Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
22. pro 2008

Ahoj Sluní 🙂 , jj krátí se to 😵 . Vánoce budou supr, to máš pravdu 😀 . Dneska jsme dokoupili všechny dárky a už je jen zabalím a je to. Naklizíno nemám, ale pořádek tu je 😉 . Nemám naleštěný nábytek, to mi nešlo. Mě hned bolelo v pupku, tak na to prdím. Zítra už jen vytřu a hotovo.
Dneska jsem byla v práci a v účtárně a představte si, že já mám tu mateřskou od Dr. na špatném formuláři 😠 . Se z toho picnu. Poletím k němu 5.1., aby mi to přepsal a pak hned do práce odevzdat. Nastupuji 2.1.09 na mateřskou a doufám, že už blb bude mít správný formulář, protože pak by se asi divil 😠 ! Mi řekla z účtárny, že pokud mi to on nedá, ať přinesu tenhle starej a že on dostane pokutu!
Oskarko no jste už pěkně veliký 😀 .
Holky všem taky přeju krásné, pohodové Vánoce a hlavně hodně štěstíčka, zdravíčka v Novém roce 🙂 .

masle
23. pro 2008

Ahoj holky, tak já vám všem přeju taky krásný Vánoce, hlavně pohodu a klid, ať vám ti mrňouskové krásně rostou, tím myslím i ty ještě v bříšku!! 🙂 Bohatého Ježucha, zdraví štěstí a krásnej Novej rok!!
My už máme taky vše nachystané, zítra jen připravím kapra a dnes večer ještě zabalíme dárečky a je to. Radeček je zlatíčko hodný, akorát mi teda děsně drtí bradavky při kojení, tak občas odstříkávam a dávam mu z lahvičky aby se mi to zahojilo. Mám to až do krve tak je to au au ☹

sisa32
23. pro 2008

Ahoj holky, taky se přidávám s přáním krásných Vánoc, plných radosti štěstí a pohody. Pro nás všechny to budou první nejkrásnější Vánoce, protože pod stromečkem budeme mít ty naše vytoužený miminka, ať už v náručí, nebo bříšku. 🙂 Tak si to krásně všechny užijte.

Mě už zbývá zítra jen vaření oběda a večeře a výroba svícnu, všechno ostatní už naštěstí mám.

Jinak mám úplně blbou a vypatlanou sestru. To tele zase bylo u tý kámošky s tím Meningokokem, takže se s mojí rodinou uvidíme až týden po Vánocích. Zase jsou v izolaci, já taky nechci riskovat, že to chytnou děti. Jsem tak nas****. 😠

hanulka3112
24. pro 2008

Ahojky Holky, jdu jen popřát krásné Vánoce, minulý týden jsem byla v nemocnici kvůli špinění, tak jsem tu nemohla mrknout, ale mimísci jsou v pořádku jsme doma a odpočíváme, mezi svátkama Vás tu dočtu.Pa pa.

culinka2
24. pro 2008

ahoj holky!
Taktiez sa pridavam k přanicku a prajem Vám Krasne Vianoce!!!!!! Novopecene maminky si to krasne uzite s mimcami, tehulky s bruskami no a my snazilky zatial iba s najvacsim zelanim na svete, nech sa aj my k Vam uz coskoro pridame!!!!

K r á s n e V i a n o c e !!!!

bozka
24. pro 2008

Ahoj maminky přejeme Vám i vašem mimískům hodně zdraví, štěstí a lásky. Všem čekatelkám, co nejdřív pořádné // Prostě krásné a pohodové svátky všem 😉

Jukněte mi do albíčka Zdendulka2 😀 😀

sisa32
26. pro 2008

Ahoj holky, tak a je skoro po vánocích. Doufám, že jste si je užily. U nás vše ok, přes den byla Adélka trochu ukňouraná, ale pak jí to přešlo a byla zlatíčko. Jindříšek byl nadšený z dárečků a jak byl rozjuchaný, přenesl to i na Adélku a ona sebou šila, mrskala ručičkama i nožičkama a valila oči na dárečky. Když jsme večeřeli, tak spinkala a probudila se na rozbalování dárků. Nejvíc se jí líbí panenka Emilka a chobotnice od Lamaze. Jindra měl největší radost z mašinek. Bylo nám prostě prima. 🙂 🙂 🙂

Jinak Adélka už si chytá věci do ručiček a cpe je do pusy, pořád povídá a začíná se i chechtat nahlas. Taky mi spí už celou noc, když jí uložím v sedm, spí do sedmi, když v půl devátý, tak spí do půl devátý. Někdy jí musím i budit, aby mi nebouchly prsa. 🙂 musím říct, že jsem hrozně šťastná, že ty svoje broučky mám. Mějte se všechny moc krásně a užívejte si miminka i bříška.

myky
28. pro 2008

Ahoj holky 🙂 ,
jak se máte?
My měli vánoce krásné a dostali jsme hodně dárečků. Setkali se s celou rodinou a bylo to moc bezva 🙂 . Synovec byl úžasnej! Má 17 měsíců a tak už krásně kramařil pod stromkem 😵 .
Dagi co ty? Ještě jsi celá?
Sluní, Masle , Kačí, .... doufám, že se pochlubíte fotkama 😉 ?

hanulka3112
29. pro 2008

Ahojky Holčiny, tak jen v rychlosti, doufám, že jste si užily krásné Vánoce, my teda jo 😵 jinak 22.12 jsme byli na screningu a můj byl hotový z toho, že viděl naše mimísky na UTZ 😵 pořád mu připadají jako že jsou malí, ael pořád mu vysvětluji, že odpovídají svému týdnu, už mají 7cm 😵 a krásně se nas UTZ vrtěli a máme i dvě krásné fotečky jinak do poradny jdu až 8.1. tak jsem zvědavá kolik zase porostli.Tak krásného silvestra přeji, kdybych už tu do té doby nepřišla 😉

kacatko03
29. pro 2008

Ahoj holky, jsem jen na skok

myky: fotky mám v albu 😉 a jak ti je? se ti to také blíží.

hanul: co ty tvoji drobečkové?

dagi to má za pár, tak tfuj tfuj pokud už se jí miminko nevyklubalo 🙂

jinak všm přeji všechno nej do nového roku 😉

myky
29. pro 2008

Kačí ahoj 🙂 , fotečky super. Fakt krásný dáreček jste si nadělili 😀 .
Jj, mě se to už krátí 😅. Začínám blbnout a už docela dost pobolívá břicho. Ale je to asi spíš močák a záda. Během ledna toho budu mít spoustu na zařizování a už bych radši jen odpočívala. Silvestr budeme slavit u známých, tak jsem zvědavá, jak to zmáknu 😵 . Malej asi teď docela roste, protože ho pěkně cítím, jak se tam roztahuje 😵 . Někdy to i dost zabolí a taky ho mám hrozně nacpaného do pravého boku, až pod žebra 😖 .

A mám podezření, že Dagi už má mímo a pochlubí se až z domova 😵 . Začala sem zase psát a teď nic. Už jsem napnutá co bude mít 😵 .

Taky přeju vše nej, nej do Nového roku 😀

sisa32
30. pro 2008

Ahoj holky, nevím, jestli se sem dostanu zítra, tak vám všem přeju do nového roku všechno nejlepší, hodně zdraví a štěstí. Maminkám hodné dětičky, těhulkám pohodový a rychlý porod a snažilkám velké a tlusté //. Mějte se moc krásně. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

slunickooo
31. pro 2008

Ahooooooooj maminky a těhulinky,

tak od neděle od 8,02 hod máme další miminko.... Lucinku.... Jo jo od Daginky 🙂, dneska mi to psala, porod prý hrůza - trval 18 hod, ale malá to prý všechno vynahradila. Zatím jsou v porodce mají žlou tenku a nepřibírají ... ale věřím, že je holky brzo pustí... Dagča vás pozdravuje a už se těší na Koníka...

A jak vánoce??? ?Asi krása co??? My si to krásně užili.... jen bylo nějak moc dárků 😀 😀 mladá rozbalovala až do 21,45 hod... a malá cítila asi že je něco jinak...a ne a ne zabrat, jinak je ale moc hodnoučká.... krásně spinká jak venku odpol. v kočárku tak v noci.... no prostě zlatíčko.... a na KO jsme byli na 6 týdnech a máme 4,7 kg a 57 cm, tj. 290 g za týden, doktorka byla moc spokojená, jinak hezky pasem koníčky (když se nám teda chce 😀 ), pozorujem hračky, broukáme si a smějeme se.... až bude čásek tak hodím fotečky.....

Holky moje - tak vám přeju krásný poslední den v tomhle našem štastném roce a ten nový rok bude snad ještě hezčí co .... s těma našima zlatíčkama....... 😉 😉 😉

kacatko03
31. pro 2008

Ahoj všem, holky všechno nej do nového roku, snažilkám at to všechno vyjde, a maminkám at děti nezlobí a hlavně všem zdraví 🙂

sluní...jeeeeeeeee tak to je paráda, Dagi moc gratuluju, holka to zvládla určitě na jedničku i s těma 18hodinama.

culinka2
31. pro 2008

ahoj holky!!!!jeee, daginka ma dievcatko? to je parada!!!hlavne, ze uz to ma za sebou, tak drzim palce!!!!!

a tiez vsetkym prajem krasny Novy rok!!!!!!

myky
31. pro 2008

Ahoj 🙂 ,
Dagi moc gratuluji a přeji, ať jste brzy doma.

A všem ještě jednou všechno nejlepší a hlavně zdraví do Nového roku 😀 .

bozka
31. pro 2008

Ahoj,
přejem Vám krásného silvestra a hodně štěstíčka v novém roce 😉

bozka
31. pro 2008

jé těď jsem si to přečettla, takže velikanáááááááánská gratulace Dag k Lucince 😀

oskarka
31. pro 2008

Silvestrovske KUK!
Holky, vsem Vam preji pohodove proziti posledniho dne v roce a stastny rok 2009.
Dagi, obrovska gratulace!!!!!

Jinak my uz mame dva mesice - to to leti, porad dost pobrekavame a kricime, kolikove bolesti se ale uz zmirnuji, smejeme se, pozorujeme co kde lita, konicci nam uz take jdou, no a co se vahy tyce, tak vcera jsme byli v poradne, a vazime 5670g a merime kolem 63cm (MUDr. nas zmeri az 2.2. na trimesicni prohlidce, a to uz pokud budeme zdravi, budeme ockovani).

milena26
31. pro 2008

ahojky holky,taky se přidávám a přeji vám všem krásného silvestra a všechno nejlepší do Nového roku 2009 😵

jojo1
1. led 2009

Digi, moc ti gratulujeme k Lucince, ať je hlavně hodně zdravá a máte z ní jenom radost 😵

tvoje větve z beremka 😵 😵 😵

novako
2. led 2009

Dagi: Tak ses konečně dočkala svého uzlíčku. 🙂 Strašně moc blahopřeji ke krásnému Ježíškovi. 😵 Ať jste holky obě zdravé a brzy vás pustí domů. Už se hrozně těším na fotečky. 🙂

masle
2. led 2009

Ahojky všem, taky přeju ještě jednou vše nejlepší do nového roku! Hlavně to zdraví - to je nejdůležitější!! 🙂
Dagi - mooooc velká gratulace k Lucince! Tak ať jste brzo doma a hezky přibejváte!!! 🙂 😉

myky
2. led 2009

Ahoj holky 🙂 ,
jak se máte? My dnes nějak pospáváme. Je takové ospalé počásko. Silvestr se povedl a bylo to bezva. A na to, že jsem plácala páté přes deváté (slané, sladké, kyselé,...) mi ani nebylo šouflíček 😀 . To naše miminečko bude určitě krásně papat 😉 . Jen váha vzala za své ☹. Už se blížíme k +20kg 😖 .
Včera jsme sestavili postýlku a šlo to nádherně. Tak už po ní pořád pokukuju 😵.
Kdypak se nám asi ozve Daginka 😵 ? Jsem zvědavá na Lucinku a na ten porod 😅 . To musela být fuška. A jakpak byla Lůca asi buclatá 😵 ?

Milen ahoooj, jak jsi na tom? Kdy bude další snaženíčko? Moc ti přeju //, tak šup sem s nima 😉.

slunickooo
2. led 2009

Myky Lucinka měla 2960 g 😉 😉 a jinak zdravím v novém roce....

U nás byl SIlvestr ospalý 😝 , manža přijel v 16 hod z práce a já oči taky sotva držela. Ale v ydrželi jsme, po půlnoci jsme se šli ještě podívat na petardy ven , mladá šla spát k našim a my s manžou byli už po 1 hod tuhý 😀 😀 malá byla hodnoučká a hezky spinkala , a ráno jsme vylejzali kolem 11 hod 😀 😀

S kilíčkama se neboj - půjde to dolů... já už mám dole 10 kilíček - jde to fakt samo - a to si sakra dopřávám, nějak nemůžu být bez sladkýho 😀 , mám p ořád hlad . Manža už nadává že jsem hubená jak lunt 😀 - ale do toho mám fakt ještě daleko....

Jinak dneska máme asi poslední návštěvu - kamarád co mají ted 4 měsíce holčičku - tak se hrozně těšíme až se holky uvidí co na sebe budou povídat 😀 😀

myky
2. led 2009

Jé sluní tak to si užíj návštěvu 🙂 . A děkuji za info o Lucince. Na váhu jsem zvědavá 😅 , ale co nadělám. Doufám, že v porodce nechám hodně 😉 a pak, jak říkáš zbytek půjde rychle dolů 😅 . Teď jdu kuchtit, tak pak zas juknu, jak se máte 😀 .

myky
4. led 2009

Ahoj holky 🙂 ,
koukám jestli nepíšete a nikdo nic 😢 ?
Dagiiiii, už jste doma? Se těším na Lucinku a níííc ☹ .
Já mám od včerejška nějakou běhavku, tak snad se na mě nevalí zase nějaká viróza 😠 . Včera mi shořela žehlička, tak jsme dneska koupili krásnou od Tefalu a už se těším na žehlení 😅 . Taky jsme konečně koupili dvě kojící podprdy. Ufff...
Holky máte polohovací lehátko? Jaká značka je super? Mě se líbí Chicco, ale je dost krátký posez, tak nevím? Chci hlavně, aby bylo hezky vypolstrované.

myky
4. led 2009

Tak mi to nedalo a objednala jsem lehátko 😀 . Bude Chico 😵 .

sisa32
4. led 2009

Ahoj holky, tak jak je v novém roce ?

Dagi, moooooooooooc geatuluju k Lucince. 🙂

Já si asi otevřu věštírnu, nejdřív jsem uhodla Oskarce chlapečka a teď Dagi holčičku. 😀

Myky, hezký lehátko. My máme od FP a je dobrý, malou v něm krmím a nechávám jí tam slehnout žaludek po jídle.

Já zase včera objednala na MMB hrací deku Chytráček, už se na ní těším.

hanulka3112
5. led 2009

Jéé ahojík holky, takže další mimčo to je paráda, Dagči moc gratuluji 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru