Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

myky
7. dub 2009

A zapoměla jsem pozdravit Oskarku. teda ty jsi čiloň! Tě normálně obdivuju, jako všechny. Všechny pořád někde poletujete 😀 . Já si připadám, jak úplnej mimoň. Ani do tramky nevlezu sama 😎 . Se budu muset zocelit!
Osky nám na ten pláč dala Dr Magnésko v kapičkách. Možná se zkus zeptat. Dávám je 2xdenně, tak to jde.

kacatko03
7. dub 2009

ahoj holky.....

´večer malej dlabal v 7 a pak až ráno v půl sedmé 😅 jsem nevěřícně koukala na hodiny....jinak jsme přišli na věc...jak malej hodně bleje...tak ted 2x po sobě mel pauzu mězi jídlem 5,5 hodiny...a jen si malinkou ublinkne a to je všechno 🙂 tak snad se zbavíme blicímu gejzíru...uvi uvi snad to nezakřiknu...

sluní: tak to máte fajne váhu my máme hlavičku ve 4m. 42cm... jinak s tím nástupen na RD mě to vychází koncem dubna....ale někde jsem četla že do určitýho týdne se musí nahlásit na jak dlouho je RD ??? já sem z toho zmatená tohle u Fíli nebylo 😠 a stou dovolenou proplacenou...mě bylo řečeno že se neproplácí ale že si ji jakoby musím vybrat, že jak skončí MD tak bude ta dovolená a pak nástup na RD...nebo co....????

masle
7. dub 2009

zdravím 🙂
kačí - pergola je pěkná! To bude grilováníčko i za nepříznivého počáska že 😀 😉 Tak to ti Tobík krásně spí 🙂 Jo a ktý RD. Myslela jsem, že je teď tak, že si můžeš vybrat jestli jí chceš na 2,3nebo 4 roky. A podle toho ti bude chodit částka 😕 Já budu chtít určo na 3 roky a pak do práce. S Veru jsem byla 4 roky a to už bylo moc dlouho 🙄 Taky se musím manži zeptat jestli má pro mě v práci nějaké odměny 😀 😀

zdravím myky 🙂

sluní tak to krásně prospíváte 🙂 Taky jsem zvědavá na první mrkvičku, jak bude Ráďa dlabat 😀

teď jsem byla v krámu něco nakoupit a v autě vedro děsný v krámu mezi chlaďákama zase kosa...to je úplnej hlavolam co těm dětem na sebe. Dáváte prckům pod rifličky ještě punčošky nebo ne? 😕

kacatko03
7. dub 2009

masle: jj to vím že si musíš vybrat a pak ti chodí ta částka, ale nekde sem četla že musíš nahlásit na jak dlouho pujdeš na RD dřív než v tom 21týdnu kdy ti končí MD....já sem z toho zmatená.... 😠

jj grilováníčko bude...ale....nikdy stejně neprší rovně takže na někoho vždy trochu bude pršet 😀 a zítra přivezou ještě celokovovej stul 105x190...to bude supeeeer sezení 😀

masle...já punčochy nedávám...a když je vedro tam má jen body a kalhoty s ponožkama...ted spí na zahradě má body s kr, rukávem jen ponožky bez kalhot a je přikritej plenkou.

masle
7. dub 2009

kačí - aha tak to se musím zeptat naší účetní kdy to mám nahlásit. To taky nevim 😕 😕 Dneska jí zavolam.
tak R. pěkně nabaluju, když to srovnam s tebou.. 😅 byl nějakej vařenej 😅

kacatko03
7. dub 2009

masle: on toba se hodně potí a pak je protivnej...i večer...máme přes noc 18C a malej je pod peřinkou spocenej...tak jsem přestala dávat pod pyžámko body a ponožky a má jen to pyžámko...a stejně má spocený záda...je po Tomovi horkokrevnej nebo nevim 🙂

sisa32
7. dub 2009

Ahoj, krásná pergola, to budou večery. 🙂 🙂 🙂

Kdy ž my končila MD, tak asi měsíc před jsem si byla pro papírry na žádost o RP a tam byl přiložený papír, kde se vyplňuje, na jak dlouho chcete RP.

kacatko03
7. dub 2009

sis. díky...

to jo já ty papíry všechny dostala hned jak sem byla žádat o porodné....ale nevím jestli je mám odevzdat všechny najednou i ty s těma od učetního co mi musí vypočítat denní příjem nebo co, a nebo ten formulář s dobou RP mám odevzdat dřív.

kacatko03
7. dub 2009

masůe: zítra zčnu zkoušet příkrmy 😉 boé máme ukončený 4m 😉

sisa32
7. dub 2009

Kačí, já to dala všechno najednou.

Jsem zvědavá, jak bude Tobík papkat zeleninku. 🙂

masle
7. dub 2009

kačí - jóóó? A tak to já asi taky 😀 😉
Já volala tý účetní a mám se ve čt stavit, že mi to vypočítá a řekne co jak. Akorát že má každym dnem rodit, tak doufám, že za ní nebudu muset do porodky 😀 😀
Jo a asi už budu rušit košík bo mi z něj R. asi brzo vyleze 😀 Děsně v tom řádí kope nohama...tak ho zase vrátím švagrovce...

kacatko03
7. dub 2009

masle a budeš jí dělat nebo ji koupíš??? já to jdu zítra koupit...a zkusím mu koupit i nějakou tu ovocnou přesnídu a kaši ....ale s tou počkám bopo mléku stejně dobře spí celou noc...aaaale bleje. tak snad to bude ok.
tak to já si ve čtvrtek taky zajedu k učetnímu aby mi to už vypočítal...stejně ani nemrneme a za pár týdnu je po MD. 🙂 já pořád čekám na tu objednanou ohrádku...košík taky za chvíli prokopne a když roztáhne ruce tak je má venku.

taky čekáme až segra porodí,. včera měla termín a nic...prej má tak jednu kontrakci za den 😀 😎

sis: blinkala ti malá po příkrmech stejně nako po mléku?

masle
7. dub 2009

kačí -taky to koupím 😅 Ovocný jsem četla, že se maj začít dávat až později, že prý si na tu sladkou chuť zvyknou a pak nechtěj tu zeleninu..tak nevím. Začnu to mrkvičkou...a tak.

No jo vlastně. Tak dej vědět až porodí. Jsem zvědavá jestli jí Barborku(má to bejt Bára že jo?) taky zabalí jako vánočku v Podolí 😀 😀

kacatko03
7. dub 2009

masle to jo taky budu zkoušet tu zeleninku...jj Barča to má být a snad to bude a nebudou překvapeni z Ondry 😀 😀 nojo budeete mít stejný fotky 😀

sisa32
7. dub 2009

Kačí,málá nejdřív blinkala stejně, pak se to zlepšilo, tak jsem myslela, že dobrý a pak měla období, kdy blinkala zase hodně. no a teď už tak nějak ani moc neblinká, takže to chce asi čas, než si tělo zvykne. Dnes teda hodila pěknou šavličku v kočárku. nejdřív nechtěla jíst a pak toto. Asi jí nebylo dobře z toho horka a to měla jen slabou teplákovku. nedala jsem jí ani deku. Taky jsem nejdřív začala se zeleninkama, ale u nás je to naopak, tu jí, ale ovoce jí moc nejede. tTak jsem koupila tu Frutapuru a jí podobné a to docela jí, není to tak přeslazený, je to čistě jen ovoce.

Tak ségra bude rodit, jo ? To budete mít zážitek, tak pevné nervy a ať jí to dobře dopadne. 🙂

masle
7. dub 2009

holky a jaká ta zeleninka je nejlepší asi? Ten Hipp nebo Hami...? 😕

kacatko03
7. dub 2009

masle: to je asi stejný...

jinak tu čtu nejakou chytrou knížku od nestlé a tak je "kdy nám děťátko ukazuje že muže polykat i netekutou stravu: důležitý mezník = pohybuje jazykem v pusince jako by žvejkal sousto .....a to Tobík to už dělá asi 14 dní 😀

sisa32
7. dub 2009

MAsle, kupuju Hami i Hipp. Na ten Hipp byly nějaký špatný testy, ale chuťově je dobrej a Adélka má víc jídel na výběr. Měla jednou i Sunarku, ale nic moc.

slunickooo
7. dub 2009

Kačííí tak jdete taky do příkrmů... my asi prvně zkusíme v sobotu - to bude mít přesně 5 měs. a aby u toho byl i tatka 😀 😀 ale já to uvařím, uvařit jednu bramboru a mrkev mi nic neudělá 😀 😀 mudra říkala klidně i s hráškem a kukuřicí.. ale přijde mi že po kukuřici a hrášku by tam byly ty šlupky ??? no uvidíme příště.. ale máme i nadále kojit a kojit i prý na noc kaše je zbytečná... a ani prý čaj nemusíme dávat....

Koukali jste na Nahá jsi krásná ??bych se tam taky pot řebovala přihlásit 😀

slunickooo
7. dub 2009

http://uloz.to/1592364/IMG_0024.AVI

tak s tímhle jedem na mistrovství, v albíčku a na rajčátku jsou a budou fotečky z letošnícho vystoupení - tučnáci - zatím taky uspěšní... Siso . ty jsi myslím ch těla fotčky vid.... no jo mamka blázen no 😀 😀 hraje si tu s fotečkama.. .ale hlavně s homeviideos...

slunickooo
7. dub 2009

no je to nekvalitní - z fo táku jen nahráaný.... kamerku jsem p ořídili až t ted nedávano....

dagina
8. dub 2009

Brý ránko, zase je co číst, kecalky.
Kacatko, pergola super, ještě gril a je to 😵 .

Tyjo Sluni, ty už jdeš do příkrmů 😕 ???? Tak to jsem zvědavá jak se na to malá bude tvářit, určitě budeš fotit a natáčet 😉 .
Haha, ty do pořadu Nahá jsi krásná 😀 , nevím co ty by jsi tam hledala 😵 .

Jj, šelest, teda dírka se nám zmenšuje, má nějakých 3,7mm, byla 4,5. Příští týden jdem na Hexa a také nás snad změří a zváží, tak jsem zvědavá jak se budeme líbit naší Mudře 🙂 .

kacatko03
8. dub 2009

dagi: díky...gril máme v garáži...je to Tomuv mazel tak na něj nesmí pršet...máme na plyn Vébra (nevím jak se to píše 😅 ) dneska přivezou ještě stul a jak bude grilík venku tak udělám ještě novou fotku se ším všudy...

jinak už mám pulku lednice přesnídávek...od mrkviček, přes brokolice, špenátu s bramborem atd...a + ovocné

jinak Masle: ty příkrmy mám jak Hipp tak Hami...ale všimla jsem si toho až doma 😀

jinak se Tobík už pomalu začíná chytat nohy 😀 a občas se zasmeje nahlas at se toho lekne...poprvé se z tho rozbrečel šmudlínek.

masle
8. dub 2009

Ahojky 🙂
kačí - tak jsme to zmákli v pohodě 🙂 Ráďovi mrkvička od Hippu moc chutná 🙂 😉 Dala jsem mu asi 7 malých lžiček a olizoval se. A pak si dal 90ml mlíčka. A teď chrní 😀 Já zatím nakoupila jen mrkvičky a mrkvičky + brambor. 🙂 Zrovna jsem koukala na Sama doma. Tak pro kojence jsou nejlepší právě tydle kupovaný skleničky než to doma vařit. A nebo pak kupovat Bio zeleninu a ovoce...ale to se asi dost prodraží 🙂 😉
Zatím to teda budu kupovat ty skleničky.. 🙂
Taky máme Webra gril ale ten uhlí 🙂
A kačí taky se ti Tobík snaží sedat? R. když je v tom křesílku, tak se furt zvedá. Stačí mu podat ruku a už se přitahuje.... 😕 😅

kacatko03
8. dub 2009

masle: tak to je dobrý...Tobík snědl celou tu skleničku a mléko jsem mu už nedala 🙂 první dvě pžičky vyplivl a pak už taky otevíral pusu a mlaskal....v albu mám fotky jak to dopadlo 😀 jinak Toba se za ruce nepřitáhne na to je línej...a když ho dám do lehátka tak zvedá hlavičku s nohama (zatíná břicho)

kacatko03
8. dub 2009

masle 😀 😀 teda to mi nedělej...já sem se musela smát že míš Tobu v albu jak je tam v tom ručníku z Ikei 😀 😀 😀 teda to si hezky čte...Tobouš je línej pást i koníky 😠

dagina
8. dub 2009

Ahojky, Masle, také jsem na to koukala, a navíc u nás nikde bio zeleninu neseženu 😠 .

Kacatko, krásné fotky z matějský 🙂 , pro mě to je španělská, jednou jsem na ni byli se základkou 🙂 . Takže Tobík ještě v leže na zádech nezvedá hlavičku??? Lůca také jen v lehátku nebo když ji chováme v klubíčku, ale jinak se ji také nechce 😒 .

kacatko03
8. dub 2009

dagi...nene když leží tak zvedá nohy a snaží se je chytnout ale hlavu nezvedá...a když mu držím ruce tak se přitáhne malinko a povolí....když polosedí tak se choulí jakoby do klubíčka.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru