Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
29. srp 2009

To jste šikovný. Tak páááá 😀

chiwule
29. srp 2009

Ahoj holky, koukám, že jste tady zůstaly v diskusi 😉 jen se chci pochlubit, mám velkou radost - Anetka včera začala doopravdy chodit sama bez opory a bez držení, prostě se najednou vydala do prostoru a udělala asi 5-6 krůčků 😀 a od té doby to zkouší kde může a při každé příležitosti která se jí naskytne 😅 je to dojemný, mám z ní velkou radost, a ona se taky moc směje, zjistila, že umí něco nového 😵

slunickooo
30. srp 2009

Kuk baby 🙂 🙂 🙂

jsme doma,, teda moc se nám nechtělo.. počasíčko nám vyšlo, ale co se dá dělt, škola volá 😀 😀 😀

dočítala jsem vás z mobilu - ale teda vy jste vůbec nedrbali......

ted nějak nevím na co reagoovat..... jo kupujete dětem krááásný hračky..... my m usíme taky ještě něco k tomu roku dokoupit a pak vánoce a svátek.... a pro Niki to bude vůbec horor co koupit..

novinky u nás.. děláme paci paci, šijem boty do roboty 😀 a děláme srandu , když ji povíme.... jo a taky se vztekáme děsně v autě,,, nechce být prostě sama v autosedačce.. je pravda ale že jsme toho každý den dost najezdili tak bodejd by toho neměla plný zuby a taky spíme hůř a hůř... jak nás necítí v posteli tak se f urt šije.. a včera jsme vyžahli za noc 4 lahvičky čaje . ... fakt děs běs. ráno se probouzíme jak zmlácený...

sta h uju foto.. tak budou na rajčátku,, zahesluju .. žanet je na nějakých nahatá 😀 😀 heslo a jméno si snad pamatujete....

jo Sis - jste šikulkyyyyyy s tím baráčkem.. se těším na fotooooo

a Myky --- jsme moc rádi, že je Mikšík takovej šikulka - fakt super

a to samý Lucinka Dagi... v idíš to, určo už j i můžeš posazovat a jak se ji to bude líbit...

CHiw - malá je ta ky šikulka.... gratulace k prvním krůčkům

Oskarko - tak co... se jdeš se s námi?? ? V praze natom plánov. výletíku

a zdravím taky kačátko a Masli... 😉 😉

myky
30. srp 2009

Ahoj Sluníííí 😀 , jsme se těšilíííííí.
To tu flákáme. Dagi se dluho neozvala, tak snad je vše ok.
Na fotečky se těšíme a až budeš mít víc časíku, tak podej info o dovče atd.... 😉
Koukám na vraždy v Midsomeru a nějak mě bolí žaludek, tak snad to přejde.

sisa32
30. srp 2009

Ahoj holky,

tak vítám Sluníčko zpátky z dovči a taky se těším na fotky.

myky, to tam v tom Mindsomeru ještě někdo žije ? 😀 😀
Ať tě to brzy přejde.

Chiw, to je dobře, že jsi sem jukla, piš čstěji. Velká gratulace Anetce, utekla ročku, šikulka. 🙂

před chvílí jsem vyhrála Adélce podzimní bundu s mikinkou v aukci, tak mám radost, byla v podstatě za vyvolávací cenu. Zítra mám další, pro změnu zimní. To zase bude peněz. 😎

oskarka
30. srp 2009

Ahoj holky,
to mi nějak uniklo, kdy a kde bude srazík v Praze?
Chiwul, čauky, to je dost, žes na nás jukla. Vida, šikulku!

slunickooo
30. srp 2009

já se taky těšíláááá 😀 😀 😀

SIs - to jsi fakt třída.... mě to na aukcích nějak nejde...

fotos už se nahrávají. jen je asi ještě popíšu.. .at víte odkud jsou...

no jinak dovča fakt super, pršelo nám jen asi 1,5 dne, jinak krásně až vedro... v sobotu byly ty slavnosti, brychta byl fakt dobrej, tom tam na něj koukal celou dobu, my s holkama jukly na trhy, pak jsmev neděli Niki odvezli... tábor fakt něco,, na úrovni,,, a jak dneska vyprávěla tak fakt to stálo za to.. pak jsme byli u vltavy, kde si žanet musel aspon máčet nohy, ale voda byla jak led 😀 , jeden den jsme se váleli u Lipna v Horní Planý,, krásná plážička.... známí se za náma přijeli juknout jeden večer a my pak k nim na nový baráček co postavili... no a na houbách jsme byli snad ob den, Tom zavařoval, sušil a dělal čalamády 😉 a pak tak různě na procházkách ... jo jo a už je po ☹ ☹ ☹

sisa32
30. srp 2009

TAK JSTE SI PĚKNĚ UŽÍVALI. 🙂 Na těch slavnostech byli naši, třeba jste se potkali. 😀

Oski, až někdy na podzim, nebo před Vánoci. 😉

slunickooo
30. srp 2009

jj vaši jsem tam viděla 😀 😀 😀

sisa32
30. srp 2009

počkej, až je uvidím na tvých fotkách. 😀 😀

slunickooo
30. srp 2009

😀 😀 😀 no nějak to nahrávaní trvá - jsem je teda netřídila.. .takže jich je hafo 😀 😀

slunickooo
30. srp 2009

no vlastně jo Brichtu jsem vymazávala.. .jsem tam dala jen asi dvě... jich jinam máme asi 20 😀 😀 😀 - taky jsme šli pak po jeho koncertě do restaurace na obídek... a fakt to byl holky děs... jsme si objednali a dali jim skleničku pro žanet jestli by ji nám ohřáli... po půl hodině jsme už řekli servírce jestli by mohli aspon pro tu malou to jídlo... a ona že toho mají hodně.... tak jsme ještě chvilku čekali... my bychom to fakt snad ještě skousli.. takovou dobu že čekáme my na jídlo.. ale pro dítě že nedokážou ohřát jídlo. by jim to trvalo minutu.... no ještě jsme ji řekli jednou a když ani to nepom ohlo tak jsem ji řekla že zaplatíme pití a vezmem si skleničku.. no přinesla ji , ani nerozdělanou... žanet tam jedla chudinka k obědu studený jogurt... no a pak odcházíme a on si to kráčí k nim do restauračky brichta... ten jeho kytarista byl jak dělo ..... Niki tam pak ještě jukla a jídlo měli hned na stole... totál znechucený jsme fakt odcházeli.. 😠 😠

sisa32
30. srp 2009

Tak jsem je zkoukla, moc pěkný, ta pláž je mi nějaká povědomá. 😀 zatím mi nejdou zobrazit všechny.

Zážitek z restaurace děs, taky máme, mě to vždycky tak vytočí. 😠

slunickooo
30. srp 2009

j jse to muselo akorát nahrá t.. .zítra popíšu. .ted mažu chrupat... pááááááááááááááááá

sisa32
31. srp 2009

Ahoj holky, tak nám to zase zítra začne. 😝 Přeju prvňáčkům, Verunce a Filípkovi, ať se jim ve škole líbí. 🙂 🙂

Sluni, včera jsem zapoměla pochválit tu chaloupku, jak jste byli, moc pěkná a i to místo. 🙂 Ještě něco jsem chtěla, ale už nevím. 😎

myky
31. srp 2009

Ahoj, stihla jsem prolítnout sluní fotečky a super 😀 . Žanet je cachtálek 😀 a všechno bylo moc hezký 🙂 . Ta scénka v restauraci mě teda zaráží. Co je to za problém na 20vteřin strčit něco do mikrovlnky 😠 ?! Asi byli bezdětný!
Jj všem školákům přejeme vykročit pravou a s chutí do toho a půl je hotovo 😉 .
Sis a Midsomer mi skončil 😢 . Už se asi vyvraždili 😀. Manža měl obr radost. Já jsem úplně zblázněná do šéfinspektpra Bárnebiho 😀 .
Oski jj, bude srazík v Praze. Mě je jedno kdy. Všechny mooooc ráda uvidím.
Chiw tak co druhé mímo? Kdy se do něj pustíte? Ty chceš taky brzy, viď?
Hele a co ta Dagiiii????? Kdepak je? Nějak se neozývá? Nejeli někam? Neuniklo mi to?
Kačí s maslí se úplně odmlčeli, že ☹ ?

sisa32
31. srp 2009

Ahoj myky, to už to skončilo jo ? ale četla jsem, že se pořád natáčí nový díly, tak se ti zase vrátí. 😉

Jj, holky to tu flákají, je to škoda. ☹

Zase jsem aukčila a dnes se mi povedlo toto: http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3812454

Má radost. 🙂

slunickooo
31. srp 2009

jj chaloupka je krásná , přím ou lesíka... fakt bomb a... jsme moc spokojený, jen za rok se tam asi nedosta nem,,, v únoru máme hory, pak v květnu letíme smšěr Turecko a jestli pak dámeto C Horvatsko????

Dagi nevím, ale myslím, že se nikam nechystali.. spíš nestíhaj 😀 😀

Myky\ tak kdy vy začnete zdělávat na mimiouška doruhýho???? Já antiko zatím vůbec ne beru a MS chodí na den přesn ě tak jsem aspon ráda že funguju 😀

a täyky přeju našim prnáčkům krásný vstup... pravou...do tý první třídy... a holky na nás fakt nějak pečou no

myky
31. srp 2009

Sis tak gratulejšn. Krásný úlovečky. Já aukci nikdy nezkoušela. Asi na to nemám nervy 😀. A Midsomerky snad natáčí 😀 😀 😀 😀. se nemůžu dočkat. Snad mi tam nechají Barnebiho a tu jeho Lois 😀. Ta mě vždycky pobaví.
Sluní asi příští rok září, ale možná už květeeeeeen 😀 . To budete mít v přímém přenosu 😀 . 😉

myky
31. srp 2009

A Dagi snad jen nestíhá. Tak snad se brzy ozve a jen si uívá léta 😀 .

sisa32
31. srp 2009

Ty jo, teď jsem si vzpoměla, že máme zítra první plavání po prázdninách. Pořád myslím na tu školu a na tohle bych byla zapoměla. Už se na to těším.

myky
31. srp 2009

Sis, tak si to s Adél užíjte. Mě teď na ulici zastavila paní a dala mi poukaz na plavání a cvičení s mimi 🙂 .
Jo a holky švagruše letí do New Yorku a ptala se mě, co má Miklíčkovi přivézt? No jsem byla paf a hadry nechci. Jsem řekla, že nějakou hračku která v Evropě není běžná, bo mě překvapila a nic jiného mě nenapadlo 😅 . Tak sem s radama. Mám 14dní na to poupravit žádost 😉 😅 . A ještě hodlám pročíst infa o Mexické chřipce a držet jí z dosahu po dobu inkubace 😅 . No nebude to mít se mnou lehké holka 😅 .

chiwule
31. srp 2009

myky, jj, chceme co nejdřív to půjde, ale nejdřív to vidíme tak v únoru-březnu příštího roku. Mražáčkové ještě musí počkat 😅 a mamka se musí dát nejdřív zdravotně do kupy, ještě to není moc ono, hlavně ten pitomej tlak...
jo a Anetka se včera naučila foukat - když jí řeknu aby foukala, tak to naprosto cíleně dělá a hrozně jí baví, jak jí za to chválím, jak je šikovná 😵 asi si říká - taková blbina a jakou to mámě udělalo radost 😉 😀

chiwule
31. srp 2009

jo a aktuální fota najdete na http://picasaweb.google.cz/jendazacek Pacek 😉 😵

sisa32
1. zář 2009
kacatko03
1. zář 2009

ahoj holky ...nene nneflákáme....já dočítám ale nevim co psát 🙂 navíc nejsme moc doma bo malej se doma nudí...s Radkou komunikujeme přes skype je to rychlejší, a Raďa ji už leze takže ta moc na netu taky být nemuže bo je to malá fretka teda 🙂 včera jsme byli v človíčkově.

všechny pozdravujem

slunickooo
1. zář 2009

kuk holky....

tak jak jste zvládli první šškolní den??? My máme domluvenou hudebku s klavírem - kr ásněě nám to v yššlo. máme to v ponděělí hned za sebou, ješštěě jsme dokoupily dro bnosti, a pro žanet jsem sehnala capáččky... moc krásný a jen za 350 Kčč.. .jo a velikost máme 19 😀 😀 ty sa mý si tam kupovala maminka pro sv oji ročční dcerku.. fakt má žžanet nohu jak slon 😀 😀

sisa32
1. zář 2009

aHOJ sLUNI, TAK PRVNÍ DEN V POHO, ZA TŘIČTVRTĚ HODINY BYL doma. Taky jsme byli domluvit hudebku a máme stejně jako loni ve středu, taky za sebou, takže dobrý. Na nauku teď budou mít chlapa. to je dobře.

Dnes první plavčo po prázdninách, máme jinou instruktorku, je dobrá, ale nic nevysvětluje, jak je držet a tak, prostě šup, udělat tohle a tamto, ale zvládly jsme to.

Taky mi dnes konečně dorazil balík s těma hračkama a další zase s hmotou na dort, už se těším jak dopadne, bude s motýlama. Snad. 😵

slunickooo
1. zář 2009

tak to jste šši¨kulky...

jaký bude dortík? Já mám na peččení lidi - ségra je cukrářřka. ale užž jsem taky přřemý ššlela co za dort k jednomu roku.. aby to mohla i ochutnávat...

na plavčču jste taky ššik ulky.. my zatím se rachtáme doma, jak vidí bazén tak užž ječčí a jak otevřřu dveřře do ba zénu t ak vyv ádí jak blázen... fakt vodu miluje

myky
1. zář 2009

Ahoj, jdu pozdravit a šla jsem se hlavně juknou, co školáci 😵 ?
Všechno dobrý, tak super.
Kačí, jak nevíš co psát? A díky za pozdrav 🙂 .
Chiw tak držíme palce, ať jsi brzy fit aby se mohlo zadařit 😀 .
Dagi, co je s váma?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru