Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

slunickooo
1. lis 2008

Jupííííííííííííííííííííííííííííí - tak další klučík, MOC VELIKÁ GRATULACE PRO MAMINKU A ONDRÁŠKA.....

holky - to jsou míry co? 😉

sisa32
1. lis 2008

Jé holky, tak se Oski konečně dočkala. 🙂 To je teda chlapák, chudák holka, ta si asi vytrpěla, ale hlavně že už má malýho u sebe. Takže Oski, mooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc gratuluju. 🙂

Holky, taky mám radost, že jsem uhodla tip na pohlaví. Byly jsme tuším jen dvě, který prorokovaly chlapečka. 🙂 Asi si otevřu věštírnu. 😀 😀

dagina
1. lis 2008

Tybrrrrrďo, tak to Oskarce patří obrovská gratulace, takového obříka 🙂, ufffffff 😎 . Úplně mi je z toho slabo 😅 . Sluni, míry to jsou opravdu excelentní 🙂 .

Myky, mě ser..u ty nezodpovědní lidé, kteří chodí nachřápaný do oběhu 😖 , hrůza a děs. Minule v poradně měla mamina asi 4letýho kluka šíleně nastydlého, prskal jak Alík, táta byl s nima, takže by neměla hlídání asi nehrozilo.., no děs 😖 .

sisa32
1. lis 2008

Hoj dagi, mě ty nastydlý děti taky lezly na nervy, když jsem byla těhu. Na gyndě jsem si to užila, hned vedle je logopedie a některý prckové nemohly pomalu ani dejchat. Ty jejich matky mě sr... 😠

myky
1. lis 2008

Dagi a Siso, se přidávám. Bych jim přála s pupíkem kašlat jako já. Kor když si dospělej člověk neumí přikrýt tlamu, když už kašle 😠 ! Chudák mimčo. Ho pořát natřásám 😉. Tu maminu taky nechápu! Měla by mít na mysli hlavně zdraví dítěte a né ho tahat sebou na gyndu, když má taťku na hlídání. Ještě mezi těhule 😖 . A na logopedii už vůbec nechápu, když tam jde o vyjadřování. S plným nosem asi těžko, že?

masle
1. lis 2008

Jééééé Oskarka má klučíka! Tak mooooooc blahopřeji a ať se vám oboum dobře daří!!! To je teda kluk jak buk takovejma mírama! 😕 🙂 😉

hanulka3112
1. lis 2008

Jééé Oskárko moooooc gratuluji k chlapákovi 😵
Dagi na UTZ jdu v pátek 7.11. už aby to bylo se nemůžu dočkat a hlavně, že je vše v pořádku, nejraději bych ten UTZ doma 😀

dagina
1. lis 2008

Sisa, malá ti roste jak z vody 😉 , je to pěkný macíček, moc krásnáááá 🙂 .

Myky, tak ať jsi co nejdříve OK, ale dlouho se ti to táhne, viď ☹ .

Hanulko, tvé obavy chápu, ty má/měla asi každá z nás..., ale uvidíš že to bude vše OK 😉 . Co ta svatba????? Bude??? 😉
Mašle, koukám, že budu v těsným závěsu za tebou 😵 , ty budeš skoro čerstvé vánoční miminko a já novoroční 🙂 .

konka
1. lis 2008

oskarko, moc obrovska gratulace. tak uz je nam jasne, proc se mu nechtelo ven, kdyz jsi ho tak dobre krmila 😉 zajimalo by mne, zda jsi mela klidny a dobry porod.. holka, tak se drzte..

reni, tak jak jsi dopadla? kolik jich mas u sebe...

slunickooo
1. lis 2008

Holky - psala mi Oskarka, pro nepostupující porod šla na císaře, malý je prý krásný 😉

kacatko03
1. lis 2008

Ahoj holky....jeeeeeee tak konecne to má oski za sebou a má chlapáka 😉 teda ale je ho pořádnej kousek 🙂 moc Oskarce gratuluju že to vsechno tak zvládli a maji zdravého klučinu 🙂

Myky...super ze klidná noc...jest 🙂 se zbavit bacila a zacit si zase uzivat těhulkování bez trampot 🙂

Sluniiii no a ted je to na tobe... 😉 pak masle,já, dagi, myky...a pak uz nevim jak dál holky tehulky.....

sanuska
1. lis 2008

Čauky Oski tak konečně, no s těma mírama se nedivím, že tělo nechtělo normálně rodit 😀 😀 Moc gratuluju!!!

myky
1. lis 2008

Dagi jj, už se mě to drží pěkně dlouho, ale snad jsme na dobré cestě k uzdravení. Oskarka už tajemství prozradila, tak jsem zvědavá co schováváš v bříšku ty 🙂

Kačí jj. Snad bacila odmilujem 😵 . Musí pryč. Navíc 9.11. jsme objednaní na 4D UZ, tak musím být zdravá 😉 .
Jsi to moc krásně vypsala 😀 . Už se ty porody hezky blíží 😵.

Holky, chodíte někdo na předporodní kurz? Nebo jste se třeba jen objednali na prohlídku porodního sálu?

kacatko03
1. lis 2008

Myk já bych chodila ale nemužu 😀 😀

hanulka3112
1. lis 2008

Dagi, tak po dnešku to vypadá, že svatba bude, no samozřejmě jsem ho musela ve čtvrtek naťuknout a dneska jsem to s ním rozebírala, protože se k ničemu neměl, vyvalil na mě a proč ne až po dětech 😠 tak jsem mu musela vysvětlit, že se dvojčátkama nebudu mít ani chvilku času, abych si někam zkoušela jezdit šaty a to vše zařizovat a už vůbec bych na to neměla síly, moje mamka je denně v práci od rána do večera, takže nevím kdo by je hlídal....si to představoval jak hurvínek válku, tak jsem se i vztekla 😠 pak jsme jeli k jeho babičce a nějak se mu to uleželo v hlavě, tak začal špekulovat nad penězma, že potřebuje nového tranzita a že si chce koupit už octávku, no hlavně, že si teď na zimu koupil krosku za 85.000,- 😠 to mě dokáže vytočit, akorát bude ležet v garáži a ještě by se chtěl dát na hokej po7 letech, když váží tak o 40kg víc a je zdechlý a výbava by ho stála 25.000,- mi někdy připadá jak nezodpovědné děcko, které když si usmyslí, že něco chce tak to musí mít 😠 hlavně, že jsem s nim dva dny zpátky byla na pohotovosti, že mu fiklo v zádech a nemohl se ani hýbat, tak mu píchli injekci, ale hraje si na 15ti letého sportovce.No ale pak už přemýšlel kde to bude a že se musí sehnaz nějaké pěkné auta.....no ale hlavně to asi bude záležet na moji mamině, jestli nás založí, když si milostpán usmyslel, že bude rozhazovat za pi...ikdyž potom zmínil, že by třeba ten tranzit počkal do jara, stejně ho nechápu, proč by ho teď kupoval, když přes zimu nedělá až od dubna 😠 uff to jsem se vykecala 😀 ale potřebovala jsem to ze sebe dostat 😀

myky
1. lis 2008

Kačí 😀 . Ty jsi zkušená mamina 🙂 . Já se umím postarat fyzicky o dítě, ale jsem zvědavá, co nám řeknou k paragrafům. Jako kdy a jak dostaneme rodný list mrňouska, kdy přihlásit k dětskému lékaři a tak. Pak jsem zvědavá na porodní sál. Byla jsem tam ještě coby studentka na praxi, ale teď už to bude úplně jiné a to jsem zvědavá. Vzpomínám si na můj první porod. Paní byla moc šikovná, spolupracující. Ae když jsem šla domů, tak jsem říkala, že nikdy nebudu rodit 😀 . No a teď se na to těším 😉

myky
1. lis 2008

Hanulko, já se chtěla vdávat na sněhu. Svatba byla nádherná, ale nejdůležitější je, koho si bereš 😵 . Pak je úplně jedno za jakých okolností. Ale máš teda trpělivost se svým mužským 😉 . Snad najdete nějaký brzký termínek, ikdyž dnes už dělají nádherné šaty i pro těhulky 😀

kacatko03
1. lis 2008

myky nevim jak kde ale treba na P 2 si pro rodný listu musime dojít na matriku sami cca do týdne až 14dnu....na pojistovnu se prihlasuje miminko automaticky na takovou jakou má matka, s tim že se pakmusi dolozit rodný list, dětskou doktroku musís mit domluvenou driv nez pujdes rodit, nekteré porodnice to maji na formuláři o infomraci o jméně že tam musís mit razitko dětkého pediatra...¨jinak já uz taky zkusená nejsem co se tohoto týče...bo uz je to šest let 😀 a porod znám jen z vyprávení 😀

myky
1. lis 2008

Kačí 😀 ,
no já byla tenkrát vyjukaná, když paní nastříhli. Ona tak zařvala a vytřeštila oči, že jsem myslela, že jí je budu muset nacpat do důlků. Ale říkala, že to vůbec nebolelo, že se jí spíš ulevilo, jak ten tlak polevil 😵 . Navíc jsem viděla ten střih ze strany doktora a všechno ostatní 😨 .
Ten papír na jména teprve dostaneme, tak to tam asi bude 🙂 . Paráda
Jdu mrknout na TV, tak zatím hezký večer 🙂

hanulka3112
1. lis 2008

Myky no trpělivost teda mám, ze začátku to bylo hrozný, já mám 2 bráchy, takže jsem z domy znala, že si dokáží cokoli udělat-poklidit, uvařit, hodit prádlo do koše, namazat chleba...takže mě totálně točilo, jak jsem jenom po baráku sbírala oblečení, učila ho ohřívat párky, rozdělat oheň v krbu 😀 protože mu jeho mamka lítala doslova za prdelí a synáčku sem a synáčku tam 😠 to mě fakt se..a přeučujte 25letého chlapa a teď ještě ty jeho umíněné úlety, že by chtěl hrát hokej a motorky 😠 no jinak když předtím mluvil o svatbě, tak pořád buď jaro nebo podzim, tak jsem mu dnes musela vysvětlovat jak moje setřenka měla nádhernou svatbu na sněhu 😵 a že to má i výhody, že se cukroví jen tak nezkazí a že lidi raději tancují, moje mamka měla v létě 50. a to vedro, že se nechtělo nikomu tančit, protože po 1 písničce z něho tekla jak z vola, tak to bych teda nechtěla, tak to nějak přijal a pochopil, jen mu to musel někdo vysvětlit 😀 a určitě je nejdůležitější ten koho si člověk bere a pak je jedno jestli v létě nebo zimě, můžeme být konečně štastní, že máme ten pravý důvod proč už se vzít a ten je v bříšku 😵
Kacatko, ty to budeš mít aspoň jednodušší v tom počátečním zařizování, už jsi zajetá mamina 😉 🙂 a jak ti jinak je musíš pořád polehávat?

kacatko03
1. lis 2008

myky....tak to je docela soda pro nerodičku ...ale bude to brnkačka neboj...já mela celkovou narkozu pri cisari tak proto nevim o porodu skoro nic 🙂

Hanul....jj pořád musim byt v klidu, šetřit se...ale neba me to tak je manža ze me na nerva bo mám tendence uklízet jezdit na návštevy atd...tak me musi krotit....ale jinak je pohoda...malej je ok a já zatim taky tak paráda....musim jen uz cekat co prijde 🙂

a co ty? už jsi byla u dr? nebo cekáte jeste na testování?

mimo
1. lis 2008

Ahoj všem.Jdu se k Vám vybrečet. 😢 Manžel mě opustil kvůli jiné a já to nezvládám.Miminko je zatím v pořádku,ale mám strach,aby se mu něco nestalo.Nevím co mám dělat... 😢

kacatko03
1. lis 2008

MIMO.....cooooooooooooooo???? proč ted když čekáte rodinu? 😕 ...miminku se nic nestane, ale musíš být silná a ustát to i když se to lehce řekne.... 😒

bozka
1. lis 2008

Jé moc gratuluju Oskarce a přeju Ondráškovi jenom to nej nej do života 🙂

Mimo tak to mě moc mrzí, ale musíš být silná kvůli miminku 😢

Holky my jsme byli na sociálce s žádostí o porodné, pak na pojišťovně, přihlásit miminko, všude chtějí rodný list, pak manžel dával rodnej list do práce, kvůli daním, doktorka byla u nás druhý den, co nás pustili a za půl roku musíme znova na sociálku s vyplněnejma formulářema na délku mateřský a vyplácení rodičovského příspěvku.

myky
1. lis 2008

Kačí jj, o tvém císaři vím a někdy si říkám, že plánovaný CŘ bych snad i brala a pak si řeknu, že nee 😀 . Chtěla bych rodit normálně a hlavně pohodově. Jenže to si člověk nevybere 😉 . No uvidíme, jak dopadneme 😀
Ty se hezky šetři 😉 . Já taky teď jak je mi blbě, tak zjišťuju, že bych chtěla šůrovat a nakupovat. 😉

Mimo to je mi moc líto. A ty jsi těhu po IVF? O miminko se neboj. Ono to zvládne tak, jako ty. Jestli máš kde bydlet a je o tebe finančně postaráno, tak na řešení budeš mít dost času. S manželem teď asi nepohneš. Některý mužský se leknou, když se blíží povinnost a zodpovědnost. Zaměř se na rodinu a kamarády. Teď za 1. poznáš ty pravé přátele a za 2.budeš mamina a taťku najdeš. Najdi si třeba i nějakou psychologickou poradnu. Některé CARy jí nabízejí. Bych chtěla vidět tu novou 😠

slunickooo
2. lis 2008

Ahojík všem

teda Mimo - to je mi tak strašně moc líto, co se ti stalo ☹ ☹ ☹ ☹

CO ti chlapi blázní sakra - znám už dvě holčiny od nás z diskuse, co se jim přihodilo to samý ☹ ☹

Mimo - drž se holka, já ani nevím co ti mám napsat - fakt mi došla slova..... hlavně se opatruj a neboj miminko bude OK - jen se musíš opatrovat ..... ☹ ☹ ☹ ☹

Jinak už máme přebalovák nastěhovaný, poličku a lampičku - tak jsem fakt spokojená 😀 😀

včera večer (po sprše) mi bylo zle - bolel mě žaludek a bylo mě na zvracení - tak jsem si myslela, jestli už to nepřichází - při prvním těhu mi to začla právě taky přesně tak - bolest žaludku, ze které postupně byly kontrakce.... no včera to přestalo - tak uvidíme , kdy se malá ohlásí 😉

myky
2. lis 2008

Ahoj Sluníčko 🙂 ,
hodíš fotečku přebalováku.
Ty už jsi skoro na termínu porodu, tak to bude další miminečko 😀 .
Mě je tak, jak popisuješ dneska. Jenže já to mám asi od těch ATB a sirupu. Mám hodně nízký tlak (90/40), tak jsem si udělala kafčo a hezky si ho teď vychutnávám. Manžel šel hrát fotbala, tak jsem musela slíbit, že budu ležet a vstávat pomalu. I mimi je od včerejška nějak klidnější -moc nekope.

sanuska
2. lis 2008

Čago holky jen dotaz braly jste den transferu jako první den nebo až ten další...?

jmisa
2. lis 2008

Já až ten další den.

sanuska
2. lis 2008

Jmis díky 🙂

Koukám dneska si asi holky dávaj voraz co? 😕 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru