Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

masle
1. dub 2009

kači - no já právě nevím kdy mám začít..Dr. mi nic neřekla a s Veru jsem začínala až kolem 7 měsíce, bo jsem kojila....a známá začínala od 4. měsíce ikdyž ještě trochu kojila...tak to asi taky zkusím od toho 4 a půl jako ty 😀

sluní - mate to doma fakt krááásný 🙂 a ten žůžo bazén 😵 😵 a ty obr špízy mňam 😀 😀
Jo ten Prevenar zdarma ale asi není pro všechny že??? Nebo jo? 😕

slunickooo
1. dub 2009

juj tak SIsa kdyžž domlouvá kššefty tak je háčček jo 😀 😀

Masle -jj ty ššpí zy nemaj chyb u, jsme na to přř iššli loni, a le tos budem kupovat ješštěě jednu jehlu s motorkem 😀 😀

a Prevenar by právěě měěl být pro vššechny, mluvili otom v telce, ale žže to ješštěě musí snad projednat sněěmovna... tak jen at si rychle pospíšší 😠 😠

hacek
1. dub 2009

😀 😀 😀

sisa32
1. dub 2009

Už jsem tu, baf 😀 😀 😀

dagina
1. dub 2009

Sis, tak ty čapky nemají chybu, hlavně ta druhá a čtvrtá se mi moc líbí. Tak se tedy určitě domluvíme 😉 , výsledek tuničky bude také OK 😉 . Jakže jsi drahá???? 😀
Jo, a ta modelka je také moc krásná 😵 😵 .

dagina
1. dub 2009

Mám technický dotaz pro všechny 🙂 , co děláte s hadrama, který už nenosíte???? Teď při úklidu jsem na spoustu takových narazila a mám jich ještě plnej sklep 😖 , je mi to líto jen tak vyhodit. Stejně se asi naštvu a hodím to před konťas 😠 .

slunickooo
1. dub 2009

siso jsi fakt ššikulka - to já vz ít jehlici nebo háčček do ruky tak si vypíchnu oko 😀 😀 - na tohle mám mamčču -ta je taky moc ššikovná, nikčča kdyžž byla malá tak byla taky p ořřád krásněě napletená a naháččkovaná

viz http://jagrovi.rajce.idnes.cz/Ze_sceneru/

to co má Niki uháččkované je od mamčči, no je toho tu jen drtek, vššechno nemám nafocený

dagina
1. dub 2009

Sluni, jééé, Nikča je celá Žanet, když byla mimčo - ta fotka na koženém křesle 😉. Krásné fotky, moc. Já bych si asi také vypíchla u pletení a háčkování oko 😀 .

TAk mi pauza končí, zachvíli mám Lůcu doma, to je hrozný jak to uteklo 😖 .

sisa32
1. dub 2009

OOOOOOOOOOOOOOOO, ja se tady tetelím. 😀 😀 😀 dagi, čepičky za 180 a ta růžová je víc barevná+ty kytičky je za 200. Je to moc?
Jestli chceš, napiš obvod hlavičky + jaké barvičky a kombinace.
Hadry co nenosím, dáváme na charitu. většinou to odvezeme k Ikee.

Sluni, mamča je šikulka, nádhera, k tomu já se nedopracuju.

mě pořád nepřišly ty příze. Se na to 😠 😠 😠 😠

sisa32
1. dub 2009

Jdu ven, tchýně přijede vozit a já razím na big nákup do hyperky. 😝

dagina
1. dub 2009

Sis, a tu tuničku tedy riskneš 😉 . To víš, abych měla komplet. Už mi také přišla Lůca..., takže ti písnu do IP až budu na přijmu. Jo, a zatím si rozmysli cenu za tuniku. 🙂

U Ikee je nějaká charita 😅 😅 ??? No já mám stejně nejbližší ikeu 100km, takže není co řešit 😀 .

slunickooo
1. dub 2009

😀 😀 Dagi já taky - 100 km a taky nevím co s hadrama které užž nenonísem, ty na mimi dávám kamarádce do taššek - ččeká taky mimi, to aby si na to vzala kamion ažž si pro to přřijede.. .a hezké po Nikčče schovávám pak pro ŽŽandu.... a po n ás co nenosíme no rmálněě pálím...

Myslíšš žže je malá celá Niki?? Já bych asi taky řřekla, ale manžža furt žže ne,, žže je uplněě jiná 😀 😀

myky
1. dub 2009

Ahoooj 😀
zase se hlásím po dlouhé době ☹ .
Jak dočítám po delší době, tak už zas nevím co.
Kačí Tobík to vyřešil s mudrou krásně. Po kom to má 😀 ?
Dagi prdy máme šílený. Co vy? Už je to dobrý i s blinděním?Já už nevim, co s nim. Když nespí, tak pláče a když usne, tak se probudí za 5 minut šíleným křikem. Teď ho mám na bříšku v postýlce a pláče, tak skoro pláču s ním.
Včera jsme celé dopolko strávili na neurologii a dr mě docela dostala. Zítra jdeme na první RHB a dokonce nás pošle na oční. Mi řekla, že blbě vidí a dokonce slyší. No slepice to je. Vzbudila ho, cpala do polohy, která se mu nelíbila a pak mi řekla, že je neklidnej a nevyšetřitelnej a dala nám kapky na uvolnění. Normálně choroba z povolání. No ale aspoň nás pořádně vyšetří. Ta rehábka mě ale štve. Kopla bych všechny z Bulovky do zadku, že mi neudělali sekci! jsem fakt naštvaná. A ještě poslouchám od všech doktorů, že jsem co by zdravotník měla zasáhnout a sekci si vydupat. To jako bych je chtěla vidět v tý situaci. Takže Hanulko NEDEJ SE!
Jinka holky všechny máte nádherné baráčky. Sis ta zahrádka kvete jak v ráji 😀 .
No já mám tak akorát tmavej byt 😅 , ale jsem ráda i za něj. Až začne být tepleji, budem jezdit na chatu a to bude supr.
Jo a s tím papáníčkem mi teda dáváte. Já musim hubnout a vy takhle 😉

hanulka3112
1. dub 2009

Ahojky Holky, vy jste toho nakecaly, beru vás jen letmo a zahlédla jsem , že v DM už neberou ty bodíky a já je měla akorát na tu slevu 😲 tak asi nic, jakou kartu máte v DM ať si ji taky můžu zařídit 😉

myky
1. dub 2009

No to mě taky zajímá. Já si šetřila bodíky na slevu a mám jich asi 20, tak utřu nos? 😠

kacatko03
1. dub 2009

masel. koupala jsi Ráďu po očkování? malej je teda hrozně spací a má trochu zvýšenou teplotu jinak nepláče a není mrzutej...jen kouká oddaně kolem sebe a většinou po 10 minutáích usne...tech so brouká v košíku 🙂

masle
1. dub 2009

kačí - když měl teplotku tak jsem ho nekoupala. Tak to ale taky snáší dobře! Šikula!! 🙂

kacatko03
1. dub 2009

masle: jj já ho taky nakonec nekoupala, má po odečtení 37,5 tak jsem ho převlíkla do pyžama a zase usíná 😅

myky
1. dub 2009

Jé háčku, ty jsi tak šikovná 😀.

kacatko03
1. dub 2009

myky: mukoušek teda pěkne roste a je šikula jak pase koníky 😉

hacek
1. dub 2009

Brý večír. 😉

Sluni, koukala jsem ti na fotky, doufám, že neva. Taky jsem si zavzpomínala, v Příchovicích jsem byla v 6-tý třídě na horách v Příchovický chatě, ta pak vyhořela a v 7-mý třídě jsme bydleli na chatě vlevo od sjezdovky.

Kači, Tobík je šikula, jak to dobře snáší. Adélka taky poříd spala po první hexe, to nevím, co jim do toho dávají ? 🙂

Hoj Myky, co Miky ? Za chvíli mu budou 2 měsíce, to to letí.

masle
1. dub 2009

kačí - no ono se to jednou nezblázní a myslím si, že s teplotkou si to koupání stejně neužijou.. 😵

myky - ahoooj koukám, že máš trápení s prdama 😒 A co nějaký ty kapičky? Dáváš mu? 🙂 Asi spíš nepomáhaj co ☹ A co ta mudr myslela tím, že špatně vidí a slyší???To jako fakt? To se jim říká co, že jsi se neměla dát. V takový situaci člověk většinou na doktory spoléhá že... 😠

jo Háčku - naší Veru se líbí ta čepka s tou kiti 😀 😀 Nechceš další kšeft? 😀 😅

sisa32
1. dub 2009

Jasně Masle. 🙂 😉

Teda, já už blbnu, koukám, že tu píšu jako Háček. Ale nějak mi blbne net, nebo spíš Mozila, tak sem hupsla Na Explorer a teď už nevím, kde jsem a čí jsem. 😀

sisa32
1. dub 2009

Myky, krásný fotky, Miky je nádhernej, moc vám to tam spolu sluší. 🙂

modena11
1. dub 2009

Ahoj ve spolek,nachodí tady někdo do Pronatalu do Prahy a nevíte jak tam funguje ta lékárna,jestli i v sobotu,díííky!!!!

kacatko03
1. dub 2009

sisa: já si na hacek nezvyknu...koukám na to jak tele kdo to je 😀 😀

myky
1. dub 2009

Holky děkuju moc za pochvalu. Dneska to potřebuju jako sůl. Mám nějak šílenou náladu ☹ .
Malse jj, kapičky máme. Pomohlo to trochu. Sab vůbec, ale Baby Calm jsou lepší. Dneska se navíc zase chudinka vykakal, až po šesti dnech. No, ale bylo toho požehnaně 😵 . A ta mudra mě dostala. Zachrastila mu chrastítkem u ucha asi 3 vteřiny a řekla, že slyší hůř na levé ucho. Asi je jasnovidka. A jelikož nefixoval hračku očima, tak nás posílá na oční, že blbě vidí a má nezralé oční pozadí. Já myslim, že v 7 týdnech nemusí čučet po hračce, kdy si Dr zamane. Navíc minutu po probuzení. Mě sice doma taky pořád na hračky nekouká a když nemá náladu, tak prostě ho to nebere. Možná bude v tomhle směru pomalejší, ale že by musel hned blbě vidět, to nevim. Tak uvidíme. Každopádně zítra jdu na RHB a tam mi taky něco řeknou. Jde se mnou tchýňka, bo se bojim sama do tramvaje. Nejedeme nískopodlažní a kdyby mi neměl kdo pomoct s kočárem, tak nevim. Autem se bojim, ale asi se časem budu muset překonat. Tak se tu mějte a zítra držte palce. Odpo podám info.
Dagi volala jsi Dr, kvůli tomu spodku? Mě řekl ať příjdu až po mrše a ta pořád nikde. Jen špinim, ale to od porodu. Chvíli jo, a chvíli ne.
A ještě jeden dotázek 😅 . Jak často krmíte píďalky? Miky by měl 6x dnně, ale on jak pláče, tak pak usne třeba těsně před jídlem a já nemám to srdce ho budit. Tak mi to vychází občas na 5xd. Budíte je?
Tak a dobrou 🙂

dagina
2. dub 2009

Ahojky, teda Myky, takové dlouhé příspěvky 😵 ..., Lůca mi skoro nedovolila je přečíst 😵 . Na tu RHB jdete skrz co???? Ty jo, já už si vůbec nepamatuji jak Lůca reagovala v 7.t na hračky, vím jen, že pořád čučela na zeď (má tam obrázky), a to byl docela problém ji od toho odtrhnout 😅 . Moc moc přeji ať to máte dnes v pořádku, určitě podej info.
Na ten spodek jsem ještě nevolala, nejraději bych to nechala až na tu půlroční prohlídku po porodu..., manža mě tam ale žene hned, asi se mu nelíbím 😀 , a bolí to také..., sice ne moc, ale citlivé to je 😖 .
Jinak já Lůcu na jídlo budím, hlavně v noci, přes den toho moc nenaspí, takže ji ani budit nemusím 😅 , ale i tak jí asi jen 6-8x.., pořád si to ještě píšu 😉 . A Lůca nejvíc bašti když je rozespalá (v noci), přes den mě dost bojkotuje její levou stranu(myslím si,že ji bolí ďobanec po tubeře), tak musím dělat most 😀 a to pak baští.

No jo, slevy v DM byli do konce března 😉.

sisa32
2. dub 2009

Ahoj holky, zase bude krásně, hurá. 🙂

Myky, ty jo, kam to chodíš , Co je to za babu ? Takhle rychle ohodnotit dítě, akorát tě vystresovala. Moc si to nepamatuju, ale myslím, že 7-mi týdení mimča mají nějaký hračky u prdky. Koukají, na co chtějí oni a ne my. Neboj, určo to bude dobrý.

kacatko03
2. dub 2009

Dagi: pulroční kontrola po porodu co to je,???? já byla na ko po 6nedělí a o pulroční mi nic neřekl dr...to neznám 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru