Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

jmisa
16. lis 2008

Hanul, koukala jsem, jak máš prcky u sebe, já mám každýho v jiným konci dělohy 😀

milena26
16. lis 2008

ahojky holky,dlouho jsem tu nebyla a koukam,ze je tady spousty novinek 🙂 hanulko a jmiso moc moc gratuluju ke dvojickam konecne se vam splnil krasny sen ve skutecnost 😵
holky co uz porodili ,tak gratuluju k miminkům maminy 😵

hanulka3112
16. lis 2008

Ahojky Jmis jj mám je u sebe asi si tam spolu povídají 😀 a co ty jak se vede, kdy máš další KO, já jdu 28.11. a vyfásnu už i těhu průkajdu 😵 jinak je mi pořád šoufl, ale teď co mi DR. poradil prášky proti tomu aby mi bylo zle Ginger, tak je to lepší a fakt zabírají 😉 🙂

jmisa
16. lis 2008

Hanul, já jdu 26.11. a pokud bude vše OK, tak už mě vyšoupnou k mému dr., tam musím hned naklusat a vysomrovat těhuprůkazku, protože se do vánoc musím zaregistrovat do porodnice, jinak bych měla smolíka pacholíka.

Mně bylo poslední týden taky zle, měla jsem hlad, ale nemohla jsem skoro nic jíst, teď je to od včera odpoledne docela dobrý. Ale stejně mám žaludek na vodě, musím jíst každou hodinu, aspoň kousek chleba, pár piškotů nebo mandarinku, kus banánu apod. Já si koupila lízátka pro těhule, je v nich zázvor a taky to docela zabralo.

myky
16. lis 2008

Ahoj tak zas nakukuju 😵 .
Holky co ta Dagina? Ta se vůbec neozývá 😕 !? Nejela někam na dovču, nebo k rodičům?

kacatko03
16. lis 2008

myky ahoooj...o Dagi já nic nevím tak sand je ok a má jen fofr s přípravou výbavičky 😒 😕 😅

myky
16. lis 2008

Kačí 😀 , taky doufám. Snad máš pravdu a chystá jak divá. třeba šije další věcičky 🙂 . Já si jen říkala, jestli někam nejela a neuniklo mi to a neplašim 😉 .
Mě nějak poslední týden pořád bolí v kříži, tak asi přidám magnézko. Jenže se bojim kolik se ho smí 😖 ? Jím 4 denně. Už se těšim na tu kontrolu a že uvidim, že je vše ok 😵 . Beru ho od 12tt, tak už docela dlouho.
Dneska se mi děsně divila kámoška, že už mám tak brzy kočár 😠 . Že mám ještě dost času a asi se jí nelíbí jméno pro mrňouse! Se tak divila, kdo ho prý vymyslel? Mě to docela dostalo ☹ ! Né, že by mi to bylo líto, ale naštvala mě. Já jí taky nehodnotila, kdy co koupila a myslim, že kočár měla dřív a jméno dítěte už vůbec ne. Navíc je to nejlepší kámoška a nečekala jsem to od ní.
Jdu si dát sprchu, to mi bude zase lépe 🙂 .

kacatko03
16. lis 2008

myky my máme doma kočárek asi od 22tt 😀 mrzo není nikdy dost a pokud nebereš v potaz babičkovský pověry není duvod na nic čekat...já třeba osobně sem ráda že už výbyvu kompletní máme od 28tt nikdy neviš co se muže stát. já skončila na lůžku a nechávat výběr jenom na manželovi by mě asi hráblo...tak si toho nevšímej a radujse z toho že ho máte 😉

nevím teda o tom že by dagi nekam jela ale možná mi to taky uniklo....

mangněsko se smí až 8xdenně...já brala v nemocnici 4x denně 2tablety...takže magnezka se neboj 😉

jjj sprcha mi taky vždy bodne.

myky
16. lis 2008

Kačí jj 😀 , taky si myslim, že je jedno kdy si pořídíme výbavičku. Jedna kamarádka dokonce koupila kočár, když byla ve třetím měsíci jen pro to, že byl v akci a líbil se jí. Má od Chicca, takže docela pár tisíc ušetřili a koupila si modrý a narodil se kluk 😀 . Mě spíš mrzelo, že vždycky všechno rozrebíráme do pitomostí a ona se ani nezeptala jakej kočárek máme. Jen to, že je na něj brzo. Asi neměla náladu.

myky
16. lis 2008

A zapoměla jsem reagovat na Masli 😅 .
Masle super, že je to ok. A třeba jak máš vyší TK, tak se můžeš překrvovat 😉 . Hlavně, že je vše v pořádku. A máš supr doktorku, že tě takhle vezme. Tak se opatruj 🙂

masle
17. lis 2008

Ahojky, jj myky mám moc fajn doktorku.
Já taky mám tu výbavu připravenou dopředu, člověk nikdy neví kdy to příjde, nebo jestli nepřijdou nějaké komplikace a pak to jsou akorát nervíky... 😖 🙂

kruguer
17. lis 2008

čau ženy, jak zvládáte ty poslední týdny? je to strašný opruz, už se nemůžu dočkat, až vyleze. jinak gratuluju k prckům. k těm narozeným i těm, kteří jsou teprve na začátku růstu 🙂

hanulka3112
17. lis 2008

Ahojky Holčiny, jak je při svátku, Sluníčko už je možná doma a zabydluje Žanetku 😵

myky
17. lis 2008

Ahoj 🙂 ,
Hanulko taky jsem zvědavá, kdy se nám pochlubí Sluníčko se Žanetkou 😵 .

Masle jj, jsem ráda, že nejsem sama s tímto názorem.

Mě se zdá, že mi tuhne břicho. Je to takové slaboulinké brnění úplně nahoře. Skoro pod prsama. Nic hroznýho, ale asi se mi natahujou svalíky 🙂 . A malej je dneska pěkně čipernej 😀 . Dělá mi úplné vlny na břiše 😀 .

slunickooo
19. lis 2008

Ahojík holčiny, 😉 😉

tak jsme doma - dostaly jsme žloutenku, tak jsme tam byly o 3 dny déle, malá je skvělá, hezky papá, slabou žloutenku má sice pořád ale prý to nic není - jen že mi při kojení dost usíná - a dneska nějak zlobí 😀 😀 jen si cucne a hned spí a za hodinu chce znovu - no zeptám se mudr. co k nám má dorazit - co s tím...

Jinak holky moc všem díky za gratulace - porod byl opravdu rychlovka, bolesti mi začly u Ordinačky 😀 😀 po 10 minutách, za cvhilinku byly po 5 a pak po 2 - to už jsme vyráželi do porodky, tak jsme byli kolem 21,45 hod no a malá vykoukla ve 22,20 hod - takže fakt rychlovka - bolelo to sice hrozně - no asi jakou každou jinou - ale jsem za ten porod strašně moc ráda.....

Holky -co je tu nového? Nestíhám a asi ještě dlouho nebudu stíhat dočítat - prosím shrntě mi to někdo.....

Holčiny, všem vám tak hrozně moc přeju abyste už taky zažily ten nejkrásn. pocit na světě , když se vám na rodí miminko 😉 😉 😉

zofik
19. lis 2008

Sluni, moc ti gratulujeme..... 🙂 🙂 🙂

masle
19. lis 2008

Ahojky Sluni, tak to je super, že jste už doma. Teda ten porod ti fakt závidím!!! 😉 To jste to měli jen tak tak 😀
A co malá kolik vážila a měřila?
Já dneska byla na ko, protože jsem opět začala mít ten krvavej výtok tak prej to je už ta hlenová zátka. A najednou jsem měla CS4. Tak prej to bude asi dříve 😖 Sluni kolik jsi měla to CS na poslední ko?
Dr mi řekla že jsem se částečně otevřela. Tak malýmu se už asi chce ven 🙂
Tak ať je žloutenka brzo pryč a jste obě zdravé!!!

kacatko03
19. lis 2008

Ahoj holky....

sluni super že jste doma....těšíme se na fotky žanetky.....je dobře že hezky papá i s přestávkama spinkání 😀

masle...mě odešla ta zádka někdy už před měsícem (taky jsem už byla otevřená jak mě nechali v nemocnici)....a měsíc jsme s tím vydrželi....hrdlo mám už taky vyhlazené, po čípku skoro ani památka jen tech 8mm, a dr strašil že to muže přijit každým dnem....a je to zase 14dní....tak se setři. ale jsiuž v dobrém měsíci tak se není čeho bát. držím palce až to ještě chvilku vydržíte 😉 😉 kdy jdeš na dalš íkontrolu?

masle
19. lis 2008

Ahojky akčí - no na další ko jdu za týden. Ještě tak 2 týdny bych ho tam chtěla "dopéct" 😅 Tak snad to vydržíme. Třeba ještě budem přenášet kdo ví 😀 😀 A kolik máš to CS? Já měla do teď 0 a najednou 4, tak to nějak poskočilo 😕

masle
19. lis 2008

Co to plácam kačí a né akčí 😀 😀

kacatko03
19. lis 2008

masle to nevim...já jak cchodím každý týden na kontroli do porodky tak zápisy v prukazce nemám. mám jen zprávy od dr a tam to CS není...jen tam píše hrdlo zcela vyhlazené, čípek 8mm. tak nevim. ale myslím že ta 4 je poslední před porodem...0 je zě hrdlo zavřené a čípek srávné velikosti cca 3cm ne??? ale možná se pletu.

slunickooo
19. lis 2008

Kaci a Masle - ahojík

tak já měla při posl. kontrole CS 6 ale to jsme měla i při předposlední myslím

Jinak už doma u Ordinačky mě odteklo trošku vody, - jsem to cítila na kalhotkách, a pak až když mě vyšetřovala doktorka - tak to odtekla už všechna, a byla jsem už otevřená na 8-9 cm říkala, pak mě vzali na monitor a tam už jsem pocitovala to nucení tlačit... no tak jsme rychle přešli na sál, manža už tam byl převlíklí - vypadal jak nějaký mudrc v tom mundůru 😀 😀 - no a pak asi 6 stahů a zatlačení a malá byla venku, měla ale omotanou pupeční šnůru kolem krčíku - tak byla celá v obličejíčku fialová - no hlavně že to dobře dopadlo... asi bylo štestí , že ten porod byl rychlý....

bozka
19. lis 2008

ahooooooooooooooooooj Sluni,
vítejte doma, těším se na fotečky 🙂 My jsme taky měli slabou žloutenku, ale fakt slabou, že nás normálně pustili domů a řekli mi, že mám dávat Zdendulku k oknu, že na to stačí denní světlo, tak neboj 😉 Jinak Zdendulka mi to dělal s tím krmením taky a občas to ještě dělá. Doktorka říkala, že se to do šesti nedělí srovná a když né, tak že pak třeba dávat na lžičku trošku čaje, ale to jsme zatím nedělali

kacatko03
19. lis 2008

sluní...tak já tím že mám výtoky ted tak se bojim že tu plodovku nepoznám, u prvního mi odtejkala plodoka pomalinku a jako u tebe při vyšetřená to vyšplouchlo všechno 🙂 ...ale předpokládám že s plodovkou přijdou i kontrakce 🙂 už si to nepamatuju 🙂

kurna se jdu podívat do těch papíru na to CS ale já to tam prostě nemám 🙂

pilnice13
19. lis 2008

Ahoj Kačí,tak jak sem minule otravoval s tím malým množstvím zralých folíků,tak dozrál ze tří jen jeden,a dokonce ho mám už u sebe!!!To byl fofr,včera ranko sem si tam volala a oni mi řekli že mám dorazit a ta Mudr embyoložka miřikala,že to jedno se má k světu,že už je dokonce čtyřbuněčné,tak je to prej dobrý!!!!Tak sem ti to chtěla jen říct,jinak díky za podporu!!!!

kacatko03
19. lis 2008

sluní tak je krásná....a teda ty nařachaný tvářičky....kolik že malá mela?

pilnice....tak to je super....gratuluju at se mimísek pěkně uhnízdí....vidíš, taky nehraje roli počet ale jak se pak embrio peče 😉 😉 , držím palce at jsi další kdo za pár dní uvidí silné // 😉

slunickooo
19. lis 2008

Bozko ahojík 😉

no měě právěě doktorka dneska taky řříkala, žže se to do 6 neděěl srovná - tak musíme vydržžet... 😉

Kačči - měěla 3490 g a 50 cm 😉 😉 a děěkuju za pochvalu 😉

janysek70
19. lis 2008

Ahojky, chtěla bych se zapojit do diskuze děvčat ze Sanus HK a PCE.. Diskuzi SE SANUSEM ZA MIMISEM ukončily a nemohu je najít...pomůžete mi někoho najít?

pilnice13
19. lis 2008

Mohu se ještě jen tak zeptat,kdy se tam to emryo tak uhnízduje a jak vám bylo???Nijak se nesleduji,to ne ale jen tak pro informace co mohu očekávat???Pobolívá mě břicho,občas více,ale to si myslim že je normoš a sem stašně nafouklá!!A omlouvá se že otravuji,díííky!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru