Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

dagina
27. říj 2008

Hanulko dík 😉 , hele, kdypak si dáš do profilu těhu 🙂 ?????

hanulka3112
27. říj 2008

Hned jak uvidím srdíčka 😉 🙂 už se nemůžu dočkat 😵

sanuska
27. říj 2008

Hanulko cítím se jako vždy nijak nebo spíš netěhotně, ale doufám, že opak je pravdou.... Ale na nějaký cítění je ještě moc brzo...... a jak je tobě Hanulko???

masle
27. říj 2008

Ahoj děvčata, dneska je teda spavý počasí. 😔
Hanulko - mooooc gratuluji ke 2 bublinkám!!!!
Dagi máš moc krásné fotečky!! Už máš taky pěkný pupík.
Taky jsem zvědavá na Oski, co na ně asi vykoukne.. 😕

slunickooo
27. říj 2008

Kuk kočky,

Dagčo - fakt super fotečky, moc hezký 😉

já jsem doma z KO a z monitoru, vše v pořádku, neotvírám se, když budu celá a mudr. prý věří že jo, tak další KO a monitor zase př. pondělí... 😉 😉

Oskarka zatím nepsala tak nevím co a jak.....

jmisa
27. říj 2008

Hanul, testing mám předepsaný na 8.11. z Pronatalu, nevím, kdy se odhodlám, ale určo ne dřív než 5.11.

masle
27. říj 2008

Ahoj Sluni - teda ty už to máš taky za pár vidˇ! To je hrozný jak to letí 😕
Od kolikátého týdne chodíš na KO do porodnice? Od 35tt.?

slunickooo
27. říj 2008

Masle - na monitoru jsem byla poprvé min, týden -tzn. že od 37 tt 🙂

hanulka3112
27. říj 2008

Sanus, no já se cítím normálně jen mi semtam zabyde trošku nevolno, ale hned je to pryč, jak jsme se jeli podívat na toho pejska, tak mi nebylo nejlíp a otvírala jsem si okno a můj, proč tu větráš,říkám není mi úplně nejlíp ještě mu to pořád asi moc nedochází, že jsem těhu 😅 😀 teda nepovažuji to za těhu nevolnosti, ale jsou to takové chvilky, jako by to najíždělo 😅 jo a po ránu mívám dost hlad, nesnídala jsem snad od základky a teď jsem začla, no přeci už nejím jen za sebe 😉
Sluníí paráda, že je vše jak má a v pondělí budeš ještě určitě 2v1 jsem moc zvědavá na tu Oskárku 😵
Jmis, vy vlastně testujete doma a pak jdete na KO, ani nevíš jak ti to moc přeju, moc si to zasloužíš, moc ti držím palečky 😉 🙂

kacatko03
27. říj 2008

jsem domáááááááááááááááááááááá 😀 ....teda uz od 9 ale musela se zase zabydlet 🙂

jinak se mám setrit...lezet celej den nemusim ale být v klidu ano...do práce se uz nevrátim a po 14 dnech na kontroly...ale ted 30. jdem na velkej UTZ tak zjistime aspon jak je na tom Tobi s váhou 🙂

Tak Oski dneska snaduz porodí....otázka je jak bude dlouho trvat vyvolávacka...drzim palecky...

Dagi jdu hned juknout na fotky 😉

oskarka
27. říj 2008

Ahoj holky,
dneska nás v porodnici přijali, udělali monitory, oxy zátěžový test, sledují můj tlak a vyvolávací tabletu prý dostanu zítra ráno. Takže ještě nerodím. Jsem zvědavá, jak to na mne zapůsobí a hlavně za jak dlouho.

kacatko03
27. říj 2008

teda Oski....jak tooooo my uz mysleli ze budes mamina dneska 😉 tak nacerpej prs noc sílu at jsi ráno připravená...držím palce at se to už netáhne 😉 ahlavne aby to vsechno probehlo hladce 😉

masle
27. říj 2008

Ahoj Oski 😕 😕 to teda koukám ža jsi ještě 2v1!!! Tak zítra už to snad bude na 100% že 😉 Tak se na to pořádně vyspi a taky držím palce!!!
Ahojky Kačí - tak konečně doma co 🙂 Tak hlavně hodně odpočívej!! 🙂 😉

dagina
28. říj 2008

Ahoj holky, teda Oskarko, ty jsi už jak přízrak 🙂 ..., to snad ani není možné 🙂 . Ale dnes to snad už dopadne 😵 , ať to všechno klapne jak má.
Kačko, tak jsi doma..., to je úleva, viď.

oskarka
28. říj 2008

Ahoj holky, tableta mi byla dopoledne aplikována, ale ještě se nic neděje, tak uvidíme. Dala jsem si oběd a teď odpočívám, těším se na manžela a rodiče, kteří mne přijdou navštívit - alespoň nějaké rozptýlení.

dagina
28. říj 2008

Oskarko moc držím pěstičky, dneska to určitě dopadne 😉 !!!!!!!!!!!!!!!

myky
28. říj 2008

Ahoj 🙂 ,
jukám jen v rychlovce.

Oskarko, teda to je věc! Tak hodně štěstí a hlavně, ať ta tableta zabere hned na poprvé.

Kačí vítám Tě doma 😀 . To je paráda, viď? Mužský musí být šťastní, že už tě mají zase na dohled 😀 . Se jim muselo stýskat.

Dagi fotečky jsou moc hezké. Jen, jak jsi tam vslečená, tak je štěstí, že jsi nenastydla. Možná proto to byla taková rychlovka, že 😉 ? Ale já jsem teď na to nastydnutí citlivá ☹ .

My včera jeli nakonec na pohotovost. Jsem začla strašně kašlat a bolí mě kolem pupíku. Asi vazy, nebo mám už rozhozený žaludek z těch litrů čaje, vitamínů, železa a léků na bolení krku. Dali mi ATB. No a dneska jsme jeli znovu, ale na krční a tam mi řekli, že ty ATB brát nemám, že je to viróza ☹! Je mi fakt blbě, tak snad to brzy vyležím i bez ATB. Takže se tu opatrujte a já zas juknu.

jmisa
28. říj 2008

Oskar, tedy mimís si fakt dává na čas 🙂

hanulka3112
28. říj 2008

Ahojky Holky zdravím vás všechny při svátku 😉 🙂
Oskárko, takže to vypadá, že budete mít sváteční miminko 😉 🙂
Kačí ahojík, konečně doma, to je paráda, hlavně buď na sebe opatrná 😉

slunickooo
28. říj 2008

AHojík holčiny, taky zddr avím

OSKI - tak tfuj tfuj, držím moc palečky at to je rychlý a co nejméně bolestivý.... 😉 😉

My dneska byli v HK na nákupech - nakoupili jsme všechno co jsme měli v plánu, tak mám fakt radost - vánoce mám skoro komplet, taky jsme sehnali "za babku" ventilátory do koupelny a do pokojíčka - až se bude malá cachtat a přebalovat - tak na přitopení 😉

Kači - super super, že už jsi doma... . šetři se a ono to dopadne na jedničku - uvidíš 😉

dagina
28. říj 2008

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Holky, to jsou krásná dvojčátka..., stejně to je zázrak.. . Hanulko to je spešl pro tebe 😉.

Sluni, se máš, že máš vánoce odbytý, já na ně nějak zatím kašlu..., viděla bych to pro každýho tak na toaletní mýdlo 😅 , je to děs.

Kdo ví jak je na tom Oskarka..., třeba už to má za sebou.... .

Myky, ty jsi se nějak rozstonala 😒 ..., ať jsi co nejdřív fit... . Kdepak jsi se prochladla??? Nebo na tebe prsknul někdo bacila. Jo díky za pochvalu fotek 😉 ..., ale zima tam nebyla vůbec, klidně mohlo být focení i delší 😀 .

oskarka
28. říj 2008

Ahoj holky, tak jsem stále tady, bohužel se nic neděje. Večer tu ještě nebyl doktor, tak nevím, jak to bude dál, ale nejspíš mi zítra ráno dají další tabletu a bude se čekat. Už mne to ale vážně unavuje... a začínám z toho být docela zoufalá. No, nic, mějte se lépe než já, zatím ahoj.

culinka2
28. říj 2008

ahoj holky a oskarko!!!
teda, to Tvoje mimco TA pekne natahuje...viem si predstavit, ake to je....ale neboj, este chvilocku a budes mat v naruci vonave miminko!!!
Velmi Ti drzim palce, nech to uz mas za sebou!!!!!

stella74
28. říj 2008

Ahoj holky,
podle názvu jsem pochopila, že se jedná asi o třetí IVF, že? Můžu se k vám přidat? Já ted jdu do třetího pokusu, jinak mám za sebou ještě KET a x IUI. Snažíme se cca osm let. Co vy?

hanulka3112
28. říj 2008

Stelo vítám tě tu, ale není to tak, že by tu někdo šel už do 3.IVF ale už máme třetí diskuzi u předchozích jsme už přetáhli limity 10000 příspěvků 😉 🙂 ale budeme rádi, když se s náma budeš dělit o tvoje zážitky 😉 🙂
Oskárko, tak to už fakt doba 😖 snad už to zítra vypukne 😉
Dagi jj už jsem se na ně dívala 😉 🙂 jsou nádherné 😵

chiwule
29. říj 2008

ahoj holky, tak co oskarka? nějaké nové zprávy?

oskarka
29. říj 2008

Hezké dopoledne, mám po zavedení druhé tablety. Doktor ráno říkal, že porodní cesty jsou již lépe připravené a otevřené než včera, tak uvidíme, zda to zabere během dneška či ne. Pokud neporodím dneska, zítra bude vrchni lékař rozhodovat co dál. Cítím těd bolestivější a pravidelnější kontrakce, tak se necháme překvapit, zda se blížíme k porodu nebo zda ustanou.
Mějte se pěkně, já se zase ozvu.

masle
29. říj 2008

Ahojky holky, hlásím se po KO dneska. Včera jsem tochu krvácela, tak jsem se lekla. Musela jsem ležet, ale Dr. dnes vše zkontrolovala a prý je vše ok. Prý se to někdy stává (překrvení). Tak se mi ulevilo.. 🙂 Mimísek je v pořádku, akorát jsem měla vysoký tlak, tak jsem dostala pilulky na tlak a vzala mi krev na jaterní testy, aby to neby preeklampsye nebo jak se to jmenuje. Tak uvidím.. 🙂
Tak co naše Oskarka, jestlipak už nemá uzlíček v náručí.. 🙂 😉

slunickooo
29. říj 2008

Ahojík holčiny,

Masle -tak hlavně že je to OK a jste s miminkem v pořádku, šetři se a odpočívej 😉

Oski - jéééé už kontrakce???? Tak to už určitě bude to pravý a za pár hodin budem maminkou krásného miminečka.... držím moc palečky, hlavně dej pak vědět at víme co a jak ju??? To víš jsme netrpělivý a zvědavý 😀 😀

Já mám dneska ještě doma mladou - mají posl. den prázdnin , a zítra už zase mažou študovat 😀

bigrendy
29. říj 2008

Ahoj holky tak už jsem zpět . nakonec mám 10 vajíček. transfer bude bud v sobotu nebo pondělí. mám volat zítra ráno tak uvidíme. 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru