Berunku jsem měla objednanou a nemají jí na skladě 😒 . Tak příště. Ještě se mi líbí od Fhishera taková želvička s kuličkama, pro Lůcu jak dělaná 😅

sisa32
26. srp 2009

Ahoj holky, jen jukám, za chvíli valím s dětma do města.

Hanulko, máš krásný dětičky, těším se, až je uvidím na živo, na tom dalším srazíku. To určo přijedete viď ? 🙂

Myky, já to srovnávání taky nesnáším. U Jindry mě taky takhle deptala tchýně, ale pak jsem jí utla. Teď to s Adél zkusila nějak ze začátku a dala pokoj, vidí, že si vychovávám svoje děti po svým a nic jim nechybí.

Jaký kostky jsi objednala ? Já objednávala minulý týden Adél k svátku a narozeninám taky nějaký, tak doufám, že to nejsou oni, nechci nějaký pidi. Taky jsem jí objd. hračky do vody, koš na hračky a mluvícího pejska. A normálně měli asi nějaký akce, bo když se jim teď kouknu na stránky, tak je to dražší, než to mám já objednané. Dám odkazy.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru