Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
19. lis 2008

Sluní je to krásná holčička!!! Roztomiloučká 🙂 🙂

myky
19. lis 2008

Jééé Sluní a Žanetka jsou tu 😀 .
Sluníčko fotečky máte krásné 😵 . Žanetka je opravdu nádherná a cvalíček. A porod teda hodlám opsat od tebe 😉 . Jesm se rozhodla, že tak budu rodit taky 😀 . Jen bylo štígro, žes měla manžu doma. Si nedovedu představit, co by bylo, kdyby měl třeba jet z práce 😨 ? A Nikolka je moc hezká holka. Mě úplně dojalo, jak na jedné fotce na sebe se Žanetkou koukají 😵 .

Kačí, Masle, tak hezky odpočívejte. Se to tu teď bude hemžit mimískama 🙂 .

Dagi se neozývá, tak jsem zvědavá, jestli nepředbíhala 😕 . Snad je ok a jen nemá časík, nebo jí shořelo PC 😉 .

Pilnice, tak tfuj, tfuj, tfuj ať jsou tam // tlustice. Kdy máš testovat?

Já mám kontrolu v pátek a nemůžu se dočkat. Jsem napnutá, jak kšandy, jestli taky zjistím nějaké CS 0 😅. A hlavně tam bude i manžel a bude velký UZ 😵 😀 . Kolik asi bude mrňous vážit ve 28tt 🙂 ?

myky
19. lis 2008

Pilnice a neotravuješ 😉 !!!!

kacatko03
19. lis 2008

myky....já jdu na kontrolu v sobotu, tak držím palce 😉 ....jinak ve 28tt??? no my měli ve 30tt 1600g 😉

myky
19. lis 2008

Kačí díky 🙂 a taky hodně štěstí. Snad obě budeme mít jen samé dobré zprávičky 😉 . Tak kolem 1200g, by bylo super 😵 .

pilnice13
19. lis 2008

Jo tak to já až někdy 5.12,to je nepředstavitelně dlouhá doba!!!Tak vám přeji at vám to vyjde,všem tady!!!Bylo vám něco po ET????

myky
19. lis 2008

Pilnice, každé těhuli asi něco je 😉 . Někomu dřív a někomu později. Takže po ET ti cokliv být může a nemusí. To opravdu nepoznáš dřív, než z těhu testu 🙂. A test nezkusíš dřív?

masle
19. lis 2008

Tak Kačí a Myky taky vám držím palečky, ať máte na KO jen samé pozitivní zprávičky. 🙂 Já myslela, že půjdu už příští týden na KO do porodky a ono ne 😕 Mám jít ještě ke sve Dr. a objednat se tam až na 38tt na monitor. Tak snad mě tam pak nesprdnou, že už jsem tam měla dávno být...
Myky kočík máte moc pěknej... 🙂
S tou Daginou je to divný, včera měla jít na KO a ani se neozvala jak dopadla, tak snad je to Ok...

kacatko03
19. lis 2008

a nemá někdo na Dagi číslo? že by napsal jen sms zda je vše ok???? masle kde budeš rodit? treba je to v každé porodne jinak ale u apol myslím objednávají ve 35tt rodičky na dobu 37tt tak to možná bude odpovídat. 😉

myky
19. lis 2008

Masle díky 🙂 . Kočárek se nám moc líbí, tak snad bude i spokojenost při drandění po ulici.
Když máš super doktorku, tak je fajn, že budeš chodit k ní. To jestli potká mě, tak se picnu 😅 . Se nemůžu dočkat, až vypadnu od toho blba. A napsali ti to do nějaké zprávy, že k nim až ve 38tt?

Číslo na Dagi by bylo super. Aspoň nějaké info.

masle
19. lis 2008

No ráda bych porodila v Podolí. Jsem tam zaregistrovaná. Ale kdo ví jesli tam bude volno.. 😅
Asi jo, ona mi Dr. říkala, že to vyšetření, který mi udělaj tam, mi ona udělá taky a na monitor se chodí až v38tt.
Poprvé jsem rodila u Apol. a šla jsem do poradny myslím ve 36tt. Ale to už je taky 6let
Já číslo na Dagi namám.
😕

kacatko03
19. lis 2008

masle já taky rodila pred 6 lety u apol. 😀

tak to je škoda s Dagi :/ tak musime počkat až se ozve ☹

sisa32
19. lis 2008

Ahoj holky, tak jsem konečně zase na koňovi. V pátek mi chcíp počítač. Čekala jsem na švagra, až mi ho opraví a byla jsem jak na trní, že nemůžu koníkovat. A on přišel, zahýbal kabelama a ten krám naskočil jak nic, tak jsem byla za blbku.

Sluníčko, moc ti gratuluju k Žanetce, je to nádherná holčička. To jsou teda obě tvoje holky. 🙂

Taky myslím na Dagi, snad je vše OK.

Chiwulka tu taky nebyla, jo holt s miminkama je míň času. Bude dýl trvat, než založíme IVF 4. 🙂

myky
19. lis 2008

Siso 😀 , se stane. Žádný učený z nebe nespadl 😉 . Hlavně, že už máš PC a můžeš koníkovat 😀 .

Všechny čerstvé maminy se asi sžívají a chodí na koníka malinko. Ale to je pochopitelné 😉 . Na Chiwulku jsem si taky dnes vzpoměla. Naštvali jí, jak jí smázli login. Měla tam Anetku a prý jí napsala admin, že tam nemají být žádná zvířátka. Nebo tak nějak. Ale neříkám, že je to kvůli tomu. Navíc ona má ten internetový obchod, ne? Jestli už nezačala pracovat? Tak snad se brzy ukáže aspoň na skok 😵

slunickooo
20. lis 2008

Holky - teda s tou Dagčou je to nějaký divný už .... neukázala se ani na Sanusácký diskusi - snad je vše OK - já ni ni mobil taky nemám, myslela jsem, že si ho vyměnovali s Kačkou.... no tak m usíme čekat až se ozve...

ještě vám posílám fotečku z novin

http://jicinsky.denik.cz/miminka/jicin-miminka2...

a ted se frčím najíst - malá chrupe v postýlce 😉

kacatko03
20. lis 2008

sluni bohužel na ni číslo nemám :(

bozka
20. lis 2008

ahoj holky,
tak jsme po kontrole, Zdendulka je prý děsně krásný miminko 😀 povídala paní doktorka, jsme v pořádku, pěkně rosteme, vážíme už 4850 g, no prostě kus mužskýho 😀 Napsala nám žádanku na kyčle, tak snad to bude taky v pořádku

myky
20. lis 2008

Ahoj Bozko,
to je super 🙂 . Gratuluji. Kyčličky budou v pohodě. mě jedna doktorka říkala, že je nový poznatek a že nejlepší vývoj je v jednorázovkách bez širokého balení. Že ty nožky rostou, jak maj.

bozka
20. lis 2008

No my používáme jednorázovky, ale přes ně dává ještě látkovou plenu

sanuska
20. lis 2008

Tak koukám, jestli nevíte něco o Dagi a tady taky nic jo 😕 Kdyby se vám ozvala, tak nám do Sanusu dejte když tak vědět joo díííík. Pa

myky
20. lis 2008

Sanusko my jsme taky napnuté co se děje 😕 . Snad se Dagi brzy ozve.

Holky udělali se vám takové miniaturní bradavičky, nebo jak to nazvat, na dvorcích. Mě příjde, jako by se mi loupali! Je to malinkatý, ale docela mě to děsí ☹ .

masle
21. lis 2008

Ahojky, tak já měla dneska divokou noc. O půlnoci mi začaly bolesti a trvaly asi do 4h. No byly skoro po 5min, ale nebyly tak silné oproti těm co si pamatuju z prvního porodu 🙂 Tak jsme nikam nespěchali a pak jsem usnula úplně hotová a přestalo to. Tak jsem teď mluvila s Dr. a prý to byly poslíčci 😕 Ale prej už jsem za vodou v mém týdnu tak se nemam děsit. No tak jsem zvědavá kdy to přijde. 😅
myky s těma bradavička nemám zkušenost, ale myslím že se to v tehotenství někdy tvoří. 😉
Tak dejte s Kačí vědět co na KO!!!

hanulka3112
21. lis 2008

Ahojky Holčiny 🙂
Sluní malá je fakt krásná 😵 a ta fotka jak ji drží vaše malá je parádní 😉 🙂 tak ať se brzo uzdraví se žloutenky a dělá vám jen samou radost, to budou krásné Vánoce s malou pod stromečkem 😵

slunickooo
21. lis 2008

Achoooooj holky,

Hanulko - dík za pochvalu , je to tak krásný pocit - mím to miminko už doma - že se to ani popsat nedá - ale tebe to čeká za chvilku taky - a dvojnásobně 😉 😉

Masle - tak držím moc palečky at tam mrnousek ještě chvilku vydrží... uvidíš že jo.... 😉

JO jinak my používáme doma hadrový plínky - tak jsem zvědavá co na to dneska dětská doktroka, která se u nás dneska bude stavovat..... už na ni mám sepsaný dotazy 😀 😀

hanulka3112
21. lis 2008

Sluní to ti věřím, už se nemůžu dočkat, jen ty začátky budou asi krušné než do toho kolotoče v běhnu s oběma mimískama asi nebudu vědět co dřív 😀 ale to se zvládne, těším se na příští Vánoce až budou mimísci pod stromečkem 😵 už teď se pořád dívám na UTZ natož až je budu mít v postýlce, tak se na ně budu dívat jak na TV 😀

myky
21. lis 2008

Ahoj holčiny 😀 ,

Masle, tak to je mazec. Já už bych asi jela do porodky 😅 . Nemám srovnání jak moc to má bolet, tak si říkám, abych to poznala 😉 . Už bude brzy mimísek 😵 . Se těšíš viď?
Na bradavičky jsem se zeptala dnes doktora. Nepodíval se, ale řekl, že je to normoš, ať si koupím Bpanthen mast. Asi je to tím, že mi prsa docela dost vyrostli. Tak uvidíme, co to udělá.

Jinak na KO všechno dobrý a dokonce už mám v průkajdě CS 0 😀 . Mrňous má 1211g a prý vše, jak má být. Jen můj Dr. má asi horší ultrazvuk. Není nikdy nic tak hezky vidět. Ani na fotečku by to nebylo. Ale 4D se nám povedl, tak mi to nevadí. Hlavně, že je vše ok 😵 . Navíc jsme nestíhali a cestou k Dr. jsem skoro běžela, a schody jsem brala snad po dvou. Vynervená, že příjdeme pozdě 😅 . Tak i tlak jsem měla 116/56 😀 .

Sluní a Hanulko, já se taky moc těším. Občas doma koukám na místo, kde bude postýlka a představuju si, jak to bude super 😵.

Hanul já jak chtěla dvojčátka, tak na ně mám snad radar 😉 . U nás jich je jak naseto. Spousta mamin jezdí s dvojčátkama v kočárku a to je nepředstavitelný kolos 😨 . Máme tu hodně kopce a pokud zhubnu do svých 50kg, tak by mě to asi přejelo 😀 . Asi to budeš mít fakt těžký, ale jaký si to uděláš, takový to budeš mít a pak bude pohoda. Aspoň si spolu budou hrát 😉 .

masle
21. lis 2008

Myky no vidíš už máš CS0 😀 To už máte taky pěknýho chlapáka! Tak hlavně že je vše jak má být!!
Já právě když jsem byla těhu poprvé, tak jsme jednou vyrazili s tím že jdem rodit, protože stahy jsem měla po 7 min a tak a když jsme tam přijeli, tak na monitoru nic nebylo (přešlo to cestou) 😅 a bylo mi řečeno, že až pojedem OPRAVDU k pordu, tak se budu určitě tvářit jinak. Tím asi mysleli, že mě to bude tak bolet, že ani mluvit nebudu...
No a je fakt, že měli pravdu 😅
No ale teď jsem byla něco nakoupit a musím říct, že mám děsný tlaky na konečník i na močák, tak ho mám asi hodně dole už. Ale stahy jsou hrozně nepravidelný. takže to ještě asi potrvá. 🙂

chiwule
21. lis 2008

ahoj holky, tak po čase zase nakukuju. nějak je toho všeho moc na práci s mimískem 😎

Tak jen ve stručnosti: tuhle středu jsme byly na KO v šestinedělí (to to letí!) a jsme holky šikovný 😉 Anetka měla 52cm a 3,8 kg. Jen nás trápí rýma, normální léčba nezabrala, tak jsme dostaly atb kapičky a ty se zdá fungují dobře, už to začíná pomalu ustupovat a Anetka už při kojení tolik nechrochtá jak prasátko 😉

v práci už jsem začala zas makat, některý dny vůbec nestíhám, sotva se ráno stihnu vysprchovat a najíst. dopoledne se snažím pracovat, odpoledne pak jet alespoň na chvíli s kočárem ven a takový ty nákupy rohlíků a nezbytností, do toho úklid, žehlení, nádobí... u nás už to vypadá jak po výbuchu atomovky ☹ no a mezitím samo nějaký to kojení, přebalování, odsávání rýmy, uspávání a konejšení, prostě mateřská dovolená 😀

pozitivní zpráva je, že už konečně budeme mít kuchyň - korpusy a spotřebiče jsou připravené a čeká se jen na dvířka a desku aby se mohlo začít montovat, hurá!

jdu vás trošku dočíst, ale moc času není tak jen letmo... zdravím hanulku a jmisu... a maminkám před porodem držím palečky 😉

myky
21. lis 2008

Masle, přesně tak 😀 . Konečně CS 😀 . Si "užíváš" 😒 . Ale třeba samotný porod pak bude rychlovka, jako u Sluníčka 😵.

Chiw, super, že Anetce se rýmička lepší. A hezky rostete 😀

myky
22. lis 2008

Ahoj holky 🙂 ,
dneska je tu zase klid? Jak se máte?
My byli v Tescu a bylo tam lidí, až hrůza!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru