Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

sisa32
15. črc 2009

Sluni, kovářova kobyla. 😀 😀 Jj koupili jsme Croozer, nejdřív jsem chtěla ten obyč, ale bylo mi porazeno, že ten je pro malý děti špatnej na sezení, tak jsem si našla Croozera za nejnižší cenu a už je doma.

myky
15. črc 2009

No holky chválit se bud, až shodím aspoň 6kg 😀 . Ale díky. Hned je víc chuti 😉 .
Můj je stavař, ale kovářova kobyla chodí bosa 😀 😉 .

slunickooo
15. črc 2009

😀 😀

holky- tyhle maj krááásný fotky

sisa32
15. črc 2009

Myky, jsme asi kobyly. 😀 😀 😀

Sluni, jaký fotky ? 😕

slunickooo
15. črc 2009

jéé já to sem nehodila 😀 😀

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

sisa32
15. črc 2009

Tak to jo, já k ní občas koukám, ten její je nějakej model, či co, nevypadá špatně. 😉

slunickooo
15. črc 2009

no však ona taky ne a jejich malá je takykouzelná.. jj už jsem jukla, je v reklamě naPoděbradku 😀

sisa32
16. črc 2009

Ahoj holky, kam jste se všechny ztratily? 😕

Dnes konečně dorazila mrcha, hurá.

kacatko03
16. črc 2009

dobré ráno, tak já už taky vzhuru a vypravuju Fidela s babičkou na chatu. všude tahá ten svuj zub v krabičce 😀

sis, sluni: jj yvonne má krásné fotky, holčička se jim moc povedla, já viděla i jejich svatební album a to je taky krásné. No jo dva povedení lidé 🙂

jinak jste tu probírali povolání, tak já mám doma GEODETA 😉
SIS: TY JO TAK TO VĚDĚT DŘÍV TAK SI OD mm objednáme plot, bo nám ho nikdo nechtěl udělat 🙂

oskarka
16. črc 2009

Ahoj holky, přeji Vám krásný den z prosluněných Dolních Křečan u Rumburku.
Dnes je konečně krásně už od rána (vždycky se tu udělalo pěkně až v pozdním odpoledni), Martin jel do Drážďan (fotit, projít se a něco nakoupit - je to naše oblíbené město, rádi tam odtud jezdíme, ale nějak jsem si nebyla jistá, že tam chci jet i s Ondráškem, tak jel sám), no a pro Ondráška dneska napustím bazének a jsem zvědavá jak se mu v něm bude líbit. A taky se dám do praní prádlo, to bude schnout úplně samo🙂.

Koupili jsme rodičům super zahradní nábytek z masivního kvalitního dřeva, tak doufám, že se jim bude líbit. Takové malé velké překvapení. Přijedou v neděli🙂. Jen by to ještě chtělo nějaký slunečník do rozkládacího stolu a sedáky na křesla a lavice, ale to asi neseženeme. Necháme to už asi na našich. A ještě se nám líbila houpačka, ale rozhodnutí o pořízení necháme taky na rodičích.

Slunicko, tak jak zvladas ukonceni kojeni? U mne v pohode🙂 🙂, hura hura. Zadne bolesti prsou, zanety, atd.

sisa32
16. črc 2009

Kači, to je sranda s tím zubem, jakou mají děti radost, že jsou hrdinové. 🙂 Já koupila Jindrovi speciální krabičku na zoubky, zamačkávají se do měkké hmoty, jsou tam očíslovaná místa a je k tomu i knížečka, kam se zapisuje datum vytr. zubů a může se tam vložit i fotka. Je to moc hezký a Jindra to má vystavený v pokojíčku. 😀

Tak kdyby jste něco chtěli, tak dej vědět, manža jezdí dělat všude možně a je šikovnej. 😉

Ahoj Oski, koukala jsem ti do albíčka, ten nábytek je moc krásnej, podobnej jsem viděla v Mountfieldu. My koupili levnej v Jysku a mají tam i pěkný polstry.

sisa32
16. črc 2009

Jo a ještě má takovou mini autodopravu, má tranzita a vééélikou káru a když je potřeba dělá rozvoz.

sisa32
16. črc 2009

Tak jsem mu udělala reklamu. 😀 😀 😀 To já bych mohla tak maximálně něco uplácat z hlíny. 😎

sisa32
16. črc 2009

Ty jo, malá právě vyškubla set top box ze stolku. 😅

sisa32
16. črc 2009

Ale musím jí pochválit, jak se krásně pohybuje, už se ani moc nebojím, že někam žuchne, když padá, už si chrání hlavu, ale ani moc nepadá. 😀 To nejhorší už máme za sebou, teď si začínám chystat záda, až začne běhat.

Včera jsem jí koupila takovej mimi telefon a je to véčko a když se jí to zaklapne, tak pěkně zuří. 🙂

kacatko03
16. črc 2009

sis: a kde si to koupila to je dobrý to bych brala. Jinak s tím setoboxem si mi připomněla jak včera Toba jezdil v chodítku a začal tahat kabel od zahličky která byla na prkně a on pod ní. kdyby Fidel nezačal ječet tak na něj spadne. uf se mi zatajil dech.

Oski: jj koukala sem do alba, nábytek krásnej. a Ondra je už teda kus chlapa 🙂

sisa32
16. črc 2009

Jo amáme zamořenou zahradu mravencema, včera jsem si stoupla k houpačce a štelovala ty provazy a najednou jsem měla obalený nohy, nevíte, co na ně platí ? Jak je zlikvidovat ?

No, pokecala jsem si, tak jdu vypláchnout špínu z baráku, kdyby měl někdo zájem, pošlu mu obří haldu na vyžehlení.

masle
16. črc 2009

ahojky 🙂

jj Ivan má Motorservis 🙂 sisa tak to máš doma všeuměla že.. 🙂 😵

kačí -Veru tak dlouho nosila všude možně první vytrženej zub, až ho ho někde ztratila.. 😀 jak je Tobíkovi? Je to lepší? No s tou žehličko to už mě taky napadlo až poleze..mám jí tady pořád vytelenou.. 😒

oski teda vy si užíváte 🙂 Nábyteček je moc krásnej 😵

jo včera jsem přišla z cvíča a Ivan mi řekl že příště až půjdu tak musí Ráďa už spát 😠 No řval mu, mlíčko nechtěl..ale že by zkusil dát do postýlky aby spinkal, to ho nějak nenapadlo.. 😅 😀

jdu to tu pošůrovat přijde mi švagrovka s dětma.. 🙂

masle
16. črc 2009

kačí - ty jo ta fotka Filípky bez toho zubu..to má ještě u oka slzu co.. ☹ 😵 Hele už sháníš nějaké věci do školy co maj mít..? Já teda ještě nee ale ono to tak letí..to je hrozný za chvíli bude září a škola začne 😕 si to nějak neumím představit.. 😅

kacatko03
16. črc 2009

aaa my si schrupli....

masle: jj na fotce má ještě slzu 😀 zub šel kleštěma jinak nešel vytrhnout ale už tak měl pod ním bouli a říkal že ho bolí...tak než odjel tak z nás vytáhl asi 200 v drobnejch, prej za zoubek 😀
Toba dobrý, má teda teploty furt ale čipek a sirup mu to sráží. akorát teda začal zase blejt a to hleny jak je zasezahleněnej. co Ráďa? ten je na tom lépe?

Tak to když hlídá tom tak tp je první co dělá, jde ho dávat spát 😀

kacatko03
16. črc 2009

jinak zatím nic nesháním do školy, někde máme seznam, ale ted nevím kde. jinak u nás ve škole dostanou sešity a učebnice takže budem kupovat akorát obaly 🙂

sisa32
16. črc 2009

Kači, je to tahle: http://www.peceozuby.cz/cs/poradna/3-pece-o-zub...

ale oni jí už neprodávají a já si po tak dlouhý době nevzpomenu, od koho jsem jí objednala, myslím, že se jmenovala Monika, víc nevím.

Zkus hledat.

oskarka
16. črc 2009

Holky, díky za pochvalu nábytku🙂.
Je fakt pěknej a věřím, že to vydrží to severské počasí tady. Už se těším na neděli co rodiče řeknou🙂. Kéž by bylo hezky, abych to mohla nějak prostřít a přivítat je sváčou na zahradě🙂🙂, ale podle předpovědi to moc nevypadá.

Kačí, jj, Ondrášek už je kus chlapa. Strašně to letí. Na konci srpna už půjdeme na 10M prohlídku, to snad není ani možný jak to rychle utíká. Prozatím nemáme žádné zuby a tomu pohybu taky moc nedáme, ale sklidnili jsme se, takže teď si to už opravdu užívám. Těch prvních pět měsíců bylo hroznýýýých.

A jak tady Ondra i hezky spinká. Dokáže spát, náš nespavec (v Praze přes den jen 20 minut), i 3 hodiny denně (1,5 dopo a 1,5 odpo), většinou tak 2, čemuž se mi ani nechce věřit.

Vaše děti taky krásně rostou, jukám do alb🙂.

myky
16. črc 2009

Ahoj holky,
Oskarko nábytek super. To bude mega překvápko 😵 .
Sis, ta krabička na zoubky je dobrá. A mrcha se konečně umoudřila, joooooooooooo 😀.
Masle to je dobrý. Napřed chce, abys šla cvičit a pak čučí, že 😀 .
Kačí a co písmenka atd..... Takhle jsem kámošce sháněla předloni věci v září. Ona lítala po Praze a nesehnala. Vše beznadějně vyprodané. Já koukala, jako puk, že některá škola chce kostičky s písmenkama a některá chce takové ty papírové na vystříhnutí. Desky na ně s autem jsem taky nakonec sehnala já, tak kámoška byla šťastná, jak blecha 🙂 . Jela si pro to ke mě přes půl Prahy v neděli v 10 večer 😀 .
Kdepak máme Dagi?
A sluníčko maká na pergole, že 😵 ?
Ještě jsem se chtěla zeptat. Holky objednávali jste si nějaké vzorky jídla a těch příkrmů z netu? Na jakých stránkách?

slunickooo
16. črc 2009

Hoj vespolek ,,,

tak Oski - jak tam tada máte??? Koupal se malej?? A náb ytek je přesně dle mého gusta.. .stůl, který se dá rozložit a já bych teda místo lavice raději víc poloh. židlí.. no snad se taky brzo dočkám... 😉 - a teda kupujete fakt SUPER dárky 😀

jo a kojení - přechod na UM zvládáme výborně, to jsem si myslela jaký to bude horor, a ted už se vyloženě na flašku těší. .. jen ji dám zítra ráno asi trochu cucnout z prsů aby trošku odsála.. .ale jinak taky vše ok, žádný bolesti, záněty,, hezky se to pomalu upravuje... 😉

Sis - na tu krab ičku jsem taky jukla jak jsi dala odkaz a mooooc se mi líbí - pro žanet 😀 a fakt se jako nedá sehnat???? jo a ten mimi telefon mám taky v plánu - asi k roku,,, jo a už lezeme na kolínkách !!!!! 🙂 A o m ravencíc h mi mluv --- je máme taky všude... furt stříkám Biolitem a ocet je na ně dob rej a horká voda

JInak Tom ještě s žanet s ám nebyl.. no u nás je to hold složitější, když je přes t ýden pryč.. .tak jsme rádi o v íkendu spolu

Kačííí - FIlda je šikula,, ,fakt to snášel bezva, to naše Niki je cíťa.... ted se ji hrozně dělají uhráky a když ji je chci vymáčkout tak řv e jako kdybych ji řezala nohu... už jsem přemýšlela že s ní asi zajedu na kožní, jestli ji něco nedaj... no jo puberta klepe na dveře 😀 😀

jo a když jsme u NIki - dneska mi volala z táb ora její kám oška.... že prý Niki si to nepamatuje tak mi to povídala ona... N iki spadla... jak jsem se později od hl. vedoucí dozvěděla, na záda na práh, prý b yla v bezvědomí, to mi říkala Niki a ta kámoška ale vedoucí o tom nic neříkala - no každ. ji v sob otu pořádně vyzpovídám... a jela pro ni záchranka.... v nemocnici ji udělali RTG ab y vyloučili nějaké zranění a je V POŘÁDKU HURÁ... hned ji prý přiv ezli do táb ora a je OK... ale holky . ve mě zatrnulo.... bože kdy by se j i mělo stát něco vážnejšího - nechci ani pomyslet.. ale ona je zrovna na táb oře od červeného kříže.. .tak tam jsou fakt profíci...

slunickooo
16. črc 2009

Myky -domakán o... 😀 😀 😀 dotřela jsem poslední prkýnko 😀 😀 za chvilku sem hodím ty slibov aný fotečky...

a jaký myslíš jídla z netu... jo a dlužíš ještě pov olání manži 😀 😀 😀

a můžem začít další ... povolání manželek 😀 😀 😀 - já sekretářka, pak osobní asist. 😀 😀 nakonec úče tní, makám naproti baráku, do práce chodím pomalu se zubním kartáčkem v puse 😀 😀

myky
16. črc 2009

Sluní, teda to je děs! Tak hlavně, že je Niki ok. A beďáky jí neňoumej! Nebo jí uděláš jizvičky! Nech to být. Srovnají se jí hormony a bude ok. Jen kupte lepší pleťovou kosmetiku a na kožní nelez. Dají jí na to kortikoidy, nebo vysuší mastma a to dělá jizvičky taky. Hydratace, péče o pleť a správná strava (hodně tekutin) 😉 . Ale fakt se jí v pleti nerejpej 😉 .

slunickooo
16. črc 2009

Myky - ne????? .. no já ji nakoupila kosmetiku na to,,, a ona to jednou přehnala jak se furt patlá.. a měla uplně s uchý čelo.... já si zase myslím, když ji to nechám aby právě neměla boláky a dolíčky....

myky
16. črc 2009

Sluní, tak se těším na fotečky 😵 . Jsme stavební technik versus zdravotní sestra 😀 .
Jídlo jsem myslela, že jsem se zaregistrovala např v Hami clubu a dostaneme konzervičku zeleninky s krůtím masíkem z darma 125ml. Nevim, aby to nebylo riziko dát, když to půjde poštou. Musí to být v lednici? Nezkazí se to?

slunickooo
16. črc 2009

😀 😀

jo to jsi vlastně psala Stavař vid... to je jako že plánuje stav by.. jak nad zedníky??? 😀 😀 😀

tak to nevím o těhle vzorcích teda... zkaz it by se to ale nemělo.. .máš nějakou adresku ??? kde se zaregistrovat??? nám zatím poslalai vzorek kaše, Beby, čajů nějakých... to vše jak jsem v yplnila z porodnice ještě z tý krabice

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru