Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

jmisa
14. lis 2008

Ahoj holky.
tak jak to vypadá u nás je vidět v albíčku 🙂

masle
14. lis 2008

Ahojky Jmisa - tak to mooooc gratuluji! 6e by další dvojčátka?! Držím palečky! 🙂 😉

bozka
14. lis 2008

ahoj holky,
Sluníčko Vám děkuje za všechny gratulace a moc Vás všechny pozdravuje. Žanetka je prý skvělá a porod byl rychlovka. Ve 20,15 jí začaly bolesti a ve 22,20 už byla Žanetka na světě 😀

myky
14. lis 2008

Jmiso obrovská gratulace 😀 . Se tu roztrhl pytel s dvojčátky 😀 . Já je vždycky chtěla a teď si těhu se dvojkama nedovedu představit. Stačí jedno! Ale zase to budeš mít za sebou a už tě nemusí trápit, jak to bude příště. Teda jestli nechceš děti tři a více 😉 😀. Co profil 😵 ? Hezky se opatrujte 🙂

Bozko, tak to byl fakt fofr 😅 . Si o tom nechám zdát a třeba to taky výjde 😀 .

Kačí a kolik jste včera vážili?

hanulka3112
14. lis 2008

Ahojky holčiny, jsem tu teď nečbyla ani jsem neměla náladu, jak je mi pořád šoufl a to celodenně 😖 dneska jsem byla poprvé u mého gyn. dr. a napsal mi nějaké prášky Ginger, po kterých mi má být líp a taky, že to zabralo, jak to tak vypadá 😀 konečně můžu chvíli posedět u PC 🙂 jinak jsem nasraná na sestru z Fertimedu, jak jsem z tama odcházela jsem se ptala, jak z utrogestanem a ona mi řekla tak ho třeba doberte, tak ještě, že jsem ho brala, ikdyž poslední 3dny nic bo mi došel a dr. na mě dnes hleděl a napsal mi duphlason a že se bere až do 12 týdne těhotenství, mi to bylo nějaké divné, kráva jedna neznalá 😠 jinak mimísci jsou v naprostém pořádku mají okolo 1,7cm 😵 a co je tady nového? Co sluni už rodí?
Jmis a co ty kolik mimísek čekáš, ani nestíhám dočítat 😅

hanulka3112
14. lis 2008

Jéé Jmis, tak jsem se dívala do albíčka a vidím, že taky čekáš dvojčátka 😵 mooooc gratuluji 😉 🙂

oskarka
14. lis 2008

Ahoj holky, super zprávičky koukám.
Sluni, obrovská gratulace k Žanetce - závidím ten porod.
Jmiso, úžasnéééé, jsem ráda, že to vyšlo!!!

hanulka3112
14. lis 2008

Jéé tak jsem vás tak trochu přelouskala a vidím, že sluni už to má za sebou 😵 moooc gratuluji, já byla dnes za moji supr kámoškou v porodce taky má holčičku narodila se jí 12.11. taky po 22h 😵 je sladoučká donesla jsem ji chrastící dupačky, tak snad se jí pak budou líbit na nožičkách 😉 🙂

kacatko03
14. lis 2008

myky....to nevim včera na Ko malého dr neměřil tak netuším...ale doufám že okolo dvou kil uz bude mít +- 🙂

teda tady bude dvojčátek v létě 😉

Oski tak už jst

kacatko03
14. lis 2008

oski tak uz jste se zaběhli? 🙂 v kojení.

hanulka3112
14. lis 2008

Kaci ahojky jak se vede? Jak dostanu tu černou bublinku kde je mimís a odečítají se tam ty dny, chtěla bych si to dát do alba, ale nevím jak na to když tam všechno nastavím, tak nevím jak to zkopírovat, anglicky teda neumím 😅

kacatko03
14. lis 2008

hanul...musíš si kliknout na to co mám treba já v albu na tu bublinu nebo je tam někde v růžku webovka tak klikni na ní a ona se ti otevře jejich stránka kde si jen zadás udaje a pak si zkkopíruješ do alba první odkaz co ti tam vyjede. nevo mi to napis do IP a já ti ten odakz pošlu pres IP 😉

myky
15. lis 2008

Ahoj při sobotě 🙂 ,
tak jsem doma z nákupů 😀 . Máme kočárek, objednanou postýlku a spoustu věciček koupených.
Z kočárku jsme nadšený. Je lehoučkej, krásně se s nim jezdí (teda nevim jak venku 😉 ) a barvička je úžasná 😀 . Cestou domu jsme si dali super obídek.

A co je tady nového? Co Dagča, ta se pořád neozývá.

myky
15. lis 2008

Tak jsem hodila fotečky do alba a byť jsem je několikrát zkusila popsat, tak se mi to nikdy neuložilo 😠 .

masle
15. lis 2008

Ahojky myky - tak ještě přihoď foto kočárku. A jakou značku jse koupili?
Já dneska polehávam, od rána mám takovej hnědorůžovej výtok. Tak nevím co to je ☹
No Dagina se už neozvala dlouho. Tak snad je v pořádku.. 😉

kacatko03
15. lis 2008

masle....to jsem měla já a začala jsem se otvírat.... 😒 radši bych vyrazila k dr....

myky
15. lis 2008

Masle, přesně jak píše Kačí, taky bych šupajdila k mudrovi. Snad to nic nebude, ale ty jsi stejně už za vodou 36tt 😵 . To je jak na potvoru, když je prodloužený víkend, viď 😠 ?!
Kočárek máme Firkon Quatro Modro-šedý. Je u tchýňky,až tam pojedem, tak ho vyfotím 😵 . Možná už v pondělí 😀 . Hodně se mi ulevilo, že takovou podstatnou věc, už máme 😉 .

bigrendy
16. lis 2008

Ahoj holky. tak nám to nevyšlo. ☹ mám pocit že vykrvácím. je to hrozné. myslíte,že je to normální,že je mrcha tak silná?

kacatko03
16. lis 2008

masle tak co....??? je vše ok?

big...to je mi líto.

myky
16. lis 2008

Bigrendy, škoda. Jestli je normální hodně krvácet nevím, ale zkus si radši cinknout k doktorovi, ne?

Masle, tak byla jsi u doktora, nebo to špinění přestalo?

Káčátko krásně držíš, že? Malý už bude určitě mít přes dvě kg. Vždyť jestli přibývá 150g za týden?

masle
16. lis 2008

Ahojky, tak u dr. jsem byla dneska, má ordinaci doma, tak mě prohlídla a vše je ok 🙂 Už včera večer mi to přestalo. Tak prej to může bejt jen nějaké překrvení...
Bigrendy - to mě mrzí!

kacatko03
16. lis 2008

masle to je dobře...ono je to lepší zajit k dr...mě když to chytlo takmuj dr po telefonu ríkal že mohla pracknout nejaká cevka...ale bohužel me to nepřešlo a pak se z toho stal nález. 😉

Myky...jj držíme a mám radost 🙂

pilnice13
16. lis 2008

Ahoj všichni,jen se chci zeptat,dneska sem byla na OPU,ale folíci byli jen tžři zralý,to je asi nic moc že???Sem z toho nějaká K.O!!!!

myky
16. lis 2008

Pilnice, někdy stačí i jedno miminko 😉 . Hlavně aby to byli siláci.

pilnice13
16. lis 2008

Myky,já jen tam seděla jako blbec jak těm holkám kolem mě říkal doktor,vy máte devět a vy sdema a na měkouknul a řekl v devět ale jen tři zralé!!!tak sem z toho nějaká matená a zklamaná!!!

kacatko03
16. lis 2008

pil...já jsem jich taky měla málo zralých a to jich odebrali diost... 😉 😉

pilnice13
16. lis 2008

Kolik si jich měla ty????Prej se taky nemusí vyvíjet až tam budu volat???

kacatko03
16. lis 2008

pil já jich měla 4...a z toho se vyvíjeli 3, 2 se pak zastavili a měli jsme jen jedno na transfer. ty dvě co se zastavili tak se po trasferu pak jeste rozjeli a dohnali to A.

pilnice13
16. lis 2008

no tak to sem zvědavá,tak díky!!Takže nemám házet flintu do žita??

hanulka3112
16. lis 2008

Ahojky Holčinky zdravím při víkendu, v telce je prd, tak nakukuji co se tady děje 😉 🙂 my byli dnes v Brně na nákupech, ale nic moc jsem si nekoupila, jen dvoje elastické tepláčky na doma a jedno triko, už mi to připadá pořád dokola ty hadry a žadný zázrak asi radši zamířím k nám k ťamanům a bude hned plná taška 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru