Téma IVF 3

murasek
13. říj 2008

Mile kocandy, nedalo mi to a pokracuju v tematku pod priznacnym nazvem IVF 3 😀 tak sup sup sem 😅

jujuju
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hanulka3112
14. dub 2009

Ahojky holky.
Dagi, mrňousci jsou moc hodní 🙂 jsem ráda, že mě nic neboolí a poslední dobou se mi zdá, že i bříško o dost méně tvrdne, ve Čt jdu do poradny, tak jsem zas napnutá, doufám, že čípek bude pořád stejný O.K.jinak už se teda na ty naše prďolky moc těším, v neděli tu byl známy a dělal nám nějaké těhu fotky, tak jsem moc ráda, že bude něco na památku a že ještě přijde, jak začnou kvést stromy a uděláme nějaké fotky venku, jak budou tyhle, tak hodím do alba 😉 🙂 a co Lucinka, jak ta roste, moc vás nedočítám nějak nestíhám, no a hlavně moc nemám čím přispívat do diskuze, když vy jste už takové zajeté maminy 😉 😀 a já teprve čekám na ty naše drobečky, ale už mám pro ně vše přichatané, vyprané vyžehlené, jen pár drobností 😉

slunickooo
14. dub 2009

Ahoooj holččiny, taky zdrvím po velikonocích,,

a žže se paneččku vyvedly co??? Tady bylo ššílený vedro a sluníččko teda pořřádněě pralo... no ale užžili jsme si to.. mladá byla pak užž z návšštěěv totál zniččená, žže na tu poslední užž s námi ani nejela a vyhodili jsme ji doma 😀 😀

Hanulko - juj teta vy užž za¨chvilku budete rodit??? A užž to máte něějak naplánovaný?? nebo prostěě budete ččekat.... žže právěě vím dost, žže u dvojččátek plánují císařře užž dřřív... kažždopádněě držžím moc paleččky

Jo musím se pochlubit - vččera malá seděěla užž pořřádn ou dobu uplněě sama .... něějaký foteččky jsem hodila do albíččka...

Dagi - já teda nevím, ale měě na těěch fotkách z vítání přřijdešš fakt šštíhlouččká,,,,

Kačči - gratulace k neteřřince...

a Masle - vy jdete do stavěění..,??? Juj to teda obdivuju, my jsme užž tak rádi, žže užž máme "skoro " hotovo... i kdyžž jak řří káme, hotovo nebude kolem baráččku asi nikdy 😠

masle
14. dub 2009

sluní - no jo malá krásně sedí a manža dělal záchranu zezadu že 😀 Nojo musíme se už do toho pustit pořád se to odkládá kvůli jinejm věcem. Teď ještě dostavujem novou firmu a až se prodá ta stará tak bude domek (doufám.. 😅 ) chceme malej jednoduchej domeček..nic složitého. 🙂 😉

Tak Ráďa teď spapal už celou skleničku mrkev brambor trošku si loknul mlíčka a usíná na zahradě.. 🙂

kačí Brborka je roztomiloučká 🙂 dkye je ta doba kkdyž byli ti naši klucí takový piďi co 😅 😕 ☹

hanulka3112
14. dub 2009

Sluni jj už se to krátí, naplánované ještě nic není, ba naopak Dr. mi minule tvrdil, že jestli prcci zůstanou v poloze v jaké jsou, tak to budu rodit přirozeně 😲 ale z toho mákm fakt strach chtěla bych císaře, teď co chodím na diskuzi za holkama co šly na IVFko kolem září, tak máme čerstvou mamču s dvojčátkama, chtěla rodit normálně, tak ji napíchli, aby vyvolali kontrakce to bylo kolem 9h ráno otevřela se jen na 4cm a kontrakce se neměnily byly furt stejné, tak pak ve 4h přišel jiný dr. a ten ji doporučil císaře, že by ani vlastní ženu nerodil s dvojčaty normálně, je to těžko co doktor to jiný názor, ale já bych teda raději určitě toho císařa, ikdyž by přítel nemohl být semnou, ale u toho přirozeného se můžou naskytnout různé komlikace a nejhorší představa je jedno porodit klasicky a druhé by šlo stejně císařem, takže raději hned 😉

dagina
14. dub 2009

Ahojky, malá chvíli vytuhla 🙂 , pak pomažeme ven, dnes žádné vození nemám 😅 .

Kacatko, ráda ti přenechám pár kilo 😀 , chceš?! Neteřinka je krásná,takový brouček malinkej... ., segra je šikula.

Hanulko, takže už jen netrpělivě dopočítávaš týdny, viď 😉 , neboj, uteče to jak nic a budeš se ohánět 😎 . Pokud se bojíš přirozeně rodit, tak si prostě císaře vymrč, nemá to cenu, snad normální mudr ti musí vyhovět. Už aby jsi to měla za sebou, viď.

Masle, Kaci..., už přikrmujete..., měla bych dotaz..., smrdí už hovínka 😨 ??????????????

Sluni, Žanetka je šikula, a jaký má moderní ohoz 😉 . Bych také něco moderního potřebovala, ale jsem ráda, že jsem u ťamanu vyhrabala nemoderní tuniku - tričko, ale krásně schová špeky 🙂. Štíhlá rozhodně nejsem, se podívej Kačce do alba jak vypadá štíhlost 🙂 .
Sluni, máte novostavbu???? A své pomocí???? Manža chce také stůj co stůj baráček, mě to je až tak jedno, ráda jsem i v bytě, ikdyž kvůli dětem je barák se zahradou určitě lepší. Kámen urazu je, že by jsme měli levnou parcelu přímo nad tchánovcema a to fakt neeeeeeechciiii 😠 !!!!!!!!! No musíme se co nejdříve rozhoupat, za chvíli budeme muset do většího.....

Myky, však Mikulášek je mladší jak Lucinka,jen se neboj, za chvíli tě bude tahat za pačesy 😀. Ale je moc hezké, když se nad malou nakloním a ona chytá můj nos, pusu.... 🙂

myky
14. dub 2009

Kačí Barunka je hezounká 😀 .
Taky bych radši srazík až příští týden. Máme hodně těch RHB, tak je to blbé. A to se jí to zdá málo. Chodíme tam 2x týdně 😨 .
Masle, Kačí taky pojedem na Pampersky, ale teď ještě dobereme Huggiesky mini a ty větší zkusim prodat přes bazárek. Miklík začal kakat každý den 😀 HURÁÁÁÁ (hlavně nezakřiknout ťuk, ťuk, ťuk) a taky právě ty Huggisky prokadí, jak toho má hodně a řidší. Navíc mi příjde, že má v Huggiskách červenou prdelku. Asi jsou moc tlusté 😅 ?! Ty mini jsou super, ale ty větší právě nic moc.
Sluní jsem koukala na Žanetku v jeansech a to by mě zajímalo, co by ti řekla naše rehábka 😀 . Já ho měla v látkových kalhotech jen na slabounkou gumu a sprdla mě, jak šílenou macechu co pro parádu trápí dítě 😠 . Už se ho bojim k ní oblíkat. Vždycky mě tam někdo poučuje. Minule mi tchýně řekla přikrej ho a šla kolem sestra a spustila, ať nenabaluju a nepřikrývám dekou, že ho uvařim. A ještě skonstatovala v tom kočáře co přitahuje slunce. Tak nevim, co je na světlém kočáře špatný 😕 ?
Dneska mi příjde švagruše kočárkovat s těhotnou kolegyní z práce. Koupila si stejný kočár, tak ho chce vyzkoušet 😀 . Se půjdu natáhnout, bo toho moc nenaspinkáme.

myky
14. dub 2009

Dagi no dneska jsem od Mikuláška schytal facáka, jak blázen 😀 . Máchá těma ručičkama, jak pominutej a je na něm vidět, jak se snaží trefit, ale ne a ne mu to jít. Jsou to ale každodenní obr pokroky. To ti věřim, že je s Lůcou sranda. Má šibalku v očíčkách. Je spokojený miminko. Jo a chceš pobavit? Jsem tchýni říkala, jak je hrozný, že nestíhám domácnost a úklid. A ona mi řekla, že někde slyšela mluvit někoho známého v televizi a ten prohlásil: Bordel v bytě, šťastné dítě 😀 . Tak náš Mikulášek, bude nejspokojenější na světě 😀 . A hodlám toto heslo propagovat 😉

myky
14. dub 2009

Holky máte některá tip na pěknou dovču po čechách? K moři s Mikešem ještě nechceme, tak hledám něco pěkného v tuzemsku. Ale nějak nemám čas pořádně kouknout.

kacatko03
14. dub 2009

holky díky segře to vyřídím 🙂

masel: to jo ani se mi tomu nechce věřit že byl Tobík taky tak malej..to už bude rozdíl až vedle sebe budou ležet. kde chcete stavět??? asi někde tam tím směrem že? tak to já malému po zelenině dávám napít čajíka. a dneska jsem koupila už i šťávičky mrkev a jablko.akorát nevím...má se to ředit? 🙂

jinak mě taky vyhovuje ten příští týden v poho

dagi: nene nechci děkuji 😀 ....jinak hovínka nám smrdí pořád, od začátku 😀 ale po příkrmech je má tuhý.

slunickooo
14. dub 2009

jsem to ale pras... 😠 se tu ted cpu cukrovím a barvenýma vejcema - kdyžž to jen tak dobrý 😀 😀

Dagi - ne ne , máme starý barák ,bydlela tu babiččka a je přředěělaný,,, bydlíme jen nahořře, spodek je prázdný, poččítá se žže ažž b udou našši starý nebo užž bude jen jeden, tak půůjdou sem dolůů, aby nemuseli být ve svým velkým baráku.... a našši bydlí hned vedle v baráku, dvůůr máme společčný.... má to svý klady i zápory, ale věětššinou přřevažžujou klady....

Myky - my byli přředloni v ččeským ššvýcarsku a loni moravský kras + vyšškov dinopark - super to bylo ale byli jsme jen na víkendí ky, jinak jezdíme na ššumavu - kde to m ilujeme 😉

slunickooo
14. dub 2009

kAČČÍÍÍÍÍ - taky se přřipojuju s tím jak je malá krásnouččká... fakt takový krásný roztomilouččký mimineččko 😉 😉

hanulka3112
14. dub 2009

Dagi jj už aby to bylo za mnou a nemusela jsem myslet na to jak budu rodit 😅 ale zase je krásné mít u sebe prcky, jak se tam hemží 🙂 ale až budou na světě tak to bude větší zábava, ale i větší záhul 😅 😀

masle
14. dub 2009

kačí - to nevím jestli se to má ředit 😕 ještě jsem to nezkoušela. Stavět chcem tady v okolí ale vypadá to na nějaký satelit.. bo tady kolem ve všech obcích jsou ty pozemky stráááášně drahý. Třeba i 4000 za m2 takže to jako nejsme blázni.. 😒
Já dneska koupila od hami zeleninu s krůtim a s králikem. Taky už jsi to zkoušela? Nebo dáváš zatím jen zeleninu?
A co Tobovi dáváš za čajík. Ráďovi tan co mám nějak nejede 😒

dagi - jj hovína máme taky stejně smradlavý.. 😀

myky - my taky rádi na Šumavu, tento rok jedem do Bedřichova. 🙂 😉

kacatko03
14. dub 2009

masle: tak zeleninu s s masem kukuřící od hippu jsme měli, a malej to vubec nechtěl...tak jsem mu dala mrkev s bramborem a tu slupl. tak jsme dneska nakoupila jen tu mrkev s bramborem a zatím pojedem na ní a za týden zkusíme s masem...navíc dneska od včerejšího večera kadil už 4x 😕 , a dneska je nejakkej uplakanej 😖
štávičku jsem ještě nezkusila, mám ji už koupenou ale nevím kdy s ní začnu. jinak čajík máme granul.fen. a zatím ho pije když má žížu. Tak to jsou hrozný pálky za ty pozemky,,,hruuuuza 😠 s čím podnikáte? kdybyste potřebovali dělat reklamu tak já se vám o to klidně postarám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

masle
14. dub 2009

kačí - tak to zítra zkusím s tím masem a uvi...já koupila čejík od HIPPU na dobrou noc 😅 a ten mu nejede, tak se vrátím k osvědčenýmu fenyklu.. 🙂 No podnikáme s s autama máme motorservis. Tzn. opravy motorů - generálky, výbrusy a tak....Tak to víš já tam toho mc nenaopravuju.. 😀 😀 dělám to papírování a zakázky přijímám a telefony....a tak prostě co je potřeba... 😵 Ale teď to dělá Ivanova máma... No nemáme ještě ani webovky 😀 😀 ještě jsme se k tomu nedokopali ale práce je hooooodně tak možná proto 😅

dagina
15. dub 2009

Ahojky,

Takže hovínka smrdí už i po umělém mléce 😕 ??? Myslím ale ten pořádný smrad 😀 😀 .

Sluni, takže máš mamku za humny?? To je dobrý, né. Já bych mohla mít tchyni za humny 😀 😀 😀 . Včera jsme se byli dívat na větší byt..., uvidíme jestli do toho půjdem... .

Hanulko, jj, to bude sakramentská zábava 😀 😀 . néé, dělám si srandu, je to fakt mocmocmoc krááásnýýýýý!!!!!!!!!!!!!

Kacatko, tak mu už asi také polezou zoubky, viď. Hele, asi před měsícem jsi psala, že se mu cosi klube 😅 ..., byl to tedy zoubek???
Já Lucince pořád koukám do pusy, začíná hodně slintat a strká si všechno do pusy..., tak se třeba také brzy dočkáme. Manža měl prý první zub v 10ti měsících. Se divím, že to tchyně vůbec přiznala, protože ona byla, teda spíše děti ve všem první a nejlepší 😀 .

Jinak Lucinka už při pasení šmátrá po hračkách jednou ručkou, a hlavičku už také drží při chycení za ručky 😵 .

dagina
15. dub 2009

Myky, jééé, Emil je krásný a Mikymu se líbí, viď.

kacatko03
15. dub 2009

Ahoj holky.

masle: tak hlavně že je hodně práce to je dobře 😉

dagi: no zub to nakonec nebyl 😒 😠 ale vypadalo to 😀

masle
15. dub 2009

kuk 😕 😕

kačí jj to je hlavní 🙂 😉 Tak co ségra a Barča jak se jim vede? Dneska si Ráďa dal zeleninu s krůtim a spapal celou skleničku 🙂 Ale včera jsem mu večer místo mlíčka dala kašičku a v noci se mi dvakrát probudil a měl děsný prdy..ráno se pak pěkně pokadil dvakrát 😕 😅 Tak dneska kaše nebyla ani jí nechtěl..

Tak zítra má být ještě krásně a v pá se to má už pokazit ☹

dagi - pořádný smrad teprv přijde.. 😀

kacatko03
15. dub 2009

ahoj masle,
segra dobrý, malá je fakt malinká, dala jsem fotku s Tobíkem...Tobík taky po noční kaši kadí vícekrát a trápí ho břicho tak sem ji dala jen 2x...jinak jsme už jen na mléku Beba normál. AR už taky nedávám. Tak R už papá celou sklenku? to je dobře 🙂 jinak dobře že bude chvili méně vedro...aspon se bude líp chvíli dýchat 😉

slunickooo
15. dub 2009

jéééé Kačč ííííí to je obr Tobčča 😀 😀 pro ti malý..... to je fakt srovnání co????? 😉 😉 no j á jsem zvěědavá na nás ažž za ččnem přříkrmama.... snad ji to taky bude chu tnat 😀 😀

DNeska jsem byla s mladou u mudry - vččera ve šškole se nadýchala něějakýho pylu a prý se ji blběě d ýchalo + kejchání + oteklý očči - takžže jasná alergie - budem se objednávat na testy.... ☹

myky
15. dub 2009

Dagi díky 😀 . No občas ho zaujme, ale ze začátku mi přišlo, že se bál. Je to taková divočina a docela veliký.
Lůca je šikula. To teda dělá pokroky mílovými kroky.
A větší byt máte někde blízko tohoto, nebo by jste šli někam jinam? Mě se líbí, kde bydlíme polohou, tak mě vždycky drapne když mám blbou náladu, že bych chtěla větší, nebo světlejší atd... 😅 . Ale pokud by jsme měli kupovat byt tady někde blízko, tak si můžem nachystat 5 až 6 mega a to jako nic pro nás 😅 .

slunickooo
15. dub 2009

Myky ahojík....

to jsem se právěě chtěěla zeptat.... jakej Emil??? Nebo co to Dagča psala?? 😀 😀 😀

a krom byt u.... jest li máte kam jezdit - myslím chalupu.. .tak to máte s uper,,,, hodněě lidí to tak má..... my máme sice baráčček, bazének, atd... ale zase nemáme kam na víkend jet.. sedíme furt doma na prdeli 😀 😀

kacatko03
15. dub 2009

sluni: to jo to je mazec ten rozdíl. a za rok ty 4měsíce nebudou pomalu znát...

Myky: Emila sem taky viděla 😀 u nás Mates zatím dobrý...vyhraje se s ním jak v kočáru tak v autě 😀

masle: aaa už Tobík taky začíná sedat...dnaska se málem odpolko tchýni skutálel z klína jak zatnul svaly s hlavu dal v nohám 😀 😀 😀

myky
15. dub 2009

Sluní to jo, máme kam jezdit, ale to je tchýňky království, tak mě občas vezme magořina, že bych se chtěla realizovat sama 😅 . A Emila máme v albíčku 😀 . Je to páv od Lamaze. Paradox je, že já to koupila v domění, že je to sova 😀 . Vůbec nevim proč? Asi jak má ty očiska a takovej zobáček.
Kačí já mám v merku toho štěkacího pejska. Ten je míň divokej 😀 . Teda myslim. Neviděla jsemho v obchodě, jen na netu. Emila jsem připla na kočár a spadl Mikymu na hlavu 😅 . To plastové držátko ho bouchlo do čelíčka a to byl vřískot s velkým V 😕 .

dagina
16. dub 2009

ahojky, to počasí nemá chybu, se nemůžu nabažit, jsme pořád venku, už mám opálený obličej a ruce 😅 jak pořád trajdám.

Myky, jj, ten byt je hned vedle v paneláku 🙂 , je krásný, slunný, ale jen byt..., stejně by to asi byla jen další přestupní stanice..., mohli by jsme hned stavět, ale teď narychlo se prostě nedohodneme na místě a blízko tchánovců..., to by byla sebevražda. Je dobře, že máte aspoň chatičku 🙂.
Lucinka si tuhle na sebe strhla kolotoč, přistál ji přímo na obličeji..., ale vůbec nebrečela, asi takový šok to byl 😅.

Sluni, budeš dávat také skleničky nebo budeš mít vlastní mrkvičku??? Jsem si už říkala, že bych si zasadila mrkev do truhlíku jako muškáty 😀, když nemáme zahrádku, ale na výsev už je pozdě, né?!

Včera večer jsem to už nevydržela a dala si čokoládu, a že jsem s ní nešetřila 😅..., no a dnes Lůca blije jak šakal, už jsem ji měla vyparáděnou k mudře a všechno zblila 😒. Když já se s tím sladkým nemůžu udržet, je to silnější jak já 😎.

Jo, Sluni, kampak by jste také jezdili, když máte baráček, bazenek..., bych se z domu ani nehla 😀 😀.

Jdu juknout do alba Kačky na rozdíl mezi Bárou a Tobíkem 😀.

Mějte se, papa

dagina
16. dub 2009

Kači, dobrý rozdíl 😀 😀 .

sisa32
16. dub 2009

Ahojky, tak do včerejška mi nešel net, to byl absťák. 😀
Dočtu si vás později, kecalky jedny. 🙂

Dnes jdeme s Adélkou na 3-tí Hexu, tak snad bude ok. Taky jedu zaplatit plavčo, tak se těším, jak to tam omrknu a příští týden začínáme.

slunickooo
16. dub 2009

Zdravím tak jsem posnídala a ješštěě se asi dorazím něějakou suššou 😀 😀

Dagi - kdyžž budem doma tak budu urččitěě vařřit pro malou - brambůůrku, mrkviččku, kvěětáčček - tak co bude... ažž bude ččas na masíččko tak kuřřecí, krůůtu.... a jak b udem cestovat něěkde tak to budu brát koupený skleniččky...

Myky - jo tak tchýnina chalupa - tak to ti věěřřím žže to není to pravý ořřechový, svoje je prostěě svoje

Dneska se chystám na opalovaččku odpoledne, tak snad bude malá aspon chvilku v kuse spát abych si to užžila nežž začčne zase šškaredý poččasí ☹ ☹

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Zjisti víc o svém těhotenství týden po týdnu.
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru