Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
5. bře 2009

jj Katuško, četla. Taky jsem měla jen jednoho. I jeden sněhulda má šanci, všechno vydrží a budeš se radovat z mimíska. Neboj, bude to bojovník po mamince.

katuska23
5. bře 2009

hanulko děkuju moc 😵

siso snad to tak bude 😵 hlavně ať naroste ta sliznice a já už si bobka udržím

kacatko03
5. bře 2009

sis tak mě popjištovna proplatí 1500 na to očkování tak to je dobrý 🙂

sisa32
5. bře 2009

Tak jsem malou vykoupala poprvé ve velký vaně a docela se jí to líbilo. Nejvíc když jsem jí dala jakoby pást koníky.

Katuško, drž a nepusť. 🙂

Kaci, ty máš nějakou lepší pojišťovnu, to ta naše jsou skrblíci. Dokonce jsem našla 2 poj., který dávají 5000,- na očko, ale musí být aspoň jeden z rodičů u nich nějakou dobu pojištěný. ( už si teda nepamatuju, jaký to byly 😎 😀 )

myky
5. bře 2009

Sis jsem z Vinohrad. Pročpak? Jsem ti nějak povědomá?
Kačí my byli na Olšanský. Byl tam Dr. Meluzín a moooc milej doktor to je.
Masle jj, z Prahy 🙂
A Siso neboj, já budu ta velryba 🙄 . Mě se váha vysmívá 😠 !!!!
Katusko, tak se to hýbe. Neboj sliznice vyroste a mímouš se chytne. Ty už jsi si smůlu vybrala na léta dopředu.

sisa32
5. bře 2009

Myky, nevím, jak jsem na to přišla, ale měla jsem pocit, že jsi z Moravy jako Hanulka. 😅

masle
5. bře 2009

kačí - a jakou máš pojišťovnu? OZP?

kacatko03
6. bře 2009

masle ano OZP 😉

oskarka
6. bře 2009

Hezké ráno, holky,
přeje Vám i miminkům krásný den a spoustu radostných okamžiků.
Včera jsem Ondrovi dala džínečky, je to už velkej chlap, chcete-li mrkněte na našeho kloučka do alba🙂

masle
6. bře 2009

Ahojky 🙂

kačí - no ta je lepší,my máme VZP krom Veru ta má OZP a Ráďu tam chci taky přehlásit.

oski - koukala jsem - ondášek je už velkej chlapák 🙂 Máte stejný míry ve 3 měsících jako my 😅

jinak Ráďa už dobral atb, tak snad se mu to kakání už upraví. Jsem říkala, že mi Dr k těm atb měla dát nějkou pukázku na pleny.. 😀 ... to byla spotřeba děsná 😕 🙄

oskarka
6. bře 2009

Ahojky,my jsme také u OZP všichni, myslím, že je to fajn pojišťovna.
Ach jo, ten náš kluk už zase řičí. Proč když je unavenej usne tak na 15 minut a pak řve. Já se z něj picnu.

masle
6. bře 2009

kuk - tady je pusto prázdno 😕

já se teď probudila 😅 usnula jsem s malým v posteli a krááááásně jsem si odpočinula 😵

přeju všem krásnej víkend!! 🙂

oskarka
6. bře 2009

Tak to Ti, masle, závidím, usnout s malým v posteli - to se mi ještě nestalo. Ono je zázrak, když vůbec usne přes den.

sisa32
6. bře 2009

Ahoj holky, Áďa dneska válí sudy. Je taky hezky vzteklá, tak už se těším, až půjde spát.

dagina
6. bře 2009

Ahojky holky, jsem jen na skok, zase nějak nestíhám, ikdyž jsem na mateřský 🙂 . Oskarko, mě Luca také moc přes den nespí, dá se říct že skoro vůbec, ale když ji netrápí prdík tak je v pohodě, ale spánek ji hold nebere, pořád se chce bavit 😵 a já jsem pak hin 😝 😝 ..

On se chystá nějaký srazík??? Jsem nedočítala, tak nevím hlavu patu 😅 . Lucinka by mě stejně nikam nepustila 😖 .

slunickooo
6. bře 2009

Zdravím

Dagi a Oski - a to vám nespí ani v kočárku??? Já ji dávám každý den kolem 12,15 hod ven do kočárku a tam mi spí když byla malá tak klidně až do 17,30 ted tak do 16 někdy do 16,30 hod... doma by taky tak dlouho krásně v kuse nespinkala....

sisa32
6. bře 2009

Dagi, srazík někdy v budoucnu, nejdřív v létě. Se uvidí, klíííííííííííííííd. 😀

oskarka
6. bře 2009

Slunickoo, jj, máme dítě s malou potřebou spánku, paní doktorka říkala, že jdou takové děti a náš Ondřejéček do nich od narození patří.

dagina
6. bře 2009

Kuk 😵 , opět jen na skok. No ted už nám moc nespí ani v kočáře na procházce, ale je hodná, jen se kouká 🙂 . Prostě se chce pořád bavit 🙂 , je hold po manželovi 😵 .
Tak dobrou.

milena26
6. bře 2009

Ahojky holky ,tak se zase po nějaké době hlásíííím 😉
a jdu vás i pozdravit a nahlásit,že v pondělí si voláme do caru jestli se nám sněhurky rozmrazili a kdy půjdeme na ketík 😵 už se moc těším,ale i bojím.... ale budu věřit........ 😔 😉

myky
7. bře 2009

Ahoj
Milen tak moc moc držím palce a tfutfutfuj pro štěstíčko 🙂
Dagi já taky nestíhám bo se snažím kojiot, kojit, kojit 😅 . Volala jsem té laktačce a byla fajn. Poradila pár věcí a hlavně, že mám přestat vážit před a po kojení. Příkrm, jen když bude viditelně hladovej. Tak uvidíme, jestli to vydržim. Prosím tě, co vám nejlíp zabírá na ty prdíky? Mikulka na ně šíleně trpí. Chudák zkouší, jak zvíře. Máme sabík, ale kamarádka mi říkala, ať pořídíme Baby Calm.
Masle Ráďa má krásně dlouhý řasy 😵 .
Sluní Mikulášek spinká v kočárku, když se s ním jezdí 🙂 . Kdybych ho tam šupla jen tak, tak řve jak protrženej 😖. Dneska jsme s manžou jukli na Žanetku a to je fakt kus ženský 😀 . By Mikča vedle Vás vypadal, jak nedochůdče 😅.
Jo a dnes jsem si udělala radost. Koupila jsem si bundu, protože se do svých netěhu bund nevejdu a ty z těhu jsou zas moooc veliký a nechci pořád chodit, jak strašák. Když už teda jsem jak vorvaň, tak ať aspoň upravenej, že 😉 ?
Jdu do šichty na odsávačku, tak se mějte. Malej chudák zase pláče skrz ty prdíky, tak aspoň, že manža ho může chovat.

masle
7. bře 2009

Ahojky při sobotě 🙂

milen taky moooc přeju ať se zadaří! 🙂 😉

myky - koukala jsem do albíka - vždyť ty nejsi vůbec vorvaň!!!Já musím říct, že Ráďa jak ho položím tak usne. Vůbec ho nemusím houpat nebo kolíbat..Je fakt zlatej! 🙂 Ale s Veru jsem si kolíbání a vození v kočáru užila taky až až 🙄 Jo a řasy má fakt krásn 🙂 ý dlouhý.

sisa32
7. bře 2009

Ahoj holky, jak je po sobotě?
U nás nic moc. Náš pes (německý krátkosrtstý ohař) dnes narazil na kocoura a serval se s ním. Má vykouslej kus ucha, to druhý má natržený. Celej kotec je od krve. tak jsme sháněli veterináře a on přijede až zítra, protože je na plese. 😠 Pes má horešku a pořád krvácí, tak ho musíme celou noc kontrolovat. manžel je z toho na nervy, protože s ním byl venku můj táta a ještě ho nechal a měl z toho srandu. 😠

hanulka3112
8. bře 2009

Ahojky, tak jsem se tu konečně dostala, teď jsme to měli doma náročné, dělají se pokojíčky, včera jsme tím zabili celý den, zítra přijde dodělat ještě nějaké maličkosti a bude hotovo, ještě pak nalepit borduru, ta paní mi říkala ať nechám pořádně proschnout tu barvu, aby mi to pak nespadlo, jinak se poskládal i nábytek, jen ještě přijdou složit postýlky, jak mi do nich přijdou sady a mám k nim objednané i závěsy 😉 🙂 v pondělí dodám foto 😉 co vy dnes chystáte při neděli?My jdeme k našim na oběd a pak k moji babičce popřát k svátku má zítra 🙂

hanulka3112
8. bře 2009

Milen, moc na tebe myslím a držím palečky 😉 🙂

hanulka3112
8. bře 2009

Jo hodila jsem aspoň foto šatny do alba ta už je v cajku 😉 🙂

milena26
8. bře 2009

holky díky moc za palečky samo,že zase dám vědět co a jak 😉 🙂

sisa32
8. bře 2009

Ahoj holky, všechno nejlepší nám přeju k dnešnímu svátku. 😀 😀 😀

masle
8. bře 2009

Ahojky 🙂
sisa - 😀 😀 , Tak co pejsek? Jak je na tom? ☹ A co ty a chřipka, už je to lepší?

hanul - koukám že máš stejnej sterilizátor 🙂 Jinak šatna je pěkná. 🙂

Já dneska dělala houbovou om. s knedlem to jsme si dali do nosu. Škoda jen že to je takový práce a pak se to sežere a je to fuč.. 😀 Teď půjdu s Ráďou ven na vzduch.. 🙂

sisa32
8. bře 2009

Ahoj Masle, tak pes dneska dostal 3 injekce. Nějaký antibiotika a něco na infekci. uši má tlustý jak malíček, oko má rudý, ale snad dobrý. Ve středu ho čeká další vyšetření. Doufám, že bude dobrej, protože manža je z toho na nervy, a vybíjí si to na mě. ☹

Houbovku, mňam, to bych si dala, ale zavíječi mi sežrali houby. 😝

Hanulko, vy pořád něco budujete. 😀 Nemáš album na modrý střeše? Já, že bych ti to zkoukla. Jinak šatna má pěknou barvičku. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru