Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

chiwule
12. zář 2009

my dneska nedělali zas tak nic zvláštního, užívali jsme si společný čas. Dopoledne jsme si s Anetkou hráli v pokojíčku...odpoledne jsme byli na vycházce a nakoupit, pak koukali na Večerníčka a Včelí médi 😅
jo vlastně jednu novinku máme - naučila se dávat věci "dovnitř" a vyndat je "ven", docela dobře pochopila, co po ní chci a že musí počkat, až nandá dovnitř vše požadované a vydnavat teprve až řeknu to správné slovíčko 😵 není jinak moc trpělivá, tak jsem ráda, že se daří jí trochu krotit 😎 , byla děsně hodná
Jinak samo taky peru, uklízím a i jinak dělám manželku 🙂

myky
12. zář 2009

Jooo chiw, tak to máš dobrý. Já totálně selhávám. Jsem holky v pr.....

sisa32
13. zář 2009

Ahoj při neděli. V pátek večer mě začalo bolet v krku a včera večer už jsem byla totál hotová. Mám chřipku jako prase a největší strach mám, aby to nechytly děti.

Myky, to jste měli pěkný den na chatičce. 🙂 Na Banderase jsem taky koukala, docela dobrý to bylo.

Tak zatím.

dagina
13. zář 2009

Ahojky,
opravdu nějak nestihnu dočíst, co jste tady v týdnu nakecaly, je toho moc a já jsem ráda, že si můžu aspoň prdnout 😒 . Myky, co by zase mělo být Miklíkovi???? Mudra zase vyřkla nějaké předčasné závěry či co????? Každopádně ať je vše OK!!!!! Musí!!!
JJ, zdraví je opravdu nejdůležitější...., člověk si to nejvíce uvědomí když má děti.

Chiw, jak se prosímtě dělá manželka???? 😀 Teda, radši bych to ani neměla chtít vědět, bo se mnou to bude děs běs ☹

Jinak spinning super, super, super!!!! Vřele doporučuji. Zase jsem o rok a půl omládla 😀 . Naostro jsem teda fakt nejela 🙂 .
Zítra máme první plavání s Lůcou, těším se, ale snad nám tam nebude zima 😲 . Navíc jsem ještě nezkoušela plavky 😅 ...., naposledy jsem je měla jako těhule ...

Mějte se, papa

masle
13. zář 2009

Čauky holky,
tak jak se tu máte?
myky doufám, že Mikšík bude ok!! Rozhodně vypadá jako zdravé dítě, tak to bude určo jen planej poplach!! 😉 🙂 Držím palce!! Ale teda také jsem nějak nepochopila co by mu jako mělo být... ☹

dagi spining jo?? Tak to jsi dobrá. Já na něm byla jednou a dělalo se mi tam úplně špatně od žaludku.. 😅 Myslela jsem že tam vrhnu..Tak to bylo poprvé a naposled. Já už zase nikam nechodím cvičit. Bo Veru jak je v té škole, tak prostě je to hoňka...Ale myslím, že mám dobrej tělocvik s Ráďou 😀 bo jak leze a stoupá si všude kde to jen jde, tak jsem mu furt v patách.. 🙄 😀

sisa vy jste marodi? Tak brzké uzdravení!!

u sluníčka se koukám pořád něco staví 🙂 Se máte. My furt stavíme tu novou firmu... 😝 Ale fasáda už bude brzo hotová..tak pak hodím foto.. 🙂

masle
13. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
tady jsou nějaké nové fotečky.. 😉

dagina
13. zář 2009

Kuk, jen na chvíli 🙂 .

Masle, jj, Lůca dává též zabrat, zatím teda leze jak čamrda, ale do stoupání má ještě daleko, takže "pohoda" 😀 . Ale jinak ráda věřím, že taková pomocnice jako Verča bodla 🙂. Ráďa se už sám posadí?? Už je to fakt kus chlapa....

masle
13. zář 2009

dagi - jo jo už si sám sedne 🙂 Jo jsem koupila takové ty jogurt. přesnídávky od Nestlé a jedna mu tda nestačila. Snědl 2 a pak ještě celej rozmixovanej banán.. 😲 😀 Tak to se Lůca určo také brzo začne stavět když už lelze.. 🙂

myky
13. zář 2009

Masle koukám, že máte recaro. Tu chcem taky 🙂 .

masle
13. zář 2009

myky jo jo Ivan chtěl jedině Recaro 😉 Ale žádná láce to teda není. 😖

myky
13. zář 2009

Masle jj, levný nejsou ale je to jedna z nejlepších sedaček a to se vyplatí. Mě se hlavně líbí i že se dá snadno přenášet. Jakou máte tu potahovou látku?
Jinak Mikulášek taky papá běžně velké skleničky příkrmů i velké přesnídávky. Ty malé Frutapura už má jen jako chuťovku. Strašně mu chutná květák a ten jsem zatím viděla jen malé Hami skleničky, tak dneska si dal k obídku dvě 😵 . Jinak normálně vařím a zamražuju. Taky to musí mít hodně rozmixované.

myky
13. zář 2009

Sis, tak co? Je ti líp?

dagina
14. zář 2009

Bré ráno.

Sis, prosím tě, ohledně toho plavání...., neklouže mimčo moc v rukách?? Známá něco říkala, že musela mít ruce namazané vazeínou, druhá kamoška nic takového nepotřebovala..., tak nevím..., snad se tady během dopoledne objevíš, aby jsi mi poradila 🙂 .

Myky, tak to krásně papá Miky 🙂 . Lůca odmítá domácí ☹ , kupované jakštakš. Někdy nesní nic, tak ji jen nakojím , o hladu být přeci nemůže 😅 .
A také se mi potvůrka v noci dvakrát budí, zkoušela jsem kaši na noc, teda pozdní odpoledne, ale ani náhodou to neveme do pusy, zkoušela jsem to zamíchat i s jejíma oblíbenýma švestkama, ale nic 😒 .

Masle, jj, snad se brzy posadí, ale má ještě trochu času 🙂 ..., už se o nás opírá jakoby do stoje, ale to stání to má ještě daleko 🙂, začíná klečet, také když se opře o nás.....

dagina
14. zář 2009

Myky, když říkáš, že frutapuru máte jako chuťovku, když ji tedy podáváš, dáváš poté ještě něco???? Nebo dáš klidně dva kelímky???? To je ale drahota 🙂

Pěkný den všem.

sisa32
14. zář 2009

Ahoj holky, jsem vyřízená, je to čím dál horší, snad nezačnu chrochtat. 😀
Dnes jsem odhlásila na zítra plavčo, to bych nedala. malej už taky začíná frkat, je to děs, no a samo že velkej taky. Jsme rodinka nudlounů.

Dagi, neboj, budeš Lucinku držet pevně, klouzat ti nebude. Já jí teď dávám plavky, tak jí držím i za plavky, ale i bez nich je to v poho.

Masle, moc pěkný fotky, Radeček je teda celej táta, to musí mít Ivan radost co ? Tuhle sedačku mám taky vyhlídnutou, ale nevím, jestli jí budem kupovat, je to drahota. Máme po Jindrovi Concord, ale teď máme v autě 10 airbagů a to prý musí být na to i sedačka, kvůli těm bočním.

Myky, na dnes držím palce, aby to Miky snadno zvládl a měli pro vás jen samé dobré zprávy.

myky
14. zář 2009

Sis děkujem. Teď budeme čekat, jak na drátkách. A teda to se na vás nabalil nějakej hnusnej bacil 😠 . Tak ať je to brzy lepší.
Dagi jsi mě pobavila s tou vazelínou 😀 . Dle mě s vazelínou na rukách by jsi jí měla problém udržet normálně, natož ve vodě. Teda jestli jsem to nějak špatně nepochopila 😅 .
Masle super obchod a cena. Já jí našla nejlevnější za těch 4500,-. A čekám, že jí budeme kupovat ke konci roku a to ještě půjdou dolů. Je drahá, ale přesně kvůli těm bočním airbagům je třeba.

slunickooo
14. zář 2009

ahojík holky,.

tak M yky - jak jste dopadli??? asi nic nevíte v id.. každopádně na v ás po celý dny myslíme i N iki posílá Mikuláškovi pusinečku a moc se na vás všechny těší ... nejdřív v tom Práglu teda... ale ona se stejn ě nejvíc těší na to moře... dokonce o našem srazíku psala referát 😀 😀

Sis - známe to kurýrování s dětma... nezávidím, tak at jsi hlavně brzo fit...

Dagi - ty jedna spinningistko.... 😀...slyšela jsem taky , že je to pořádný záhul.... jesi dobrá no 😀 a vazelína na plavčo určo

JInak u nás taky záhul, tohle ješt ě nebylo 😀,,, žanet je jak ďas.... leze , a hlavně furt si chodí.. sama už kolem všeho a se mnou za jednu ruku,, dávám ji měsíc, že b ude chodit sama..... fakt dílo :?-D...a pak záhul s Niki... po + ut jezdíme do JC na kroužky... zí tra teda není a je až ve středu tak uf.... 😀 , dneska jsem se ža net na kontrole nebyla, mi přijde že má pořád trošku rýmičku, tak by nám možná ten Synflorix ani nedala,, tak možná ve čtvrtek zajedem,, uvidíme ještě

Dagi - už se ti taky budí vid??? to u nás je to děs,,, ale trošku lepší než to jeden čas bylo ... a jinak jíme jak kyselina,, může se cpát pořád 😀 😀
no mám co jsem chtěla že jo? 🙂

HOlky - máte nějaká doma ty a a plikace samolepící na zeď jak jsou ted moderní?? ?já dneska koupila jednu,,, s nad pak j eslti bude čas nafotím.. chci ji na bar. skřínku do obýváku a pak b ych ještě chtěla koupit tuhle.... bude tm o ra nž. stěna a ní bych právě chtěla toto..

http://shopiq.cz/dekorace-zr-01-kala/

a pak chci ještě v ložnici jedn ustranu omalovat na tm. fialov ou a na tu tohle

http://shopiq.cz/dekorace-sp-3500103/

nebo tuhle

http://shopiq.cz/dekorace-17022/

jo a v neděli jsme ÚSPĚŠNĚ Nikče dostali ten klavír do patra do pokojíka.... jsem se ta k bála.. a šlo to jak po másle - pak hodím foto, sice do toho pokojíka asi moc nejde... má tam moderní nábytek olši a klavír je starý Rous a tmavý. . ale hlavně plní svůj učel.. 😉

slunickooo
14. zář 2009

jo se mi TO NĚĚJAK ZMIZLO... vazelína na plavčo že mi nějak nejde..... by to hrozně klouzalo prosísm tě... a nebo ji udržíš,, já se taky bála a držela žanet v ba zénu jak klíště... ale ted už je to lepší a lepší jo a Dagi ... nevyjádřila jsi je s k tomu našemu vyhlídl . Chorvatskuu 😝 😝 😀 😀 😀

dagina
14. zář 2009

Ahojky,
Sluni, jsi posílala nějaký odkaz na Chorvatsko?? Asi jsem přehlídla..., už je jako místo vybrané, či co?!
Ty dekorace na zeď jsou krásné, též se mi to moc líbí, hodně mívají i v Ikei.

Plavčo jsem zvládla i bez vazelíny 😀 , též si myslím, že to musí klouzat ještě víc..., kdo ví, na co tu vazelínu používala 😀 . Lůca v pohodě, moc se jí plavčo líbilo, ale za to když jsem se viděla na fotkách (manža fotil), tak je mi blivno, bych potřebovala spinning 3x týdně, a do toho posilovnu na záda...

Masle, vše nej k svátku 🙂 .

Brou noc.

slunickooo
14. zář 2009

kecadlo Dagi.. vypadáš dobře.. fakt super... ... a posíl ala jsem odkazy na chorvatsko.. nebo po Praglu u nas přenocujete... a bast a no 😉 😉

masle
14. zář 2009

Ahojky,
sisa jo jo Ivan se tetelí že je Ráďa celej on 😀 😀 Ale naše máma mi furt říká, že je po mě. Hlavně když se řehní..no tak si vyber.. 😀 😀 A jak je je to lepší?? ☹

myky tak co, má te nějaké vysledky?? Nebo jen čekáte? Noo ten obchod to jsme našli na poslední chvíli, bo už jsme chtěli objednat tu dražší a pak jsem ještě šmejdila .. 😀 no a našla se lepší cena.. 😀 😉

dagi - díky moc 🙂 Také uvužuju pořád o tom plavču..a nějak se nemohu rozhodnout. Veru se to moc nezdálo..Ale R. je zase úplně jinej a vodu miluje.. 😵 Tak možná také začnem.

Veru měla včera večer parádní průjem..tak byla dnes doma ale už je to ok byla i na keramice odpolko. tak zítra šupajdí do školy. 🙂 Jo a s Ráďou jsou noci děsný. My jdem spát a on se budí.. 😀 Stoupne si v postýlce a šmitec...Prostě si lehá a stoupá dokud se neunaví a neusne.. 😀 🙄

myky
14. zář 2009

Ahoj, Sluní zatím nic nevíme a děkujeme moc, že na nás myslíte. To hodně potřebujeme. Já myslím, že to dobře dopadne. Musíííííííííííííííí................ Ale znáš to? Zatím je mi z toho do pláče 😢. Je to dobrá dieta 😅.
Dekorace super. My máme jen dětské nad Mikuláškovou postýlkou a drží krásně.
Super, že Žanetka je tak šikovná. A jen ať hezky papká, ať má správný základ 😀 😉 .
Dagi, tak vidíš. Určitě to nebude taková hrůza. Vždyť vypadáš dobře. No a když jsi zmákla spinoš, tak i fyzička je super.
Holky a co najít nějaké to ubytování v Praze? Na jednu noc, nějaký levnější penzionek?

masle
14. zář 2009

myky ha ha máne stejný časík 😀 😀

dagina
15. zář 2009

Ahojky,
skoukla jsem to Chorvatsko, to první vypadá dobře, i pokoje dobrý..., a někdo z vás tam už byl??? Chtělo by to něco osvědčeného... 🙂

Myky, a víš tedy o nějakým penzionku v Praze 🙂 ?? Ale když ta Praha bude až na podzim či v zimě, ak vidím navrátila ještě ten den.

Masle, jestli už není kurz rozjetý, tak jdi do toho, fakt super příjemné zpestření. Jsem nadšená i z mateřského centra, sešla se nám tam pěkná parta.

Do Lůci nemůžu za boha dostat kaši, třeba zrovna nám by na lepší spaní pomohla. A nějaké UM na noc nechci dávat, přijde mi to zbytečné...

Myky, co dáváš teda Mikymu na dodlábnutí po malé frutapuře???

Musím jít, papa

slunickooo
15. zář 2009

no nebyli jsme tak nikdo, já to našla na Orbionu... ale je hafo času, házejte i ostatní nějaký odkazy...

jo a samozrř. zdravím - jsem zapoměla pozdravit 😀

slunickooo
15. zář 2009

Ted jsem jukla na profil v Orbionu a jsou tam další zprávy...

Dobrý den,
právě jsem se vrátila z Chorvatska a mohu Vám nabídnout své služby pro příští rok. V lokalitě Omiš a okolí mám možnost zajistit ubytování podle požadavků klientů a to za zajímavé ceny. Spolupracuji přímo s majiteli apartmánů a společně s nimi nabízíme i další nadstandardní služby. Pokud máte zájem právě o tuto lokalitu, prosím, kontaktujte mne na profil.
Děkuji a přeji příjemný den.

jo a v tom prvním - je kamenitá pláž. ted mi to psal.. ☹

Mohu Vám zaslat kontakty na lidi v Chorvatsku kteří Vás mohou ubytovat za jiné ceny než CK. Pracoval jsem dlouhá líta v Chorvatsku pro CK a mám možnost sehnat ubytování od Duče po Gradac. Ale musím vědět v jaké kalkulaci se mohu pohybovat. A jaká je Vaše představa o ubytování. Pokud majitel domu má schválenou kategorizaci domu má stanovenou cenu za jedno lůžko. Tak nepřistoupí na nižší cenu. A do kategorizace se také započitává jak je dům daleko od moře. Dále cena se liší v kterém měsíci jedete na dovolenou. Měsíc červen a září je cena jiná než v červenci a srpnu. Mohu Vám nabídnou ubytování v Drveníku ale to je dům cca 15 m od moře ale zde je podmínka si sehnat 9 lidí. Tento dům je studio. Mohu Vám poslat smímky a cenovou kalkulaci na rok 2010. Ale předem konstatuji, že už některé termíny jsou zamluveny. Cena je 15 eur na osobu a den v měsíci 7 a 8. V měsíci 6 a 9 je cena 12 eur na osobu a den. Při ceně týdeního pobytu je cena na osobu 2835 Kč. Zatím naschle

Zdravím Vás..
Dám Vám kontakt na dobré ubytko,je to sice jižní Dalmácie,Igra­ne,menší rybářské městečko,ale super bydlení a ještě lepší jídlo.
http://www.igra­ne.com/ribica/
Majitel je HR,česky plynule mluvící,má českou manželku,takže žádný strach.Jmenuje se Emil Talijančič,super chlap,jedeme k němu už po 3 a letos taky na Silvestra.Snad se V8m bude kontakt líbit 🙂

😀 😀 😀 😀

myky
15. zář 2009

Dagi já mu dám buď dvě frutapuru, nebo normální velké přesnídávky. A ty ještě nedáváš kaši 😨 ? To Mikulášek vydrží s kaší spinkat celou noc 🙂 .
Sluní a jak Niky dopadla s tím referátem?
Jinak máme v sedmi měsících 8250g a 72 cm a dneska jsme dostali 2. hexu a už jsme dávali Paralen i Brufíka.

slunickooo
15. zář 2009

Miky ahojíííík

referát zatím nevíme,, zatím si to sebrala ale známku ještě nedostala.. 😉

no Myky my kaši taky nedáváme... ji nechce 😠 😠 my máme jen toho Hajánka na noc...

my jedem asi ve čt. na 10-ti měs. + synflorix ... tak uvidíme

a Mykšík je teda kus chlapáka 🙂 🙂

a hlásím, že už jsem dneska obj. pár dárečků k vánocům 🙂 🙂 🙂

myky
15. zář 2009

Sluní já dávám večer klem 19h kašičku lžičkou a pak kolem 23 až půlnoci Hajaja a to spinká tak do 6h ráno 😵 . Hajaja mi příjde hustější, než kaše, tak ho dávám na noc. Takže bych řekla, že kašičku papáte 😀 😉.
V poradně jsem se bavila s maminkou a ta měla klučinu 5měsíců a když viděla nás 7 měsíční, tak říkala, že oni jsou trošičku větší 😅 . No měli 7150g a v jejich věku měl Mikša 7650g, ale nechtěla jsem jí srážet 😅 . Jsem jen řekla, že jí bude míň přibírat, až začnou s příkrmem, aby se nelekla, Tak začala tahat rozumy, jak jsme začínali s příkrmama atd... No byla fajn. Já hlavně myslím, že děti se fakt nemaj a nemůžou srovnávat. Já měla v roce 13kg a manža to samé skoro ve školce a teď je z něj kus zdravého chlapa 😀 .
Jo a holky pobavim vás jo? Dneska jsem byla v drogérce a koukám do regálu s krémama a najednou slyším za zády takové divné hahaha a tak se otáčím a periferně už vidím daunovou holčinu vysokou jak já a širokou o půlku než já a ona se na mě valila. Tak jsem se k ní chtěla otočit čelem a ona mě ale stihla dřív jakoby polochtat, dloubnout do žeber. Tak jsem dala ruce k tělu a ona mi najednou vpálila takovýho facáka, že mi vhrkli slzy do očí. Trefila mě přímo na obličej do nosu a rtů. Mám rozražený ret zevnitř a ten nos, to bylo. Byl s ní nějaký opatrovatel, který si jí jaksi zapoměl všímat 😒 . No a nejlepší byl chlap z ochranky, který tam stál asi 3m ode mě a čuměl jestli nečóruju (mě to strašně vytáčí vždycky) a jak mi jí ta holka natřela, tak se zdekoval. Normálně by mi nepomohl! 😠 Tolik vtip dne.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru