Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

oskarka
28. čer 2009

Ahoj holky,
před prázdninovými měsíci Vás všechny a Vaše ratolesti zdravím a chci všem popřát hezké léto, snad se to počasí trochu umoudří, přestanou ty strašný bouřky a povodně a budeme si užívat pěkné prázdniny.

My příští sobotu odjíždíme na sever Čech, do domku po naší babičce, kde chceme s Ondráškem trávit čas nejlépe až do 23.8., pokud se tam bude Ondrovi líbit. Vždy tam se mnou někdo bude (moje maminka, Martin, ségra, tchýně), takže se o Ondráška podělíme🙂 🙂.

Ondrášek od začátku června, tedy od ukončeného 7 měsíce najel na příkrmy a mám velkou radost jak mu chutná a jak pěkně baští lžičkou. V pátek jsme byli na 8měsíční prohlídce (o pár dní dříve, ale to neva) a vážíme 8.490g, neměřili nás - ale doma jsem to tak letmo zkusila a vypadá to na 74,5cm. A náš jídelníček teď vypadá nějak takto - po probuzení ráno kolem 6.00 kojení, pak kolem 10 bílý jogurt už druhý den, k obědu cca ve 13.30 polívčička/ příkrm ze skleničky, kolem 16.30 ovocná svačinka a cca v 19.45 kaše a kolem 20.30 spinkáme.

Zatím pa, letím žehlit.

myky
28. čer 2009

Ahoj,
jsem tu po víkendu a bylo to fajn. Jen pršelo a pršelo a pršelo.
Sis jsem ráda, že už máš PC. Teda ale hned samá jobovka 😢 . Na chmury o něčem v hlavě zapomeň. To bude dobrý. Moje kamarádka dokonce na jedno ucho neslyší a nic v hlavě nemá. Je jasný, že strach je a je to normální, ale prostě ty jsi ok a basta 😉 . Kor když máš z okolí nějakou špatnou zkušenost. A s miminkem mě teda mrazí. To je strašný co se stává 😢 . Někdo bere jako samozřejmost, že se mu narodí dítě a někdo to takhle odnese. Jsem šťastná, že máme Mikuláška.
Oskarko tak hezké prázdniny 🙂 . Ondrášek tedy pěkně roste 😵 .

dagina
29. čer 2009

Ahojky holky, zase jen prolítnu, ani jsem pořádně nedočítala 😒 ....

Sisa je už na příjmu, hurááá 🙂 . Adelka je jak z cukru, moc krásné, určitě byla nejkrásnější ze všech miminek 🙂 . Hele, ale zajímalo by mě, kterápak je to ta tchyně Barbie 😀 😀 😀 ??? Ta bloncka vpředu či ta do zrz???????? 😵
Jinak s tím mimčem to je teda síla ☹ ☹ , někdy se to bohužel stává, anichž by byla příčina, ale vůůůůbec bych se nedivila, kdyby za to mohl mudr, mě už to zdravotnictví totiž se-e... 😠 .

Oskarko, takže takový vegáč budeš mít 😉 , je dobře mít někoho při ruce, pěkně si to užijete. Jinak koukám, jak si vzala zkrátka kojení 😕 😕 . Jestli jsem to dobře pochopila, tak kojíš jen jednou ????
Jsem si řekla, že příkrmy ještě odložím, nevím kdy začneme.

Holky, takže ten sraz je tedy 15 a 16 srpen..., jen se ujištuji, moc tady nejsem..., tak abych něco nepřehlídla. 😉

Kacatko už je na dovče 😕??? Tak to je fajn, že cesta byla OK, hlavně Toba 🙂, mrňous jeden. 🙂

Jinak tchyně včera zase bodovala, ale nebudu vás tím otravovat, to si proberu v sekci "Tchyně", ale opravdu je jak natvrdlá, jsem z ní vyřízená 😝, s tchánem to není o moc lepší.

Jo, ve středu jdeme na náušnice ☹, na jednu stranu se těším, ale jak bude malá trpět 😖....., mě trhá srdce už teď.
Luce ta pipka Lůce normálně praskla, bo jak jsem mudře volala, říkala, že mám pořádně čistit, tak jsem asi víc zatlačila a bylo to. Ale dobrý, jen ji další den zase kousíček srostl 😖

Všechny moc zdravíme 😉.
Pa

dagina
29. čer 2009

Manža opravdu malé dorta upekl 😕 , večer upekl korpus, v neděli ráno nazdobil a naplnil, než jsme přišli z prochajdy byl hotov, moc se mu povedl, na chlapa a napoprvé fakt super. Pak hodím fotky, ale ted nějak nestíhám.... 😒

sisa32
29. čer 2009

Ahoj holky, tak dnes nás s Adél čeká lítání po městě, pro jídlo, do lékárny, kytka učitelce atd. Se mi vůbec nechce.

Dagi, tchýně je ta bloncka v tý těhu haleně 😀 , ta zrzka je moje máma, v tom modrým tričku je švagr a ty ostatní si domyslete. 😀

Dovča je tak nějak, jak píšeš, taky musím mrknout do kalendáře.

Náušničky malá zvládne, hned jak jí píchnou, dej jí prso a bude v klidu.

Manža je šikulka, to mýho by to ani nenapadlo, natož aby něco upekl.

Copak tchýně provedla ? 😕

jinak tý švagrový švagruši to budou vyvolávat až dnes, o víkendu nemakají sviňáci. Chudák, mít v sobě 3 dny mrtvé mimi je hrozný. nic bližšího ani nevím. 😠 ☹

oskarka
29. čer 2009

Dagi, jj, teď už asi týden kojím jen jednou. Postupně jsem při každé dávce nového jídla, když už Ondra snědl požadované množství zrušila kojení. Ovšem moje prsa, to byla hrůůůza, šíleně nalítá, musela jsem spát s ručníkem, který byl naprosto nasáklý a ta bolest. Teď už se to dost vylepšilo a už to tolik nebolí, ale stále jsou dooost nalitá. Dostala jsem od gynMUDr. léky, takže až se rozhodnu i tu ranní dávku kojení vypustit, nasadím je, aby mi se zastavením laktace pomohly.

Do ukončeného sedmého měsíce jsem kojila plně.

sisa32
29. čer 2009

Zrovna jsem chválila Adélku, jak se naučila hezky sedět. 🙂 Ale je to mrška, minulej týden měla likvidační, nejdřív ulomila slunečník od kočárku, takže 800 stováků v pr.... 😠 a pak ulomila kolotoč v postýlce, když jsem jí tam dala a šla vytírat. Jo, ten už taky neprodám. 😒

masle
29. čer 2009

Ahoj holky

sisa no to je teda hrozný že jí to nevyvolali hned.. 😕 ☹ to snad může bejt i nebezpečný pro ní ne jako infekce neba tak něco.. 😕 😕 😠 😢 Nebo ne?
Jinak jsem koukala na fotečky - tak Adélka je fakt jako princeznička 😵 😵

dagi - to je manža dobrej a šikovnej 😵 To u nás taky něco takového nehrozí.. 😀 Tak ať hezky zvládnete náušničky 😵 😵

myky ta super že jste si užili víkend 😵 Ale to pačasí je fakt děs.. 😝 😝

zdravím oskarku - vidím že taky krásně rostete 😵 😵

jo jo nten víkend je 15.16. srpen 🙂

dagina
29. čer 2009

Sis, tak to si děláš ko-y že švagruši nechali mrtvé dítě tři dny v břichu 😠 , to snad není možný..., ať jdou do háje

Oskarko, a co že jsi to vzala tak za rychlý konec 😕 ?? Jak jsi začala s přikrmem, tak se začalo dělat méně mlíčka či co 😕 ??

sisa32
29. čer 2009

Bohužel Dagi, je to tak. Říkala jsem si, že by se jí mohlo něco stát, ale holt to dr. ví líp. 😒

Mám novinku, tentokrát konečně veselejší. Moje zlatíčko už stojí. Minulý týden na špičkách a mrskala se u toho, spíš jen visela na postýlce a dnes stála krásně na chodidlech a pevně, na to že poprvé. 🙂 V albu je fotka, ale špatná, proti oknu, ale aspoň tak.

Jé, Masle, já tě úplně přehlídla. 😀 😎

slunickooo
29. čer 2009

ču sík, nakukuju taky jen v rychlosti - natírám prkna na tu střechu, do toho malá, + Niki, peru, žehlím - Nikču vezu v SO na tábor... takže fakt nestíhám...

Oski ahojík zdravím.... hezky si užijte léto...

Sis - malá je š ikulka, jukla jsem na fotečky,,,

Masle - děkujeme za vzkaz od ¨Verči - si užívají... dovča, moře..... normálně slintám 😀

Dag - manžel šikula, se těším už na foto - to by mohl něco napéct na srazík co? 😀 😀 a jdete na propíchnutí klasický neb o nastřelení naušniček a naboj malá to zvládne, ja kpíše Sisa - prso ji uklidní 😀

oskarka
29. čer 2009

Dag, nene, mlíka jak v mlíkárně🙂, ale já si řekla, že chci přes léto zcela skončit, už jsem Ondráškovi dala to nejlepší ze sebe a ještě dávám a nechtěla jsem mít závisláčka na prsu🙂. A ono to tak nějak pěkně jde když Ondrášek tak hezky papá ostatní jídla, že jsem nemusela dokojovat a jen jsem nahrazovala.

Jen dneska máme teplotu, achich achich, nevím ale z čeho.

maro3
29. čer 2009

ahojte!
neviete mi prosim poradit? mam za sebou 1.IVF a dnes som bola 14 dni po ET na krvi... hcg 89... myslite, ze je to malo? tak velmi by som chcela, aby to vyslo....

slunickooo
29. čer 2009

OSKI - my taky kojíme už jen ráno a když jde spát + teda celou noc - se mi dost b udí... ale spíše je to v noci o tom dudá ní prsu 😠 😠 prptože dudáka nechce,,,, já ji zkokoušela B ebu do flašky , že b ych ji v noci třeba dávala - taky nechci závislačku na prsu... ale mlíko ve flašce vůbec nec hce - řve tak tur.... takže m je jasn ý, že odnaučov ání kojení bude HOROR....

Maro - tak moc bych ti přála ab y ti to vyšlo... osob ně si myslím, že 89 je dost nízké číslo... ale určitě není nic ztraceno... opatruj se a ještě jednou DRŽÍM MOC PALEČKY 😉 😉

hanulka3112
29. čer 2009

Ahojky Holky jakpak se máte, nějak nestíhám dočítat, tak doufám, že se máte všichni fajn, kdyžtak mi pisněte novinky do IP ať mám přehled, jinak malí jsou zlatí pěkně se budí po 3h někdy i po více 😵 semtam je chytne bolení, ale co tak čtu u nás na diskuzi, tak jsou fakt zlatí(ťuk, ťuk, ťuk) 🙂

myky
29. čer 2009

Jééé ahoj Hanulko 😀 . To je super, že prcci jsou v pohodě? A co nám sem nějaké info nedáš 😠 😉 ?! Jako např. něco o porodu, porodnici, atd.....?
Sisa to jako myslej vážně 😠 ! Tak to by byla už žaloba, jak vyšitá! Vždyť může mít otravu? Nebo něco pos..... a dali jí třeba léky, které neměli a čekaj schválně, aby se na to nepřišlo při pitvě 😠 ! Hajzlové jedni! To už vážně necháááááápu 😝 . Jsem se teda rozčílila. Chudák holka. A Aduš gratuluju 😀 . Ta bude běhat pěkně brzo 😀 . Sis a když ty jsi nekojila, kdy jsi začla s příkrmama? Mě Dr. řekla, že ještě nemám dávat ani kaše na noc.
Sluní, tak to bude parádička zastřešeníčko 😀 .
Dagi, zase tě točej? To je fakt hrozný.
Masle kdyby bylo o víkendu jako dneska, tak to byla úplná parádička. Mikšík byl super a dokonce jsme sjeli do Znojma za kamarádama co čekaj mimi každým dnem a bylo to super. Moc ráda jsem je viděla. Mají moc krásný baráček, zahrádku a kámošce to moc slušelo. Jen jak jsme jeli od nich, tak Mikulášek řval jak protrženej. Jsem ho musela vyndat z autosedačky a chvíli pochovat v náručí a pak se sklidnil a zbytek cesty byl v poho.

slunickooo
29. čer 2009

holky tak tady už je zase bouřka a leje... chudáci v těch povod. oblastech...

Haniiiiii - ahojík, super dvojčátka se vyv edla vid... taky se přimlouvám za info o porodu.....

Myky - no jo t o máš asi prav du s tou pitvou, že čekají... fakt no comment.... chudák ženská, musí být fakt zralá na Bohnice.... já bych se složila.. ☹ ☹

a Mikulášek je šikula-- naše posl. pár dní v poledne když ji dávám spát, někdy i v 16 hod když chodí spát podruhý a nav ečer po koupání - při uspávání řve jak protržená, vzteká se až se zaliká.... si myslím, že už má asi rozum z toho a ví, že musí spát a spát nechce (i když se šmudlá a je v yloženě unav ená)... se b ojí ab y ji něco neuteklo... to dělala Niki ta ky.... ale teda někdy už toho mám fakt plný zuby 😠 😠 , ale jinak to je taky šikulka, se táák snaží lízt.. .ale pořád ji to ještě nejde 😀 a hro zně miluje k ukuřičný křupky 😀 😀

myky
29. čer 2009

Sluní to spaní je fakt záhul. Mikulášek taky občas stávkuje. Pořád si tře očíčka, ale ne a ne usnout a tak jakoby poštěkává 😀 . Ale pořád si myslim, že spinká krásně. Spíš se bojim, až začne lozit. To bude asi nářez 😅 .
Povodně jsou děsný 😢 .

slunickooo
29. čer 2009

no naše dn eska po koupání opět v kolíbce řev .... děs.. tak jsem ji zkusila dát flašku s čajem.... a světe div se... vypila asi 1/4 lahvičky a uklidnila se .. že za chvilku usnula... tak aspon kdyby ten čají pomohl a pomalu bychom odbourali i to noční kojení a žužlání prsu 😠 😀

jsem vám asi neposílala - Niki se fotili ve škole

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Ze_sceneru/#sejmo...

a pro srovnání - Niki půl roku

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Ze_sceneru/#sejmo...

a Žanet půl roku

http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Atelier_19.5/#sej...

masle
29. čer 2009

čauky 🙂
tak u nás taky jedna bouře za druhou 😖 😠 ale odpolko bylo teploučko..

hanulko ahojky- tak super, že jsou mrňátka hoďnoučký 🙂 🙂 Jo a hoď nám se teda ten porod tvůj jak probíhal.. 😕 😅 😉

sisa jé Adél krásně stojí to je šikuláááá 😵 😵

Rá´da už se taky začíná plazit vždycky se někam odkutálí a pak se točí dokolečka a i dopředu a dozadu trochu.. 😀 😀 ale to je vždycky mžik 😕 😀 a stím usínáním už to také není tak růžové jak to bylo..někdy vytuhne raz dva a někdy mu to dělá problém..hodně mu pomáhá dudlík a plínka u hlavičky.. 😅

myky - mě také Dr. řekla až když měl něco přez 5 měsíců že můžu začít s příkrmama..ale já už přikrmovala od těch 4m..hlavně co jsem začala s příkrmama tak už tak strašně nepřibejvá 😀 Jak pil jen to UM, tak přibejval hodně.. 😅 😕

sluní - nikča mi příjde hodně podobou na tebe 😵 Má novou barvu vlasů ne? 😵 Žanet je asi víc na manžu né?

slunickooo
29. čer 2009

Masle - vidíš to. většinou říkají že Niki je na tátu a žanet na mě... ale tuhle mi známá řekla zas to co ty.. tak si vyber že jo 😀 😀 a Niki to měla jen zkoušku ... si koupila šampon barevnej.. tak byla na chvilku z r zka.... a to chtěla koupit černou 😀 😀 😀

já tu plánuju tak nějak už co na ten víkend náš společný + no a pak na tu dovču na šumavu... chci si doma navařit - zamrazit.. .a tam ab ych to jen ohřívala ... pak jen večer grilovat... tak to děláme každý rok 🙂

slunickooo
29. čer 2009

a holky, máte některá pekárnu chleba??? My oni dost uvažovali a najednou přišla mamča že nám ji chce koupit k vánocům... tak pomalu začínám jukat na netu... líbí sse mi od Ety... máte nějaké zkušenosti?????

sisa32
29. čer 2009

Hezký večer, tak u nás je zatím pořád krásně. Doteď jsme seděli venku a vyhnala nás až Adélka, zamotala se v peřině, tak potřebovala vysvobodit.

Ahoj Hanulko, tak to vypadá na hodňoučký dětičky, to je paráda. 🙂

Sluni, pěkný jsou holky a každá je jiná, ale komu je která podobná asi poznáme nejlíp na srazíku. 😉 Pekárnu mám od Vánoc a peču pořád. Nějak mě to chytlo a třeba v ní dělám všechno tkynutý těsto, na knedlíky atd. Recepty mám z netu, ty co jsou u toho jsou prý blbý a krabice z hotovou směsí nekupuju. Mám Etu Deliccu, je nerez a zatím šlape pěkně. 🙂

Myky, kojila jsem 4 a 1/2 měsíce, i když už jen částečně a začala jsem přikrmovat v 6-ti měs. Sestra říkala, že prej můžu až od 8-mého, že prý to teď zase je tak.

Jinak mám nový zprávy a jiný. Manža to nějak zmotal. Včera porodila a dnes je už doma. MAlá se udusila na pupeční šňůře. Stejně to ale nemění moje přesvědčení, že kdyby nečekali tak dlouho, tak bylo všechno ok.

slunickooo
29. čer 2009

http://www.eleshop.cz/prodej/eta-7149-90000-del... tu mám taky právě v yhlídnutou

a bože SIs--- muset n ormáln¨ě rodit ... mrtvý miminko.. já bych fakt skončila v Bohnicích. ☹ ☹ ☹ ☹ -- naše měla taky pup. šnůřu omotanou kolem krčíku a byla fialová jak..... ani nemůžu pomyslet že by to mohlo dopadnou špatně ☹ ☹ ☹ ☹ ale p tala jsem se sestřičky po porodu a prý nedoká žou říci jestli ta šnůru ta m b yla už dřív nebo až při porodu se omotala.....

sisa32
29. čer 2009

jj, to je ona. 🙂

Ona je chudák pořád pod práškama.
Pro mě ta představa toho porodu je hrozná, ty bolesti a pak žádná odměna. ☹

Adélka nedýchala po narození, taky jí nějak rozdýchávali. Nejdřív mi to nedošlo, až později a mrazilo mě z toho.

masle
30. čer 2009

Ahojky 🙂
psala kačí -" Ahoj akorát jsme se vrátili z procházky. Máme se fajn. Svítí sluníčko, užíváme pláže, večerní procházky. Toba se pořád směje, F. pořád mluví. 😀 Tobík je ve vodě nadšený, vůbec mu nevadí slaná voda.. 😵 Pláž je k prasknutí."

sluní - já pekárnu nemám..můj brácha jí ale hodně používá..no vidíš 😀 mě zse každej říká, že Veru je na Ivana a Ráďa na mě a moje kadeřnice tvrdí že jsou oba na Ivana.. 😀 😀 A co plánuješ na ten víkend spol.? A kam jedete na šumavu? Do nějakého kempu?

sis aha no teda ani o tom raději nechci přemýšlet..je to prostě hrůůůza já bych se asi úplně sesypala.. 😠 😢 😢 ☹

sisa32
30. čer 2009

Ahoj holky, tak máme vysvědčení. Je to dobrý, tři dvojky. To na kluka jde. 😉

Jinak se mi dnes povedl kšeftík. Měla jsem objednané skleněné obaly na orchidee, jeden stál 175 kč. Chtěla jsem čtyři, tak říkám prodavačce, jestli mi dá čtyři za 500 a ona, že jo. 🙂 Tak jsem ušetřila 200 kč.

Já tý Kači táááák závidím to moře. Já chci takýýýýýý. 😀

Jo Sluni, kam jedete na Šumavu ? My chcem taky, až něco najdem asi na Lipno. JInak v zimě jezdíme na Zadov, nebo na Kvildu k Šulkům.

masle
30. čer 2009

sisa ahojky - no toje super na kluka v jaké je třídě? Ve 3.? Mmm to je dobrej kšeftík 🙂 Pěstuješ orchidee? Já mám jednu a zrovna mi kvete. Což je u mě docela zázrak bo mě všechny kytky chcípaj.. 😅 😀
švagrovci také jezděj na Lipno..byli minulý rok a byli spokojeni tak jedou tento rok znova.. 🙂 😉

sisa32
30. čer 2009

Ahoj MAsle, je ve třetí, tak jsem celkem spokojená.

Orchidee pěstuju, dostala jsem jednu a myslela, že chcípne, ale pořád dokola kvetla, tak jsem si začala říkat o další, jako dárky místo řezaných, nebo si koupila někde nějakou. Všechny kvetou pořád dokola, tak mě to chytlo. Teď jsem jim pořídila ty hezký obaly, jednou jsem je viděla v sama doma, takový jakoby popraskaný sklo.

Kam jezdí švagrovci na Lipno ? My nemáme nic vybranýho, chcem apartmán, nebo penzion s kuchyňkou.

slunickooo
30. čer 2009

juuj taky nikdo neb yl od dopoledního,,

tak my máme výzo taky doma... je tam ta jedna 2 - z češtiny... byla neštastná že skateboard co s i přála nebude... jsem ji fakt nechala podusit.. ale jasně že je... 😀 😀 k tomu ještě b asket. míč, tričko, prstýnek a peněženka s Hanah Montana 😀 😀

Masle - ty verču moc mo pozdravuj at si to moc u žívá, moc rychle to u teče.. a to jsou na jak dl ouho vůbec????

a n a šumavu jezdíme k tetě na chalupu.... je to u VOlar - CHlum se to jmenuje přesně... kousek od Lipna... je to chaloupka a hned vedle je les, kadibudka je p řírodní venku, meje me se tam ve vaně a teplou vodu si musíme ohřívat... moc se nám tam líbí 😀 😀

Sis - ty js išikulka s těma kytkama.. já ještě nemám ani jednu orchidej ale už si na ně taky brousím zub áky... tak uvidíme uv idíme jak se jim u nás b ude líbit 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru