Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
24. říj 2008

Kačí teda, né, že bych ti to přála. S močákem 😉

kacatko03
24. říj 2008

no je pravda ze já nemám ani poneti jak je venku...jsem pod perinou a otevrené okno tak me je teplo ale sestry chodi a ptaji se zda nám neni zima...to asi bude sok az vylezu ven...asi budu jak blázen 😀

myky se nesmej...taky poznáš jaký to je boxování do močáku 😉

sanuska
24. říj 2008

Kači co bych za ten močák dala 😉

dagina
24. říj 2008

Ahojky, prdlačku listuju 😎 , nemám co 😅 , fotky má manža a ten je na noc u rodičů bo tam má nějakou práci, ale prý jsou fotky pěkný..., ale podle něj je pěkný všechno, ikdybych měla hadr na podlahu na sobě 😒 . Mě spíš teď ležej v hlavě ty různý tvarovaný, kalhotkové pleny, jsou různě barevné..., fakt krása, ale jsou šíleně drahé...☹, tak pořád listuju v těch plenách 🙂.

Hanulko, takže dvě bubly 😵 , no vidíš, krásně ty vaše komnaty obsadíte 😵 . Ještě ty srdíčka a půl je hotovo 😉 .

Sanusko, ležíš???? 😉

myky
24. říj 2008

Kačí já mám pupík dole od začátku a jednou jsem se v noci málem počůrala 😅 . Jsem dostala takovej šťouch. Kolikrát nemůžu udělat krok, jak to bolí. Tak si lehnu na záda a trochu zakvrdlám bokama a je z močáku dole. Manžel se směje, když mě vidí 😠 . Jenže ty už máš veliký miminko, tak kvrdlání ti bude k prdu. Ještě 9 týdnů a je to viď?

Dagi, tak to bude super 😀 . Už se na fotečky moc těším a já ják na potvoru zítra budu až večer ☹ . Můj manža je stejnej. Hadr, vystřihnout díru na hlavu a jsem princezna 😵 . Když chci koupit něco na sebe, tak mi na všechno říká, jak mi to sekne a já pak zjistím, že je mi to třeba velký 🙂. Ale umí i dobře poradit 😀 . Je to moje zlato.

modena11
24. říj 2008

Ahoj,mohu se přidat??? 🙂 Okolo 15.11 mám jít na první IVF,dojmy smíšené,obavy velké,ale jak to tady čtu tak naděje umírá poslední!!

dagina
24. říj 2008

Myky, jj, přesně tak 😀 , ale princezna ne, rovnou KRÁLOVNA 😀. Ale také to je moje zlato 😵 .
S tím močákem máte recht, když kopne, tak hned letím na záchod, jsem jak průtokáč.

bigrendy
24. říj 2008

Ahoj holky. HAnul strašně moc gratuluju. 🙂 ty se máš. já chci taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

jmisa
25. říj 2008

HAnul, gratuluju a záááááááávidím.

Oskar, přeju, aby si to mimís rozmyslel a vylodil se sám. Takový obštrukcí, aby je člověk dostal do břicha a jim se pak z něj neche 😀

myky
25. říj 2008

Modena11 zdravím tě mezi námi 🙂 . 15.11. máš coby dup. Hodně štěstí.

Tak jsme nikam nejeli. Od večera mi bylo pěkně zle. Asi na mě někdo něco prsknul. Bolí mě, hlava v krku a na hrudi. Tak manža šupajdil do lékárny a kurýrujem ☹ .

Holky na Markíze dávají sranda film. Je to o chlapečkovi, který se má narodit a je v bříšku, ale je vyobrazený jako větší chlapec a někde jakoby v nebíčku, kde se o něj starají, než se narodí. Jsou tam všechny děti, které se mají narodit a on se bojí a nechce. takže se nemůže narodit nikdo další. Má strach, který na něj přenáší maminka. Ona se bojí, že nebude dobrá máma. Já od teď budu líčit Mikuláškovi jen samé pěkné věci 😀 , na které se má těšit. 😀 😀 😀 😀

Dagi, tak co fotečky? Už máš mužíčka doma?

dagina
25. říj 2008

Dobré poledne či odpoledne 😉 . Tady je polomrtvo. Bigrendy, kdy že tě čeká OPU??? 11 folíků je pěkný výsledek..., na to, že ti původně předpovídali 4, to je super.
Jj, Hanulka nás mile překvapila.., nějak tuším, že obě mimča budou v pořádku a budou to opravdu dvojčátka 😵 .
Myky, nene, manža není doma, a ani dnes možná nebude, a když, tak až pozdě večer..., má práci, kterou musí stihnout, než se mimčo narodí, pak na to už nebude mít tolik času... . Taky bych ty fotky chtěla už vidět 😵 .
Takže Mikulášek to bude 🙂 ??? No vidíš, my ještě ani jména vybraná nemáme...., navíc musíme vybrat pro kluka i pro holku.
Dnes chci prubnout nějaké ty tvarované plenky, tak jsem zvědavá..., tvar a střih zkouším na medvědovi 😀 .

sanuska
25. říj 2008

Hoj Dagouši 🙂

Hanulka je po ET nebo KET???

myky
25. říj 2008

Dagi ty jsi šikulka. Nepochybuju, že plenky budou jak ze žurnálu 🙂 . Sama, samotinká? Já mám manžu taky pryč. Odjel na chatu dodělat ještě něco před zimou.
A kvůli jménu jsme si ulevili. Nějak nás Mikulášek oslovil oba i když celou dobu jsme měli jiné adepty 😀 . A jak jsme jednou přišli na Mikuláška, tak bylo jasno a už se to asi nepohne 😀 . S holčičkou jsme si nevěděli rady. Tak jsme rádi, že je to ten fotbalista 😀 . Ale znáš to? Aby na nás nevykoukla holčička 😅 .

Je mi mizerně, tak jdu zalézt do peřinek. Snad večer bude líp. Krásnou sobotu všem 🙂 .

dagina
25. říj 2008

Myky, tak to pěkně zalez do pelechu a vylež se. Já to musím zaťukat, ale co jsem na neschopence, tak nejsem vůbec nemocná, v práci mě lidi hned nakazili, byla jsem 6x do roka nemocná 😖 a teď ani ťuk, tak jsem ráda, už jen kvůli tomu bych do práce chodit nemohla, ikdyž penízky chybí, to je jasné.
Jinak jsem docela ráda že jsme si pohlaví nenechali říct, o to bude porod napínavější a takové větší očekávání 😵 ..., ale vymýšlet zase dvě jména je očistec 😒 .
Sanusko, ty potvůrko, jakto že neležíš 😵 , hybaj od pelechu 😉 .

dagina
25. říj 2008

Jo, Sanusko, Hanulka je po ET 😉 .

oskarka
25. říj 2008

Ahoj holky, venku je pěkně, co? Asi vyrazíme s manželem na nějakou delší procházku. Jinak naše mímo má prostě dost času, asi chce přijít na svět na státní svátek, ostatní dny se mu zdají obyčejné, nebo já nevím🙂.
Dagi, jj, také jsem ráda, že pohlaví nevíme, je to alespoň napínavější a informace bude pro všechny opravdu novinka, ne, že si jenom odškrtnou (pokud by věděli jméno a pohlaví) tak už se narodilo.

A jak se máte Vy?
Koukám, že na myky něco vlezlo, tak ať to kouká rychle odlézt.

sanuska
25. říj 2008

Dagiiiii já ležím, momentálně na boku a mám na stolku noťasa 😉

dagina
25. říj 2008

Sanus, tak to jo 😉 . Hele, ty už chodíš do Pardubek do CAru???
Oskarko, jj, určitě to bude krásné, až vám řeknou - "máte krásnou dceru/syna", to bude doják..., já už se taky tak těším 😵 .
Tak, jedna tvarovaná froté plenka je hotová, je nádherná, už to mimčo v ní vidím 😵 , ale v poradně na nás budou koukat ja blbý, jelikož ostatní budou beztak ve smradlavých papírovkách 😎 . Pak je nafotím, ale fakt je krásná 😵, zatím mám jen bílé, ale určo půjdu i do barevných.

sanuska
25. říj 2008

Dagi jo jo, teď jsem byla poprvé 😉 Ale ten hrdeckej jídlák mi tam fakt chyběl 😀

dagina
25. říj 2008

to věřím, třeba tam nebudeš chodit dlouho 😉

sanuska
25. říj 2008

No já počítám s tím, že jsem teď zakončila první IVF a druhé podstoupím tak za 2-3 roky. I když vlastně laborant řekl, že to budou dvojčata, tak asi nee 😀 😀

dagina
25. říj 2008

Jj, my jsme s manžou jen tak letmo přemýšleli, kdy zase navštívit CAR..., asi až budou mrňousovi tak dva roky, teda pokud se nepovede třeba zázrakem přirozeně 😀 . Hele, takže Agi se to asi fakt povedlo doma, viď..., jen jsem zaregistr. že měla dutinku..., a co ji na to řekl dr. nevím ..., ale ikdyby se jí zadařilo před KETem, na dutinku je přeci brzy... nebo jsem z toho jelen 😅

sanuska
25. říj 2008

No on dr asi taky byl zmaten 😀 Ale tak na dutinku nemusí být brzo neee? Jako na mimíse jo, to je jasný, ale ta dutinka se dělá jako první ne.....

myky
25. říj 2008

Ahoj Dagi a Oskarko, jsem vylezla pro další čajíček a liju ho do sebe po litrech, tak snad to zabere.

Dagi já právě nemarodila docela dlouho, ale měla jsem na začátku roku takový dlouhotrvající kašel a od té doby se hrozně hlídám na průdušky. Měla jsem šálu, ale asi jak jsem dýchala ten studený vzduch. No a gynekologa mám docela daleko. Je možný, že to mám z MHD ☹ . Jsem zvědavá na ty tvojre výtvory 🙂 . Teda ty nás napínáš, jak Oskarka. Fotky, plínky 😉

Jo a s pohlavím. Já to taky napřed nechtěla vědět, ale pak jsem to zas chtěla čistě z praktických důvodů - výbavička 😉. Ani mě to nějak nezajímalo, co to bude. Jen chvílema, když jsem viděla něco krásného na klučíka, nebo holčičku 😵. Ale řeknu vám, jak jsem se to dozvěděla, tak mě to tak dostalo 😀 , že si to u porodu opravdu užijete 😀 . Moc vám to přeju 😀 . Je to hrozně zvláštní, když už je to ujasněný.

Oskarko hezký výletík. Třeba si to miminko u toho ujasní, že venku je nádherně a zatouží na svět 😉 .

Tak voda na čajík uvařena a jdeme se zase zachumlat, ať jsme brzy fit.

dagina
25. říj 2008

Hm, já právě nevím kolikátý den cyklu je dutinka vidět..., no uvidíme s čím Agouš překvapí 🙂 .

kacatko03
25. říj 2008

myky tak s tim kopancem do mocaku mi povidej, nekdy je to takovej stouch ze mám taky pocit ze se pocurám nebo ze mi močák vypadne 🙂 navic jak je malej uz hlavou dole tak kope pod zebra a to teda tepr je neprijemný 😀 to nadskocim i v leze...

Oski: procházka je prej dobrá, já kdyz mela porod na spadnutí tak mi dr rekl at se jdu projit a vyjit pár schodu...a druhý den se malej narodil...ale já teda byla otevrená na dva prsty uz 14dni pred porodem a porodmohl byt kdykoliv...vasemu mrnousovise ocividne jen tak ven nechce, jak rikáš...statní svátek to jisti 😀 😀

dagina
25. říj 2008

http://www.ekorodinka.cz/latkove-pleny-65/kalho...

Myky, ty pleny vypadají viz. odkaz 😉 . Zatím mám bílou a zelenou kostku, jen aby se v nich mrňosovi líbilo 😵 , ale holky je chválí tak snad to bude OK. Když nepočítám práci, tak jedna mě vyšla asi na 40 kč 🙂 a jsou hotové raz dva 🙂 .
Jinak si zatím moc nedovedu představit, že budu rodit, bude to nářez 😒 , bojím bojím.

modena11
25. říj 2008

Ahoj MYKY,no je to za chvilku,to teda jo!!!Nejdříve jsem myslela,jak to bude za dlouho,ale najednou je to za chvilku!No,díky bohu za to!

hanulka3112
25. říj 2008

Ahojky Holky díky za gratulace, ale to pravé příjde až za 14 dní toho 7.11. kdy se dovíme, jak jsou na tom srdíčka 😉 🙂
Sanusko, tak nevím jestli návod, ale při prvním IVF jsem snad nic nedělala jen se snažila ležet a bylo z toho prd a měli jsme 2krásné morulky a teď při 2.IVF jsem navíc nasadila listovku a koupila Femibion a ještě mi z genetiky doporučili B-komplex a chodila jsem na rehabka spojené se cvičením na pánevní dno(ale ty rehabka byly hlavně kvůli zádům) a teď jsme měli jednu morulku a jedno 10-12buněčné ty mi dali do pupíku, asi 4h jsem si poležela v CARu a pak jela domů asi 1h autem sama a doma jsem ten první den polehávala, druhý jsem teda ještě nevařila, ale už jsem se posmetlovala po baráku, utřela prach, další den už jsem vařila, myla nádobí, chodila na menší procházky, pak na hřiby a na nákup jsem byla tak asi 7den po ET, takže jsem dělala úplný opak co minule, žádné přílišné aktivity, ale normálně jsem fungovala, jo a ještě jsem zkusila tu chili omáčku, mi radila jedna holčina, že to prokrvuje dělohu, tak nevím jestli to bylo něčím z mého seznamu nebo to bylo jen obrovské štěstí 😵 jinak moc držím palečky ať už se ti zadaří 😉 🙂
Sluní díky za tipy, nějak mi to vypočetlo, ale u IVFka je to trošku jiné viď, dávala jsem tam poslední datum MS a už mi to ukazovalo, že jsem v 5 týdnu 😅 to asi těžko , když jsem 17den po ET, mám tam spíš napsat den OPU, nevím jak to chodí, jo a jak dostanu do alba ten graf, jak tam roste to mimčo s těma dnama-to černé a co tam mám dát teda za datum 😅

modena11
25. říj 2008

Hanulka,takhlavně se držte,hodně štěstí a hlavně síly!!!!!!

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru