Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
15. zář 2009

myky čau 😀 😀 ☹ teda směju se a je mi tě i líto..ty máš teda příběhy. Chuděro doufám že ti nedala moc velkýho facáka.. 😒 😵 😉 A v poradně jsem měla jednou podobný rozhovor a jojo děti se nedaj srovnávat.. 😵 😵

dagina
16. zář 2009

Ahojky,
Myky, co to zas je 😀 . Že si vybrala zrovna tebe 😅 ..
Ráda bych dávala kaši, ale nechce ji 😖

Sluni, Žanetka též nechce kaši?? Se divím 😵 . Jakou dávaš?? Mě někdo na koňovi poradil dávat jinou než rýžovou (dosud jsem dávala jen rýžovou).
A s tím spaním to může být i tak, že děti mají více zážitků, pořád se učí něčemu novému, tak proto prý už tak dobře nespí..., jsem četla 😅 .

myky
16. zář 2009

Holky byla to šlupa, jak hrom 😀 . Nevim proč si vybrala zrovna mě. Asi jsem byla v cestě 😅 . Ještě dneska mě bolí nos. Se divim, že mi netekla krev 😠 . Agresivní holku by si měli víc hlídat 😠 . Ale tlemila jsem se tomu taky. Hlavně, když facku jsem dostala naposledy při nějaké potyčce na ZŠ od spolužačky.
Jinak noc vcelku ušla. Párkrát jsem si vzala Miklíčka do postele a hezky jsme se k sobě tulili 😵 a hned zase zabral.
Dagi jenže já koukala, že ty nemléčné kaše jsou snad všechny rýžové. Sice mají něco přidaného z ovoce, ale vždycky jsou rýžové a mléčné nedávám. Ale zase když kojíš, tak z čeho bys jí dělala, že? To bys musela koupit nějaké UM. Nebo zkus toho hajánka od Hami. Třeba jí to bude šmakovat. A co ovoce, už baští?

myky
16. zář 2009

Sis, tak jak ti je? Už máš to nejhorší z chřipule za sebou? Co malá a Jindříšek?

pribik
16. zář 2009

Ahoj holky, mám na vás dotaz a jako naprostý nováček v rámci této diskuze trošku tápu. Dnes jsem 13tý den po embryotransferu a včera jsem začala krvácet (jasná červená krev). Zajímalo by mne, zda máte některá zkušenosti v této obl. a dokážete prosím poradit. Nevím, jestli ještě mohu doufat, nebo už to zabalit? Máme za sebou 2 neúspěšné IUI a 1 IVF. Nevím, zda dál brát Utrogestan, nebo ne? Test mám dělat až v pondělí. Díky moc za názor.

sisa32
16. zář 2009

Ahoj holky,

Myky, díky za optání, dobře mi není, ale snad už se to bude pomalu lepšit. Musím zítra na velký nákup, dělat dort a připravovat oslavu, tak musím být fit. Jde to pomalu, když nemůžu ležet. včera jsem měla den blbec. Chřipka, pak P. Swayze, já ho snad jako jedinýho herce milovala už od 14-ti, pak volali tesaři, že nepřijdou na pergolu, dostala jsem mrchu, manža protivnej a nachcípanej, Adél tahá nudle, no děs. jen ten jindříšek drží.

Myky, ty máš teda zážitky a ještě se tomu směješ, nevím, co bych dělala já, asi bych koukala jak sůva.

Dagi, Adél taky nechce kaši.

pripbik, klidně testuj už dnes, těch 13 dní stačí a budeš mít jistotu.

dagina
16. zář 2009

Ahojky,
Sis, jj. P. Swayze 😖 . A co tedy dáváš Adél v podvečer (místo té kaše)?? Manžel je protivnej že jsi dostala mrchu 😀, tak to je normoš...

Myky, nee, já jsem zkoušela rýžovou mléčnou, dnes jsem koupila nějakou vícezrnou, též mléčnou, míchá se s vodou. Tak uvidíme jestli to do ní nacpu, ale nutit ji nechci, pak nebude jíst vůbec.

sisa32
16. zář 2009

Dagi, 😀 je protivnej, protože má rýmičku.
Ráno má Adél 240 ml mlíčka, pak kolem 11-té má mosozeleninový příkrm, kolem 14-té zase mlíčko ( 210 ml ), kolem 17-té má ovocný příkrm a večer v půl sedmé má zase 210 ml mlíčka. No a mezi tím různě somruje, co kdo jí, tak ochutnává, dávám jí třeba jablko, nebo sušenku atd. Kaše jsem zkoušela a nechce.

dagina
16. zář 2009

Sis, a už se připravuje psychicky na to moře 😵 ?????

Tak to je Aďa taková ťopinka, Lůca jí podobně, jen to ovoce dávám ráno, někdy i odpolko, jelokož se mi zdá jedna dávka ovoce ve frutapuře na den málo, a nynní bych ji chtěla naučit na ty kaše.

sisa32
16. zář 2009

Dagi, asi ne. nejspíš tomu nevěří. Ukazovala jsem mu ty odkazy a říkaql, že jsem praštěná a že nikam nepojede, ale to říkal i o Bobrový. 😀

Holky, pamatujete, jak jsem vám tu dávala odkaz na tu fotografku, u který xchcem nechat fotit děti ? Tchýně dělá v práci s jejím manželem a slibovala, že nám to domluví přes něj na konec září, aby Adél bylo na fotkách rok. no a minulej týden jsem se jí ptala, jak to vypadá a ona mi poslala odkaz na její stránky a ať si to s ní domluvím. Tak jsem jí psala a ona mi odpověděla, že má nejbližší termín 30. listopadu. Takže díky tchýni za nic. 😠

myky
16. zář 2009

Sis tak tchýně je na ránu 😠 . To snad není možný!
U nás jídlo ráno kolem 6-7h 100-200ml mléka, 9-10h jogurtík bílá activie, 12-13h masozel příkrm 190ml, 14-15h. ovocná přesnídávka 190ml, 19-20h miska kaše lžičkou zapíjená mlékem, 23h 150-210ml Hami Hajaja mlíčko 😀 a docela mu občas dám ty křupky, jak měla sluní na Bobrovce a to ho baví rozblemcávat 😀
Pribik hodně štěstí a držím palce, aby se brzy zadařilo. Utrogetan určitě ber dál. Dokud ti neřekne lékař.

slunickooo
16. zář 2009

zdravím,

malá zvěř už spinká tak na chvilku....

Sis - tak on Jindra takhl "zlobí" s těma našema spol. výletíkama ju ??? Mu budem muset asi domluvit.. vid Dagi 😀 a s tou rýmičkou to chápu,,, chudink a,,, že ho moc litujem at se z toho brzo dostane 😀 😀

jinak Swayze ☹ ☹ ☹ Hříš nák miluju nade vše a pořád budu.... ach jo.. ☹

Myky - teda chudínko, dostat takovýho facáka... ale ona za to nemůže no,, ale zase bez že jsi se líbila... to je pozitivum ,, vybrala si právě tebe 😀 😀

Jak tak koukám, tak naše žanet by vás teda všechny snědla... tak musí skoro pořád něco jíst.. ted se naučila jak má hlad pořád říká .. tak jako naříká.. .MAM MAM .. 😀 😀 - jinak děláme už Jak je veliká, dává pusy i mlaská při tom, ukazuje v pokojíku kde je Nána, Krtek,,, no prostě sranda , ale záhul zároven, však to znáte..

jo a dneska jsem kupovala novou lahvičku, jedna normoš začla sáknout,,, a ted až doma jsem zjistila že mi dala 0-6 měs 😠 😠 😠 , no vadit to může leda tak v savičce ne??? no uvidíme jestli ji vůbec bude c htít, byla z b ykla na rovný silik. a tahle je anatomická.... testne t večer až b ude ospalá 😀 😀

jo a Niki má už asi 6 jedniček... a poznámku 😠 😠 - opět to její zapomínání, jed nou někde fakt nechá hlavu 😀

Sis - a není u vás ve městě nějaký šikovný fotograf? určo někoho seženeš....

Pribin - držím palečky, určo to nevysazuj a počkej si až na krev. .. ta ukáže....

mažu do sprchy , pak Dům snů... to SE MI LÍÍÍÍBÍÍÍÍÍ - JAK SI NADÁVAJ UŽ V DRUHÝM DÍLU 😀 😀 😀

slunickooo
16. zář 2009

A HLÁSÍM ŽE MÁM ASI DALŠÍCH 5 DÁRKŮ K VÁNOCŮM 😀 😀 😀 😀 😀

sisa32
16. zář 2009

Ahoj Sluni, tak rychle, než začne hříšňák.
Žanet šikulka, Niki taky, Jindra pozdravuje. Fotografku chci tuhle, holt počkám. A dej nějaký odkazy na dárečky, ať máme inspiraci.

myky
16. zář 2009

Sluní ty jsi fakt šikovná 😵 . Docela ti závidím 😉 .

chiwule
16. zář 2009

ahoj holky, tak mi nejde počítač... mám svůj v opravě už 14dní kvůli větráčku a manžovo se rozbil týden na to, taky větrák. Máme dohromady jeden prastarej ntb, kterej mi manža vždycky sebere když jde do práce, tak se dostanu občas až večer...
jinak jak tu píšete co jíte - standardní den vypadá takhle: Anet má ráno kolem půl 8 jogurt s ovocnou přesnídávkou, před 9hod 150mlíčka, pak cca v půl12 masozel příkrm i celou skleničku, kolem půl 2 150mlíčka, kolem 4hod ovocnou přesnídávku nebo chlebík s žervé nebo sýr, kolem půl8 do flašky kaši s UM cca 210ml (plus mínus jak má hlad, někdy přidělávám, někdy nevypije), a někdy si dá kolem 1-2 v noci když jde čůrat zas 150mlíčka. Mezitím co kde uzme - kukuřičné křupky, okurka apod. Nechce mi jíst syrové ovoce ani zeleninu kromě okurky, je to potvůrka. Doufám, že se to zlepší, až jí vylezou zuby.
Jinak zítra mi přijede tchýně 😝 jde se podívat jak chodíme s malou cvičit, budeme mít dozor, babizna jedna 😠
A najely jsme na pravidelný režim - od příštího týdne PO a ST chodím na AJ, kde je hlídání, tak bude jesle, ve ČT chodíme na dětské cvičení pro batolata a v ÚT mám ještě v plánu chodit cvičit já... zítra tam budu volat, jestli ještě mají volno. Pak už budeme mít volno jen pátky 🙂 jen se trochu bojít té AJ, jestli Anet vydrží hodinu a půl beze mě s nějakou tetou, když se já budu potit nad gramatikou a slovíčkama 😀
Tak se tu mějte, doufám, že mi brzy pc opraví...

slunickooo
17. zář 2009

ahojík, chiw - nás oprava větráku v hlavnm PC čeká taky, od začátku co ho máme nám hrozně hučí - ksindl jeden 😀 😀

ani nevím, viděli jste už tohle?

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/VIDEO_-_Niki_zane...

😀 😀

Sis. že Jindru taky zdravíme¨¨

Myky - prosím tě jaká šikulka 😀 😀 , a není co závidět, i když vím jak to myslš 😉 😉

slunickooo
17. zář 2009

joa na KO jsme nebyli - blb jsem si to spletla, a ještě že včas doma uvědomila , dneska tam naše mudra není, takže zítra a dojedu rovnou pro tu opravenou telku,,,, i když jsem trochu doufala, že už opravit nepůjde a ježuch tak bude muset donést novou - tu velikou LCD 😀 😀 😀

sisa32
17. zář 2009

Ahoj holky, tak hlásím, že dnes už je mi jakš takš dobře, začíná se to lepšit. Taky jsem se dnes vypravila s Adél k dr. a on tam není. Ještě musím odpolko do lékárny a pro medovník. Zítra ráno na nákup, pak úklid a večer peču dort. V sobotu velká oslava. Horší je, že zedníkovi tu zbývá jeden den práce a hodil se marod s rukou, takže tu je lešení a nedostaneme sem babičku, protože po schodech jí nevyvlečem.

Sluni, to video mi nejde vůbec spustit.
A čekám na nápady na dárečky, pochlub se, co jsi koupila. 😉

Já bych chtěla kávovar od ježucha, ale vzhledem k těm pracem, co se tu dějou, asi nadělí jen dětem.

sisa32
17. zář 2009

Jo, lae aspoň jsem přemluvila Jindru na hory o jarní prázdniny, tak scháním, samo že na Šumavě. 🙂 prej že pořád někam jezdíme.

slunickooo
17. zář 2009

TAK super , že ti je líp 🙂

jo s tím videem - nám taky nejde, ale na notasi jo,, prý to je tím, že máme v PC nějak. nejnov. verzi něja. přehrávače, ale už brzo by to mělo jí t....

jo a dárky napsat nemůž u - Niki tu občas šmíruje 😀 😀

super že jedete lyžov at, my j edem v únoru do těch Příchovic

sisa32
17. zář 2009

Tak napiš jen ty pro Žanetku.

slunickooo
17. zář 2009

pro žanet právě nic moc nevím ani nemám 😀 😀 . mám obj. tenhle věšáček do pokojíka

http://www.e-toys.cz/detail.php?zbozi=1046700

mám 2 mikinky, pono žky krásný teplý 😀 , asi kolečko na ven (takový to zahradní), nějakou sadu kyblíček + bábovky atd..., něco nafukovacího k moři, no a nějaký hračky - ale nevím vůbec jaký 😀 - co vy budete kupovat prckům???

j oa jakej bude mít Adel dortík?? Mě segra navrhovala berušku nebo krtečka, když ho už zná ...

jukněte

http://img230.imageshack.us/i/dsc02735b.jpg/

mám poprvý palmičku 😀 😀

slunickooo
17. zář 2009

no jinak my si nic moc dávat nebudem, nadělíme si "snad " to Turecko 😉 , , já si přeju ten předělaný obývák s kuchyní 😀 no a teda 2 barový židličky 😉

dagina
17. zář 2009

Ahojky, ajeje, tady se provokuje s dárkama, tak já zase letím 😀 .
Pa

sisa32
17. zář 2009

Ahoj Dagi, jáký pádím, maáte hračkárnu, tak sem s nápady. 🙂

myky
17. zář 2009

Hezký večer,
odešl chlap z pojišťovny. Zřídili jsme Miklíčkovi zdr. pojistku. Byl tu skoro tři hodiny, takže dopoledne kámoška, pak jsem byla u doktorky na sonu, pak jsme jeli pro manžu do práce a procházkou domu a ani jsem nestihla jídlo a byl tu pojišťovák 😅 . Perný den.
Sis super, že je líp a oslavička se povede. Ty pracanti jsou hrozný. Jak to dokážou zkazit!
Sluní hezké dárečky 😀
Dagi, něco nafoť+ napiš ceny a nakoupíme u vás a poštovný budeme mít levnější 😀 .

bubina1
17. zář 2009

ahoj...dievčata, neviete ako možu hormony posobit na modrinu? zajtra začinam stimulobvat a celý členok mam modry a napuchnuty....

slunickooo
17. zář 2009

☹ ☹ ☹ ☹ jsem si musela stáhnout DUcha ☹ ☹

myky
18. zář 2009

Vše nejlepší k narozeninám,
toto přání posílam.
Samé rúže, samé kvítí,
spokojenost, dlouhé žití,
ať se na Tě štestí směje,
to všechno Ti Adélko přeje Mikulášek, Jíťa, Myšák

KRÁSNÉ NAROZENINY ADÉLKO 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru